Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Zuzana a Dalibor Petrovi

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi < <


   Hledal jsem autoškolu, ve které na mě instruktor nebude křičet při každé chybě (takové byly zkušenosti co měli kamarádi v jiných autoškolách). Zkusil jsem tuto autoškolu a můžu potvrdit, že instruktoři (pan Petr a pan Krátký) jsou zde klidní, příjemní a vše mi vždycky bylo s přehledem a klidem dopodrobna vysvětleno. Jezdit mě zde bavilo, i přesto, že jsem byl ze začátku dost nervózní... :)
Co mi také dost vyhovovalo, je to, že jízdy se plánovaly elektronicky, bylo možné používat mobilní aplikaci.
Autoškolu rozhodně doporučuji a jsem zpětně rád, že jsem si ji zvolil.

vloženo: 27. června 2024
vložil: Jakub, emailová adresa nezveřejněna


   Jsem nadšený, že jsem si vybral tuhle autoškolu. Přístup k žákům skvělý, několikrát jsem potřeboval přehodit jízdy skrz můj čas a vždy mi autoškola vyšla vstříc. Učitelé jsou moc hodní a přátelští, takže na jízdy jsem se vždy těšil a neměl jsem z nich žádný stres. I závěrečky jsem napoprvé. Rozhodně budu tuto autoškolu doporučovat mým kamarádům
vloženo: 29. května 2024
vložil: Dominik, emailová adresa nezveřejněna


   S autoškolou jsem nad míru spokojen. Přátelští a trpělivý učitelé při jízdách. Po pár jízdách jsem si autoškolu užíval. Tuhle autoškolu mohu jen doporučit, velice dobrá zkušenost. :)
vloženo: 22. dubna 2024
vložil: Michal, emailová adresa nezveřejněna


   Byl jsme velice spokojen a rozhodně nelituji výběru autoškoly. Velice přátelský přístup ze strany instruktorů i autoškoly je výborný. Velmi dobře mě připravili na závěrečné jízdy i díky teorii a zkušebním testům na závěrečný test. Mohu jen doporučit a rozhodně bych jinam nešel.
vloženo: 22. dubna 2024
vložil: Filip Šenkýř, emailová adresa nezveřejněna


   Výběru autoškoly rozhodně nelituji. Moc milý a přátelský přístup, na jízdy jsem se přímo těšil. Výhodou je elektronický systém, díky kterému není nutné jízdy rezervovat telefonicky. Spolupracují s komisaři z okresu venkov, kteří jsou féroví. Kurz jsem zvládl dokončit za zhruba dva měsíce na první pokus. Rozhodně doporučuji.
vloženo: 8. dubna 2024
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Po špatné zkušenosti s předešlou autoškolou nadměrná spokojenost. Oba instruktoři super! Nic je nerozhodí a při každé situaci klidná hlava a hlavně bez křiku! Můžu pouze doporučit a děkuji za zpříjemnění výcviku. Lukáš H.
vloženo: 7. března 2024
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


   Můžu jen doporučit. Žádné problémy, skvělá a rychlá domluva. Na zkoušky jsem se cítil připraven díky pozitivnímu přístupu a trpělivosti ze strany autoškoly a hlavně tedy díky pánům instruktorům.
vloženo: 10. února 2024
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Celoživotně jsem měl z řízení velký strach, takže autoškolu jsem vybíral velmi pečlivě, podle dobrých recenzí a doporučení. A nemohl jsem si vybrat lépe...

1. Už od prvního kontaktu s Autoškolou mě potěšilo příjemné a vstřícné jednání.

2. Oba instruktoři, pan Petr a pan Krátký dobře komunikovali, v klidu všechno vysvětlili, klidně i víckrát. Nálada na jízdách byla pohodová takže nervozita že mě brzy opadala a na jízdy jsem se těšil.

3. Jako obrovskou přidanou hodnotu beru i to, že autoškola spolupracuje s klidnými a férovými komisaři, kteří se na zkouškách zaměřují jen na to důležité jako jsou pravidla provozu a bezpečnost jízdy a nesnaží se žáky zbytečně dusit na maličkostech.

Doporučuji autoškolu všem, a obzvláště lidem, kteří mají strach z řízení, stejne jako jsem to měl já.

Pokud tedy chcete nejen udělat autoškolu, ale udělat ji v pohodě a bez zbytečných stresů, můžu Autoškolu Petrovi srdečně doporučit! :)
vloženo: 15. ledna 2024
vložil: Jan Koutný, emailová adresa nezveřejněna


   Naprosto doporučuji. Zdravý a přátelský přístup. Instruktoři jsou milý a všechno v klidu vysvětlí. Na jizdu jsem se vždy těšil. Na zkoušku mě připravili bez problému.
vloženo: 14. prosince 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Rozhodně doporučuji. Podání informací o samotné autoškole, komunikace s jednotlivými členy celé AŠ, rezervace jízd, teoretická výuka, info ke zkoušce, tohle všechno bylo na té nejvyšší úrovni. Instruktoři taky super, klidní, poradí, byla s nimi sranda a naučí člověka co a jak. Vozový park ideální, člověk se naučí jak s benzínem, tak s dieselem. Komunikace s paní Petrovou byla také skvělá. Dokonce se mi sama ozvala, zda chci k nejbližším zkouškám, jinak bych na ně zapomněl.
Při vybírání autoškoly jsem měl strach, jestli vyberu tu správnou. Naštěstí jsem zvolil správně.
vloženo: 12. prosince 2023
vložil: Jan, emailová adresa nezveřejněna


   Zvládla jsem to vše s přehledem na poprvé. Všichni byli fajn, všem co plánují si udělat v Brně řidičák doporučuji právě autoškolu Zuzana a Dalibor Petrovi.
Velice děkuji za skvělou přípravu na zkoušky.
vloženo: 8. prosince 2023
vložil: Barbora, emailová adresa nezveřejněna


   Jsem s autoškolou velmi spokojen. Oba instruktoři jsou přátelští, příjemní a klidní, z mých zkušeností za všech okolností.
Poskytované učební materiály jsou kvalitní.
Veškerá administrativa a korespondence byla ve všech případech vyřízena rychle.
Na jízdu jsem se vždy těšil, bývala to pro mě nejlepší část dne.
Bez váhání bych tuto autoškolu doporučil každému.
vloženo: 15. listopadu 2023
vložil: Jan Svoboda,


   S touto autoškolou jsem byl velmi spokojený. Od svých známých jsem slýchával, že instruktoři v autoškolách jsou častokrát neochotní, protivní a autoškola je tak nebavila a měli z ní nervy. To však vůbec neplatí o této autoškole. Všichni instruktoři jsou milí, klidní a neskutečně ochotní a vždy se snaží pro své žáky udělat to nejlepší, co mohou. Kromě lidského, opravdu až rodinného přístupu jsou na druhou stranu velmi profesionální a rozumí tomu, co dělají. Do autoškoly jsem zde chodil rád a těšíval jsem se na každou další jízdu. Děkuji jim mnohokrát za vše a jsem rád, že jsem si dobře zvolil svou autoškolu!
vloženo: 23. října 2023
vložil: Ondřej Slávik, emailová adresa nezveřejněna


   Ráda bych vyzdvihla to, jak jsou Petrovi i instruktoři, neskutečně hodní a ochotní lidé.. Měla jsem problém skrz závěrečné zkoušky, protože jsem se kvůli vysoké škole přestěhovala na druhou stranu republiky. Pan Petr mi moc pomáhal i v jeho volném čase a všechno mi nakonec zařídil.
Ani jednou za celou svoji dobu trvání v autoškole nenastal žádný problém.
Jsem moc ráda, že jsem mohla autoškolu dělat právě tady, určitě doporučuji
vloženo: 19. října 2023
vložil: Kučerová Karolína,


   Ráda bych poděkovala za skvělý lidský a trpělívý přístup obou instruktorů, jízdy jsem si užila :). Vyhovovalo mi, že jsem si jízdy mohla volit přes portál, kde vidíte volné termíny obou instruktorů. Určitě doporučuji volit si jízdy jak pana Petra, tak pana Krátkého, jelikož každý má jiný typ vozidla (u zkoušek se jezdí s autem pana Petra). Ze začátku jsem ztoho byla nervozní, protože se auto chovají trochu jinak a pro začátečníka je náročnější zvyknout si na jiný typ vozidla. Když se na to dívám zpětně, tak jsem ráda, že jsem měla možnost vyzkoušet více typů vozidel právě v autoškole, jelikož po autoškole budu řídit, zase jiný typ vozidla a už mě tak nepřekvapí, že se každé auto chová jinak. :)
vloženo: 19. října 2023
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna


   Highly recommended. Keep up the great work! Thank you so much Zuzana and Dalibor Petr driving school.
vloženo: 30. září 2023
vložil: Yvonne,


   Můžu jen doporučit. Žádné problémy, skvělá a rychlá domluva.
vloženo: 25. září 2023
vložil: Václav ,


   Kurz probíhal skvěle. Oba dva instruktoři jsou příjemní, auta jsou v dobrém stavu. Obzvlášť oceňuji on-line systém rezervace jízd. Teorie flexibilně, není potřeba sedět každý týden ve smluvený čas ve třídě.

Za mě je Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi v Brně jasná volba. 11/10
vloženo: 7. září 2023
vložil: Michal Žuček,


   autoškolu vřele doporučuji, individuální přístup ke studentům je skvělý, a i když se může někomu zdát, že je autoškola dražší, vlídný přístup všech zaměstnanců, ve vypjaté a psychicky náročné době jako je naučit se řídit a složit závěrečné zkoušky, je k nezaplacení. Vždy vyjdou vstříc, opravdu se vyplatí.... moc děkuji za vše a opravdu zaslouženě, nedivím se, že k vám přestupují často z jiných autoškol, jsme rádi, že jsme si vás vybraly
vloženo: 6. září 2023
vložil: Pavla Axmannova, emailová adresa nezveřejněna


   Nemohu si stěžovat, rezervace byla přes internet a velice ohebná, takže pro mě, jakožto člověka s minimem času ideální. Oba dva instruktoři jsou milí a velmi sympatický, takže jízdy byly příjemné a bez stresu. Povídání pana instruktora během jízdy mi také docela pomohlo připravit se na teorii i závěrečnou jízdu. Rozhodně tuhle autoškolu doporučuji. Lidský přístup nejen propagují, ale i praktikují.
vloženo: 1. září 2023
vložil: Sabina Marková, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu Zuzana a Dalibor Petrovi mohu jen a jen doporučit :-). Organizace mi velmi vyhovavola. Možnost rezervace jízd byla přes systém (tedy velmi pohodlné) a v případě potřeby byla změna zajištěna rychle a bez problémů :-). A jízdy? Instruktoři byli skvělí. Trpěliví, klidní, byla s nimi zábava, ale zároveň s taktem a profesionalitou dokázali upozornit na chyby a následně vybrali trasy, abych si situace procvičila a chyb se zbavila. Já nepatřím mezi přirozené talenty řízení, to ani náhodou, ale díky jejich ochotnému přístupu, podpoře a nekonečné trpělivosti jsem to celé zvládla. Patří jim moje velké díky a rozhodně je doporučím každému, kdo se chce naučit jezdit.
vloženo: 30. srpna 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Vybrala jsem si autoškolu podle google recenzí a musím říct, že byly pravdivé. Skvělá volba hlavně pro lidi co mají z autoškoly strach. Pan Petr i pan Krátký jsou skvělí, vše krásně vysvětlí až člověk nemá ani strach a na každou jízdu se těší. Domluva skvělá, ve všem vyjdou vstříc. Doporučuji
vloženo: 9. srpna 2023
vložil: Hoang Anh Phamová, emailová adresa nezveřejněna


   Tuto autoškolu mohu všem jen doporučit. Profesionální, milý a individuální přístup ke studentům. Velmi jsem ocenila elektronickou rezervaci jízd, kde si každý mohl rezervovat čas, dle svých časových možností. Ohledně samotných jízd mohu říci, že jsem byla vždy spokojena. Instruktoři trpělivě a s klidem vše během jízd vysvětlovali, což mi velmi pomohlo se rychleji orientovat ve světě křižovatek, předností atd. Velmi oceňuji jejich lidský přístup a také bych chtěla poděkovat oběma instruktorům panu Petrovi a panu Krátkému, kdy díky nim jsem autoškolu zvládla na první pokus. Také velké poděkování paní i paní Petrové za super přístup, kdy nic nebyl žádný problém, a vše se dalo vyřešit. Vstřícný a milý přístup.
Jsem ráda, že jsem byla studentem autoškoly Zuzana a Dalibor Petrovi.
vloženo: 23. července 2023
vložil: Kamila,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mohu jen doporučit. Instruktoři jsou moc milí, ochotní, vše vám krásně vysvětlí a hlavně jsou trpěliví. Pokud se rozhodnete pro tuto autoškolu rozhodně neuděláte chybu. Vše probíhalo bez problémů a nemůžu si tuto autoškolu vynachválit. Děkuji moc!
vloženo: 17. července 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělý přístup, opravdu mě toho hodně naučili a lekce mě moc bavili
vloženo: 10. července 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Zuzana a Dalibor Petrovi vřele doporučuji. Pan Krátký i Pan Petr mají velmi profesionální a zároveň vstřícný přístup a na jízdy jsem se vždy těšila. Paní Petrová mi na všechny dotazy odpovídala velmi rychle a pokaždé se mi snažila vyjít vstříc. S autoškolou jsem naprosto spokojená! Děkuji.
vloženo: 18. května 2023
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu mi doporučil kolega v práci a byla to dobrá volba. :) Oba lektoři mají vstřícný přístup, komunikace s autoškolou vždy bezproblémová, kdykoliv bylo potřeba něco vyřešit. Mají k dispozici veškeré potřebné učební materiály online a instruktoři jsou k žákům vstřícní a poradí. Taktéž komisaře mají domluvené tak, aby vše proběhlo v pořádku bez přehnaného "sekýrovení" žáka. Tzn. snaží se mít pod kontrolou, že komisaři, se kterými spolupracují jsou stále v souladu s filozofií autoškoly, tedy aby byli féroví. Během výuky jsme projeli veškeré problémové lokace, takže jsem se dobře připravil na komplikovaný provoz v Brně. Děkuji za to, jsem rád, že jsem si vybral právě tuto autoškolu. :)

