Autoškola Drive - Vršovice - diskuze

Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:nedoporučuji

Ja mam také velmi špatnou zkušenost.Při prvnim pohovoru s p.Saskou jsem si myslela jak je super.OMYL!!!p.Saska je naprostý neprofesional a blbec.Jen křiči.ale to bych ještě brala.jelikoz jsem matka od dvou děti p.Saska mě slibil jizdy ve večernich hodinach a o vikendech,pac musim cekat kvuli hlidani na manžela až přijde z práce.no jo jenze jizdy v tomto case jsem mela max.3x a ty další byl už pro p.Sasku problém.chtel jizdy dopo a odpo..snazila jsem si pro deti hlidani zajistit ale proste to neslo.nakonec jsem kvuli tomuto autoskolu musela ukoncit!takze p.Saska jen slibuje nez z Vas dodzane penize a nedodrzi to co ma!samozrejme zbytek penez mi vraceno nebylo s tim ze az deti povyrostou do pul roku si k nemu ridicak muzu prijit dodelat.ted jsem u jeho konkurence a naprostá spokojenost.P.Saska už nikdy víc!!!!!

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.

Autoškola Drive - Vršovice - navigace