Autoškola Dopravního podniku města Ústí nad Labem - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Dopravního podniku města Ústí nad Labem

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Dopravního podniku města Ústí nad Labem < <

Maximální spokojenost a velmi doporučuji těm, kteří chtějí skvělý přístup jak školitele, tak instruktora jízdy. Dělal jsem řp.D a probíhalo vše úplně perfektně, hlavně se nemuselo čekat na jízdy, jako to zde v Ústí praktikují ostatní autoškoly, které nemají vlastní autobusy, tak si je půjčují od cestovek, když není zájezd, takže pak řp. děláte pěkně dlouho. Takže ještě jednou doporučuji.
vloženo: 7. června 2017
vložil: Dušan Novák,

U této autoškoly jsem dělal celkem dva kurzy jeden na skupynu B a druhý na skupynu D. Po každé jsem byl vysoce spokojen jak s steoretickou vyukou tak s praktickou vyukou.Instuktoři na jízdy jsou velice profesionálni i když udělá žák chybu ta jsou vklidu a v pohodě vysvětlí jak chybě předejít. nikdy jsem nezažil zvíšený hlas od instruktorů. Doporučoval bych tuto autoškolu všem budoucím řidičům, opravdu naučí a připraví na na zavěrečný skoušky . Můj syn a dcera tam budou taky u teto autoškoli dělat řidičské oprávnění
vloženo: 3. května 2012