P.S. Nedávno jsem jel v autě mé známé a potvrdila mi, že jsem asi měl dobrého instruktora, když mi to jde takto dobře, sotva jsem dostal řidičák. :)
vloženo: 29. dubna 2023
vložil: Ondřej Myšák, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Každá jízda, kterou jsem u této autoškoly absolvovala, byla super. Jezdila jsem hlavně s panem Bronislavem Krátkým a nemohu si stěžovat. Jezdit mě naučil, byl hodný a ještě jsme si u jízdy suprově popovídali. Posledních pár jízd jsem měla s panem Daliborem Petrem a taky super. Shodli jsme se na tom, že máme oba rádi rockovou hudbu a pan Petr tam vždycky pustil rockové rádio a cítila jsem se mnohem lépe.
Jediný, kde byl problém, byl pan komisař, kterému jsem asi nepadla do oka a závěrečnou zkoušku jsem dala až na potřetí již s komisařem jiným.
Tuto autoškolu určitě doporučuji. Slyšela jsem o negativních zkušenostech mých vrstevníků s určitými autoškolami a myslím, že tato je ukázkový příklad toho, že se dá řídit a vše zvládnout bez žádných(sexuálních) narážek od instruktorů a jiných naschválů.
vloženo: 28. dubna 2023
vložil: Liliana,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla moc spokojená :-) Pan Petr i paní Petrová jsou velice milí, laskaví a skvělí lidé :-). Paní Petrová velice rychle odepisuje a lze s ní v klidu vyřešit jakýkoli problém či dotaz. Páni instruktoři byli velice ochotní cokoli vysvětlit, byli trpěliví a nebála jsem se jich :-). Chci velice vyzdvihnout rezervační systém jízd a celkovou organizaci výcviku, mohla jsem si zarezervovat jízdy v rezervačním kalendáři, zvolit si jakým chci jet autem a to vše z pohodlí domova (nemusela jsem nikam vyvolávat, vypisovat a prát se s někým o termín jízdy, jak to často bývá v jiných autoškolách). Zkoušku jsem udělala napodruhé, poté, co jsem to poprvé neudělala, přišel mi krásný email od paní Petrové s ujištěním, že se nic nestalo a s nabídkou případné psychické pomoci. Autoškolu jsem doporučila svým dvěma nejlepším kamarádkám, pro které chci to nejlepší a to Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi splňuje. Děkuji mockrát :-)
vloženo: 14. února 2023
vložil: Kristýna Dominiková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Perfektní
vloženo: 1. února 2023
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprosto bezvadní autoškola s klidným přístupem. Vřele doporučuji. Nikdy jsem neměla žádný problém se s autoškolou domluvit, v případě potřeby změn, i urgentně. Paní Petrová vždy ochotně pomohla, poradila a naplánovala. Pokaždé se mi vyšlo vstříc.
Co se týká jízd a zaučování, všechno bylo super. Pokud byla nějaká chyba, s klidem to instuktor vysvětlí. Tímto mockrát děkuji skvělou zkušenost a přeji mnoho dalších spokojených uchazečů. :)
vloženo: 18. prosince 2022
vložil: Lenka B. ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vše bez problému, přístup, cena, termíny skvělé.
vloženo: 29. listopadu 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Rozhodla jsem se udělat si řidičák na prahu padesátky. Měla jsem obavy jak to zvládnu. Byla to výzva. Díky velké trpělivosti, stálému povzbuzování a obrovské vstřícnosti, jsem to zvládla. Oběma pánům instruktorům moc děkuji.
vloženo: 28. listopadu 2022
vložil: Jarmila R., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola byla super. Vše šlo tak jak mělo, žádná jízda se mi ze strany autoškoly nezrušila.
Na zkoušky jsem se cítila připravená a sebejistá. Ale asi záleží, jaký máte vztah k autu a jeho řizení a jak Vám to zkrátka jde nebo je to spíše o praxi a potřebujete se “vyjezdit”…
Na autoškole se mi líbil pozitivní přístup pana Petra.
Škoda, že na zkoušku jezdí jen auto pana Petra. Přece jenom, každé auto se chová jinak a je těžké nebo minimálně obtížnější pro lidi, kteří absolvovali třeba větší polovinu jízd u pana Krátkého jet následně v autě které se chová jinak zkoušku. Proto doporučuji posledních minimálně 5 jízd si dát k panu Petrovi. Taky je velmi jednoduché na jízdu zapomenout. Jestliže si to nezapíšete, nebo zapíšete na špatný den či hodinu je lehké na danou jízdu nedorazit. Proto si to kontrolujte. (Z vlastní zkušenosti vím o čem mluvím) I celkově rezervační systém přes který se jízdy rezervuj si kontrolujte protože se tam přidávají nové termíny v jeden den na pár týdnů dopředu.
vloženo: 23. listopadu 2022
vložil: Natálie, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nemůžu jinak než autoškolu všem doporučit.
Skvělý přístup ke studentům, vše perfektně naučí a mají opravdu lidský přístup ať nastane jakákoli nečekaná situace.
Možnost jsem měla jezdit v obou autech, a má to obrovskou výhodu v tom, že se člověk naučí na více typů aut a rozjezdů.
Za mě nejlepší autoškola v Brně.
Procházková K.
vloženo: 15. listopadu 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Zuzana a Dalibor Petrovi jednoznačně doporučuji všem, kteří si řidičák zatím nědělali kvůli strachu z řízení. Hodnotím z vlastní zkušenosti člověka, který si "řiďičák" dělal až po třicítce a jednoznačně musím říct, že jsem výběru autoškoly nelitoval. Nejen, že jsou oba instruktoři, pan Petr i pan Krátký, naprostí profesionálové, ale jízdy s nimi byly vždy pohodové a i přes nepříjemné situace na silnici byli vždy oporou a dokázali poradit a hlavně v klidu jakoukoliv situaci vyřešit. Vozový park autoškoly se sestával z Hyundai i20 a ix20 a oba automobily byly velice podobné, leč každý se mi ovládal trochu jinak a při změnách jsem si většinou musel na dané auto chvíli zvykat. Autoškola má skvěle vyřešený rezervační systém a člověk si sám zvolí s kým a kdy pojede, jenom je dobré nenechávat rezervaci na poslední chvíli :).
Mimo to musím poděkovat i paní Petrové, která mne na začátku autoškoly kontaktovala s informacemi mimo jiné i o rezervačním systému.
Cena kurzu je v dnešní době standardní a kurz se dle mého názoru rozhodně vyplatí, autoškolu jsem volil dle recenzí a milerád tedy předávám dál i svou velmi pozitivní zkušenost a přeji autoškole to nejlepší!
vloženo: 12. listopadu 2022
vložil: Patrik W. Pustějovský, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výuka vždy probíhala velmi pohodově. Od pánů instruktorů jsem vždy vše pochopila a nebála jsem se zeptat, když tomu tak někdy nebylo. Paní Petrová byla vždy velmi vstřícná a celá organizace byla velmi dobrá. V autech se mi taky řídilo dobře a celkově nemám co vytknout. Za mě skvělá volba i zkušenost:)
Děkuji!
vloženo: 9. listopadu 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkový průběh kurzů hodnotím pozitivně.
Na zkoušky jsem se cítil připraven díky pozitivnímu přístupu a trpělivosti ze strany autoškoly a hlavně tedy díky pánům instruktorům. Určitě umí dobře připravit na zkoušky. Co se týče domluvy tak mě vždy i s paní Petrovou vyšli vstříc. Když jsem měl nějaký problém tak ho semnou neváhali řešit a dost mi pomohli.
Také se mi líbil vozový park. Jezdí se dobře a pohodlně s i20 tak i s ix20.
S instruktory jsme si povídali o všem možném, ne jen o autoškole. Když jsem mel s něčím problém tak zachovali klidné hlavy. Proto jsem se cítil V POHODĚ.
Na autoškole bych nic nezlepšoval protože myslím že snad není ani co.
Proto tuto autoškolu rozhodně doporučuji a určitě nelituji výběru této autoškoly. Proto děkuji.
vloženo: 7. října 2022
vložil: K.H., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou som bola veľmi spokojná. Obaja inštruktori boli príjemní, pohodoví, jazdy prebiehali bez stresu, bez okrikovania, bez blbých komentárov, ktoré sú v iných autoškolách bohužiaľ bežné. Prihlasovanie na jazdy je pohodlne online, výber termínov je veľký a jazdia aj po bežnej pracovnej dobe. Absolútne doporučujem.
vloženo: 6. října 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu opravdu mohu každému s naprosto čistým svědomím doporučit. Oba dva instruktoři jsou trpěliví a na zkoušku dovedou skvěle připravit. Kromě toho se mi obě dvě auta, která autoškola používá, jakožto začátečníkovi dobře řídila. Ale jestli mohu něco doporučit těm, co tuto autoškolu zvažují, tak je dle mě o něco lepší začínat jízdy s panem Krátkým (který o něco více do jízdy zasahuje a tím i studentům pomáhá) a dokončovat je s panem Petrem (mnohem více nechává v řízení volnou ruku a zasahuje o něco méně). Samozřejmě oba dva instruktoři jsou skvělí a neměla jsem s nimi žádný problém. Nemluvě o tom, že jsem nikdy neměla žádný problém, co se týče komunikace s autoškolou. Tedy mohu akorát za tuto skvělou zkušenost poděkovat.
vloženo: 28. září 2022
vložil: Klára Švamberková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola byla velmi přátelská, mohla jsem si s pány instruktory o čemkoliv pokecat. Člověk se hned učí líp, když je atmosféra takto uvolněná.
Zároveň ale zvládli zachovávat chladné hlavy při stresových situacích, a tím jsem se je naučila zvládat i já v klidu.
Když nastaly nějaké problémy, autoškola mi byla vždy vstřícná a snažili se mi vyjít naproti.
vloženo: 26. srpna 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole byli velmi vstřícní při veškerých mých komplikacích, nebo problémech.
Páni instruktoři jsou přátelští a dokáží zachovat klidnou hlavu při jakékoli situaci.
Díky tomu jsem pak sama zvládala být při jízdách klidná a nestresovat.
vloženo: 26. srpna 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Spokojenost zejména s přístupem instruktorů. Rádi vysvětlí i opakovaně jakoukoli situaci v provozu při cvičných jízdách. Zkušenost s autoškolou celkově hodnotím velmi kladně a mohu tedy její služby doporučit
vloženo: 25. srpna 2022
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pohodový a zároveň profesionální přístup obou instruktorů, kteří se nebojí pochválit a kromě toho, že umí řídit, ví také jak řízení učit - což (na základě vlastní zkušenosti z jiné autoškoly) bohužel stále není samozřejmost v tomto oboru. Maximální doporučení!
vloženo: 21. června 2022
vložil: FH, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V této autoškole jsem byla naprosto spokojená.Vybírala jsem dle recenzí kvůli přístupu k žákům a opravdu skvělý přístup.Rozhodně doporučuji a za vše moc děkuji.
vloženo: 7. června 2022
vložil: Simona Brandejsová , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ako clovek, ktory ma pred jazdenim velky respekt, som si nemohla vybrat lepsiu autoskolu. Potrebovala som hlavne instruktora, ktory je trpezlivy a nauci ma vsetko od uplnych zakladov. Co tato autoskola dokonale splnila. Obaja instruktori boli trpezlivi, snazili sa v klude vsetko vysvetlit, odpovedali na kazdu moju otazku a na jazdach so mnou precvicili, co mi robilo problem. Mozem len a len odporucit dalej.
vloženo: 3. června 2022
vložil: Alexandra F, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu opravdu doporučuji. Nastoupil jsem jako řízení nezkušený a správným pedagogickým přístupem jsem byl takříkajíc hozen do vody. Za tuto zkušenost moc děkuji, hlavní je překonat strach. Autoškola mi vždy vyšla vstříc a dokázala mě plnohodnotně připravit na závěrečnou zkoušku. Cením veliký důraz na přístup &quot;bezpečná a jistá jízda především&quot;. Jsem rád, že jsem tuto významnou životní etapu zažil právě v Autoškole Zuzana a Dalibor Petrovi. Těším se, jak budu celý život bezpečně řídit! Budu vzpomínat na společné jízdy s panem Daliborem a naše komentování všech světových těžkostí, které se během mého výcviku udály...
vloženo: 14. dubna 2022
vložil: Tomáš Mohr,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,

s autoškolou jsem byla velice velice spokojená, přístup perfektní, chování velice příjemné.
Tuto autoškolu doporučuji všem.
vloženo: 19. ledna 2022
vložil: Tereza Havlová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporucuju z celého svého srdce
vloženo: 23. prosince 2021
vložil: Vladimír Kočvara ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Začátkem května 2021 jsem hledala autoškolu. Neměla jsem žádné doporučení od známých, tak jsem hledala přes recenze. Našla jsem nejlepší hodnocení u Autoškoly Petrovi. Vybrala jsem si ji a byla to skvělá volba. Hned po mojí žádosti mi byl nabídnut termín, formality se hladce vyřídily. Přes webovou stránku jsem si rezervovala termíny jízd na celý měsíc, takže o prázdninách jsem si vše naplánovala. Už první jízda, které jsem se dost obávala, mě nadchla. Pan Petr, učitel autoškoly, byl moc milý, příjemný, přátelský, vše mi trpělivě vysvětloval a já postupně projížděla Brnem (všechny, i velké brněnské ulice v centru města, do toho tramvaje, křižovatky, chodci, atd.). Jízdy jsem si mohla plánovat dopoledne, často odpoledne, i na večer, jak jsem chtěla. Na každou jízdu jsem se těšila, byla jsem v takové pohodě, že se mi ani nechtělo končit :). Byla to ta nejlepší autoškola, co jsem mohla mít. Pan Petr i jeho kolega, byli skvělí a pohodoví. Každý měl humor, vtip a autoritu.
Zkoušku jsem udělala napoprvé. Každému bych tuto autoškolu opravdu doporučila, bylo to perfektní.
vloženo: 18. října 2021
vložil: Susi, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S úsměvem vzpomínám na moje první zasednutí za volat, kdy pan Petr zjistil, že opravdu nevím ani jak se točí volantem (nevěděl jsem jaká je jeho citlivost).
Naštěstí trvalo jen opravdu krátkou chvíli, než se dostavila velká dávka pochopení, povzbuzení a nakonec i opakované chvály od obou instruktorů - od pana Petra i od Pana Krátkého. Jde o lidi, se kterými člověk počas jízdy sedí úplně uvolněně, pokecá i o osobních věcech a zároveň se může spolehnout, že je i přes těžké začátky v centru Brna vedle zkušeného instruktora v bezpečí. Nejvíc jsem se bál, že mě místo řidiče &quot;nechytne za srdce&quot; a nebude se mi řízení líbit, ale díky přístupu pana Petra i pana Krátkého člověk rychle zjistí, že o nic nejde - není to žádná věda, prostě jen děláte to, co stovky lidi kolem vás, tak čeho se bát?
Stejně tak jsem měl dobré zkušenosti i když jsem potřeboval upravit organizaci výuky nebo podmínky plateb - S panem Petrem nebo s paní Petrovou jsem bez jakéhokoliv zaváhání z jejich strany domluvil zrušení jízdy, zapsání výjimečné jízdy mimo vypsané hodiny, rozdělení plateb apod. Přístup celé autoškoly byl teda opravdu nadstandardní a i když se mi nepovedlo získat ŘP na první pokus, člověk chce jít na opravnou jízdu už jen proto, že ví, že ti instruktoři mu opravdu věří :)
vloženo: 10. října 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Zuzana a Dalibor byla skvělá volba. Jak pan Krátký, tak pan Petr přistupovali k výuce s klidem a trpělivě. Nikdy nebyl problém se na čemkoliv domluvit, doptat. Všem mohu doporučit :)
vloženo: 9. října 2021
vložil: Eva,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem si vybrala díky doporučení mých kamarádů. Pan Petr je opravdu hodný a mimořádně trpělivý. S čím jsem měla potíže, s tím mi poradil. A neměl problém ani s přátelským "pokecem". S autoškolou jsem byla spokojená a určitě ji doporučím dál:)
vloženo: 9. října 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem naprosto v šoku z hodnocení lidí níže psaných o autoškole Dalibor Petr, jelikož já spíš prožil s tímto ,,rádoby,, učitelem totální horor.
Pan Dalibor Petr umí perfektně zkasírovat peníze za 45 minut jízdy za jen tzv. přezkoušení a to ještě když jel se mnou v té malé Suzuki ,tak většinu času protelefonoval.
Z něho jsem měl tak špatný pocit,že vše proběhlo totálním fiaskem v podobě neudělání písemných zkoušek a z jeho strany pak už žádný zájem o vás.A to jsem ty otázky uměl jak když bičem šlehá.

Opravdu nedoporučuju tuhle autoškolu a pane Petr,buďte tak laskavý a vraťte mi ty papíry co jsem vám dal.
Má trpělivost má své meze.
Z.P.

vloženo: 7. října 2021
vložil: Z.P., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem vybíral podle recenzí a opravdu byly všechny pravdivé - klidný a přátelský přístup učitelů, žádný stres, bezproblémová domluva úplně na všem, na jízdy jsem se těšil, pan Petr mi vždy všechno vysvětlil, poradil. Doporučuji bez zaváhání.
vloženo: 13. září 2021
vložil: Antonín F., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu doporučuji, jsem maximálně spokojený.
Vynikající prostředí, jízdy, instruktoři a výsledky.


Alex Kovaljov
https://alexkovaljov.com/
vloženo: 3. září 2021
vložil: Alex Kovaljov, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Příjemný a lidský přístup, profesionalita. Úvodní nervozita rychle opadne a lze se na jízdy i těšit, což je v Brně vzácnost. Doporučuji všemi deseti.
vloženo: 17. srpna 2021
vložil: Martin Š, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoškola byla přesně to, co jsem potřeboval. Pan Petr je příjemný a klidný instruktor a pokud se chcete naučit řídit nejkomfortnějším možným způsobem pak je právě tato autoškola skvělá volba.
vloženo: 20. června 2021
vložil: Šimon Prudil, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Motto a popis autoškoly dokonale sedí.
Pán Petr je trpezlivý, ochotný, pomôže, poradí a vysvetlí.
Jeho mierne a vyrovnané vystupovanie určite ocenia najmä tí "vystresovanejší" :)
Autoškolu môžem, bez váhania, len odporučiť!
vloženo: 11. června 2021
vložil: Kristína Dziváková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu manželů Petrových jsem si vybrala na základě recenzí dostupných na internetu a udělala jsem dobře. I přes můj pokročilý věk jsem zkoušky zvládla v pohodě a na první pokus. Pan Petr je při výuce klidný a vyrovnaný. Jízdy s ním jsem zvládala bez obav a stresu. Manželé Petrovi, děkuji a přeji Vám a Vaší autoškole spoustu spokojených klientů.
vloženo: 1. června 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Z počátku sem měla obavy po předchozích zkušenostech s jinou autoškolou. Pan Petr je opravdu člověk na svém místě a obavy velmi rychle pominuly. Každá jízda proběhla v naprostém klidu a pohodě. Velmi vstřícný a lidský přístup. Byla sem opravdu spokojená a sem ráda, že sem si vybrala právě tuto autoškolu. Rozhodně bych každému doporučila.
vloženo: 18. května 2021
vložil: Helena Dudová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu můžu jen doporučit! Pan Petr je skvělý instruktor.
vloženo: 10. května 2021
vložil: Holánek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    Doporučuji všemi deseti. Stálá vstřícnost a velmi příjemná spolupráce ve všech ohledech. Žadný stres žadný strach. Nebylo jízdy na kterou bych se netěšil, budu velmi dobře vzpomínat a jsem velmi vděčný, že jsem mohl dělat svůj výcvik právě v autoškole Zuzany a Dalibora Petrových.
vloženo: 10. února 2021
vložil: Tomáš Masaryk,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem velice spokojen.
vloženo: 10. února 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu jen doporučit! Skvělý přístup, skvělá domluva. Perfektní informovanost na začátku výcviku i před zkouškami. Pan Petr je opravdu příjemný člověk a profesionálním přístupem, vše v klidu vysvětlí (i opakovaně) a jízdy s ním jsou příjemně strávený čas. Nemám, co bych vytkla :)
vloženo: 8. ledna 2021
vložil: Vendula U., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu vřele doporučuji. Pomohli mi překonat stres po zkušenosti z předchozí autoškoly. Pan Petr mi všechno znovu a v klidu vysvětlil a naučil. Na jízdy jsem se velice těšila. Perfektně mě připravil ke zkouškám. Pokud chcete dělat autoškolu v klidu a pohodě tak doporučuji. Matulová Kateřina
vloženo: 23. prosince 2020
vložil: Kateřina Matulová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byl maximálně spokojen. Výborná komunikace a snaha o domluvu i ve výjimečných případech, kdy jsem musel přehodit hodinu. Pan Dalibor byl v autě vždy velice klidný a trpělivý a snažil se mi zodpovědět jakykoliv dotaz a vše skvěle vysvětlil. Mohu jenom doporučit.
vloženo: 10. listopadu 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Veľmi príjemné jednanie s autoškolou od začiatku a dôležitejšie do konca kurzu. Nebol problém sa dohodnúť na zmene resp. úprave. Som veľmi spokojný s výberom a vrelo odporúčam aj ostatným.
vloženo: 20. srpna 2020
vložil: Patrik Rožár, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi musím jen doporučit. Když jsem si vybíral autoškolu první co mě zajímalo bylo to abych našel někoho kdo bude hodný a nebude na mě nějak řvát nebo něco podobného, protože spousta známých to jinde zažila a nebylo to nic příjemného. A autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi to plně splnila velice příjemný a vstřícný přístup, kdykoliv jsem něco nevěděl bylo mi to úžasně vysvětleno. Domluva naprosto skvělá když jsem potřeboval kvůli práci skončit jízdy u práce tak nebyl vůbec žádný problém což málo kde jde. Za mě určitě nejlepší autoškola v Brně. Takže můžu jen 100% doporučit cena/poměr/výkon.

vloženo: 6. července 2020
vložil: Dominik P., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Zuzana a Dalibor Petrovi určitě doporučuji. Rychlá komunikace, lidský přístup, vstřícnost. Nikdy nebyl problém se na čemkoliv domluvit. Pan Petr vždy vše vysvětlil a jízdy byly naprosto v pohodě. Jsem ráda, že jsem si vybrala tuto autoškolu. Moc děkuji!
vloženo: 6. července 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi příjemný přístup vyučujícího a pohodová atmosféra s kvalitním zázemím autoškoly vytváří přesně to, co bych v Brně doporučil každému uchazeči. Neřadím se mezi uchazeče s genem řidiče, avšak autoškola nemusí být stres a v Autoškole Zuzana a Dalibor Petrovi to platí dvojnásob.
vloženo: 8. března 2020
vložil: Jakub,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nemohu říci jinak než že s autoškolou jsem byl velice spokojen. Výborný přístup a příprava na závěrečnou zkoušku.
Vřele doporučuji
vloženo: 8. března 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi si vážím milého přístupu pana Petra i milé a rychlé komunikace s paní Petrovou. Motto "Lidský přísutp" opravdu není zavádějící a během celého výcviku jsem necítil nic jako nátlak nebo nervozitu, že udělám chybu, byť by to bylo třeba po několikáté. Vše pečlivě vysvětleno včetně témat, které vás třeba jen zajímají ikdyž se autoškoly netýkají. Doporučuji :)
vloženo: 5. února 2020
vložil: Petr Holub, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu mohu jenom doporučit! Pan Petr je extrémně milý, klidný člověk a jízdy s ním byly pohodové a bez stresu. :)
vloženo: 20. ledna 2020
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výcvik probíhal naprosto perfektně bez stresu a nátlaku. Pan Petr je velmi trpělivý a příjemný člověk. Jízd bylo na výběr vždy dost a pokud člověk chce, udělá si řidičák za krátkou dobu. Nemám k autoškole jedinou výtku a tak ji mohu jen vřele doporučit dal.
vloženo: 5. ledna 2020
vložil: Gentiana Agusholli,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celý průběh autoškoly byl skvělý. Pan Petr je velice příjemný člověk, který všechny vaše obavy rozptýlí. Vše v klidu vysvětlí a poradí. Tuto autoškolu velice doporučuji těm, kteří si chtějí udělat řidičský průkaz, dle mého názoru jedna z nejlepších brněnských autoškol.
vloženo: 22. prosince 2019
vložil: Andrea W. , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vycvik v autoškole hodnotím veľmi pozitívne. Veľmi oceňujem pokojný a milý prístup pána inštruktora Dalibora, ktorý dokázal udržať kľud a profesionalitu i v náročnejších situáciách. Zároveň oceňujem, že sme počas jazdy mohli prebrať rôzne zaujímavé témy.
Môžem sa zaručiť zato, že prístup autoškoly je principiálne v tom aby skutočne pripravila žiakov na skúšky a do šoférskej praxe.
vloženo: 11. listopadu 2019
vložil: Ján Krchňavý, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Můžu jen doporučit. Autoškolu jsem si vybrala na doporučení kamarádky a jsem se svoji volbou spokojená a neměnila bych!! Pan instruktor je trpělivý, vše vysvětlí a vyjde vstříc. Kominukace a domluva byla také výborná!
vloženo: 5. srpna 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Spokojenost! Doporučuji všem.
vloženo: 10. června 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celý kurz byl výborný, pan instruktor byl vždy velmi trpělivý a skvěle mě připravil na zkoušky. Jak domluva jízd tak i samotné jízdy byly vždycky skvělé. Všem bych tuto autoškolu vřele doporučila.
vloženo: 22. května 2019
vložil: Helena Glombová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velice dobrá domluva. Instruktor trpělivý.
vloženo: 4. dubna 2019
vložil: Antonín Šikula, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoškolu můžu vřele doporučit všem lidem. Za celou dobu jsem neměl jedinný problém ani s vyukou ani s jízdami. Příjemný přístup,kvalitní vyuka a jízdy a možnost jednoduché domluvy.
vloženo: 25. března 2019
vložil: Koláček Jakub, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu pana Dalibora a Zuzany Petrových bych chtěla velice pochválit a všem vřele doporučit (i když to nepotřebují, protože o žáky nouzi nemají :) Paní Petrová, která má na starosti administrativu je velice milá a domluva s ní byla za všech okolností bezproblémová. Pan Petr, se kterým jsem absolvovala výcvik, je velice trpělivý a empatický. Vše dokáže vysvětlit profesionálně a s klidem jemu vlastním. Jsem moc ráda, že jsem mohla autoškolu absolvovat právě u manželů Petrových.
vloženo: 29. listopadu 2018
vložil: Zuzka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Z autoškolou jsem byla velice spokojená. Vše probíhalo bez komplikací. Pan Petr je velice trpělivý a nápomocný.
vloženo: 15. listopadu 2018
vložil: Kateřina H., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vše probíhá v klidu, žádné překládané termíny a podobně, myslím, že lépe si nemůžete vybrat, trpělivý a v pohodě instruktor.Moc díky.Venda.
vloženo: 16. září 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou jsem byla velice spokojená. Vyhovovalo mi, že jsem jezdila s autem, které jsem řídila i na zkouškách. Pan Petr byl klidný za každých okolností a připravil mě dostatečně na zkoušky i další jízdu v provozu. Za mě můžu doporučit všem :)
vloženo: 7. srpna 2018
vložil: Terezie Šťastná, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskolu doporucujem, kurz som mal hotovy do 2 mesiacov, perfektna priprava na skusku. Teoreticka priprava dobra ale je potrebne samostudium. Ochota a trpezlivost pocas celeho kurzu.
vloženo: 9. července 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Je to senzační autoškola. Pan Petr je skvělý instruktor. Byla jsem výborně připravená na závěrečnou jízdu.
vloženo: 23. května 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborný přístup, když je to možné pa Petr vyjde vstříc a hlavně je trpělivý. Auta jsou příjemná
vloženo: 3. května 2018
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem 100% spokojeny, pan Dalibor skvele a trplive vsechno vysvetlil!
vloženo: 3. května 2018
vložil: Piotr Szczepanski, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Zuzana a Dalibor Petrovi jsem si vybrala na doporučení kamarádky. Pan Petr je trpělivý, klidný a vše rád vysvětlí. Byla jsem moc spokojená s průběhem výuky a s přípravou na zkoušku, která dopadla hned na poprvé výborně. Všem určitě DOPORUČUJI.
vloženo: 31. března 2018
vložil: Edita Javorská, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jízdy s Daliborem jsou prostě příjemné, pohodové, poučné a hlavně bez stresu !

Skvěle mě připravil, prošel jsem napoprvé.

Doporučuji každému, kdo si chce udělat řidičák.

vloženo: 13. prosince 2017
vložil: Rivola, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola bola úplne v pohode. Dalibor je super týpek, vždy pohodový v strehu a veľmi trpezlivý. Dostal som informácie kde nájsť všetko potrebné na to aby som zvládol záverečnú skúšku a Dalibor ma na nej podržal. Z mojej strany veľká spokojnosť.
vloženo: 13. prosince 2017
vložil: Martin Zaťko, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   ŘP na automobil jsem si nikdy dělat nechtěl, ale ve 35 letech mě okolnosti donutily. I tak se mi do toho nechtělo, ale s Daliborem Petrem to byla pohoda. Takový perfektní lidský přístup jsem v autoškole ani nečekal. Při cvičných jízdách jsem nezažil žádnou nepříjemnou situaci, pan Petr byl vždy klidný a příjemný. Velmi bych mu tímto hodnocením chtěl poděkovat.
vloženo: 4. října 2017
vložil: Michal Čoupek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Lepsi autoskolu jsem si nemohla vybrat. Pan Petra je velice spolehlivy,terminy jizd nebyly meneny a zacinaly vzdy vcas. Pan Petra je trpelivy a klidny ucitel. Behem jizdy nejen ze vysvetluje pravidla silnicniho provozu,ale i prijemne se s nim povida. Po vycviku jsem se citila na zkousku velmi dobre pripravena.
Dekuji!
vloženo: 22. srpna 2017
vložil: Eva Smrckova , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprosto perfektní přístup, žádné měnění termínů a podobně, pokud se někdo chce naučit v klidu a v pohodě dobře řídit, není lepší autoškola než tato.Velké poděkování a těší se i moje sestra za rok, pokud to bude možné.
Jakub :-)))
vloženo: 15. srpna 2017
vložil: jakub,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pred nastupem do autoskoly jsem mela velky strach a dlouho jsem vybirala.Uz pri zahajeni kurzu jsem zjistila,ze me moje intuice nezklamala a ja si lepe vybrat nemohla.Pan Petr byl vzdycky velmi trpelivy,klidny a hlavne dokazal povzbudit pochvalou.Opravdu neni co vytknout :-) Budu jen s diky vzpominat a rada dopotrucim dale.Sona K.
vloženo: 23. června 2017
vložil: Kramplova,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskolu Dalibor Petr muzu vrele doporucit. Kdyz jsem zacinal, necekal jsem, ze mi kurz tak rychle utece a ze si krome zvladnuti rizeni v Brne i prijemne popovidam. Pan Dalibor je kazdopadne prijemny, trpelivy a zkuseny ucitel. Jeho rady mi u zkousek hodne napomohly. Dekuji.
vloženo: 21. června 2017
vložil: Radek Šohaj, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Když jsem začínala autoškolu u pana Petra, měla jsem docela velký strach, ale až jsem pana Petra poznala,zjistila jsem, že jsem si lepší autoškolu vybrat nemohla. Poté jsem se vždy na jízdu těšila, pan Petr je moc hodný, klidný a vše uměl dobře a v klidu vysvětlit. Byla jsem moc spokojená a na pana Petra a autoškolu budu vždy ráda vzpomínat.
vloženo: 6. června 2017
vložil: Lucie Laxová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pro člověka trpící sociální fóbií je autoškola výrazně obtížnější životní zkušeností. Díky panu Petrovi a jeho vždy vstřícném, přátelském a klidném přístupu, jsem bezstarostně autoškolu dokončil a mohu ji jen vřele doporučit.
vloženo: 6. června 2017
vložil: Miloš Ondráček, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Myslím, že v Brně co se týká autoškol je z čeho vybírat, ale pro mně byla jasná volba autoškola Dalibora Petra, kterou jsem zvolila právě díky recenzím. Na svoji první jízdu nikdy nezapomenu...protože všechen stres opadl, jakmile jsem pana Petra poznala. Určitě každá budoucí řidička, ráda uslyší...že pan Petr je opravdu velmi přátelský a klidný člověk a má neuvěřitelnou trpělivost ;-) Příjemná je i cena autoškoly. Teď když na pana Petra narazím na silnici, vždy si zamáváme...a mě se vybaví zážitky z jízd a ještě dlouho potom se usmívám :-) ....bylo to prostě v klidu a pohodě a proto tuto autoškolu URČITĚ DOPORUČUJI!!
vloženo: 6. února 2017
vložil: Petra Zbořilová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Z autoškoly jsem měla trochu obavy, ale už od první hodiny mě pan Petr příjemným rozhovorem a přátelskou atmosférou pokaždé uklidnil, takže jsem si na všechno zvykla mnohem rychleji a snáz se cokoliv učila i v praxi. Vždycky měl citlivý přístup a včechno trpělivě vysvětlil a nebo ukázal. I když jsem měla špatný den (tříměsíční miminko), tak mě nijak nestresoval a naopak jsem se cítila po jízdě lépe. Autoškolu jsem rovnou doporučila i manželovi, který dlouho nevěděl kde ji dělat.
Celkově jsem velice spokojená jak s přístupem, tak s mými výslednými znalostmi a připraveností do provozu.
vloženo: 2. února 2017
vložil: Tereza Vernerová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskolu Dalibor Petr mohu vrele doporucit kazdemu, kdo se rozhodne ridit. Pan instruktor je velmi trpelivy, chapavy a pomuze vam s jakkymkoliv problemem, jak jen jen v jeho silach. I priprava na zaverecne zkousky a vyuka byla perfektni, spousta vyukovych materialu a dobre vedene vyukove hodiny. Za me 5 hvezdicek.
vloženo: 13. ledna 2017
vložil: Andrea Jenčova,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou pana Petra jsem naprosto spokojena. Pan Petr je klidný, trpělivý, milý a vstřícný. Svou práci odvádí spolehlivě, nejlépe, jak jen to vůbec jde. Hodiny s ním mě skvěle připravily ke zkouškám a zároveň byly zábavné a příjemné, žádná 'otrava'. Napadají mě jen samá pozitiva a zejména díky lidskému ale zároveň profesionálnímu přístupu bych tuto autoškolu všem vřele doporučila.
vloženo: 11. ledna 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Průběh autoškoly byl super, člověku je poskytnut individuální přístup. Je super jezdit pořád ve stejném autě a se stejným instruktorem.
Autoškolu bych určitě doporučil.
vloženo: 12. července 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná
vloženo: 24. června 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborný individuální přístup
vloženo: 23. června 2016
vložil: Ronald Martini, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškole Dalibor Petr patří pochvala a díky nejenom za přátelský přístup. Rezervace jízd probíhá prostřednictvím přehledného webového rozhraní. To nabízí i zajímavé studijní materiály a odkazy pro její žáky autoškoly. Vzhledem k menšímu počtu vyučovaných žáků nebývá problém s plánováním výuky a termínů závěrečných zkoušek. Časy jízd jsou dodržovány, pan učitel se věnuje žákovi, klidně vše potřebné vysvětlí, k žádnému střídání žáků během jízdy nedochází. Teoretická výuka probíhá opakovaně v předem daných termínech (odpolední hodiny). Na hodiny jsem se těšil, byly pro mě byla příjemným odreagováním. Přestože zkušební jízdy v Brně nejsou úplně snadné (není vinou autoškoly, někdy tedy ani žáka...), tuto brněnskou autoškolu bych opět volil a doporučuji všem, co plánují vyrazit do hustšího provozu. Autoškole přeji hodně úspěchu, bývalý žák autoškoly a VŠ pedagog Petr Řehák.
vloženo: 9. června 2016
vložil: Petr Řehák, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,
přihlásila jsem se k panu Petrovi na kondiční jízdy. Můj bratr, který absolvoval ve stejné autoškole právě s panem Petrem také kondiční jízdy, mi jej doporučil a mohu říci, že to byla opravdu skvělá volba. Pocházím z Olomouce, ale pomohlo mi udělat si po letech kondiční jízdy právě v Brně a nyní už se cítím daleko jistější i u nás v Olomouci.
Pan Petr je ve svém oboru člověk na pravém místě. Je vstřícný, empatický, trpělivý a i v několika dnech, kdy potřebujete obnovit své řidičské dovednosti, je připraven předat každému opravdu maximum.
Já mu tímto moc děkuji a přeji hodně elánu do dalších let fungování jeho autoškoly .-)
S úctou Jana Mrázková
vloženo: 30. března 2016
vložil: Jana Mrázková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan inštruktor Dalibor Peter je veľmi trpezlivý, ochotný a ľudský,nčo sa odráža aj v prístupe k výuke žiakov. Hodiny jázd sú poctivé. Radosť sa v tejto autoškole učiť. LK

vloženo: 3. února 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla to prostě sranda :-)

Dalibor je vstřícnej a ochotnej k individuálnímu přístupu.

Dávám palec nahoru.

Kristýna ;-)
vloženo: 11. ledna 2016
vložil: Kikina, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Petr je velmi milý, klidný a ochotný instruktor, se kterým není problém se domluvit například i když potřebujete jízdu v nějakou jinou hodinu. Obecně je jeho přístup velmi vstřícný a jízdy probíhají bez problémů.
Velmi mě potěšila také rezervace jízd přes internet, která zajišťuje, že danou jízdu opravdu budete mít (a nebo ji můžete včas bez postihu zrušit). Dobře zpracovaná je také výuka, která probíhá ve třech stále se opakujících se blocích, takže je jedno, kdy výuku v autoškole začnete.
Neméně příznivá je i cena, na brněnské poměry opravdu nízká.
Za mě doporučuji všemi deseti!
vloženo: 8. ledna 2016
vložil: Alžběta Vybíralová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučuji!
vloženo: 5. ledna 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pán Dalibor Petr je tpezlivý učiteľ, ktorý sa žiakovy venuje počas výuky aj počas jázd, odpovie na všetky otázky. Jazdy sú bez stresu, vysvetlí aké chyby ste urobili a ako ich neopakovať. Túto autoškolu určite vrelo odporučujem pre príjemnéhmu prístup pána Petra.
vloženo: 20. října 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprosto pozitivní hodnocení!
1. Fajn ceny
2. Já osobně jsem neměl sebemenší problém s instruktory. Byli milí, slušní a féroví. Jízdu mi nikdy nikdo neodřekl a naopak mi vycházeli maximálně vstříc.
3. Takže za mě rozhodně doporučeno!

vloženo: 4. srpna 2015
vložil: Dominik,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskolu Dalibor Petr muzu jen doporucit! Tak pratelsky a profesionalni pristup mne pripada zcela vyjimecny na mistni pomery. Mela jsem pocit, ze za velmi kvalitni vycvik platim prilis malo; to je myslim, take, zcela ojedinele.

Od prihlaseni k vycviku do uspesneho absolvovani zaverecnych zkousek u mne uplynulo o neco mene nez 4 mesice, behem tech 4 mesicu nedoslo k jedinemu problemu nebo nedorozumeni; nestalo se, ze by ma jizda byla zrusena, presunuta, ze by doslo k organizacni chybe. Hodiny se zamlouvaji pohodlne pres online rezervacni system, nestalo se, ze by nefungoval. Nicmene jako nejvetsi klad teto autoskoly vidim ochotu a az rodinnou atmosferu, kterou pan Petr vytvari.

Vycvik jsem absolvovala s dvema instruktory, panem Petrem a panem Gajdosem. Oba dva delaji svou praci vyborne i kdyz jsou velmi odlisni. Prace obou instruktoru si moc vazim, na jejich hodiny jsem se vzdy tesila a obema jeste jednou moc dekuji!!!
vloženo: 16. července 2015
vložil: Gorica Nikolić, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Petr je velmi milý, vstřícný a především klidný člověk. Autoškolu Dalibor Petr v Brně můžu vřele doporučit.
vloženo: 19. června 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu můžu všem vřele doporučit! Pozitivní,klidný a necholerický přístup pana Dalibora Petra mě vždy udržoval vklidu i v nepřehledných a stresových situacích a to až do závěrečných zkoušek. Cena za výcvik je výborná a také musím pochválit rezervační systém a materiály k učení, které Vám volně zpřístupní.

Přeju všem hodně zážitků za volantem a to hlavně příjemných!
vloženo: 14. června 2015
vložil: Jan Vlasatý, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dělat zde rozšíření na C nebo CE rozhodně nedoporučuji....auto je v havarijním stavu, instruktor na jízdy kolikrát ani nepřišel a pokud ano, tak jízdy trvají tak 10 minut a člověk jde poté ke zkouškám po najetí dohromady cca 2 hodin a s odježděnými 100 kilometry. Jediná výhoda je opravdu cena a ušetřený čas :)
vloženo: 26. května 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Túto autoškolu môžem len doporučiť! Pán Dalibor Petr je veľmi trpezlivý a milý človek a taktiež veľmi profesionálny! Vďaka nemu som prekonala môj nekonečný strach a stres z šoférovania. Ďakujem :) G.Gildeinová
vloženo: 12. dubna 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu pana Petra můžu vřele doporučit všem, kteří chtějí autoškolu absolvovat v klidu a bez nervů. Pan Petr je naprosto trpělivý a vstřícný člověk, který vše vysvětlí (i několikrát, když je potřeba). Skvělé připraví na závěrečné zkoušky. Navíc, díky poloze autoškoly, člověk projezdí během jízd opravdu celé centrum a řádně se tak připraví na provoz ve městě.
Autoškolu mohu hodnotit jen kladně!

vloženo: 20. března 2015
vložil: Markéta Dostálová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole pana Petra jsme byli naprosto spokojení, pan Petr má velmi dobrý přístup k žákům, je velmi trpělivý, ochotný a dá se s ním skvěle domluvit na jízdách i na zkouškách. Jízdy po Brně nás dobře připravily na provoz ve velkém městě. Teoretická část byla velmi stručná a zároven poučná. Vřele tuto autoškolu doporučujeme. Děkujeme panu Petrovi. Penčákovi
vloženo: 10. března 2015
vložil: Penčákovi, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu mi doporučili známí a jsem velice ráda, že jsem zvolila právě tuto. Velmi nadstandardní přístup pana Dalibora Petra mi pomohl prokousat se zdárně až ke zkoušce a po obdržení "papírů" se nebát jezdit. Opravdu vřele doporučuji všem, kteří se obávají nepříjemných a drzých instruktorů, s tímto pánem jde všechno v klidu, bez obav, a hlavně NAUČÍ. Zažila jsem pár nepříjemných jízd s jiným instruktorem, ale ten již v této škole nepracuje, tak tam už žádného bubáka nepotkáte. Kromě toho oceňuji přijatelnou cenu výcviku. Doporučuji.
vloženo: 9. února 2015
vložil: Pavla K., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do této autoškoly jsem se přihlásila po kladném hodnocení maminky, která zde absolvovala rekondiční jízdy, a také po vlastním průzkumu autoškol v Brně. Nevybírala jsem dle nejnižší ceny, ale právě podle hodnocení na internetu a určitě jsem s autoškolou Dalibor Petr nešlápla vedle. Po prvotních problémech s nejmenovaným instruktorem, který nakonec autoškolu opustil, se mě ujal pan Petr osobně, a i přes mou velkou nervozitu za volantem jsem nakonec díky jeho ochotě a vstřícnosti výcvik absolvovala a jsem nyní držitelkou řidičského průkazu. Autoškolu Dalibor Petr můžu všem jen doporučit.
vloženo: 8. února 2015
vložil: Pavla Tesařová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Obdivuju pana Petra za obrovský klid a trpělivost, který prokázal, když mě připravoval na zkoušku - i přesto, že mi to fakt nešlo, byl stále milý, usměvavý, trpělivý, vždycky jsme si povídali. Lidský přístup a podpora. Velice ochotný se domluvit na termínech, aby mi to vyhovovalo. Lepšího učitele autoškoly si nedovedu představit! Doporučuji já i všichni mí známí, kteří tuto autoškolu absolvovali. Markéta Musilová
vloženo: 29. ledna 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jako člověku s ne úplně přirozeným vztahem k autu mi tahle autoškola moc pomohla. Pan majitel je naprosto skvělý a trpělivý instruktor. Maximálně doporučuju.
vloženo: 8. prosince 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole pana Petra jsem dělala kondiční jízdy. Byla jsem maximálně spokojená s profesionalitou svého instruktora pana Gajdoše. Z řízení jsem měla hrozný strach a on mě naučil nejen řídit, ale i nebát se. Maximální spokojenost. Doporučuji všem.
vloženo: 5. prosince 2014
vložil: Petra Jakalová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Dalibor Petr můžu s čistým svědomím doporučit všem budoucím řidičům a řidičkám. Já osobně jsem za volantem dost stresovala a moc si nevěřila, ale pan Petr měl vždy ten nejlepší přístup, podporoval mě a v životě na mě nezakřičel. Pro všechny zaměstnané, kteří šetří každou minutu bude určitě přínosné, že vás instruktor vyzvedne, kde budete potřebovat a zase vás tam zaveze.
Autoškola se nachází přímo v centru Brna, což může být ze začátku stresující, ale postupem času řidič ocení, že se naučí vozidlo ovládat v největším provozu a v budoucnu ho nic jen tak nerozhodí. Další výhodou je nízká cena, která rozhodně neznamená nekvalitní služby.
Rozhodně doporučuji :)
vloženo: 5. prosince 2014
vložil: Veronika Gazdová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jak už zde bylo zmíněno v některých příspěvcích, tak jediné co mi vadilo byl přístup pana Gajdoše. Musím říct, že sama jsem se málem rozbrečela, když na mě při jedné z mých prvních jízd křičel, jako bych byla již zkušený řidič F1. Ale krom toho mohu autoškolu doporučit a děkuji panu Petrovi za vstřícnost, když jsem si potřebovala vzít nějaké jízdy navíc a klidné a příjemné vystupování :)
vloženo: 3. prosince 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Plný počet hvězdiček kazí jen insturktor p. Gajdoš. Jezdit s ním je za trest. Sice je fajn zažít si při jízdách trochu stresu, rozhodně ale čeho je moc toho je příliš. Osobně jsem zažil jak se u něho jedna studentka během jízd rozplakala kvůli neustálému okřikování a shazování. Velice nepříjemný člověk - měl by dělat něco jiného. Bohužel to všichni vědí a v momentě kdy jsou vypsané nové termíny jízd, jsou okamžitě rozebrané všechny kromě právě těch s p. Gajdošem. Jinak vše super, s panem Petrem výborná domluva i spolupráce. Zejména pak oceňuji lidský a milý přístup. Jen ten Gajdoš - to je mor.
vloženo: 3. prosince 2014
vložil: Petr Mucha - www.ateliermucha.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu pana Dalibora Petra mohu s velkým potěšením doporučit, perfektní profesionální a přátelský přístup, přehledný systém pro plánování jízd a kvalitní teoretická a hlavně praktická výuka.

vloženo: 3. prosince 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Dalibor Petr vyniká nejen kvalitním výcvikem, ale hlavně přátelským prostředím. Můžu ji všem vřele doporučit :-)
vloženo: 2. prosince 2014
vložil: Lucka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoskolu rozhodne nikomu nedoporucuji. absolutně se nedá zkloubit s prací, neochotní instruktoři, komunikace jim trosku vázne, kdyz se s nima dohodnete na termínu zkousky tak vám den predem vecer napisou ze za vás vzali nekoho jinyho... když voláte instruktorovi tak má bud vyplý telefon, nebo vám to pro jistotu nebere, na sms neodpovída. Recenze co mají na svých internetovým stránkách jsou samozřejme jen kladné...kdo ví jestli si to nepísí sami. Katka
vloženo: 27. listopadu 2014
vložil: Katka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole Dalibor Petr, kterou jsem si vybrala na doporučení mé kamarádky, poskytuje příjemné a férové chování instruktorů, kteří se snaží ve všem vyhovět. Dostalo se mi zde velké pomoci při závěrečně zkoušce. Jsem ráda za takovou zkušenost a nelituji toho, že jsem si vybrala právě tuto autoškolu.
vloženo: 30. října 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola mi byla doporučena a nelituji toho, že jsem si jí díky tomu vybrala. V této autoškole jsou výborní instruktoři, kteří vše dobře naučí, vysvětlí a dobře připraví k závěrečným zkouškám. Nikdy se mi nestalo, že i když jsem něco udělala špatně, tak instruktoři nikdy nezvýšili hlas a vše v klidu vysvětlili. Autoškola má perfektní cenu,je dobře dostupná a jízdy se pohodlně plánují přes internet. Mnohokrát děkuji panu Daliboru Petrovi a panu Gajdošovi, jsou to instruktoři, které si může každý jen přát. Autoškolu mohu vřele DOPORUČIT!
22.10.2014 Květa Pelechová Brno 51 let
vloženo: 29. října 2014
vložil: Květa Pelechová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem moc spokojená s touto autoškolou a rozhodně doporučuji!
Barbora Bučková
vloženo: 15. října 2014
vložil: Barbora Bučková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   To co pan majitel napsal v popisu své autoškoly na těchto stránkách ZCELA PLATÍ !!!
Přátelský, vstřícný přístup v lecjaké záležitosti je hlavním aktivem spolu s profesionalitou pana Petra. Doporučuji tuto autoškolu každému, kdo má rád svou peněženku a své nervy :-)
vloženo: 17. září 2014
vložil: Martin Vaněk, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprostá spokojenost v každém okamžiku. Klobouk dolů před pány instruktory...
vloženo: 18. července 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S manželem jsme dělali autoškolu zároveň a oba dva jsme byli velmi spokojení.Já jsem navíc byla v pokročilém stádiu těhotenství a pan Dalibor Petr i pan Jurenka byli citliví a trpěliví ve výuce.Vše vysvětlili a upozornili na co se komisaři u zkoušek zaměřují.I proto jsme byli oba s manželem úspěšní napoprvé a zkoušky udělali.Autoškolu vřele doporučujeme obzvláště pro citlivý lidský přístup.
vloženo: 26. června 2014
vložil: Jana Matušková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nevim teda jestli tohle neni chvala jen samotanych vlastniku autoskoly, ale co zaziva pritel od ledna tady je priserny!!! Nejprve mu reknou, ze na nej budou mitcas tak za 2 mesice, vzdycky kdyz mel naplanovanou jizdu po ne 2 mesicich, ale po delsi dobe, tak trvala tak 15 minut a jel domu nebo instuktor vubec neprisel, jako treba dnes, dojedte rano o pul 6, rikm nejezdi stejne neprijdou a a jak jsem rekla, tak se stalo. Bud byl nejaky problem s autem, nevyrizena technicka atd., priserny!!! Rozhodne nedoporucuji, takove jednani je hrozne!!!!
vloženo: 24. června 2014
vložil: Martina, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

    Stále přísnější pracovní podmínky a letní bydlení mimo Brno mě donutily k dojíždění do práce autem. Prvním úkolem se tak stal v mých 40 letech řidičský průkaz. Autoškolu jsem vybrala značně náhodně - aby byla co nejblíže zaměstnání a měla dobré reference. Ani jsem netušila, jak dobře jsem zvolila.
Jsem technický antitalent, pedály zvládnout byl pro mne těžký oříšek, přesto jsem si u pana Petra jezdila jako v bavlnce. Žádný křik či hněv, když jsem po sté udělala stejnou chybu, ani náznak nespokojenosti s nešikovnou žákyní. Naopak velká trpělivost, úsměv a ochota vyjít maximálně vstříc mým přáním, co znovu cvičit a v kterých částech Brna jezdit, abych byla co nejlépe připravena na záludnosti komisařů.
Pan Petr je opravdový profesionál, výborný instruktor a hlavně je na něm poznat, jak mu na jeho žácích a jejich pokroku při jízdách záleží, veškeré úspěchy i neúspěchy prožívá s nimi a vždy nabídne co nejlepší řešení a pomoc. Dokáže výborně psychicky podpořit nejen při jízdách, ale hlavně před zkouškami i při nich.
Vynikající je i registrační systém jízd přes internet, kde můžete pohodlně plánovat jízdy dle svého času, případně je i měnit.
Při svých jízdách jsem se setkala s několika žáky z jiných autoškol, pro které byli žáci pouze zdrojem příjmu, ale dál se o jejich kvalitní výcvik či zvládnutí zkoušek nestarali. Ti na poslední chvíli přecházeli do autoškoly pana Petra, aby ještě zvládly pár jízd a stihli složit zkoušku do půlročního termínu.I pro ně si našel pan Petr ve svém nabitém programu čas a udělal vše pro to, aby se jim zkouška podařila.
Pana Petra si po své zkušenosti v autoškole velice vážím nejen jako vynikajícího instruktora, ale zvlášť pro jeho čestný, lidský a obětavý přístup, který je v této době tak vzácný. Chtěla bych mu tímto srdečně poděkovat nejen za sebe, ale i za všechny spokojené žáky autoškoly Dalibor Petr.
Autoškola je pro pana Petra život, pro vás, kteří zvolíte autoškolu Dalibor Petr, bude život za volantem pohodový a vítězný u zkoušek. Tak neváhejte!

vloženo: 19. června 2014
vložil: Věra Novotná,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborný přístup instruktorů a když bych měl shrnout celý průběh, tak jsem nadmíru spokojen a určitě bych doporučil tuhle ostatním budoucím řidičům !
vloženo: 18. června 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jednoduše všechno super a všem doporučuji!!!!!
vloženo: 3. června 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Když jsme se na konci letošní zimy se sestrou rozhodovaly, jakou autoškolu zvolit, byla nám doporučena právě autoškola pana Petra. Ještě před podáním přihlášky jsem si pročetla recenze několika autoškol v Brně, abych si udělala obrázek o více autoškolách a občas mě přecházel zrak. Hodnocení některých autoškol bylo naprosto šílené a tak jsem chvílemi byla trošku na pochybách, zda vše, co se píše, je vůbec pravda.

Ovšem po absolvování výcviku v autoškole Dalibor Petr musím říct, že vše dobré, co je psáno, je pravdou. Všechny jízdy, ať s panem Petrem nebo panem Jurenkou proběhly v naprostém klidu, i když se ne vždy zrovna dařilo :)). Jsem vcelku trémista a zmatkař, ale díky panu Petrovi jsme vše dotáhli ke zdárnému konci :). Za to mu patří opravdu velký &quot;DÍK&quot;.

Autoškola Dalibor Petr opravdu poskytuje za velmi dobrou cenu (v porovnání s jinými dobrými autoškolami) velmi kvalitní výcvik a především lidský přístup ke všem svým žákům. Rezervace jízd i jízdy samotné probíhaly přesně v časech, ve kterých byly naplánovány a hlavně v celé jejich délce. Nic nebylo ošizeno.

Hledáte-li v Brně vhodnou autoškolu s klidnými a vstřícnými instruktory, pak Autoškola Dalibor Petr je tou správnou volbou. Opravdu mohu vřele doporučit!
vloženo: 27. května 2014
vložil: Jitka W.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkový průběh kurzu byl vcelku bez problémů. V pohodě plánování jízd přes jejich Informační systém, kde byly i různé materiály, které se hodily. Instruktoři jsou v pohodě a myslím si, že jsem se toho dost díky nim naučil. S panem majitelem se dá na hodně věcech domluvit a má férový přístup. Tuto autoškolu můžu určitě doporučit.
vloženo: 10. května 2014
vložil: Jan B., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vím co to je pečlivě si vybírat autoškolu. Za málo peněz chcete hodně muziky, ideálně aby Vás něco naučili, bylo to rychlé a hlavně levné. Popravdě v každé autoškole je to v těchto věcech přibližně stejné, a i když je v tom Autoškola Dalibor Petr v Brně nejlepší, doporučím Vám ji z úplně jiného důvodu, protože nabízí něco odlišného od ostatních - přátelský přístup, který není přetvářkou, ale nijak Vám nesnižuje laťku. K tomu všemu výše navíc dostanete internetové rezervace, vtipné instruktory, pečlivé vysvětlení všeho na co se zeptáte (nejen ze silničního provozu) a jistotu, že až poprvé sednete za volant svého auta, budete připraveni na vše.
vloženo: 10. dubna 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Samotný kurz byl velice příjemný, jak s p. Daliborem tak p. Jurenkou. P. Dalibor vždycky zohledňuje Vaše potřeby a děla vše pro to, aby vyhověl. Když budu mluvit k vozovému parku, tak jsem byl velice rád že jsem se učil na starších kouscích, nebál jsem se o jejich zdemolovani a prakticky jsem se naučil víc než na nových autech. Ceny jsou prijemne v hledáčku cena x kvalita, převládá kvalita. Samotné zkoušky jsem však na poprvé nezvládl, ale na nervozitu Vás nikdo nepřipraví. Celkove davam 9/10.
vloženo: 9. dubna 2014
vložil: ondrej skyba, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chci se také podělit o tento zcela nový zážitek.Dnes sem zvládla zkoušky a to jen díky trpělivému a naprosto výbornému panu instruktorovi p.Daliborovi Petru.Zkoušky z jízdy vyšly sice až dnes a to napotřetí,ale to pouze,kvůli moji nervozitě z pánů komisařů:_)Řidičák sem se rozhodla dělat až v pozdějším věku a byla sem celkem vyklepaná,z provozu v centru.Nyní musím říct,že to je to nejlepší pro všechny začínající řidiče.Jak jinak se naučit značky,pruhy,velké křižovatky......než vjet rovnou do kotle:-))Takže pokud hledáte autoškolu,kde se chcete dobře cítit,hodně se naučit,ale hlavně instruktora,který na vás nebude křičet,i když se po sté zeptáte na stejnou věc,dostanete vlídnou a klidnou odpověd.Napadá mě jediné slovo "lidskost".Opravdu doporučuji všem,kdo nechce mít z dělání papírů trauma.:-)
vloženo: 1. dubna 2014
vložil: Mališová I., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoskolou som nesmierne spokojny.Ocenujem hlavne osobny pristup a ustretovost, jazdy si mozete rezervovat cez internet a vzdy sa mozete na vsetkom dohodnut.
Mozem urcite len doporucit, mam na tuto autoskolu len dobre spomienky.
vloženo: 29. března 2014
vložil: Marian B., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Proste skvele, vazne, mohu doporucit, a i vozovy park ktery neni idealni dokaze pak kazdeho ridice perfektne pripravit na svoje kvalitnejsi auto..
vloženo: 26. března 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Spokojenost :-)
vloženo: 8. března 2014
vložil: ANNA,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na tuto autoškolu, p. Petra i p. Jurenku budem spomínať ako na jeden z najlepších zážitkov a ľudí, ktorých som v Brne kedy spoznal. Jazdy je možné si naplánovať cez internet, cena je priaznivá, jazdíte po centre na frekventovaných častiach takže si zvyknete na komplikovaný provoz a prístup inštruktorov je proste perfektný.
Ďakujem im za veľmi ľudský prístup, ochotu vyjsť v ústrety, trpezlivosť a môžem plne každému odporučiť.
Marian Brzuľa
vloženo: 26. února 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nemůžu hodnotit než negativně. Staré Clio a nabouraná Thálie. Ale ani Petr je nervák. Nízká cena není záruka kvality. Udělala jsem chybu. Myslím, že v centru Brna se najdou lepší autoškoly.
vloženo: 18. února 2014
vložil: Klobás , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou jsem byla spokojená. Instruktoři jsou milí a vychází Vám vstříc. Není problém se na čemkoliv domluvit jak s instruktorama tak majitelem.
Rozhodně tuto autoškolu mohu doporučit.:-)
vloženo: 15. ledna 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu hodlám rozhodně doporučovat naprosto všem. :)
Přestupovala jsem k panu Petrovi od konkurence. Předešlý pan instruktor na mě totiž co minutu křičel (1. a 2. jízda), nebyl schopen mi nic vysvětlit a hlavně se mi pletl do osobního života (Vy jako bydlíte u přítele? V 19???!). O to víc jsem vnímala ten propastný rozdíl mezi nejmenovanou autoškolou ze Žebětína a autoškolou pana Petra.
Hned na první jízdě (mé celkově 3.), na kterou jsem šla neuvěřitelně ,,vyklepaná", mě instruktor odzbrojil svým milým a lidským přístupem. Nejméně hodinu a čtvrt mi totiž jen vysvětloval to všechno, co jsem na fungování vozu nechápala. A to navíc velmi srozumitelným a vtipným způsobem.
Ve zkratce : všechny jízdy byly odjety v pohodové atmosféře (a to rozhodně nejsem typ, co by si povídal :) ) a měla jsem pocit, že to řízení nakonec nebude až tak hrozné.
Jediné minus je to, že, pravděpodobně kvůli zmatku s dvěma hodinami, které už jsem měla z předešlé autoškoly, jsem v základní části ani jednou neparkovala. Pan Petr byl z tohoto faktu zděšen a v dodatkových jsem to už natrénovala řádně - ani při zkoušce to nebyl větší problém (udělala jsem ji napoprvé).
Výhody : centrum Brna (při jízdě jsem měla menší provoz než při všech jízdách :)), lidský přístup, objednávání přes internet, starší vozy (víc se naučíte)
vloženo: 3. ledna 2014
vložil: Veronika Košťálová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den,

rád bych pomohl těm, kteří se rozhodují, jakou autoškolu zvolit v Brně. Tento problém jsem také řešil a tak přidávám recenzi z vlastní zkušenosti a také jako poděkování autoškole.

Vybral jsem si autoškolu Dalibora Petra v centru Brna, hlavně kvůli recenzím spokojených absolventů, a také kvůli skvělé ceně, ale opravdu nejlepší na ní je, že instruktoři jsou opravdu v pohodě. Mají své mouchy, každému třeba nesednou, ale mě konkrétně se jezdilo dobře se všemi. Nestalo se mi, aby na mě někdo křičel, nebo byl hrubý. Především pan Petr je velmi hodný člověk, vždy Vám vyjde vstříc, možná je až moc hodný na podnikání, ale to je můj osobní názor.

V autoškole hodnotím jako negativní rezervační systém, na webu znělo moc hezky, že lze rezervovat jízdy online. V reálu se jednalo o 3 různé typy vozů, přičemž závěrečné jízdy se jezdí jen v Renaultu Thalia, který byl logicky neustále obsazen. Trochu komplikované, ale vzhledem k ochotě pana Dalibora se to dalo nějak naplánovat, stačilo se ozvat.

Jízdy v Brně jsou podle mě na naučení hodně náročné, takže si důvěřujte, ale nezoufejte, pokud se nepovede, já osobně jsem v této autoškole zvládl závěrečnou jízdu na první pokus s odřenýma ušima, ale pan Petr se přiklonil na mou stranu a plný počet bodů v testech taky pomohl.

Každý je jiný a v každé autoškole se Vám dostane stejný počet jízd, někomu to stačí a jiný potřebuje hodin více, ale myslím, že se to dá zvládnout. V naší skupině bylo 7 studentů autoškoly (4 prvně, 2 po druhé, 1 po třetí) absolvoval jsem já a slečna co šla po třetí. Chci říct, že to není jednoduché, ale rozhodně si myslím, že se vyplatí si dělat autoškolu v Brně a být přípraven na vše, než si ji udělat v dědině a po příjezdu do Brna bourat na první křižovatce.

Závěrem: autoškolu hodnotím kladně a vcelku jí vřele doporučuji. Nízká cena, spokojenost se službami, subjektivní dojem dostatečné přípravy.vloženo: 1. prosince 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Dalibor Petr je jasná ukázka toho, jak si představuji ideální autoškolu.
1.Umístění v centru Brna - ideální, i když bývají kolony, zvykla jsem si aspoň na pořádný provoz :)
2.Pan Petr a pan Jurenka jsou instruktoři k nezaplacení, vždy vytvoří v autě skvělou, přátelskou atmosféru, se kterou jde řízení líp. Nikdy člověka nestresují, vše se vysvětluje v klidu včetně chyb, kterých člověk během svých řidičských začátku neudělá zrovna málo...:)
3.Pan Petr jako majitel autoškoly - neuvěřitelně vstřícný člověk, který se svým žákům snaží vyjít maximálně vstříc.
4. Rezervace jízd přes internet - jezdí se od 6:30 do 18:30, tím pádem si každý vybere čas, který mu vyhovuje... Navíc opět obrovská poklona pánům instruktorům, kteří jsou pořád naladěni stejně pozitivně ať jedete první, uprostřed nebo poslední :)
5. Cena výcviku - ta je pozitivní pro žáky, bohužel na úkor pana Petra. Zrovna jeho autoškola je na takové úrovni, že si myslím, že žákům by nevadilo si za takový přístup připlatit.
Jediné malé mínus autoškoly vidím ve vozovém parku, který není úplně nejlepší. Na druhou stranu, auta u pana Petra jsou odlišná a pokud si zvyknete na všechny, obrovská výhoda do budoucna.
S autoškolou Dalibor Petr jsem byla maximálně spokojená a jsem přesvědčena, že se jedná o jednu z nejlepších autoškol v Brně. Jinou jsem nezkusila, nezkusím a nikdo z mých známých také ne, protože k tomu nemáme důvod - příště žádné hledání, ale rovnou za panem Petrem :)

vloženo: 6. listopadu 2013
vložil: Anet H., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem stále odkládala, co jsem jen mohla, až nakonec nebylo zbytí a rodiče mě do toho "dokopali". Měla jsem velký strach z provozu obecně, natož v samotném centru Brna, a čekala jsem, že budu za volantem neschopná a instruktoři budou ze mě pěnit. Opak však nakonec byl pravdou, pan Petr i pan Jurenka byli pokaždé velice příjemní a vyzbrojení trpělivostí, takže jsem nikdy nešla na jízdu s obavami či nervozitou. Ochotně odpovídali i na moje hloupé dotazy a musím říct, že s jinou autoškolou bych nejspíš měla mnohem horší přístup k řízení i samotnému provozu. Ač nebydlím přímo v Brně, jsem velice ráda, že jsem nakonec dělala autoškolu právě tady, protože mě teď jen tak nezaskočí provoz ve velkých městech. Autoškolu bych s klidným srdcem doporučila komukoliv, kdo hledá kvalitní služby s opravdu velice lidským a přátelským přístupem.
vloženo: 28. září 2013
vložil: Lenka Jálová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Musím přiznat, že jsem se obávala a měla strach. Přece jen řízení auta v provozu není žádná legrace. Hned po první jízdě kdy mě Dalibor Petr řekl, že na první jízdu to bylo super, dostala jsem chuť a elán řídit pořád. Díky této autoškole, jsem zjistila, že to jde i bez nervů a v klidu a taky že mě to bude strašně bavit, co se týče jízd i potom co budu mít řidičák! =) Tato autoškola je skutečně na úrovni a snaží se opravdu toho řidiče připravit na normální běžný provoz. Musím se zmínit i o panu Jurenkovi se kterým jsem měla převážnou část jízd a to jsem se opravdu těšila na každou jízdu. =) Takže tuto autoškolu hodnotím určitě kladně!!! Skoro je mi líto, že už mám po tom.=) Kristýna K.
vloženo: 10. září 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Petr je skvělý člověk, přátelský, lidský, ovšem co se jízd a autoškoly týče, neodpustí vůbec nic a to je pro konečný úspěch jenom dobře. Měl jsem celkem strach, jsem nervák a trochu zbrklý, ale s panem Daliborem jsme to vypilovali a ve třiceti jsem konečně hrdým držitelem řidičského oprávnění. Cena není nejnižší v Brně, ale narozdíl od jiných levných autoškol, kde se v půlce jízdy musíte vystřídat s někým,kdo s vámi jede v autě, máte celou dvouhodinovku pro sebe, instruktoři, jak pan Petr, tak i paní Gobo nebo pan Jurenka všechno trpělivě vysvětlí, sice občas zakoulí očima, ale žádné ponižování, ani pocit, že jsem další "kus" jsem nikdy neměl. Celkově jsem naprosto spokojený, pošlu sem i manželku a vřele doporučuju autoškolu všem, kteří chtějí být dobře připraveni nejen na závěrečné jízdy, ale i do běžného provozu
Jakub Mařík
cubeeq@mujmail.cz
vloženo: 21. srpna 2013
vložil: Jakub Mařík,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Túto autoškolu mi odporúčil kamarát kôli skvelému prístupu inštruktorov a musim len súhlasiť. Ďalšia výhoda je, že škola sa nachádza v centre Brna, takže človek je donútený jazdiť tými najkomplikovanejšími križovatkami. Autoškola je výborna a môžem len odporúčať.
vloženo: 12. srpna 2013
vložil: Dušan Hupka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Z autoškoly jsem měla velké obavy, bála jsem se především nervních instruktorů. Ale pan Jurenka a pan Petr jsou snad reklamou na trpělivost, i když by se měli kolikrát chytat za hlavu, tak situaci řeší s klidem, vysvětlí chyby a jede se dál :-)
vloženo: 10. července 2013
vložil: Katka P., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Podle mého nazoru patří tato autoškola mezi opravdu ty nejlepší. Co se týče financí má autoškola opravdu dobrou cenu a hlavně splnuje délku jízdy. Instruktoři jsou užásní, perfektně jsem se snimi vždycky na všem domluvila, snaží se Vám co nejvíce pomoct a hlavně Vás opravdu naučí. Je tam opravdu takový rodinný kolektiv kde není nikdo ve stresu. Tuto autoškolu můžu na 100%doporučit byla jsem velmi spokojena :)
vloženo: 19. června 2013
vložil: Terka D.., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Před nástupem do výcviku jsem měl strach z pověstných nervních a ukřičených instruktorů.
Přístup pana Petra a pana Jurenky mě ale všech obav od prvních minut zbavil. Trpělivost,žádné nadávání,když se něco nepovedlo,ochota vyjít vstříct - to jsou hlavní přednosti této autoškoly.Nic se nešidí.Znám sice autoškoly,kde můžete jezdit s novou oktávkou,ale co z toho,když se šidí jízdy?
Pokud chcete autoškolu v centru a dobrý lidský přístup,pak tuto školu doporučuji.
vloženo: 14. června 2013
vložil: Luděk Š., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jezdila jsem s panem Petrem a panem Jurenkou a nejvíce oceňuji jejich klidný přístup. Žádný stres a na všem se dá domluvit. Jízdy se dají skvěle naplánovat. Opravdu nemám co vytknout, všem doporučuji.
vloženo: 7. června 2013
vložil: P.Hromková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Dalibor Petr jsem dostala jako vánoční dárek na kondiční jízdy. Ochota,tolerance a spolupráce ve všech směrech.Autoškolu vřele doporučuji.
vloženo: 1. června 2013
vložil: Hana Hřibová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Předem mého hodnocení bych chtěla velice poděkovat za trpělivost a laskavost p.Petra a P.Jurenky byli na mě velice hodní a milý. Autoškolu Dalibor Petr bych hodnotila na jedničku... laskavost a příjemné prostředí v přátelském kolektivu. Co dodat? Myslím že přátelské jednaní s lidmi dělá hodně žádna arogance a odměřenost, jsem velice spokojená že jsem si vybrala právě tuhle autoškolu a uspěšně dokončila. Planování jízd super, cena přijatelná myslím že jedna z těch levnějších ..Všem doporučuji!!
vloženo: 9. května 2013
vložil: Veronika Krčková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Předem mého hodnocení bych chtěla velice poděkovat za trpělivost a laskavost p.Petra a P.Jurenky byli na mě velice hodní a milý. Autoškolu Dalibor Petr bych hodnotila na jedničku... laskavost a příjemné prostředí v přátelském kolektivu. Co dodat? Myslím že přátelské jednaní s lidmi dělá hodně žádna arogance a odměřenost, jsem velice spokojená že jsem si vybrala právě tuhle autoškolu a uspěšně dokončila. Planování jízd super, cena přijatelná myslím že jedna z těch levnějších ..Všem doporučuji Veronika Krčková
vloženo: 9. května 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Také se přidávám ke kladnému hodnoceni teto autoškoly. Přihlášku jsem podávala na doporučeni a musím říct, ze nelituji. Oba páni instruktoři ( pan Jurenka i pan Petr) byli velice vstřícní a hlavně trpěliví takže i přes to, že jsem zdaleka nepatřila k talentům od přírody mě dokázali dostatečně připravit k závěrečným zkouškám. Líbil se mi také online systém na rezervaci, který mi ušetřil spoustu starosti s přehazováním jízd na jiný termín. Opravdu tedy nemam co vytknout, naopak chci poděkovat za zmiňovanou trpělivost, kterou nešetřili, dodávání pozitivní energie a také za to, že na mě nikdo v průběhu kurzu nekřičel a vše se řešilo s klidem, z čehož jsem měla největší obavu. V případě, že se někdy rozhodnu své řidičské umění rozšířit, určitě nebudu váhat s výběrem. ;) Kateřina D.
vloženo: 27. dubna 2013
vložil: Kateřina D., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu u pana Petra můžu všem vřele doporučit. Jezdil jsem se všemi třemi instruktory a všichni byli super. Žádné stresy při jízdě, všechno v maximální pohodě. Perfektně Vám vysvětlí techniku ježdění, dovíte se, na co dávat pozor při zkouškách a hlavně projezdíte město křížem krážem, takže u zkoušky se nemůže stát, že pojedete někudy po prvé. Vážně paráda, na jízdy se budete těšit a ještě se při nich zasmějete, zejména s panem Jurenkou.
Pokud chcete zvládnout autoškolu s klidem a ne se z ní stresovat, určitě volte autoškolu u pana Petra!
vloženo: 24. dubna 2013
vložil: Martin H., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem si našla podle hodnocení a dobře jsem udělala! Na první jízdu jsem šla s obavami a zároveň jsem se hrozně těšila. Po první jízdě s p. Jurenkem, který mě hned na začátku rozesmál "žádný kuřecí chvaty" byly obavy pryč. Na každou jízdu už jsem se jen těšila. Vždy když mi něco nešlo, nebo jsem něco nechápala, tak páni učitelé se snažili udělat všechno proto, abych to zvládla. Když jsem chtěla trénovat parkování,tak jsme trénovali. Proto, když si vyberete tuhle AŠ, tak se nebojte v žádným případě říct, co Vám nejde. Oba dva učitelé jsou hrozně ochotní a hodní! Chci hlavně poděkovat panu Petrovi,za psychickou podporu a za trpělivost, kterou opravdu nešetří. Zkrátka co dodat, jsem nad míru spokojená! Jestli si někdy v budoucnu budu rozšiřovat ŘP, nebo budu potřebovat třeba jen poradit,tak vím, že se můžu spolehnout na pana Petra a kolektiv. Ještě jednou díky za Vaše nervy a trpělivost :)
vloženo: 19. dubna 2013
vložil: Marťa,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola mi byla doporučena a nelituji toho, že jsem si jí díky tomu vybral. V této autoškole jsou výborní instruktoři, kteří vše dobře naučí, vysvětlí a dobře připraví k závěrečným zkouškám. Nikdy se mi nestalo, že i když sem něco udělal špatně, tak instruktoři nikdy nezvýšili hlas a vše v klidu vysvětlili. Autoškola je dobře dostupná a jízdy se pohodlně dají plánovat přes internet. Mnohokrát děkuji panu Petrovi a panu Jurenkovi, jsou to instruktoři, které si může každý jen přát. Autoškolu mohu vřele DOPORUČIT! :) Daniel Svoboda
vloženo: 26. března 2013
vložil: Daniel Svoboda,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Když jsem si před několika týdny vybírala autoškolu, pečlivě jsem studovala recenze na internetu. Samozřejmě dalším kritériem byla i vyhovující lokalita, nicméně kdybych si vybírala podruhé a bydlela už dál, určitě bych znovu zvolila autoškolu Petra Dalibora a raději si za jízdami dojela :-) Chtěla jsem pouze kondiční jízdy, nemám zkušenosti s celým výcvikem jako takovým. Výcvikem mne prováděl pan Jurenko a pan Petr. Oba dva pánové jsou profesionální, výborně se doplňují ve vysvětlování situací a podávaných rad (doporučuji instruktory vystřídat), v autě jsem se vždy cítila dobře, příjemně a oceňuji vysokou profesionalitu a především neuvěřitelně trpělivý přístup. Také se mi líbilo, že mi nezasahovali do řízení a snažili se mě nechat být samostatnou. Také bych se ještě ráda zmínila, že internetový objednávací systém na jízdy je naprosto výborný a flexibilní. A také bych ráda vyzdvihla lidský přístup pana Petra na dvou příkladech - jednou jsem náhle onemocněla v den jízdy, kterou jsem měla dohodnutou na 8h ráno, rušila jsem ji v 7h ráno a nenaúčtoval mi ani minimální storno poplatek. Další případ se mi stal, když asi při třetí kondiční jízdě malinko porouchal vůz (nic vážného) a v podstatě jsem ze své jízdy odjela polovinu času. Nicméně ani těchto 45min. mi nebylo účtováno.
Nemohu ze všech výše popsaných důvodů nic jiného než velmi doporučit tuto autoškolu.
Přeji hodně dalších spokojených žáků.
Lucie Halfarová
vloženo: 7. března 2013
vložil: Lucie Halfarová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu p. Petra som si vybrala na základe pozitívneho hodnotenia absolventov na internete a som rada, že s každým kladným hodnotením možem aj ja po absolvovaní súhlasiť. Neviem si predstaviť lepšiu autoškolu.Hodiny začínali a končili načas, v aute sedíte len vy a inštruktor a nikdy sa nestalo, žeby na mňa pri nezdare niekto zvýšil hlas alebo bol nepríjemný. V aute je príjemná atmosféra, šikovne vysvetlené situácie, no proste nemám čo vytknúť. Jazdila som s p. Jurenkom a p. Petrom a týmto im chcem poďakovať za skvelú prácu. Keby som si vyberala autoškolu ešte raz, táto autoškola je jasná voľba.
vloženo: 14. února 2013
vložil: Monika,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zrovna dnes jsem udelal na první pokud zaverecnou zkousku. Proto chci semka taky napsat. S touto autoškolou jsem byl maximalne spokojeny, pan Petr když sem ho videl poprvé tak sem se ho lekl, ale ukazal se jako nesmirne mily a ochotny clovek. Jezdil jsem teda jen s panem Jurenkou a taky to stejny. Naprosto skvely instruktor, vse me naucil ,byl trpelivy a ochotny mi vse zopakovat ,ukazat,naucit a ja nevim co ještě. Opravdu tahle autoskola byla skvela a nelituju ,ze jsem do ni chodil. Online systém je tez perfektni.
Nesetkal jsem se u nich s jakymkoliv problémem. Vsem doporučuju, cena je dobra, personal je dle me bezproblemovy a dostupnost byla pro me taky bezproblemova.
10/10
vloženo: 5. února 2013
vložil: Martin,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Příprava k závěrečným zkouškám je velmi dobrá.S autoškolou Dalibor Petr jsem byl velice spokojený.Nemám co vytknout.Pan Dalibor Petr je velmi dobrý učitel.Jízdy probíhají v pohodě.Mohu jen doporučit.Super autoškola.
vloženo: 21. ledna 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem moc rád,že jsem si vybral právě autoškolu Dalibor Petr.Je to velmi dobrá autoškola.Přístup pana Dalibora Petra k žákům je výborný.Kdybych si měl vybrat znovu autoškolu určitě bych si vybral opět autoškolu Dalibor Petr.Mohu jen doporučit.
vloženo: 21. ledna 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Své hodnocení shrnu v několika bodech:
profesionální přístup při jízdách - nejezdíte jen tak, ale během jízdy jsou vám klidně a srozumitelně udělovány rady týkající se jak stylu jízdy (např. řazení) tak dop. předpisů.
on-line rezervační systém - k tomu nemám co dodat a nemam zkušenost s jinými autoškolami, ale co je důležité fungoval bez problémů.
Vstřícné chování - ochota řešit problémy
Lidský rozměr - při jízdě se nemluví jen o dopravních situacích, ale zase se nemluví zbytečně. Prostě zrovna tak jakou má člověk náladu.
Dobré pedagogické postupy - klidné a znovu klidné opravování jezdeckých nedostatků žáka, ale rád bych zde zdůraznil jasné a inovativní vysvětlení parkování do řady, které p. Dalibor Petr učí znamenitě.

Autoškolu bych doporučil. Je to autoškola ve které se žák NEcítí jako zdroj peněz pro školu, ale má pocit že je na místě kde se naučí řídit a FUNGOVAT v dop. provozu.vloženo: 18. ledna 2013
vložil: Tomas Gruna, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuhle autoškolu doporučuji všem.Každá jízda trvá zhruba 105 minut, instruktor se vám plně věnuje.Instruktoři jsou velmi příjemní a mnoho vás naučí ( nejsou nervní :)).
vloženo: 8. ledna 2013
vložil: Lukáš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla to už druhá autoškola, v níž jsem se ocitl a musím velmi ocenit kvalitu služeb i přístupu jak pana vedoucího Dalibora Petra, tak všech dalších instruktorů (vyzkoušel jsem všechny tři).
---
Automobily jsou ve velmi dobrém technickém stavu a i když všechny patří k nižší třídě (Thalia, Clio, Getz), jsou natolik specifické, že Vám umožní přípravu i na drobné odlišnosti u jednotlivých automobilů.
---
Vynikající je též online systém, obsahující množství materiálů pro nastudování teorie a také rezervační systém, v němž si můžete zapisovat jízdy - jen upozorňuji, že vzhledem k velkému zájmu jsou obvykle zabrány na čtrnáct dní dopředu, doporučuji je rezervovat s dostatečným předstihem!
---
S jízdami samotnými jsem byl velmi spokojen - jednak s délkou (1,5 hodiny za opravdu rozumnou cenu), tak s obsahem, procestovali jsme všechny zásadní brněnské okruhy, vysvětlili jsme si vše, co odlišuje velkoměsto od malých měst (kde jsem absolvoval první autoškolu) - tramvaje, pruhy, semafory atd.
---
Díky této autoškole jsem zvládl vše, co mi zatím scházelo a nyní se již těším na své první samostatné kroky v provozu. Zároveň se na ně v budoucnosti určitě obrátím na další kondiční jízdy a doporučím je komukoliv, kdo bude hledat profesionální a cenově přijatelnou autoškolu v Brně!
vloženo: 8. ledna 2013
vložil: Richard Pohl, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Z autoškoly jsem přecházela od pana Kohouta a rozdíl mezi těmato autoškolama je znát. Především jsem ocenila informační systém, který je neustále aktualizovaný o nové jízdy a můžete si zde stáhnout spoustu informací, které se vám mohou hodit u zkoušek. Dále jsem ocenila, že si mohu zvolit instruktora i vozidlo,(kdyby se vám náhodou stalo, že byste si s konkrétním instruktorem nesedli, což se mi však nestalo) ve kterém jsem chtěla jezdit. Instruktoři byli neskutečně ochotní pomoci s čímkoliv, co vám nejde. Oproti jiné autoškole, kdy jsem musela čekat i měsíc na 1 jízdu, čekala jsem klidně i půl hodiny, než mi přijel instruktor a nezkracoval mi jízdy i na 30-40min, to byla příjemná změna! :) Za 40 minut se opravdu moc toho nenaučíte a jízdy takto zkrácené vám budou chybět u zkoušek. Doporučovala bych si vybírat dle hodnocení a doporučení od přátel a známých než podle ceny ...
vloženo: 7. ledna 2013
vložil: Kristýna Diatková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem čerstvým absolventem autoškoly a shrnu-li celkově průběh i závěr, jsem velmi spokojen, Dalibor Petr je nesmírně vstřícný a příjemný člověk, snaží se pomoci a řešit situace, rád jsem s ním trávil jízdy a i při jiných setkáních člověku vyloudí úsměv, když s ním něco řeší, ostatní instruktoři jsou (alespoň z těch, které jsem mohl poznat) jsou také milí a jistě odborníci, vypíchnu zde ing. Jurenku, který je nejen milým společníkem při jízdách, ale rád poradí, velmi dobře vysvětluje, co je třeba a celkově bych mu dal metál. Díky umístění autoškoly v centru je dostupnost na jedničku, navíc, ač se to nezdá, člověk od začátku musí přemýšlet a řešit situace, rozjezdy do kopce se tu naučíte cobydup. Jedinou malou drobností, která mi trošku vadila, je vozový park, je jistě užitečné, ozkoušet si různá vozidla, jen thalia je pořád vytížená a člověk musí plánovat jízdy s ní velmi dopředu, rozhodně bych doporučil, když to situace dovolí, rozšířit vozový park o tento typ, jelikož se v něm konají zkoušky a z vlastní zkušenosti vím, že s autem se člověk musí sžít. I přes tuto drobnost rozhodně doporučuji autoškolu, jak Vám, tak i všem známým, budu určitě vzpomínat na své jízdy s úsměvem a na pokažené závěrky s bujarým smíchem.
vloženo: 7. ledna 2013
vložil: P.Holub,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V prosinci 2012 jsem v této autoškole (až napotřetí, ale vlastní chybou) udělal zkoušku. Autoškolu hodnotím velice pozitivně, i když to nemohu porovnat s jinými. Myslím, že pan D. Petr dělá svou práci nejlíp, jak to jde, a přistupuje k žákům velice vstřícně. Hlavně pak u závěrečné zkoušky oceníte, že vedle vás sedí váš instruktor jako morální podpora :) Ostatní instruktory neznám, vybíral jsem si jízdy pouze s panem Daliborem Petrem. Musím potvrdit, že alespoň on se snaží ke všem přistupovat lidsky, příjemně, nikdy nekřičí, klidně vám i 20x vysvětlí stejnou věc a všechny hloupé dotazy trpělivě zodpoví.

Malé mínus dávám proto, že jízdy jsou rychle rozebrané na dva týdny dopředu, a někdy se dlouho čeká na opravné termíny zkoušek. Není to jejich vinou, ale protože nemají moc lidí, tak jsou pochopitelně víc vytížení. Rezervační systém mají plně funkční.

Vozidla: Jezdil jsem pouze na Renaultu Thalia, který má poměrně tvrdou spojku, ale na to si zvyknete. Nižší hodnocení dávám jen kvůli vozům nižší třídy, pochopitelně autoškola tlačí náklady dolů, to je v pořádku. Vozidla jsou jinak vždy v perfektním technickém stavu!

Cena kurzu: Nevím, jestli je v Brně vůbec možné nabídnout nižší ceny, než má D.Petr, aniž by vás ošidili na kvalitě. Pan Petr provozuje autoškolu vysloveně na hranici nákladů. Na začátku vám férově na rovinu řekne, kolik co bude stát. U ostatních autoškol jsem si všiml, že zavádějí fantastickými cenami *řidičák za 6500* přitom se tím myslí pouze KURZ a zamlčují spoustu dalších doplatků (tj.mimo povinné poplatky!), jen si to ve finále spočítejte.

Pokud už chcete dělat autoškolu v Brně, tak rozhodně doporučuji D.Petra. Jinak zkušební komisaři z magistrátu jsou mírně šílenci, takže raději do menšího města.
- Daniel
vloženo: 26. prosince 2012
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Za největší výhodu Autoškoly pana Dalibora Petra považuji jeho vstřícnost k vyřešení jakéhokoli problému, klid a trpělivost při výuce, schopnost naučit a vysvětlit. Celkově tato autoškola překonala moje očekávání ve velmi pozitivním smyslu, u zkušebních komisařů to bylo právě naopak - bylo to ještě horší, než jsem si myslela, ale to už je jiná kapitola. Rozhodně pana Dalibora Petra doporučuji!
vloženo: 14. prosince 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Dalibora Petra jsem absolvovala před 1,5 rokem. Nyní jsem si pořídila vlastní auto a až nyní oceňuji vše, co mne pan Petr naučil. Naprosto bez problémů a beze strachu jezdím po Brně. Často se mi stává, že když řídím, tak mi v hlavě zní hlas pana Petra a jeho rady :). Je výborným učitelem a moc mu za jeho trpělivost a vstřícný přístup děkuji.
vloženo: 27. listopadu 2012
vložil: Mgr. Miroslava Čermáková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   autoškolu doporučuji hlavně z důvodu přístupu k žákům. Výborný systém on-line rezervací , vstřícní a profesionální instruktoři, kteří vám ochotně vše vysvětlí. S panem Petrem se dá opravdu domluvit na čemkoli, velice ochotne vám vyjde vstříc. Oceňuji také polohu autoškoly- střed města, a když nutně potřebujete jízdu skončit jinde, dá se všechno zařídit.
vloženo: 27. listopadu 2012
vložil: Petra Zatloukalová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ochota, vstřícnost a lidský přístup, to je autoškola pana Petra. Nesmím zapomenout na trpělivost a klid při jízdách, protože někdy je ho zapotřebí, když člověk nemá svůj den:-) Trpělivý přístup pana Petra i pana Jurenky mi dopomohl k získání řidičského průkazu a za to jim patří velký dík. Autoškolu pana Petra jsem si vybrala tak nějak intuitivně a určitě nelituji a jsem ráda, že jsem se do kurzu přihlásila právě sem. Přeji proto panu Petrovi spoustu spokojených a snad i vděčných žáků, protože s tak lidským přístupem se jinde nesetkáte.
vloženo: 1. listopadu 2012
vložil: P. Sedláčková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Plánování jízd z pohodlí domova, příjemní instruktoři, slušný vozový park, a mnoho dalšího. Tato autoškola je dle mého názoru jedna z nejlepších v Brně a neváhal bych ji doporučit nebo se tam znovu vracet. Při volbě této autoškoly určitě neprohloupíte.
vloženo: 29. října 2012
vložil: David,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole se mi líbilo plánování jízd.Mohla jsem si je naplánovat dlouhou dobu dopředu a jednoduše přes internet. Autoškola sidlý ve středu města,což umožňuje jízdu ve velkém provozu a získání zkušenosti. Přístup instruktorů byl vynikající :) Autoškolu Dalibor Petr mohu doporučit :)
vloženo: 22. září 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola mi byla doporučena hned několika známými a jsem za to velmi ráda. Přístup k žákům byl výborný a moc se mi líbilo volení si termínů jízd přes internet. Podle mého názoru tato autoškola kvalitně připraví na závěrečné zkoušky a proto je mé hodnocení nanejvýš kladné.
vloženo: 4. září 2012
vložil: Vendula, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Rozhodně dopororučuji,vstřícný a lidský přístup.Jezdila jsem s p.Petrem a p.Jurenkou oba jsou profesionalové, s klidem a občas humorem naučili i mně řídit a připravit ke zkouškám,přesto,že mi je bezmala čtyřicet let.Je to kvalitní výcvik uprostřed Brna.Dík
vloženo: 8. srpna 2012
vložil: Zdena Králová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   
Řidičák jsem se rozhodl řešit až budu mít rozum a auto, což zhruba po té 30 nastalo. :)

Na autoškolu pana Dalibora Petra jsem narazil náhodou a rozhodující byl úvodní informační telefonát, když jsem se snažil zjistit pár základních informací. Přístup, vstřícnost a následná osobní návštěva mě přesvědčila k přihlášení a musím říct, že ač jsem byl poměrně nezvyklým žákem (trvalo mi to víc než rok), tak všechno dobře dopadlo a zkoušku jsem absolvoval jen jedenkrát.

Vyzkoušel jsem si všechny auta a všechny instruktory a mě osobně se nejlépe jezdilo s paní Gobo, která je správný vůdčí typ a dokáže osvětlit většinu významných aspektů proběhlých dopravních situací. Dozvěděl jsem se tak i pár věcí z &quot;vyšší řidičské&quot; a snad to napomohlo mé předvídavosti a uvažování v provozu.

Líbil se mi i praktický online rezervační systém s rozumně nastavenými pravidly přihlašování a odhlašování jízd a s množstvím praktického výukového materiálu - PDF, články, videa.

S vozovým parkem jsem už byl spokojen méně, žlutý Hyundai při prvních několika jízdách v některých prudčích zatáčkách cukal volantem a špatně reagoval na sešlápnutí plynu, později už to bylo opraveno. Osobně jsem pak byl při koupi &quot;nového&quot; ojetého vozu a zařizování autoškol. úpravy a musím kritikům odvětit, že to není žádná levná věc a že na ty investice pan Petr myslí a těch peněz není zas tak moc, abychom se vozili v posledním Superbu. ;)

Zázemí autoškoly je bohužel také trochu archaické a visí tam výukové materiály snad ještě z dob KSČM, ale dle mého jde spíše o stylovou výzdobu než o praktické potřebné výukové materiály.
Židliček je dostatek, ale na dvouhodinové posezení už opravdu moc pohodlné nejsou, ale dá se to ještě i v mém věku přežít. ;)
Promítání výukového filmu z DVD na starší CRT televizi nemá na funkci vliv, ale taky to trochu zamrzí.

Nesmím ale zapomenout na dva milé psíky, kteří svým bezstarostným pobíhámím a lísáním se výrazně pomáhali snižovat předzkouškový stres a celkově dotvářeli pohodovou atmosféru při návštěvách či výuce.

Tuto autoškolu jsem již několika přátelům doporučil, výcvik už absolvovali a rovněž byli spokojení a určitě ji budu doporučovat dál.

Jako perličku dodávám, že tato autoškola byla po revoluci 1989 jedna z prvních soukromých autoškol v Brně a je pozoruhodné, že si stále drží svou pohodovou atmosféru a klientelu, která k ní tak nějak sedí.

Tímto panu Petrovi i jeho kolegům děkuji za veškerou péči a přeji hodně šťastných kilometrů absolventům, žákům i jejich instruktorům!
vloženo: 18. července 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole jsem se cítil naprosto v pohodě. Všechno na co jsem se zeptal mi bylo náležitě vysvětleno takže jsem byl připraven na závěrečnou zkoušku. Kvalita výuky je podle mě na velmi dobre úrovni. Kvalita jízd je natom ještě lépe.
Co se týče přístupu ke klientům tak jsou až neuvěřitelně tolerantní a lze se domluvit téměř navšem.

vloženo: 17. července 2012
vložil: Tomáš,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola mi byla doporučena od kamaráda.Začal jsem ji dělat v pozdějším věku a jsem velice rád že jsem šel do téhle autoškoly.Lidé které jsem zde potkal tak svou práci dělají profesionálně a s radostí a vyjdou vám vždy vstříc.Jejich systém objednání jízd je na vysoké úrovni.Mohu jenom doporučit.
vloženo: 17. července 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem s výběrem autoškoly spokojená, zkoušky jsem zvládla napoprvé. Myslím, že jsem byla velmi dobře připravená, líbil se mi individuální přístup k žákům. Výhodná poloha v centru Brna. Doporučuji
vloženo: 12. července 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nenapadá mne nic originálnějšího než plně souhlasit s většinou předešlých nadšených komentářů: přístup obou instruktorů které jsem poznal (p. Petr a Jurenka) je zcela profesionální, pedagogicky účinný a lidsky příjemný, oba jsou nanejvýš trpěliví, za všech okolností vstřícní a snaží se žáka motivovat i když to třeba zrovna moc nejde. P. Petrovi vděčím za perfektní a účinnou přípravu při doplňkových jízdách před závěrečnou praktickou zkouškou a za nenápadnou a uklidňující pomoc během ní.
vloženo: 8. července 2012
vložil: Pavel Suchánek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola! Pohodoví a klidní instruktoři - to jsem ocenila opravdu hodně, vždy milé a vstřícné jednání ze strany pana majitele Petra, velká volnost v plánování jízd (online) a navíc vždy jste v autě jen vy a instruktor (žádné vyzvedávání někoho někde apod.) Zkoušky jsem dala na poprvé, a to jsem velký stresař, takže za mě určitě: doporučuji všema deseti!
vloženo: 30. května 2012
vložil: Jana Táborská, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Snažil jsem se zde před deseti lety dělat řidičák na motorku a vzhledem k té době skutečně nechci nikoho obviňovat, ale jméno pan Venclovský mi asi něco říká. A dodnes když začnu uvažovat o tom, že bych to znovu zkusil, tak se mi stáhne žaludek. Tehdejší instruktor se choval velmi neurvale s až sprostým slovním projevem a byl jsem dokonce očitým svědkem fyzického napadení (tvrdý úhel do helmy) za špatně provedený úkon.
vloženo: 14. května 2012
vložil: Jan Čupera, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola nabízí přehledný systém on-line rezervací jízd, takže si člověk může vše pohodlně naplánovat. Všichni v jsou milí, přívětiví a klidní, což každý, zvláště pak při prvních jízdách, zajisté ocení. Já jsem byl se vším nadmíru spokojen a autoškolu mohu všem jen doporučit.
vloženo: 9. května 2012
vložil: Jakub, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu doporučuji je skvělá pan petr je moc hodnej pohodovej člověk jízdy snim na pohodu má svatou trpělivost i další instruktoři pan jurenka taky jízdy se plánují přez internet nemusíte nikam volat.při jízdách vám vše v klidu vysvětlí a nikdo po vás neřve jsem strašně ráda že mi kamarádka pana petra doporučila pokud chcete dělat autoškolu tak přijdi te sem určitě budete spokojeni a nebudete litovat !!!
vloženo: 10. dubna 2012
vložil: Katka Kolářová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Největší výhoda autoškoly je plánování jízd na internetu. Člověk si může naplánovat jízdy na měsíc dopředu na čas, kdy se mu to přesně hodí a nemusí pokaždé někam telefonovat. také si zde vybere auto a instruktora, který se mu líbí a může se tak vyhnout někomu, kdo mu byl nesympatický.
Instruktoři mají skvělý přístup, i když se vám něco už po sto padesáté nedaří, jsou stále vstřícní a snaží se vám pomoct. Jízdy probíhají v klidné přátelské atmosféře.
vloženo: 17. března 2012
vložil: Kenndy, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Po 10-leté pauze bez řízení jsem se jen těžko odhodlávala k absolvování kondičních jízd, zvláště kvůli dosti nepříjemné zkušenosti s jinou autoškolou, kde jsem kdysi získala ŘP a kde vládla velmi stresující atmosféra. Autoškolu Dalibor Petr jsme s partnerem zvolili na základě pozitivních referencí a nelituji !!! Kondiční jízdy s panem Daliborem Petrem byly naprosto pohodové a motivující, oceňuji však i velkou preciznost a důslednost při vysvětlování všech záludností provozu a také ochotu a spolehlivost v komunikaci a způsobu plánování jízd, což je pro mě při omezených časových možnostech na rodičovské dovolené velmi důležité. DOPORUČUJI !!!
vloženo: 29. února 2012
vložil: Věra Zelená,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Můžu jen doporučit, cenově výhodná, pohodová autoškola. Internetový registrační systém na jízdy je supr, přístup instruktorů také. Vybrala jsem si dobře!
vloženo: 29. února 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi kvalitní autoškola, hodní a vstřícní instruktoři. Doporučuji tuto autoškolu všem, kteří máte zájem a řidičský průkaz.
vloženo: 27. února 2012
vložil: zdenek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Doporučuji všem, kteří hledají autoškolu kde máte pocit, že jsou tam opravdu pro vás. Ocenila jsem vstřícnost, pohodu a klid.
Kamila
vloženo: 15. února 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Z osobní zkušenosti můžu tuto autoškolu doporučit :) Jednání je férové, příjemné a bez problémů. Pan majitel je velice milý a pohodový. Jízdy s ním byly napohodu, je trpělivý, nekřičí a člověk se při jízdě cítí fajn :) . Autoškola jak má být.Doporučuji
vloženo: 8. února 2012
vložil: Barča, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Dalibor Petr jsem si vybrala hlavně kvůli umístění v centru Brna. Za velkou výhodu považuju rezervační systém jízd, kde si můžete vybrat čas, auto i instrukotra, kteří vám nejvíc vyhovují. Čas ušetří i teorie formou samostudia. Povinné jsou pouze dvě hodiny techniky a zdravověda, takže záleží na každém jak se s učením popasuje, ale pokud se budete trochu snažit, nebude u zkoušky problém.
Doporučuju vyzkoušet si jízdu všemi auty s různými instruktory. Mě osobně nejvíce vyhovoval přístup pana Petra, je neuvěřitelně klidný a pohodový, takže pokud jste z řízení zpočátku trochu nervózní jako já, je to nejlepší volba.
Zkoušku z jízdy jsem udělala do třetice všeho dobréno, první dvě vinou vlastních zmatků skončily asi po pěti minutách:-)pro klid duše jsem si připlatila pár jízd navíc, ale myslím, že jsem se naučila jezdit docela slušně. Cena autoškoly je taky rozumná, takže po absolvování můžu jen doporučit.

vloženo: 3. února 2012
vložil: Jitka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborný systém rezervace jízd přesně podle toho, jak to komu vyhovuje - ať už při zaměstnání nebo při studiu. Přístup instruktorů a pana Petra je taky super. Nezbývá nic jiného než tuto autoškolu doporučit všem!
vloženo: 2. února 2012
vložil: Martin P., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná domluva jízd i způsob placení, vstřícné kroky, férové jednání, jednoduchý systém rezervace jízd, výborná kvalita znalostí silničního provozu všech instruktorů v teorii i praxi.
vloženo: 11. ledna 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na autoškolu Dalibor Petr jsem dostal doporučení od jednoho z žáků a chápu proč. Přístup pana Petra i celého týmu autoškoly je velmi přátelský, vstřícný a zároveň nanejvýš profesionální. Informace, které má žák k dispozici jsou úplné a přehledné od první seznamovací schůzky přes výborně fungující on-line rezervační systém jízd až po samotné zkoušky. Velmi mi také vyhovovalo umístění v centru Brna. Tato autoškola má snahu na tom, aby se žák naučil dobře řídit a zkoušky v pohodě zvládl. Děkuji a vřele doporučuji!!!
vloženo: 19. prosince 2011
vložil: Pavel Špirka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem dělal na doporučení příbuzného, který byl nadšený. Tentokrát jsem nadšen já. Počínaje instruktori konče online rezervacemi jízd. Všechno bylo pohodlé a jednoduché na vyřizování. Insrkutoří znají svoje řemeslo a dokážou ho předat dál žákům s velkou trpělivostí. Závěrečnou zkoušku nebyl problém udělat a za to Vám děkuji, můžu vřele doporučit
vloženo: 13. prosince 2011
vložil: Jakub Krejčík,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem si vybral kvůli ceně a lokalitě, kde se nachází. Po prvních jízdách jsem byl překvapen přátelským přístupem k žákům. Ani jednou se mi nestalo, že by na mě instruktor zvýšil hlas. Všechny situace se řešili v klidu. Autoškolu vřele doporučuji. Moc děkuji panu Petrovi, Jurenkovi a Chramostovi.

Michal H.
vloženo: 9. prosince 2011
vložil: Michal H., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu jsem si vybral kvůli ceně a naprosto mě překvapil lidský a profesionální přístup pana Petra i ostatních,v Brně dělat autoškolu je možná stresující,ale klidný dohled instruktorů vám dodá ten potřebný klid.Nemám žádných výtek a tímto ještě jednou všem v autoškole moc děkuji!!!
Pavel Z.
vloženo: 24. listopadu 2011
vložil: Pavel Z., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jestem cudzoziemcem, w szkole porozumiewalem sie po czesku.
Szkola prawa jazdy Pana Delibora Petra jest poprostu bardzo dobra.
Pelen profesjonalizm. System rezerwacji jazd przez strone internetowa.
O wszystkim bylem informowany z wyprzedzeniem smsem lub mailowo. Sprawy administracyjne byly przedstawione jasno przy pierwszym spotkaniu.
Polecam ta szkole.

Jsem cizinec, v autoškole jsem mluvil česky.
Autoškola, které majitelem je pan Dalibor Petr, je velmi dobrá a plně profesionální.
Velmi dobře funguje rezervační systém jízd na internetových stránkách autoškoly.
O všem jsem byl informován předem prostřednictvím sms nebo e-mailu.
S administrativními záležitostmi jsem byl seznámen na první schůzce.
Doporučuji tuto autoškolu.

I’m a foreigner, and in the driving school I was speaking in Czech.
The driving school, which owner is Mr. Peter Dalibor, is very good and fully professional.
The reservation system on the driving school’s webpage is also very well functional.
I have been informed in advance about all necessary information via text message and E-mail letter .
On first meeting I have been also informed about all administrative tasks.
I deeply recommend this driving school.

Külföldi vagyok, az autóiskolában csehül beszéltem.
Az autóiskola, amely tulajdonosa Dalibor Péter Úr, nagyon jól szervezett és teljesen professzionális.
A foglalási rendszer is nagyon jól működik az autóiskola Internetes oldalán.
Mindenről előre értesítve lettem SMS üzenet és E-mail levél formájában.
Valamint már az első találkozás alkalmával az adminisztratív ügyekről is tájékoztatva lettem.
Ajánlom ezt az autóiskolát.
vloženo: 17. listopadu 2011
vložil: Kriss,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem absolvovala na doporučení a rozhodně neváhám ji doporučit dál. Potěšil mě nejen přátelský přístup pana Petra, ale musím ocenit také kvality všech instruktorů, kteří se mě s trpělivostí věnovali po celou dobu výuky. Přestože jsem bývala značně nervózní, instruktoři mě pomohli být si za volantem jistější. Skvělé je to, že si výuku (vč. instruktora a auta) žáci rezervují průběžně prostřednictvím internetu. Nemám výtku.
vloženo: 15. listopadu 2011
vložil: Bára, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola byla prostě skvělá. Zvolila jsem si dobrou autoškolu a v ní dobrého instruktora :)) Pan Petr byl velice v pohodě. Na jízdy jsem se vždy těšila :)
vloženo: 10. listopadu 2011
vložil: Anička, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   O této autoškole nemohu říct absolutně žádné negativa. Pracují tam hodní, milý a hlavně skvělý lidé. Všichni instruktoři jsou senzační a je s nimi sranda. Vozový park je hodně slušný. Já jsem si nemohla vybrat lepší autoškolu a to jsem hledala dlouho nějakou dobrou a za dobrý peníze. A nemohla jsem si vybrat lepší. Nikdo po Vás neřve, nenervuje Vás u jízd. Já ji udělala napoprvý jen díky skvělé přípravě instruktorů, bez nich bych to nedokázala. Opravdu ji mohu doporučit s klidným svědomím. Děkuji Vám za vše.
vloženo: 10. listopadu 2011
vložil: Lucie L.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola,kterou určitě doporučím všem zájemcům o řidičák.
Těžko hledám negativa.Výborní instruktoři kteří umějí naučit,vozový park na skvělé úrovni a nakonec parádní vedení samotné autoškoly která je vstřícná ke studentům.
V dnešní době jedno z posledních míst kde nezapomínají na slušné vychování.
vloženo: 27. října 2011
vložil: Hudec,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chci poděkovat všem pracovníkum autoškoly a hlavně majiteli Daliboru Petrovi. Je to človek na správném místě. S autoškolou jsem byla moc spokojena. Když mi to ze začáku vůbec nešlo pan Petr mi vše ochotně vysvětloval a měl se mnou trpělivost. Každému bych tuto autoškolu doporučila. Tatiana L.
vloženo: 20. října 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Při jízdách s panem Petrem sem měla možnost být v naprosté pohodě. Přístup velmi osobní a vstřícný. Oceňuji možnost navolit si časy jízd a instruktory individuálně. Vřele doporučuji!
vloženo: 21. září 2011
vložil: Anna Havelková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Už během prvních jízd a při komunikaci s panem Petrem a dalšími instruktory jsem pochopil, že Ti, kteří mi jeho autoškolu doporučovali, nelhali a že se skutečně jedná o autoškolu, která člověka za přijatelnou cenu a v naprosto pohodovém až rodinném prostředí připraví snad na všechny situace v provozu a především na úspěšné zvládnutí zkoušek. Obzvláště oceňuji osobní přístup instruktorů, možnost plánování jízd přes internet, množství udělených rad i hromadu dostupných studijních materiálů. Bonusem pro účastníky jsou pak ještě dva úžasní psi majitele autoškoly. Za sebe ještě jednou díky a ostatním zájemcům skutečně upřímné doporučení :-).
vloženo: 20. září 2011
vložil: David Stančík, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   All the instructors have been very helpful and do an excellent job of teaching you the necessary skills (and more) in a fast but thorough manner.
The available cars are well suited for their purpose, and all behave very differently, which teaches you how to adapt to a new vehicle.
Mr. Petr has been helpful, reliable and willing throughout the course.
The location of the school means you learn to drive in busy central Brno (if you can drive there, you can drive anywhere!).
Sorry about writing in English but it's easier than formal, grammatically correct Czech.

vloženo: 14. září 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Myslím, že jsem si nemohla vybrat lépe. Mě autoškola vyhovovala ve všech směrech:)
vloženo: 29. srpna 2011
vložil: Michaela V., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velké díky všem pracovníkům této autoškoly - všichni do jednoho byli velice příjemní, trpělivý a bylo vidět, že se snaží žáka opravdu něco naučit. V klidu vše vysvětlí i opravdovému začátečníkovi - a věřte, že vím, o čem mluvím :-)
Velkou výhdou je možnost individálně si plánovat jízdy přes on-line rezervační systém.
Doporučí vhodné učebnice pro samostudium(možno koupit přimo v AŠ), které je doplněno teoretickou výukou techniky a zdravovědy v učebně autoškoly, která je v centru Brna.
Takže vřele doporučuji všem!
vloženo: 29. srpna 2011
vložil: Eva Foltová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V prvé řadě bych chtěl vyzdvihnout, že všichni v autoškole jsou příjemní lidé a na jízdy jsem se vždy těšil. Rozhodla také výhodná cena a individuální přístup, zejména plánování jízd na internetu je super. Tuto autoškolu rozhodně všem zájemcům doporučuji. Určitě vás nezklame
vloženo: 29. srpna 2011
vložil: Jan Paděra, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Dalibor Petr si podle mého názoru zaslouží jedničku s hvězdičkou. Jednak jsou kurzy za rozumnou cenu, ale hlavně se zde setkáte s velmi ochotným, vstřícným a přátelským přístupem všech instruktorů. Další výhody které jsem ocenila jsou možnost samostudia, nemusíte nikam pravidelně docházet, jízdy si rezervujete přes internet a můžete si vybírat ze všech instruktorů, v případě potřeby vás na konci jízdy vysadí u domu či práce. Všichni instruktoři mají opravdu božskou trpělivost :-) Nikdo vás nenervuje ani na vás nekřičí, jak to v některých autoškolách bývá zvykem. Jízdy v autoškole byly vždy příjemně a užitečně stráveným časem. Nevidím důvod, proč si tuto autoškolu nevybrat a kdybych dělala řidičák znovu (což se snad nestane : -)), určitě bych šla zase k panu Petrovi. Panu Petrovi a všem z autoškoly patří můj velký DÍK.
vloženo: 17. srpna 2011
vložil: Eva Šubová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu pana Dalibora Petra mohu jedině doporučit! Velmi vstřícný přístup, trpěliví instruktoři, vynikající systém plánování jízd na internetu...zkrátka nenapadá mě žádný podstatný nedostatek. Panu Petrovi jde opravdu v první řadě o to, aby naučil své žáky dobře a zodpovědně řídit, což bohužel v jiných autoškolách zdaleka není samozřejmost. Ještě jednou děkuju celému týmu autoškoly a žákům přeju hodně štěstí!!!
vloženo: 5. srpna 2011
vložil: Kateřina C., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   O Autoškole Dalibor Petr nemůžu říct křivé slovo.
Vše probíhalo v přátelském duchu. I když jsem se autoškoly a řízení vždycky obávala, zde jsem se na každou jízdu moc těšila.
Převážně jsem jezdila s panem Daliborem Petrem a občas s panem Jurenkou. Oba jsou úžasní,přátelští a trpěliví.
Rezervační systém jízd nemá chybu. Celý průběh a tempo výcviku si můžete naplánovat podle sebe.
Vozový park sice není nejnovější (kromě nové Thalie, ve které se jezdí skvěle), ale na naučení řízení absolutně vyhovuje. Jak se říká "Těžko na cvičišti, lehko na bojišti" :-)
Tímto bych chtěla poděkovat celé autoškole za její přístup a trpělivost a popřát autoškole spousty dalších spokojených žáků.
vloženo: 21. července 2011
vložil: Lucie Mayerová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pokud jste samostatní a nejlépe se učíte sami, mohu tuto autoškolu jedině doporučit. Žádné zdlouhavé teorie, jen povinné sezení ohledně zdravovědy a dvě dobrovolné hodiny ohledně techniky a údržby vozu. Pokud Vám stačí jen instruktážní video, není třeba ani chodit (pokud máte rádi případné dovysvětlení, tyto hodiny budou pro Vás). Pro pracujícího člověka je to nesporná výhoda.
Jízdy byly naprosto skvělé. Jak pak Chramosta, tak pan Jurenka jsou lidé na svém místě. Vždy klidní, vše vysvětlí, vše naučí. Pan Petr mi u zkoušky dost pomohl. Snad jen paní Gobo trochu více zasahuje do řízení (dobržďuje, dotáčí volant atd.), ale někomu i tohle může vyhovovat.
Rezervační systém je bezchybný a nejste-li vybíraví v typu auta, dá se autoškola zvládnout rychle.
Zkoušky jsem zvládl napoprvé, ale dost bude záležet na zkoušejícím komisaři. Při jízdě mě dost podusil.
Podtrženo sečteno: Komu vyhovuje naprosto individuální přístup a je samostatný, je to jasná volba.
vloženo: 26. června 2011
vložil: Vojtěch Blahut, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou jsem byla velice spokojena - pohodové prostředí, přátelský přístup.
Jízdy jsem absolovavala převážně s panem Petrem a panem Chramostou jsou velmi vstřícní a trpěliví, díky nim jsem vzládla zkoušky hned v prvním termínu :)
Vydzdvihla bych rezervační systém díky, kterému se dají jízdy naplánovat čistě podle svého času. Skvělá je taky individuální výuka a cena celého kurzu.
Autoškolu můžu s klidným svědomím doporučit.


vloženo: 13. června 2011
vložil: Monika Křížová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou jsem byla velice spokojena - pohodové prostředí, přátelský přístup.
Jízdy jsem absolovavala převážně s panem Petrem a panem Chramostou jsou velmi vstřícní a trpěliví, díky nim jsem vzládla zkoušky hned v prvním termínu :)
Vydzdvihla bych rezervační systém díky, kterému se dají jízdy naplánovat čistě podle svého času. Skvělá je taky individuální výuka a cena celého kurzu.
Autoškolu můžu s klidným svědomím doporučit.

Monika Křížová
vloženo: 13. června 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem absolvovala převážně s panem Jurenkou - zlatý člověk.Hlavně jeho zásluhou jsem zkoušky udělala napoprvé.Poděkovat bych samozřejmě chtěla i panu Daliborovi,moc mě pomohl.Pánové _ díky.
vloženo: 1. června 2011
vložil: Marta Čápová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu můžu s klidným svědomím doporučit. Autoškola na mě působí velmi pohodovým rodinným dojmem, určitě bych vyzdvihla skvěle propracovaný rezervační systém jízd, kde si můžete dopředu naplánovat jízdy s vybraným instruktorem i autem.

K vozovému parku. Zprvu jsem byla trochu rozladěná ze "starého" saxa, v kterém jsem absolvovala několik prvních jízd. Zpětně jsem ale za něj ráda, protože jsem se naučila jezdit ve starším "ojetém" autě a přestupy do lepších aut potom byli snadné. Měla jsem možnost vyzkoušet si 3 auta (od nejhoršího k nejlepšímu - tj. Saxo, Getz a Thalia) a díky praxi v Saxu mi přechod do lepších aut problém téměř nedělal. Naopak by to bylo rozhodně horší. A přiznejme si to - jako začátečník si pořídím na rozježdění nějakou ojetinu, a ne nové auto z továry!

Co se týče instruktorů - rozhodně jsem byla vděčná za spolupráci s panem Jurenkou. Velmi trpělivým přístupem mě naučil řídil, také doporučím p. Chramostu a p. Petra, s kterými jsem ale tolik jízd neabsolvovala.

Na závěr - do autoškoly Dalibor Petr jsem se na každou jízdu těšila a všem ji proto mohu doporučit.
A autoškole Dalibor Petr chci poděkovat za přístup!

Lenka Hudcová


vloženo: 3. května 2011
vložil: Lenka Hudcová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Petr s jeho zenou jsou super, opravdu napomocni a pan Petr uklidni jakohekoli "stresare":) krome pana Chromasty jsou dalsi instruktori mene trpelivy, pan Suchanek vyslovene cholerik. vsichni se snazi neco naucit, kazdy po svem, v cemz muze vznikat u zaku trochu zmatek. pro slabsi povahy doporucuju pana Petra a nejlepe instruktory nestridat. pevna vyuka temer neprobiha, zaci musi vsechno nastudovat sami, coz muze byt vyhoda (cas) i nevyhoda (kvalita takoveho samostudia). komisari jsou drsni..
vloženo: 10. dubna 2011
vložil: Helena Grulichova, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na autoškole Dalibor Petr se mi nejvíce líbil přístup instruktorů, kteří mají s žákem trpělivost, nestresují jej, ani na něj neřvou. Skvělý je také rezervační systém přes webové rozhraní, díky kterému lze pohodlně naplánovat své jízdy. Výklad teorie byl rovněž dobrý - většinu věcí jsem pochopil ihned na přednášce a z knihy/CD jsem se pak doučoval jen fakta. Autoškolu mohu určitě doporučit. Martin
vloženo: 30. března 2011
vložil: Martin, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravím všechny co se dostali na tyto stránky,
Před pár dny jsem úspěšně dokončil závěrečnou zkoušku v autoškole a to v celku bez problémů. Stalo se tomu díky profesionální úrovni s individuálním přístupem k jednotlivým žákům, ze strany instruktorů. Především Dalibor P. s jeho manželkou jsou velice vstřícní a obdivuhodní lidé, ale tím nechci říci, že u ostatních to tak není pouze jsem s nimi nebyl tolik v kontaktu. Ani jednou jsem nenarazil na problém, kde by mi nebyla poskytnuta podpora či pomoc ze strany těchto lidí.

Jak v průběhu jízd, přípravy teoretické části, tak i u zkoušky byla cítit vřelá podpora a klidný znamenitý přístup, s kterým se v dnešní době sotva člověk setká. Jinými slovy se člověk nemusí bát nasednout do auta, ba naopak byly to chvíle kdy ze mě opadl stres a já se mohl uklidnit konverzací či klidnou jízdou.
Na co bez pochyby nesmím zapomenout a to alespoň jednou větou je registrační systém jízd, který je naprosto komfortní a ulehčuje spousty práce či stresu během období v autoškole. Rezervace jsou rychlé, přehledné, s možností jejich úpravy a velice příjemným uživatelským rozhraním.
Co aut se týče, můj Renolt 19 na který jsem si vždy s chutí stěžoval je již v nenávratnu a je vystřídán úplně novým autem, kde mi je líto, že jsem se v něm nemohl ani projet.

závěr: všem kdo váhají a hledají nejlepší autoškolu v brně, nebo tu jenž by jim nejvíce vyhovovala s chutí uděluji PRÁVĚ JSTE JI NAŠLI !!!

ještě jednou děkuji DP za všechno
Richard Vařák
vloženo: 30. března 2011
vložil: Richard Vařák, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu velmi doporučuji.Oba instruktoři,jak pan Petr a pan Chramosta,jsou užásní.Hodně mě toho naučili,co se týče jízd.Vůbec mi nevadilo jezdit ve starším autě,protože právě kvůli staršímu autu jsem se naučila dobře jezdit a v novém,co mám od mámi už se mi jezdí,jak kdybych to uměla celej život.Všem moc děkuji za trpělivost a nervy,které jste semnou měli,díky mému stresu a určitě budu vzpomínat v dobrém!!!
vloženo: 29. března 2011
vložil: Pešková Irena, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu velmi doporučuji.Oba instruktoři,jak pan Petr a pan Chramosta,jsou užásní.Hodně mě toho naučili,co se týče jízd.Vůbec mi nevadilo jezdit ve starším autě,protože právě kvůli staršímu autu jsem se naučila dobře jezdit a v novém,co mám od mámi už se mi jezdí,jak kdybych to uměla celej život.Všem moc děkuji za trpělivost a určitě budu vzpomínat v dobrém!!!
vloženo: 29. března 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem vyzkoušel na doporučení známých a já ji musím doporučit i ostatním.
Co se týká mně, tak jsem si řízení hned od začátku oblíbil a člověk do autoškoly nechodil jen z povinnosti, ale protože se těšil. Každá jízda byla příjemně strávená hodina a půl a každá byla díky instruktorům užitečná. Instruktoři chtějí žáka opravdu naučit řídit, na druhou stranu ho nijak nestresují a vždy umí poradit.
A co jsem se bavil s ostatními žáky, tak měl každý podobné (velmi pozitivní) zkušenosti.

Co se týká vozidel, tak tady jsem byl vesměs spokojen, jezdil jsem s Getzem a Saxem. U Getze není co vytknout. Na Saxu je vidět že už má něco naježděno, má menší výkon a na ovládání spojky si člověk musí chvilku zvykat (pár rozjezdů), ale v podstatě taky spokojenost. Co jsem slyšel, tak bude snad brzy v provozu zcela nové auto.

Musím ocenit taky internetovou rezervaci jízd a dochvilnost (jízda mi začínala vždy přesně kdy měla).

Jednoduše doporučuju.
vloženo: 28. března 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla naprosto spokojená, nic mi nechybělo, neměla jsem žádný stresy a komisaři jsou suproví! Jen bych Paní Gobo vzkázala ať se tak neplete do řízení(šáhání na volant). To mě vždycky nějak rozrušilo a neměla jsem zbytek jízdy dobrý pocit a co jsme se tak bavila ještě s jednou slečnou, tak měla stejný názor jako já. Jinak si nemohu na nic stěžovat, zkoušky jsem udělala na poprvé, což znamená, že jsem byla dobře připravena. Panu Petrovi a Panu Chramostovi moc děkuji za hezké vystupování a za obrovskou snahu mě naučit řídit!!! Tuto autoškolu doporučuji z toho důvodu, že mi nic nechybělo a po celou dobu autoškoly, na mě ani jeden instruktor nezvýšil hlas. Ještě bych se chtěla vyjádřit k ošklivému hodnocení této autoškoly! Když po několikáté neuděláte autoškolu, nesvádějte to na instruktory a vozový park, spoléhejte se sami na sebe a zkuste si uvědomit, zda-li jste neudělali nějakou chybu vy! Přiznávám, že někteří komisaři jsou nesnesitelní, ale většinou je to tím, že člověk neuzná svoji chybu. Vůbec se mi také nelíbí, jak se navážíte do Pana Petra, každý jsme nějaký a ani vy určitě nejste bez chyby, práve naopak bych řekla, že si vybíjíte nějaké stresy, které Vás na sobě trápí. Pan Petr je úžasnej člověk a nikdy bych neudsuzovala někoho, koho znám jen krátce a ani nevím co si třeba kdy prožil a nebo prožije, já si naopak myslím, že Pan Petr je statečný a snaží se o to aby všem vyhověl! Proto se raději na před dívejte na sebe a pak až na druhý! Tak ještě jednou děkuji a přeji hodně trpěvolivosti! Hlavatá
vloženo: 27. února 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou pana Petra jsem byla velice spokojená. Ikdyž mi to ze začátku vůbec nešlo, pan Petr a druhý instruktor pan Chramosta mi vše ochotně vysvětlovali a měli se mnou trpělivost. Jejich přístup je výborný. Na všem se s vámi domluví, opravdu moc příjemné prostředí. Všem moc doporučuji. Panu Petrovi moc děkuji.
vloženo: 26. února 2011
vložil: Jana, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu můžu jenom doporučit. Setkala jsem se s profesionálním, přátelským přístupem, nikdo na mě nekřičel, bylo možné se na cokoli zeptat, jízdy byly uvolněné. Bavilo mě to!
vloženo: 22. února 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Právě jsem dokončila kurz u pana Petra a alespoň touto cestou bych mu chtěla moc poděkovat za jeho klidný a profesionální přístup.
Téměř všechny jízdy jsem odjezdila v už několikrát zmiňovaném Renaultu, a jsem za to ráda. Není umění se naučit řídit krásné nové auto. Právě naopak, pokud se naučíte řídit starší auto, nebudete mít pak problém v jakémkoliv jiném.
S touto autoškolou jsem byla naprosto spokojená. Je vidět, že pro pana Petra to není byznys. Jeho jednání je naprosto férové, žádné skryté poplatky, za autoškolu opravdu zaplatíte jen aktuální částku uvedenou na jeho stránkách. A můžete si být jisti, že odjezdíte všech 14 jízd po 1,5 hod.
A co říct na závěr? Snad jen DĚKUJI!
vloženo: 15. února 2011
vložil: Mirka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola je cenově velice přijatelná, instruktor má velmi dobrý vztah k žákům a dokáže naučit a pomoci s jakýmkoliv problémem. S touto autoškolou jsem byla nadmíru spokojena.
vloženo: 14. února 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   právě pomalu dokončuji výcvik, a cítím se v této autoškole moc fajn. Instruktoři jsou moc příjemní, zvláště pan Chramosta a pan Petr. Mám pocit že mě za tu dobu naučili celkem dost, jejich přístup je klidný, i když děláte jeden kiks za druhým. Měla jsem strach ale díky nim už nemám. Čtu tu ale i opačně a rozhořčené názory. Ano, je to pravda, Renault je ve špatném stavu, ale vím, že brzy bude auto nové a moc pěkné, tak se další zájemci nemusí bát. Až mě mrzí že se ho nedočkám. Hyundai je úplně v pohodě, reaguje na nejmenší pohyb. A myslím si, že taky za to může i naše částěčná nervozita u jízd, a tak je někdo rozhořčen, jaké to auto je a co dělá (spíš nedělá). A úspěšnost nedávejte za vinu instruktorům, ale každý sám sobě a taky komisařům. Pan Petr vše vysvětlí, a když něco nechápete neváhá udělat cokoliv pro to, aby jste to pochopili.
vloženo: 3. února 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Svatá pravda, to auto je opravdu určeno pouze k výcviku. Ale proč pan Petr férově nepíše na svých stránkách, že budeme jezdit jeho veteránem??? Můžeme my žáci za to, že má tento vůz tolik let?? Já si nejsem toho vědoma!! A mám pocit, že kdo chce vydělávat, tak by měl taky investovat do toho, na čem mu stojí jeho živobytí, což se tady rozhodně neděje...pan majitel píše, že má moderní vozový park, který zřejmě před námi dobře ukrývá z obavy, že mu ho výcvikem poškodíme... A měla jsem možnost mluvit se všemi instruktory, takže vím jak jsou naštvaní,když musí v tomto učit!! Ale nejde jen o auta... Jde i o to, že na jeho stránkách jsou vysloveně lži (jízdy do 21.30 to je hotový blud,dále ty kecy o úspěšnosti při zkouškách- p.Petr se "spletl" a chtěl napsat že přes 90% žáků propadne, jenže napsal prospěje. Dále již zmiňovaný vozový park, kde souhlasí jen ten Hyundai). A jak už jsem psala dříve, tak úroveň jeho způsobu přednášení při hodinách teorie je tak zoufalý, že s něčím takovým se snad už nikdy nesetkám!! Pane Petře, jestli si tento komentář přečtete, tak se snad chytnete za nos a sám se látku, kterou máte učit ,naučíte!! Pak možná přestanete blekotat páté přes deváté, přestanete dělat Vaše oblíbené (ale trapné)chvilky ticha,kdy po sobě všichni koukáme a nevíme, co se bude dít dál. Pokud s tím nehodláte nic dělat, tak si na teorie někoho najděte, protože zatím tam nemáte co dělat a hlavně nikomu nic nepředáte z i tak malých zkušeností, které z Vás sálají na kilometry daleko!!! Na závěr znovu dodávám,že TUTO AUTOŠKOLU NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!
vloženo: 1. února 2011
vložil: Petra, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych reagovat na odkaz paní Petry. Renault toho již fakt hodně prožil, ale měla by si uvědomit, že to auto slouží k výuce a ne ke kochání. tak, jak vypadá, můžeme za to také mi žáci. Ne každý může doma na černo trénovat, aby šel do autoškoli připravený. Kdo v životě neudělá nějakou chybu? Také jsem ho neměla moc ráda, ale zvykla jsem si. S Getzem se jezdí moc dobře. Třeba jsem měla štěstí, ale žádnou jízdu jsem kvůli autu nemusela rušit. Přesto bych doporučila tuto autoškolu.
vloženo: 28. ledna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jak je možné, že nás autoškola nechá jezdit s takovým vrakovištěm?? Renault má asi 16 roků a je omlácený ze všech stran...proč není toto vozidlo na netu,ať víme, do čeho lezem?? A ten Hyundai je už taky před smrtí a věčně porouchaný, takže se pak musí rušit jízdy. Slovní projev při teorii p.Petra je opravdu smutný a neodborný!! Takovou autoškolu by měli úřady zakázat!!!!NEDOPORUČUJI!!!
vloženo: 23. ledna 2011
vložil: Petra, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Všem bych určitě doporučila tuto autoškolu. Jsou tam příjemní lidé, kteří se snaží žáky něco naučit. Také bych Vám doporučila jako instruktura p. Petra nebo p. Chramostu. Ostatní bohužel neznám, tak nemohu posoudit. S p. Petrem se dá vždy domluvit. Mějte všichni pohodovou autoškolu a spoustu kilometrů bez nehod. Celému kolektivu. děkuji. N.S.
vloženo: 4. ledna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   jedna z nejlepšich autoškol v celem brně pan petr je člověk na svem místě vzdy rad pomuže instruktoři jsou užasni na rozdil od jinejch autoškol se snaži něco naučit pokud hledate kvalitni a cenově dostupny kurz rozhodně využijte tuto autoškolu určitě nebudete litovat
vloženo: 16. prosince 2010
vložil: jakub, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola, příjemné jízdy a instruktoři, a když jsem měl nějaký problém tak mně vyšel pan Petr vstříc. Nemůžu si stěžovat..


vloženo: 2. prosince 2010
vložil: David Holeš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na doporučení kamaráda jsem si zvolil tuto autoškolu a nemohl jsem udělat lépe. Potřeboval jsem mít splněno za jeden měsíc, protože odjíždím na delší dobu do zahraničí. V autoškole mou potřebu pochopili, naplánovali jsme jízdy, díky rezervačnímu online systému to šlo velice jednoduše, termín zkoušky a výuky.
Během jízd jsem jel se všemi instruktory a v obou autech. Je pravda, že s někým byla jízda "pohodovější" ale tohle je o přístupu k věci. Byl jsem velice spokojen.
Zkouška proběhla rychle, nejhorší byla samozřejmě jen moje nervozita, přes kterou jsem zkoušku splnil.
Celkové hodnocení je 100%, celý kurz probíhal v příjemném duchu, na všem se dalo domluvit, na jízdy jsem se těšil a tímto bych chtěl celému kolektivu této autoškoly vřele poděkovat a ostatním mohu tuto autoškolu jen doporučit

Jiří Vyzourek 25.11.2010
vloženo: 25. listopadu 2010
vložil: Jiří Vyzourek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   život je hlavně o náhodách, o štěstí. Já si teď po absolvování celého kurzu v této báječné autoškole říkám, udělal jsem spoustu dobrých rozhodnutí a tohle bylo dalším v řadě. V Brně je určitě na výběr, kde kurz udělat, ale tak nějak když jsem si prošel nabídky ostatních... takhle pro mě byla jasnou volbou.

V autoškole jsem prošel rukama 3 instruktorů. Dokonce jak tu někdo níže vzpomínal, měl jsem čest i s panem Skokanem (během 6ti jízd) a nemyslím, že by se to sním nedalo v pohodě odjezdit. Nejvíc jsem toho posléze najezdil s panem Daliborem a odtoho se asi i odvíjí moje jednoslovné spojení s touto autoškolou... naprostá POHODA. Tito pánové, mě myslím velice dobře připravily na věci budoucí a zato jim děkuju.

Připrava na tu finální zkoušku utekla rychle, celkem jsem si za těch 14x1,5 hodiny zajezdil. Ale i když mám za sebou už spoustu zkoušek, když je něco tak trochu poprvé, člověk také mírně znervózní. Naštěstí mě to nedostalo, a zkoušku jsem dal. Před jízdou mě jistě moc na náladě nepřidaly zkušenosti ostatních žáků z předchozích termínů. Člověk si pak říká, jaká je ta hranice kdy člověk skutečně udělá chybu a kdy si inspektor se špatnou náladou na vás trochu smlsne. Nevím, ja měl štěstí a za mnou seděl člověk, který asi i chápal, že po tom co máme z autoškoly naježděné nemůže každý jezdit jako bůh... ten hlavní trénink teprve přijde :-). Nějaké fopa jsem v té jízdě taky měl, ale nikoho jsem neohrozil, neomezil, kam jsem měl jsem se díval, komu jsem měl jsem přednost dal, jel jsem plynule... takže i ta zkoušková jizda nevybočila z mého pohledu ničím z řady těch již odjetých na pohodu s panem Skokanem či Daliborem :-).

Přeju této autoškole spoustu dalších spokojených absolventů. Myslím že, se určitě řadí ke špičce v Brně a jsou v ní lidé na svém místě. Kteří vám dopomůžou nejen k tomu vysněnému řidičáku ale i následně k mnoha a mnoha kilometrům bez nehod.

Martin


vloženo: 1. listopadu 2010
vložil: Martin Fric,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Přístup vedoucího autoškoly, jejích instruktorů a paní Petrové je milé a povzbuzující pro každého žáka a hlavně pro ty kteří se rádi stresují.Výuka teorie, údržby a jízd v pohodě ale odborně a pro žáka lehce na pochopení. Prostě ,, Jsem spokojen, doporučuji a Děkuji."
František Procházka
frantisek.prochazka@volny.cz
vloženo: 21. října 2010
vložil: František Procházka,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoskola Dalibor Petr - naprosto skvela. Perfektni pristup k zakum, maximalni ochota, vsechno nauci vysvetli a kdyz nahodou neco v provozu zazamatkujete, v klidu vse vyresi a ne zacnou rvat a stresovat. Fakt nemam vytku - zkousky sem dala na prvni pokus, coz take svedci o tom, ze umi pripravit. Rozhodne doporucuju. Patri navic k nejlevnejsim autoskolam v Brne, tudiz si opravdu neni na co stezovat.
vloženo: 21. října 2010
vložil: Magdalena Krejčikova, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Absolvoval jsem jízdy převážně s p. Petrem (šéf školy a přednášející na teorii techniky), který je člověkem na svém místě. V autě vytváří pohodovou atmosféru a připomínky k řízení vede konstruktivním tónem. Zřídkakdy zasahuje do řízení - pokud student nestihne zareagovat na slovní instruktáž, ale přitom situace nezavání způsobením škody, nechá studenta chybu udělat a přirozeně se z ní poučit. Plánování jízd po internetu je nesmírně pohodlné ve srovnání s papírováním a telefonováním. A nevalně proslulý instruktor, p. Skokan, z autoškoly odešel. Drobná nevýhoda: obvykle lehké zpoždění se začátkem+koncem jízdy.
vloženo: 6. října 2010
vložil: Roman, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Musim říct,že v Brně lepší autoškolu,než je právě Dalibor Petr,nenajdete!Vynikajicí všichni instruktoři!Člověk se nemusí stresovat před jízdou,že by na něj někdo křičel apod..Vše vám do podrobna vysvětlí.Když vám něco neni jasné,instruktor se svámi úplně v pohodě vrátí na místo nejasnosti.Po celou dobu výcviku jsem byl nadmíru spokojený.Autoškola je za super cenu + se neplati závěrečná zkouška,což je také moc fajn.Pan Dalibor Petr je skvělý člověk,se kterým se domluvíte na všem, úplně v pohodě.Takže autoškole bych chtěl moc poděkovat,byl to super výcvik,jste super tým!:-)
vloženo: 27. září 2010
vložil: Šípek Petr,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola. Příjemný a motivující, osobní a vstřícný přístup instruktorů, ochota pomoci, poradit a domluvit se. Instruktoři zůstávají vždy v klidu a umí naučit.
Výcvik je individuální, na všem se skvěle domluvíte a na cokoliv se zeptáte, odpověď určitě dostanete. Spoustu zkušeností nasbíráte během jízd ve středu města.
Vynikající příprava na zkoušky. Tuto autoškolu vřele doporučuji všem. Vysoká kvalita za nízkou cenu.

vloženo: 21. září 2010
vložil: Martin Kučera, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Můžu jen a jen doporučit...protože co je nejdůležitější v autoškole? kladný přístup instruktora ke klientovi a schopnost ho naučit řídit bez křiku a nadávek. Musím říct, že právě s přístupem pana Petra a kvalitou učení jsem byla nadmíru spokojená. V autoškole Dalibor Petr je takové to "domácí" prostředí, takže opravdu přátelský přístup a celkově příjemní lidé. Co se týče zkoušek, tak je pravda, že záleží na panu komisařovi, ale na druhou stranu je dobré někdy přiznat, že ten dotyčný, kterého "vyhodil" tu chybu prostě udělal...
A cena? Myslím, že hodně nízka v porovnání s ostatními autoškolami.
Takže hodně štěstí a s úsměvem do toho..:-) a já děkuji...
Tereza
vloženo: 14. září 2010
vložil: Tereza, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Z řízení auta jsem měl docela dlouho "respekt" a řidičák jsem dlouho odkládal. Díky přístupu instruktorů v téhle autoškole jsem si řízení dost oblíbil a musím říct, že jsem moc spokojen s přístupem k žákům a se snahou každému pomoct a poradit co nejvíc. A také cena je přijatelná.
PS-na ohlasy proč někteří pořád opakují zkoušky, musím reagovat asi takhle : Buď opravdu neumí natolik dobře řídit, aby prospěli, podlehli nervozitě, nebo holt měli smůlu a pan komisař si vybral svůj den. Protože z mé zkušenosti můžu říct, že pan Petr se snaží opravdu dobře žáky připravit na závěrečnou jízdu a i během ní alespoň v rámci možností nenápadně radí. Já s tím žádný problém neměl, prospěl jsem a už jezdím ve vlstním autě:-) Tuto autoškolu mohu jen doporučit.
vloženo: 30. srpna 2010
vložil: Radek Čandrla,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola je vážne super. Dlouho jsem se bála udělat si řidičák, jsem stresový človek, ale nakonec jsem se odhodlala práve u D. Petra. Čekala jsem, že budu počítat každou sekundu do konce jízdy, ale bylo to právě naopak, na jízdy jsem se těšila a vychutnávala si to za volantem. Instruktoři byli vstřícný, neřvali na mně a já jsem se jízdu od jízdy posouvala dál. A učit se řidit v Brně je teda něco. Takže, tuhle autoškolu rozhodně doporučuji. Velká ochota, kamarádsky přístup a myslím, že taky přijatelná cena.
vloženo: 30. srpna 2010
vložil: MB, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu v žádným případě nedoporučím ani svému největšímu nepříteli. Pan Petr je možná hodný a chce všem vyhovět, ale místo toho seká boty, jednu za druhou a má v hlavě šílený zmatek, při zkouškách se neumí za své žáky postavit i když moc dobře ví, že vše probíhalo bezchybně. Místo toho vše dopadne podle slov MAFIÁNA PANA KOMISAŘE.
vloženo: 29. srpna 2010
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Musím konstatovat, že to byla zase jednou dobrá volba :-) ...vybrat si autoškolu Dalibor Petr! Všichni "zaměstnanci" (včetně majitele :-) ) jsou velmi příjemní a pohodoví lidé, s nimiž se lze bez problémů na čemkoliv domluvit. Prostě rádi vyjdou člověku vstříc. A řídit naučí!!! ...Takže já za sebe týmu autoškoly děkuji a určitě DOPORUČUJI ostatním!
vloženo: 25. srpna 2010
vložil: Monika, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vybrat si tuto autoškolu bylo to nejlepší, co jsem mohla pro ježdění po Brně udělat. Pan Petr je absolutně příjemný a klidný člověk tak jako i celé vedení autoškoly. Kvalita výcviku byla určitě odpovídající podmínkám v Brně. Na zkoušky jsem byla připravená a nezbývá mi, než jenom tuto AŠ doporučit.
vloženo: 17. srpna 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto AŠ můžu jedině doporučit. Vstřícní a ochotní instruktoři, výběr mezi vozidly, ve středu města, takže spoustu zkušenností a situací na silnici. Dobrý kurz, který mě připravil na zkoušku. Výcvik je individuální, ale nebojte, na všem se skvěle domluvíte a na cokoliv se zeptáte, odpověď určitě dostanete. Délka výcviku je také jen na Vás. Takže při jízdách žádné stresy ani nervy, vše probíhá v klídečku :) Iveta
vloženo: 2. srpna 2010
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V téhle autoškole se učila řídit moje dcera, její přítel i já. Za nás všechny musím říct: Malá, ale skvělá autoškola, osobní přístup a vstřícnost, žádný stres. Instruktoři zůstávají vždy v klidu a umí naučit. Řízení i teorii jsem s nimi zvládla v pohodě. Vysoká kvalita za nízkou cenu :-)
vloženo: 1. července 2010
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vůbec se mi nelíbí jak se autoškola a zkušební komisaři chovají u zkoušky k uchazečům se zdravotním postižením, místo aby jim vyšli vstříc tak je jen STRESUJÍ, navíc si nejsem jistá s kvalitou výcviku, proč skoro všichni opakují zkoušky??????????
vloženo: 30. června 2010
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Osobně se stresuji snad úplně u všeho, ale pan Petr a jeho kolektív lektorů, jsou strašně fajn lidi a uklidní i podrží vás jak u první jízdy, tak u zkoušky. Všem můžu jenom doporučit!!!!! A zároveň týmu autoškoly moc a moc děkuji:-)))
Iveta M.
vloženo: 28. června 2010
vložil: Iveta Mamčaková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Díky této autoškole jsem přestala mít strach z řízení, dokonce mě začalo bavit :) Pan Petr je velice příjemný člověk,který dokáže uklidnit a podržet a kterému plně důvěřuji.Všem určitě doporučuji.

vloženo: 25. června 2010
vložil: Katka H., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Díky této autoškole jsem přestala mít strach z řízení, dokonce mě začalo bavit :) Pan Petr je velice příjemný člověk,který dokáže uklidnit a podržet a kterému plně důvěřuji.Všem určitě doporučuji.
Katka H.
vloženo: 25. června 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu vřele doporučuji všem. Přístup majitele je doslova trpělivý. Jízdy probíhají v přátelské atmosféře. Pan Petr velmi pečlivě poukazuje na chyby při jízdě a tak jsem se každou jízdou posouval dál a dál.
Jelikož jsem starší ročník, tak doporučuji i starším.
Petr.S.
vloženo: 14. června 2010
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bylo to vážně dobré, pan skokan už odchází a tímto se autoškola posunuje dál, jízdy s panem Petrem mě opravdu naučily řídit, takže vřele doporučuji :)
vloženo: 6. června 2010
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole Dalibor Petr je starý instruktor nějaký p Skokan, je netrpělivý a při jízdách řve ! Skokane už to zabal a užívej si důchodu !!!
vloženo: 3. června 2010
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborný a přátelský přístup k žákům, žákům se vždy snaží vyhovět, rádi poradí a zapůjčí i studijní materiál, cenově velmi přijatelné. Doporučuji.
vloženo: 24. května 2010
vložil: Bára, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola. Příjemný a motivující přístup instruktorů, ochota pomoci a domluvit se, možnost vybrat si mezi starším či novým vozem, vynikající příprava na zkoušky. Mohu jen doporučit
vloženo: 9. května 2010
vložil: Lukáš Blažek, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrá autiškola především svou možností dělat kurz právě tak rychle jak vyhovuje vám navíc mají výborný přístup ke studentům. Doporučuji
vloženo: 6. května 2010
vložil: Radek Indra, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Opravdu pohodová autoškola, na všem se s nimi dá domluvit. Instruktoři jsou přátelští, velmi spolehlivý (nikdy se mi nestalo, že by byla jízda zrušena), dokáží poradit. Celkově se mi líbila po všech stránkách a mohu jen doporučit.
vloženo: 21. dubna 2010
vložil: Pavel H., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá skušenost s autoškolou, perfektní instruktoři ale také atmosféra, jedině doporučuji!!!
vloženo: 12. dubna 2010
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V pohodě autoškola;) jízdy a kecání při jízdě s paní Knabovou..nezapomenutelné ;) Doporučuju :)
vloženo: 1. prosince 2009
vložil: David,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Průběh autoškoly se mi líbil. A byla jsem dobře připravená ke zkoužce.
vloženo: 30. listopadu 2009
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělí přístup majitele i ostatních učitelů, střícný, milý, sympatický.
vloženo: 8. listopadu 2009
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Úplně v poho autoškola, vše bylo fajn...
vloženo: 22. září 2009
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Zuzana a Dalibor Petrovi osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Zuzana a Dalibor Petrovi - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje