Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Drive - Vršovice - hodnocení a reference 

Prezentace této autoškoly je v tuto chvíli aktualizována - některé údaje proto nemusí být aktuální.

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Drive - Vršovice

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Drive - Vršovice < <


   Dobrý den, autoškola DRIVE je skvělá autoškola. Lektorka paní Marcela Krejzová mne svým kladným, lidským přístupem dovedla až ke složení řidičských zkoušek. Trpělivě se mi věnovala každou jízdu, takže jsem postupně získávala větší a větší jistotu a na každou jízdu jsem se těšila. Dne 5.10.2021 jsem si šla na základě úspěšné závěrečné zkoušky pro řidičský průkaz. Tímto bych chtěla poděkovat lektorce paní Marcele Krejzové za trpělivé, profesionální vedení po celou dobu mojí docházky do autoškoly DRIVE.
Eva Boudysová
vloženo: 10. října 2021
vložil: Eva Boudysová,


   Po 20 letech od autoškoly, ve kterých jsem neřídila, jsem se rozhodla konečně začít řídit. Odjela jsem 10 kondičních jízd s instruktorkou Veronikou Stránskou, které mi pomohly odhodit panický strach z řízení a prostě se rozjet ;-)). Veronika byla velmi milá, trpělivá a nedělala z řízení žádnou vědu.
Tak teď řídím... taky díky Veronice.

Komunikace před začátkem jízd i domlouvání jízd bylo absolutně bez problému, všechno fungovalo dobře a hladce. Všechny jízdy začaly přesně včas a podle mých požadavků (parkování, jízda po dálnici atd.).

Autoškolu klidně doporučím dál, snad bude fungovat ještě za 10 let, až budou dělat řidičák moje děti ;-))
vloženo: 8. září 2021
vložil: Anna, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu Drive mohu vřele doporučit. Přátelský a lidský přístup ke studentům, na všem se dalo bez problémů domluvit. Jelikož jsem velký nervák tak jsem měla velké štěstí na nejlepšího instruktora - pana Jiřího Kořenského. Velmi trpělivý, profesionální a zároveň lidský přístup, během jízdy všechny chyby náležitě vysvětlí a snaží se uklidnit nervózního studenta :). Dokáže nejen připravit studenta ke složení zkoušky ale i získat sebejistotu v řízení.
vloženo: 5. září 2021
vložil: Jana, emailová adresa nezveřejněna


   V této autoškole jsem absolvovala výcvik na skupinu B. Přístup zaměstnanců autoškoly hodnotím kladně. Nejvíce oceňuji klidného a trpělivého pana učitele Satýnka, se kterým jsme si dobře sedli a jízdy tak probíhaly v pohodě. Kvůli dočasnému uzavření autoškol a pozastavení zkoušek během lockdownu se délka mého výcviku značně prodloužila, ale za to autoškola nemůže. Dokoupila jsem si proto více hodin kondičních jízd a ke konci výcviku jsem se za volantem cítila opravdu jistější. Ke zkoušce jsem tedy byla puštěna až po důkladné přípravě. V Autoškole Drive dbají na průběžné vyplňování testů z teorie, což je určitě výhoda. Instruktoři se snaží žáky dobře připravit jak na zvládnutí zkoušky, tak i na náročný městský provoz. Závěrečnou zkoušku z jízdy mnoho lidí nezvládne na první pokus, protože během zkoušky je člověk samozřejmě nervózní a komisaři dbají na dodržování předpisů. Proto doporučuji vybrat si autoškolu podle kvality výcviku, nikoliv podle ceny. Autoškola Drive vás podle mého názoru připraví dobře :-)
vloženo: 27. července 2021
vložil: Míša, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškola Drive - z osobní zkušenosti, mohu všem zájemcům o řidičský průkaz jen doporučit. Moje zkušenosti s instruktorkou paní Marcelou Krejzovou jsou jen ty nejlepší. Dokáže žákovi vše podrobně vysvětlit a naučit. Měla jsem ze začátku velké obavy z jízd, ale přístupem mé instruktorky paní Krejzové obavy zmizely. Jejím profesionálním přístupem k vyučování jízd můj strach zmizel a nyní se těším na každou jízdu. Celkový přístup k výuce považuji za vysoce profesionální.
vloženo: 18. července 2021
vložil: Eva Boudysová,


   Autoškolu Drive hodnotím kladně, dokáže vhodně připravit na zkoušky. Teoretická příprava je fajn, převážně zdravověda, technika a křižovatky jsou přínosné hodiny, ze kterých si člověk vybrané informace dobře zapamatuje. Další teoretickou přípravou je sledování videí, ve kterých jsou jistě užitečné informace, akorát je to část autoškoly poněkud zdlouhavá a ne zcela zábavná. Myslím, že autoškola Drive má na výběr spoustu rozdílných aut a stejně tak mnoho sympatických instruktorů. Navíc prostředí Vršovic, kde jsem autoškolu dělala já, je skvělé pro naučení se řídit auto mimo větší provoz a stejně tak pro řízení v provozu. Pokud rozeberou své jízdy v autoškole, začínala jsem s panem Saskou a později přešla k tehdy nové instruktorce Lindě Jarošové. Dle mého názoru jsem však neměla nejlepší start do seznamování se s autem a řízení, pan Saska by měl spíše učit již zkušenější žáky či nadprůměrně nadané, jelikož jsem měla s ním v autě pocit, že již po například třech hodinách za volantem bych měla být dobrá řidička, a pokud se něco nepovedlo (což asi není úplně výjimkou po pár chvílích za volantem), dokázal situaci spíše vyhrotit a vystresovat mě, než aby mi poskytnul dobrou radu, jak se z prekérní situace dostat co nejrychleji a nejbezpečněji. Možná je to jen můj subjektivní pohled, ale naučit se ovládat vozidlo a zvyknout si na spoustu podnětů v autě, na silnici i v okolí s nadměrnou stresovou atmosférou v autě je poměrně náročné a ne zcela efektivní. Když uvedu konkrétní příklad, zašlápnutí brzdy uprostřed silnice v kopci při rychlosti 32 km/h kvůli překročení rychlosti, když bylo v daném úseku 30 km/h, při třetí hodině v autě dle mého názoru není vhodné řešení, jelikož když žák není dostatečně schopný na rychlý rozjezd do kopce, tvořící se kolona za ním je velký tlak a vede to sice možná k větší kontrole rychlosti pro příště, avšak naprosto to odvádí pozornost od okolí a myšlenek na bezpečnost. Ano, u zkušenějších žáků je možná vhodné vystavovat je stresu a posilovat tak jejich odolnost pro případ, že by se něco stalo, avšak u někoho, kdo ještě řídit neumí, mi toto přijde naprosto zbytečné. Naopak instruktorka Linda je člověk, který nejen dokáže naučit dobře řídit auto, ale také se na hodiny autoškoly těšit. Navíc zkouší se žáky ne zcela běžné záležitosti jako například vjet do myčky, důkladně procvičuje rozjezdy do kopce, jízdu na okruhu a další. Slečna Jarošová je pozorná nejen ke své práci, ale má i jedinečný osobní přístup ke svým žákům. Na závěr bych chtěla ještě jednou osobnost instruktorky Lindy vyzdvihnout, jelikož je osoba, která do života přinese svým žákům mnohem víc než jen znalosti z řízení vozidla, díky ní se na autoškolu krásně vzpomíná. A panu Saskovi se jeho přístup nedá zase tolik zazlívat, jako majitele autoškoly ho chápu, že to bere velice vážně, přesto by možná neuškodilo více empatie či přátelskosti.
vloženo: 25. června 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Po celou dobu autoškoly jsem neměl jediný problém. I přes všechny chyby, byla instuktorka Verča Stránská v klidu a vždy mi ráda pomohla. Vždy jsem se rád vracel na jízdy a společně jsme to dotáhli až k úspěšným zkouškám. Jenom doporučuji.
vloženo: 10. června 2021
vložil: Jakub Pfleger,


   Oceňuji přátelský přístup ze strany vedení autoškoly i instruktorů. V průběhu kurzu jsem vystřídal 2 instruktory v obou případech hodnotím kladně. Většinou se setkáte s novějšími vozidly. Celkově hodnotím vše kladně a věřím, že i tebe autoškola Drive připraví na zkoušky :-) .
vloženo: 25. května 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Tuto autoškolu mohu jen doporučit. Byla jsem důsledně připravena jak na teoretickou, tak i na praktickou část zkoušky. Personál byl ke mně vždy přívětivý a na všem se dalo bez problému domluvit. Všechny mé otázky ohledně řízení byly vždy zodpovězeny a trasy jízd mě připravily na stresové situace za volantem. Nemám nic, co bych vytkla. Veškeré požadavky na mou osobu byly totiž vždy dobře odůvodněny a sama jsem vždy uznala jejich opodstatnění.
vloženo: 22. dubna 2021
vložil: Sára Bláhová ,


   Doporučuji,výborná autoškola, vynikající pan učitel Slavík
vloženo: 15. dubna 2021
vložil: Táňa,


   V autoškole jsem absolvovala rekondiční jízdy po téměř 20ti letech co jsem neseděla za volantem. Díky instruktorce Lindě, jsem opět získala řidičské sebevědomí. Naučila mne pár vychytávek při parkování, popojíždění do kopce a osvěžila pravidla silničního provozu. Jízdy se vždy přizpůsobily mým časovým možnostem, jízda byla vždy zvolena dle mých preferenci - špička ve městě, jižní spojka, kopce, parkovani... Za mě velká spokojenost.
vloženo: 23. března 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Dobry den, tato autoskola je des a hruza! Koukam na tu zaplavu vychvalujicich hodnoceni tady a nestacim se divit- jedina moznost a pravdepodobnost je, ze si je pisi sami, jinak to neni mozne. Tak tedy: Drive jsou typicka tovarna na penize, kde jediny, co je zajima, je prijmout co nejvice lidi, ktere zkasiruji a dal se nestaraji. Zakladni kurz na 3 mesice zahrnaje 2 az 3 hodiny tydne. V praxi to vypada tak, ze je clovek rad za 2 hodiny tydne a kdyz se domahate svych prav, reknou vam, ze bohuzel, je vas moc a nemame cas. A jeste jsou nas*ani, co si to dovolujete, ze pozadujete to, co jste si zaplatili. Pani lektorka me nenaucila absolutne nic, vetsinou si psala smsky nebo telefonovala. Jako plus muzu rict jen to, ze nebyla cholericka a chovala se ke me jinak celkem slusne. Az na to, ze me nakonci jizdy vzdycky zahrnula vytkama, co jsem vsechno udelala blbe, misto toho, aby mi vcas vysvetlila, jak to mam delat dobre. Vlastne to zadna vyuka nebyla, jen nahodne jezdeni po praze, kde clovek doufal v to, co se sam naucil z ucebnice. Z ucebnice, ktera je chybna a zastarala (kterou vam prodaji). Prednasky jsem teda taky nepochopila, jde jen o jakesi vykriky do tmy postradanici jakoukoliv chronologii a logiku. Jinak jsem cekala mesic, nez se vubec zacalo neco dit a nez se mi nekdo racil ozvat, kdy tedy zacne "vyuka". Dalsi hruzou jsou pokuty, na kterych asi solidne vydelavaji, za kazdou zrusenou hodinu, za kazdou blbost. Taky chovani nekterych lidi tam je minimalne dost neslusne. Z autoskoly jsem odesla nakonec do jine, protoze mi rekli, ze bych cekala mesic a pul na termin zkousek, coz jsem si nemohla dovolit (a coz je navic protipravni, jak jsem se pozdeji dozvedela). V nove autoskole jsem byla v soku z toho, ze vlastne vubec nic neumim a teprve jsem se vsechno, pod vedenim pecliveho instruktora, musela naucit. Ve finale me to tedy stalo jednou tolik penez a usili. Kdybych si byvala vybrala dobrou autoskolu hned od zacatku, ve ktere jim nejde jen o penize, mela bych ridicak hotovy za normalni cenu, normalni cas. Tohle byla strasna volba a zkusenost a verim, ze takovych autoskol najdete po Praze vice. Ale take verim, ze jsou i kvalitni autoskoly s profesionalnim pristupem, kde vas neosidi a kde z vas udelaji dobreho ridice. Prisim, rozmyslete si, komu ty penize zaplatite. Drzim palce vsem, aby si dobrou autoskolu nasli a nenalitli jako ja v Drive.
vloženo: 19. března 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Autoškolu Drive rozhodně doporučuji. Využívají skvělý online systém, který usnadňuje plánování výuky i jízd, také máte zpřístupněno plno videí, které si můžete pouštět v klidu z domova. Na hodinách teorie vždy panovala příjemná nálada, což já sama oceňuji. Dále bych chtěla především poděkovat slečně instruktorce Lindě Jarošové, která mi nejen vyšla plně vstříc ohledně plánování jízd, ale také se mnou měla maximální trpělivost. Díky jejímu přístupu a především díky její důvěře jsem překonala počáteční strach z pražského provozu. Závěrečné zkoušky se mi povedly na první pokus a bez váhání bych autoškolu doporučila komukoliv ve svém okolí.

vloženo: 5. února 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   I během COVID pandemie jsem byl schopen díky této autoškole bez problémů splnit závěrečné zkoušky. Zde se setkává lidský přístup s profesionalitou.
Nutno podotknout, že pokud hledáte nějakou "proplouvačku" za minimum peněz a s malými nároky, asi nebudete stoprocentně spokojeni.
Nicméně, pokud se chcete naučit řídit nejenom. "aby se to komisaři líbilo", ale i tak, abyste byli připraveni bez obav vyrazit i do toho nejhustšího provozu, zde je vaše vstupenka.
Vozový park je velmi moderní se všemi prvky, které mají i dnešní vozidla. Najdete zde však i auta s klasickými prvky, se kterými se setkáte i ve starších autech. Není tedy nic, na co byste se necítili připraveni.
Hodiny teorie jsou zajímavé a v závěru kurzu jsem již dosahoval 100% správných odpovědí v testech za méně než dvě minuty.
Podtrženo, sečteno, děkuji za příjemný čas strávený zde a doufám, že se někdy znovu potkáme. Třeba za volantem.

(A děkuji panu Saskovi za skvělých 28 jízd.)
vloženo: 29. prosince 2020
vložil: Šimon Hrdlička,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V autoškole Drive Vršovice jsem udělala řidičák napoprvé. Dohlíží, aby se každý připravoval na testy průběžně. Nekřičí a nenadávají, ale jako přátelsky působící autorita vyžadují disciplínu. S paní Marcelou Krejzovou jsem se za volantem cítila bezpečně a navíc jsem si pokaždé odnesla kus její dobré nálady. Děkuji za všechno :-D
vloženo: 22. září 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   ahoj! první slovo, co mě napadá je spokojenost. Autoškola dbá hodně na teoretickou přípravu, takže rozhodně nepočítejte s tím, že si písemné testy začnete dělat den před praktickou zkouškou :D, velké a vřelé díky patří panu Saskovi, za jeho přístup, sice trochu rázný, ale myslí všechno v dobrým a chce, aby jeho 'klienti' byli dostatečně připraveni. Je tu moc milý personál, jako paní Veronika.
Takže za mě určitě běžte sem!
vloženo: 18. září 2020
vložil: anička, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Je to super autoškola.
Je zde milí majitel Petr Saska.
Jsou zde milí instruktoři kteří vás naučí řídit.
Příjemná asistentka paní Jana Šulajová.
Instruktora jsem měla pana Jiřího Neubauera je to moc skvělí instruktor.
Doporučila bych všem pana Neubauera.
Cítila jsem se velice příjemně na zkoušku protože jak jsem již říkala jsou zde dobří instruktoři.
Jinak bych na této autoškole nic neměnila je super taková jaká je.
vloženo: 16. května 2020
vložil: Hanna Pakula,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ahoj! Za mně vynikající autoškola - a to že mám s čím srovnávat, jelikož jsem po katastrofálním zážitku s jinou autoškolou přecházela právě sem do Vršovic.
Jako instruktorku jsem měla paní Marcelku Krejzovou a pevně si stojím za tím, že podobných učitelů jako ona, bude asi jako šafránu, jestli vůbec někdo takový je. Lidský přístup, nekončící smysl pro humor, trpělivost a to, jak mě dokázala zbavit stresu z řízení (který byl vyvolaný především neakceptovatelným jednáním předchozího instruktora jiné autoškoly) bylo neuvěřitelné! Jsem přesně ten typ holky, co šel do autoškoly jakýmkoliv řidičským uměním nepolíben a na otázky typu "Nemůžeš přeřadit? Neslyšíš, co to auto dělá?" jsem odpovídala "Ehm, ne? Neslyším, co to auto dělá? Ono dělá něco jinak, než má?" Takže holky, jestli jste na tom podobně, máte z autoškoly obavy a máte pocit, že se to NIKDY nemůžete naučit a potřebujete, aby Vám to někdo několikrát za sebou trpělivě všechno vysvětlil, tak šup za Marcelkou!
Nevím, jak je to u ostatních instruktorů, ale co se týče domlouvání jízd, tak s Marcelkou nebyl nikdy problém. Plánovaly jsme si jízdy na čtrnáct dní dopředu a většinou mi to vycházelo na dvě jízdy týdně a když bylo potřeba zabrat, tak jsem byla v autoškole i čtyřikrát do týdne, takže při tom, kolik mají lidí - paráda. Párkrát se i stalo, že jsem byla nemocná a když jsem s omluvou jízdu zrušila, nic se nedělo.
V celé autoškole jsem se setkala s velmi profesionálním přístupem, zaměstnanci po Vás šlapou co se týče teoretické přípravy, hlídají Vám množství a úspěšnost cvičných testů a k jízdám vás nepustí, pokud není na obou stranách pocit dostatečné připravenosti.
Trošku mě překvapilo, jak se tady v recenzích někdo rozčiloval nad poplatky za neomluvenou absenci. Myslím si, že je to naprostou samozřejmostí a pokud na to hold někdo zapomene (a že i mně se to stalo a pěkně jsem si zaplatila za svojí blbost), instruktor sedí v autoškole a kope se do zadku místo toho, aby mohl místo Vás vzít někoho jiného. A tohle bylo právě to, co se mi na této autoškole líbilo. Žádný holubník, všechno srozumitelně dané, jasně stanovená pravidla tak, aby nemohlo docházet k pozdějším nedorozuměním.
Tímto bych ráda ještě jednou poděkovala za všechny dovednosti, kterých se mi dostalo a jestli hledáte autoškolu, která vás fakt reálně připraví na provoz a nebudete muset řešit takový to "tak já si udělám řidičák někde na vesnici a pak se pomalu opatrně rozjezdím a do Prahy pak třeba někdy možná zkusím, až si budu jistější .." tak běžte sem!
Všem přeji hodně úspěchů!vloženo: 10. března 2020
vložil: Vendy Parezová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Drive jsem udělal tu nejlepší zkušenost jaká mě mohla potkat. Profesionální a zároveň ,,lidský,, přístup od všech instruktorů, lektorů i kancelářských pracovníků mě vytvořil takové podmínky, že jsem závěrečné zkoušky zvládl bez sebemenších problémů. Tímto bych chtěl všem poděkovat a zároveň mohu dalším zájemcům jen doporučit!
Roman ječný, Praha
vloženo: 19. února 2020
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepší autoškola, rozhodně doporučuji! Skvělí učitelé, kteří vás perfektně připraví nejen na konečné testy, ale především na váš každodenní život za volantem. Navíc se nachází přímo v centru, což je velké plus.
vloženo: 10. listopadu 2019
vložil: Adéla Sedláčková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Drive mi díky své poloze poskytla velice dobrou průpravu pro mé další ježdění po Praze. Další výhodou je přístup k online cvičným testům(v ceně kurzu), které si můžete během autoškoly zkoušet neomezeně- díky tomu jsem teoretickou zkoušku zvládla bez problémů. Navíc jsem měla tu nejlepší instruktorku, jakou jsem mohla dostat (Marcelku Krejzovou). Vše vždy v klidu vysvětlila a velice lidským přístupem upozorňovala na případné chyby!
Jak jsem poznala i jiné instruktory v rámci “přednášek” tak musím konstatovat, že jsou tam všichni moc milí, takže za mě nejlepší volba!
vloženo: 7. listopadu 2019
vložil: Kateřina, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Osobně mám pouze tu nejlepší zkušenost od A po Z. Příjemná slečna Veronika jakožto tvář firmy pro potenciální uchazeče o výcvik vysvětlí jak proces kurzu probíhá a už se můžete těšit na blízkou první zkušenost na trenažeru, kde vás zkušený kolega seznámí se základy jízdy (přidanou hodnotu v podobě informace z praxe, jak snadno zařadit III. rychlostní stupeň jsem ocenil hned v nejbližších jízdách),... Instruktorka slečna Veronika Stránská je prostě člověk s velkým Č, v nejlepším slova smyslu, ke zkouškám mě připravila natolik kvalitně, že jsem absolvoval na první pokus, což v pražském provozu a mojí 0 do té doby zkušenosti považuji za zázrak jejího lektorského umu (pzn. je mi 30 a výcvik jsem absolvoval při zaměstnání - pokud komunikujete, lze se vždy dohodnout na rozpisu jízd). Děkuji.
p.s.
Autoškola a zkušební komisaři mají velkou zodpovědnost v rozhodování o postupu žáků (prakticky život/smrt lidí při potenciálních nehodách), takže pokud se někomu nezdá, že neuspěl podle svých představ, tak je nejspíš problém právě v tom, že žije jen ve svých představách. Přeji všem mnoho úspěchu!
vloženo: 31. října 2019
vložil: Vilém Ivanov,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprostá spokojenost. Začalo to hned první den při registraci kde se mě ujala paní Šulajová a vše se mnou s úsměvem zaregistrovala,připravila,vysvětlila. Ihned jsem měl domluvený termíny jízd se super instruktorkou slečnou Charvátovou, která veškeré termíny na kterých jsme se domluvili dodržela. Velice milé, přátelské vystupování a hodně mě toho naučila a vysvětlila takže jsem byl na zkoušky dobře připraven. Celkově se mi líbilo jak nás v autoškole připravovali k absolvování kurzu (veškeré teorie, videa, kurzy, trenažér, pravidelné testy, ). Pokud hledáte autoškolu tak velice doporučuji AUTOŠKOLU DRIVE VRŠOVICE/LETNANY. Děkuji Marek S.
vloženo: 30. října 2019
vložil: Marek S., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S Autoškolou Drive Vršovice jsem byla spokojená. Přístup k žákům je, dle mého názoru, profesionální a vstřícný. Tímto bych chtěla poděkovat instruktorce Stránské za trpělivost a přípravu ke zkouškám. Snad jedinou výtkou je delší výcvik a dlouhá čekací doba na zkoušky. Autoškolu mohu doporučit.
vloženo: 25. října 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Drive - Vršovice doporučuji. Ke zkouškám Vás připraví teoreticky i prakticky, zkoušky jsem udělala napoprvé :)Velké díky patří panu Saskovi i jeho asistentce Verče, jejich přístup je profesionální a zároveň i přátelský :)
sečteno, podrženo - s touto autoškolou mám jen dobré zkušenosti a ráda na kurz vzpomínám.
vloženo: 18. října 2019
vložil: Michaela Bojadžievová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Drive jsem byla spokojená. Skvělý přístup učitele a žádný problém s plánováním jízd. Všichni tam jsou moc příjemní. Mohu tuto autoškolu jenom doporučit.
vloženo: 14. října 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Léta jsem se odhodlávala začít opět řídit auto. Až v 58 letech mne osud donutil podstoupit kondiční jízdy a koupit si auto. Náhodně jsem si vybrala tuto autoškolu a byla jsem velmi potěšena již od prvního kontaktu při objednávání jízd. Přidělen mi byl učitel pan Jiří Kořenský. Byla jsem od první hodiny nadšena jeho přístupem. Milý, vlídný,laskavý,klidný,zodpovědný,důsledný a na konci jízdy vždy se snažil mne za něco pochválit aby mne dále motivoval k dalšímu řízení. Na výuku jsem se moc těšila. Tuto autoškolu a zejména instruktora pana Kořenského všem vřele doporučuji.
Pavlíková Ivana
vloženo: 13. září 2019
vložil: Pavlíková Ivana MUDr., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Protože jsem autem dlouho nejezdila, zaplatila jsem si v této autoškole kondiční jízdy s autem s automatickou převodovkou. S milou slečnou na recepci jsme se rychle domluvily, omlouvala se, že mi může nabídnout hodiny až za 14 dnů, což mi vyhovovalo. Rozpis kondičních jízd mi po odsouhlasení poslala e-mailem. Pro výuku mi byl přidělen jako učitel jízdy pan Kořenský. Na první hodině jsem byla velmi roztřesená a nervózní. Vyděšená řidička – postrach silnic! Pan učitel jako dobrý psycholog skvěle odhadl můj duševní stav a rychle mne uklidnil. Při jednání byl vlídný, ale nekompromisní, vysvětlil mi vše potřebné, několikrát mně za mé řidičské pochybení (bohužel oprávněně!) vynadal, ale v opačném případě i pochválil a povzbudil. Při jízdě průběžně opravoval chyby, ale nikdy nebyl ironický, vždy věcný, s upozorněním na dopravní souvislosti. Na konci hodiny můj výkon vždy zhodnotil, doporučil, na co se mám více soustředit a na co si dávat pozor. Z jeho jednání je zřetelné, že se výuce věnuje s velkým nasazením, a že má skutečný zájem a cíl vychovat z žáků dobré řidiče v tom nejlepším smyslu slova. Jestli hledáte skvělého učitele, pana Kořenského Vám vřele doporučuji. Jana Myšáková :)
vloženo: 12. září 2019
vložil: Jana Myšáková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nedá mi napsat hodnocení na autoškolu Drive.Ve svych 55letech jsem se rozhodla oprášit svoje řidičské schopností musím říct šla jsem tam se strachem jestli to vubec dám a jestli to bude mít význam. Hned po první hodině kdy jsem měla jízdu s úžasnou paní instruktorkou Marcelou Krejzovou ze mně vsechno spadlo,vsechny ty obavy,stres,paní Krejzova mi všechno vysvetlila,byla trpěliváa hlavně odblokovala mně ze stresu z jízdy a to musím zdůraznit,že jsem těch chýb udělala hodně hodně moc. Za mně velice profesionální přístup a opravdu přátelské prostředí a kdo váha si oprášit a začít jezdít i v tak pozdějším věku jako jsem začínala ja tak vřele doporučují. Za mně nejlepší autoškola
vloženo: 4. září 2019
vložil: MARIA Pavlinska,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Prosimvas, pokud chcete nekdy mit ridicak, tak hlavne nevybirejte tuhle autoskolu!
vloženo: 2. září 2019
--------------
:-) Už jen tento písemný projev zcela zřetelně ukazuje, co za "inteligenta" za ním stojí :-)
A Vy ho chcete naučit řídit vozidlo ?!?
vloženo: 3. září 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Prosimvas, pokud chcete nekdy mit ridicak, tak hlavne nevybirejte tuhle autoskolu!
vloženo: 2. září 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem velice ráda, že se zde neobjevují již pouze jednostranné, maximálně pozitivní recenze. Sama jsem s tou svou otálela téměř rok, vzhledem k tomu, že nejsem šikovná a dost nervuji, myslela jsem si, že je to prostě všechno 'mnou'.
Autoškola má vysoce profesionální vedení, skvělé, flexibilní slečny v kanceláři, kvalitní vozový park, důraz na hodiny teorie.
Pravdou však je, že jsou přeplněni. Nemyslím si, že je adekvátní, zaplatím-li si 2-3 hodiny týdně, jezdit jednou za dva týdny po 45 minutách, ze zkušenosti vím, že dost záleží, na jakého natrefíte učitele - hodně se tu zmiňuje pan Saska, ten si skutečně plánuje hodiny v kanceláři i na měsíc dopředu, ostatní učitelé plánují individuálně.
Ze začátku byl výcvik celkem plynulý, hladký, učitel(pan Satýnek) velmi vstřícný, pak se mezery mezi hodinami začaly prodlužovat, já byla čím dál vystresovanější, ke konci téměř brečela a pan učitel většinu doby mlčel, aby mi pak omlátil o hlavu chyby a ještě řekl, že se blbě ptám.
A řešení? PŘIPLAŤTE SI DALŠÍ JÍZDY, přejděte na automat (dražší).
Nechci nikoho prvoplánově obviňovat. Sypat popel na hlavu můžu i sobě. Výcvik jsem dodělala v menší autoškole, a to poměrně záhy, pomohl mi velmi vstříčný přístup, a já zjistila, že autoškola Drive mi dala asi více, než jsem myslela. Dost jsem se naučila, něco vypilovala a dá se říci, že je ze mě bezpečný a ani ne špatný řidič.
ALE. Za jakou cenu? Kolik peněz by za to mezitím padlo v Autoškole Drive? Jak dlouho bych čekala na připuštění ke zkouškám?
Možná to myslí dobře, ALE. Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo nemá čistě pozitivní zkušenost. Autoškola Drive na mě působí, že chce být nejlepší za každou cenu, možná se to ale trochu přehouplo. Chápu, že se hodí nabrat hodně žáků, chápu, že z toho tečou peníze. Oceňuji kvalitní výcvik. Chtělo by to ale možná nehrát si za každou cenu na nejlepší, trochu zvolnit a zapracovat na lidském přístupu. Věřím, že se to nakonec vrátí.
A také děkuji za výcvik.
vloženo: 22. srpna 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, pokud chcete být po celou dobu kurzu v této autoškole ve stresu a proklinat den kdy jste se přihlásili do této pseudo Autoškoly plné afektovanych zaměstnanců, kteří se Vám snaží celý kurz jen znepříjemnit a zkomplikovat tak potom je to dobrý výběr, jinak se vyhněte této autoškole velkým obloukem!!!!!!! A třešnička na dortu je, že po Vas budou vymáhat pokuty za pozdni příchody ve viši 500 kč(mimochodem na teorii, musíte chodit o 20 minut dříve než je zahájena výuka,no jen samé nesmysly a pokuty!!!) Větší tragedii budete jen těžko v celé Praze hledat&#128514;
vloženo: 21. srpna 2019
vložil: Eliška Tahavská,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Rozhodně nedoporučuji! Přihlásila jsem se do kurzu na řidičák skupiny B - Standard. Jak se píše v popisu tohoto kurzu, měl by trvat 3 měsíce, já ho dělala 5 měsíců, a to jsem byla časově celkem flexibilní. No a než vás pustí ke zkoušce? To byste snad v jiné autoškole stihli celý kurz znovu.
Domlouvání jízd s mým učitelem bylo opravdu "bez problémů", každý týden jsme se dohadovaly na termínu další jízdy. Nakonec to většinou dopadlo tak, že jsem musela jít jezdit místo školy a nebo zrušit brigádu. Takže co se týče nějaké vstřícnosti, tak tu zde rozhodně nehledejte.
Překvapilo mě i chování pana Sasky. Když slečna v kanceláři říká všem lidem, že zkoušky jsou přeplněné a ať radši počkají. Načež pan Saska jí ještě pogratuluje k tomu, jak dobře umí lhát. Nevím, jestli z toho mají další peníze nebo jen srandu z lidí, že jsou zklamaní kvůli prodloužení výcviku. Myslím, že oboje.
Závěrem bych ráda napsala i něco kladného, ale za celou dobu jsem zde nic takového nenašla. Takže pokud se rozhodujete, do které autoškoly půjdete, radím vám dobře: SEM ROZHODNĚ NE! Pokud chcete autoškolu dodělat ve standardním čase a zároveň máte třeba jen jeden den v týdnu nějaký jiný pravidelný program, počítejte s tím, že se vám to pěkně protáhne (a to fakt o dost). Jelikož vám budou naschvál dávat jízdy na ten jediný den, kdy zrovna něco máte. Pak vám zřejmě protažení výcviku odůvodní tím, že "nejste časově flexibilní".
Mimochodem: Na zkouškách jsem se bavila s jednou holkou z této autoškoly a ta mi řekla: ,,No jako musím ti říct, že jsem si tuhle autoškolu vybrala jen podle kladných recenzí, a tak mě zajímá, kterej **** je napsal". Neskutečně jsme se pak smály s tím, že si je nejspíš píšou sami, jinak fakt nevíme, kdo by to mohl napsat. Takže má poslední rada: Nevěřte všemu, co se dočtete na internetu. Ne vždy to totiž musí být pravda.
vloženo: 29. července 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Výborná autoškola, mohu všem doporučit! Nezanedbává teoretickou přípravu, a proto Vás připraví nejen na zkoušky, ale i na Váš pozdější řidičský život. Skoro celý kurz jsem jezdil s úplně novým VW Tiguanem, což jsem si opravdu užíval. :-) Ještě jednou bych chtěl poděkovat panu instruktorovi Petru Saskovi za jeho profesionální a lidský přístup zároveň. Nesmím zapomenout na personál z kanceláře, který mi vždy vyšel se vším vstříc. Pro všechny, kteří ještě nemají řidičský průkaz, je Autoškola Drive Vršovice jednoznačnou volbou!
vloženo: 23. května 2019
vložil: Martin Ráž, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velice vřelé prostředí, učitelé i kancelář jsou velmi přívětiví a vycházejí vstříc. Komunikace je dobrá jak osobně, tak po emailu nebo přes telefon.
Samotné jízdy jsou rozmanité, zaměřené i na lehčí začátky i pokročilá složitější místa.
Učitelé jsou sice přísní, ale naučí všechny maličkosti i postřehy spolu s úspornou jízdou a orientací v prostoru. Nenechají vás tápat, ale nevodí za ručičku.
Nutné je si jízdy domlouvat hodně předem, kvůli vytíženosti (i o měsíc předem, abyste měli jistotu, že budete mít vám vyhovující čas a datum).
Celkově jsem si nemohla vybrat lépe.
vloženo: 29. března 2019
vložil: Kateřina Svobodová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Bylo to skvele, zabavne, hlavne Vam opravdu reknou vse, co je potreba, upozorni Vas na vse, co na Vas muze kde cihat, pripravi proste 100% primo do provozu.
Vsichni jsou mily, je to tam moc fajn a opravdu Vas dokonale pripravi!!!
vloženo: 20. února 2019
vložil: Nicole Cvrckova, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jezdil jsem s instruktorkou Marcelou Krejzovou a upřímně můžu doporučit. Byla celou dobu klidná a zábavná. Neměl jsem sebemenší stres. Díky Drive jsem zkoušky i jízdy dal na první dobrou. Slyšel jsem různé historky od absolventů autoškol, jak byli instruktoři ať už nepříjemní nebo nervózní, ale zde jsem neměl jediný(!) problém. Vše proběhlo hladce a vždy jsem se hezky projel :) Z celého kolektivu autoškoly jsem měl velmi dobrý pocit.
vloženo: 11. února 2019
vložil: Jan König, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepší autoškola! Věřte mi, mám s čím srovnávat. Během svého výcviku skupiny B jsem byl ve tří autoškolách ve dvou zemích (1 škola v Minsku a 2 školy v Praze) i pouze v autoškole Drive Vršovice mě opravdu naučili řídit auto.

Hlavně bych chtěl poděkovat instruktorce Veronice Stránské - skutečné profesionálce v oboru, která ze mě vytvořila dobrého řidiče. V klidu jasně a srozumitelně mi vysvětlila obtížné věci, že i já, cizinec, rozuměl všemu velmi dobře, ačkoli moc český neumím. Bravo!

Chtěl bych také vyjádřit zvláštní vděčnost za to, že autoškola Drive Vršovice podpořila studenty, kteří byli podvedeni autoškolou Student / Linda, a vzali studentů této autoškoly dodělat zkoušky za nejnižší poplatky v Praze. Velice orientovaná na zákazníky autoškola, zdvořilý a pozitivní personál, skvělé vozy.

Děkuji vám moc autoškola Drive Vršovice! 100% doporučuji a budu doporučovat všem svým přátelům a známým!

***

&#1051;&#1091;&#1095;&#1096;&#1072;&#1103; &#1072;&#1074;&#1090;&#1086;&#1096;&#1082;&#1086;&#1083;&#1072;! &#1055;&#1086;&#1074;&#1077;&#1088;&#1100;&#1090;&#1077;, &#1084;&#1085;&#1077; &#1077;&#1089;&#1090;&#1100; &#1089; &#1095;&#1077;&#1084; &#1089;&#1088;&#1072;&#1074;&#1085;&#1080;&#1074;&#1072;&#1090;&#1100;. &#1047;&#1072; &#1074;&#1088;&#1077;&#1084;&#1103; &#1086;&#1073;&#1091;&#1095;&#1077;&#1085;&#1080;&#1103; &#1074;&#1086;&#1078;&#1076;&#1077;&#1085;&#1080;&#1102;, &#1103; &#1087;&#1086;&#1073;&#1099;&#1074;&#1072;&#1083; &#1074; &#1090;&#1088;&#1077;&#1093; &#1072;&#1074;&#1090;&#1086;&#1096;&#1082;&#1086;&#1083;&#1072;&#1093; &#1074; &#1076;&#1074;&#1091;&#1093; &#1089;&#1090;&#1088;&#1072;&#1085;&#1072;&#1093; (1 &#1096;&#1082;&#1086;&#1083;&#1072; &#1074; &#1052;&#1080;&#1085;&#1089;&#1082;&#1077; &#1080; 2 &#1096;&#1082;&#1086;&#1083;&#1099; &#1074; &#1055;&#1088;&#1072;&#1075;&#1077;), &#1080; &#1090;&#1086;&#1083;&#1100;&#1082;&#1086; &#1074; &#1101;&#1090;&#1086;&#1081; &#1072;&#1074;&#1090;&#1086;&#1096;&#1082;&#1086;&#1083;&#1077; &#1084;&#1077;&#1085;&#1103; &#1076;&#1077;&#1081;&#1089;&#1090;&#1074;&#1080;&#1090;&#1077;&#1083;&#1100;&#1085;&#1086; &#1085;&#1072;&#1091;&#1095;&#1080;&#1083;&#1080; &#1074;&#1086;&#1076;&#1080;&#1090;&#1100; &#1072;&#1074;&#1090;&#1086;&#1084;&#1086;&#1073;&#1080;&#1083;&#1100;.

&#1054;&#1090;&#1077;&#1076;&#1077;&#1083;&#1100;&#1085;&#1086; &#1093;&#1086;&#1090;&#1077;&#1083; &#1073;&#1099; &#1087;&#1086;&#1073;&#1083;&#1072;&#1075;&#1086;&#1076;&#1072;&#1088;&#1080;&#1090;&#1100; &#1080;&#1085;&#1089;&#1090;&#1088;&#1091;&#1082;&#1090;&#1086;&#1088;&#1072; Veronika Stránská - &#1085;&#1072;&#1089;&#1090;&#1086;&#1103;&#1097;&#1077;&#1075;&#1086; &#1087;&#1088;&#1086;&#1092;&#1077;&#1089;&#1089;&#1080;&#1086;&#1085;&#1072;&#1083;&#1072; &#1074; &#1089;&#1074;&#1086;&#1077;&#1084; &#1076;&#1077;&#1083;&#1077;, &#1082;&#1086;&#1090;&#1086;&#1088;&#1072;&#1103; &#1089;&#1076;&#1077;&#1083;&#1072;&#1083;&#1072; &#1080;&#1079; &#1084;&#1077;&#1085;&#1103; &#1093;&#1086;&#1088;&#1086;&#1096;&#1077;&#1075;&#1086; &#1074;&#1086;&#1076;&#1080;&#1090;&#1077;&#1083;&#1103;. &#1054;&#1085;&#1072; &#1089;&#1087;&#1086;&#1082;&#1086;&#1081;&#1085;&#1086; &#1080; &#1087;&#1086;&#1085;&#1103;&#1090;&#1085;&#1086; &#1086;&#1073;&#1098;&#1103;&#1089;&#1085;&#1103;&#1083;&#1072; &#1084;&#1085;&#1077; &#1089;&#1083;&#1086;&#1078;&#1085;&#1099;&#1077; &#1074;&#1077;&#1097;&#1080;, &#1095;&#1090;&#1086; &#1076;&#1072;&#1078;&#1077; &#1103;, &#1080;&#1085;&#1086;&#1089;&#1090;&#1088;&#1072;&#1085;&#1077;&#1094;, &#1089; &#1085;&#1077; &#1089;&#1072;&#1084;&#1099;&#1084; &#1083;&#1091;&#1095;&#1096;&#1080;&#1084; &#1095;&#1077;&#1096;&#1089;&#1082;&#1080;&#1084; &#1074;&#1089;&#1077; &#1087;&#1088;&#1077;&#1082;&#1088;&#1072;&#1089;&#1085;&#1086; &#1087;&#1086;&#1085;&#1080;&#1084;&#1072;&#1083;. &#1041;&#1088;&#1072;&#1074;&#1086;!

&#1058;&#1072;&#1082;&#1078;&#1077; &#1093;&#1086;&#1095;&#1091; &#1074;&#1099;&#1088;&#1072;&#1079;&#1080;&#1090;&#1100; &#1086;&#1089;&#1086;&#1073;&#1091;&#1102; &#1073;&#1083;&#1072;&#1075;&#1086;&#1076;&#1072;&#1088;&#1085;&#1086;&#1089;&#1090;&#1100; &#1079;&#1072; &#1090;&#1086;, &#1095;&#1090;&#1086; &#1087;&#1086;&#1076;&#1077;&#1088;&#1078;&#1072;&#1083;&#1080; &#1089;&#1090;&#1091;&#1076;&#1077;&#1085;&#1090;&#1086;&#1074;, &#1082;&#1086;&#1090;&#1086;&#1088;&#1099;&#1093; &#1082;&#1080;&#1085;&#1091;&#1083;&#1072; &#1072;&#1074;&#1090;&#1086;&#1096;&#1082;&#1086;&#1083;&#1072; &#1057;&#1090;&#1091;&#1076;&#1077;&#1085;&#1090;/&#1051;&#1080;&#1085;&#1076;&#1072; &#1080; &#1087;&#1088;&#1080;&#1085;&#1103;&#1083;&#1080; &#1082; &#1089;&#1077;&#1073;&#1077; &#1076;&#1086;&#1076;&#1077;&#1083;&#1072;&#1090;&#1100; &#1101;&#1082;&#1079;&#1072;&#1084;&#1077;&#1085;&#1099;, &#1087;&#1088;&#1080; &#1101;&#1090;&#1086;&#1084; &#1087;&#1086; &#1089;&#1072;&#1084;&#1099;&#1084; &#1085;&#1080;&#1079;&#1082;&#1080;&#1084; &#1094;&#1077;&#1085;&#1072;&#1084; &#1074; &#1055;&#1088;&#1072;&#1075;&#1077;. &#1054;&#1095;&#1077;&#1085;&#1100; &#1082;&#1083;&#1080;&#1077;&#1085;&#1090;&#1086;&#1086;&#1088;&#1080;&#1077;&#1085;&#1090;&#1080;&#1088;&#1086;&#1074;&#1072;&#1085;&#1085;&#1072;&#1103; &#1072;&#1074;&#1090;&#1086;&#1096;&#1082;&#1086;&#1083;&#1072;, &#1074;&#1077;&#1078;&#1083;&#1080;&#1074;&#1099;&#1081; &#1080; &#1087;&#1086;&#1079;&#1080;&#1090;&#1080;&#1074;&#1085;&#1099;&#1081; &#1087;&#1077;&#1088;&#1089;&#1086;&#1085;&#1072;&#1083;, &#1087;&#1088;&#1077;&#1082;&#1088;&#1072;&#1089;&#1085;&#1099;&#1077; &#1072;&#1074;&#1090;&#1086;&#1084;&#1086;&#1073;&#1080;&#1083;&#1080;.

&#1057;&#1087;&#1072;&#1089;&#1080;&#1073;&#1086; &#1074;&#1072;&#1084; &#1073;&#1086;&#1083;&#1100;&#1096;&#1086;&#1077;, &#1072;&#1074;&#1090;&#1086;&#1096;&#1082;&#1086;&#1083;&#1072; &#1044;&#1088;&#1072;&#1081;&#1074;! &#1054;&#1090; &#1076;&#1091;&#1096;&#1080; &#1088;&#1077;&#1082;&#1086;&#1084;&#1077;&#1085;&#1076;&#1091;&#1102; &#1080; &#1073;&#1091;&#1076;&#1091; &#1088;&#1077;&#1082;&#1086;&#1084;&#1077;&#1085;&#1076;&#1086;&#1074;&#1072;&#1090;&#1100; &#1074;&#1089;&#1077;&#1084; &#1089;&#1074;&#1086;&#1080;&#1084; &#1076;&#1088;&#1091;&#1079;&#1100;&#1103;&#1084; &#1080; &#1079;&#1085;&#1072;&#1082;&#1086;&#1084;&#1099;&#1084;!
vloženo: 8. února 2019
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Školu jsem si vybírala podle recenzi na internetu, bohužel ne asi pravdivych. S výběrem termínu byl většinou obrovský problém. O přístupu a chování některých učitelů ani nemluvím. Když už jsem měla 3. Instruktorku na poslední hodinu s úplně jiným autem a bylo jasné, ze si opět budu muset připlatit, abych alespoň se seznámila s novým vozem, jsem to vzdala a přešla do jiné autoškoly. Ve Drive jsem dělala “řidičák” téměř půl roku a nechtěli me pustit ke zkoušce (buď ze ještě nejsem připravena nebo nejsou termíny) u pana Kebrleho jsem měla za 14 dni hotovo.

vloženo: 30. ledna 2019
vložil: Anastázie , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Úžasná autoškola s naprosto skvělým přístupem k žákům. V případě problémů promtní řešení, ochota a vstřícnost. Základní výcvik v autě doplněn o přednášky, které mají smysl a připraví studenty na reálnou jízdu. Autoškolu Drive byl kdykoliv a komukoliv doporučil s klidným svědomím.
vloženo: 13. ledna 2019
vložil: Adam Vymazal, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Zdravím tým autoškoly Vršovice Drive! Rada bych touto cestou poděkovala v první řádě za pevné nervy :), vstřícnost a profesionalitu pana Sasky! Neměl to se mnou jednoduché! Dopadlo to nakonec ale skvěle a zkouška byla udělaná na poprvé. Kdo si chce udělat řidičský průkaz v klidu a bez stresu a mít dobré znalostí - vřele doporučuji! Autoškola má dobré zázemí a skvěle školitele. Děkuji vám moc! S pozdravem, Tetiana Kozar
vloženo: 10. ledna 2019
vložil: jméno nezveřejněno,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super autoškola s příjemným zázemím. Skvělá učitelka, skvělé auto na řízení, (VW Golf nafta) přednášky, které mají smysl. Zkoušky s klidem na první pokus, (Nebyly nijak lehčí ;)) naučí i praktické věci do života řidiče.
Prostě super autoškola :)
vloženo: 19. prosince 2018
vložil: Jan Borecký,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Drive za mě asi ta nejlepší autoškola co jsem si mohla vybrat. Ikdyž je to o malinko dražší než ostatní tak to za to rozhodne stojí. Všichni instruktoři příjemní a bezproblémový. Zkoušky jsem dala hned napoprvé. Rozhodně doporučuji.
vloženo: 13. prosince 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do této autoškoly jsem se přihlásila na základě doporučení kamaráda a musím říct, že v žádném ohledu nelituji.
Mým instruktorem byl pan Satýnek. Naprosto bezproblémové domlouvání jízd, trpělivý, žádné zbytečné dupání na brzdu, skvělé pomůcky při parkování.. Po praktické stránce jsem byla skvěle připravena ke zkoušce.
Co se týče teoretické připravenosti - líbí se mi systém vyplňování testu před každou jízdou. Člověka to opravdu donutí se na otázky mrknout a po nějaké čase není problém je mít v malíku. Teoretické hodiny byly hodně přínosné, žádné zbytečnosti, skvělé konkrétní příklady a skvělí lektoři.
Závěrečný test i zkoušku jsem dala na poprvé a s čistým svědomím doporučuji tuto autoškolu dál :)
vloženo: 22. listopadu 2018
vložil: Lucie Slouková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu som si v Prahe vyberala podľa recenzií. A stálo to zato. V Autoškole Drive mi priradili pani Stránsku, ktorej veľmi ďakujem za príjemné hodiny. Má vyučovací systém, ktorý mne vyhovoval, nechala ma byť zvedavá, zaujímať sa a všetko si skúsiť. Na každú chybu ma upozornila a skvele mi ju vysvetlila a na druhú stranu vedela aj pochváliť, čo človeka poteší. Pred každou hodinou som robila skúšobný test na počítači, čo bolo super na opakovanie. Ešte raz ďakujem a prajem samých šikovných žiakov. A Autoškolu určite doporučujem!
vloženo: 9. října 2018
vložil: Daša Krtová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vstřícný a přátelský přístup, výborná příprava před zkouškou. Opravdu věřte instruktorovi, co Vám říká, má pravdu. Během zkoušky jsem si to ověřil.
vloženo: 23. září 2018
vložil: Miroslav, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V Autoškole Drive jsem byl velice spokojený nejen, že mě naučili, zacházet s autem, ale navíc jsem se díky nim nebál, jezdit v provozu a zvládl jsem závěrečné zkoušky.
Jsou zde vybaveni vynikající technikou jako např. zkušební trenažéry jak na auto tak na motorku, počítače kde si žáci zkouší teoretické testy, které dělají na závěru celého kurzu.
Přístup zde je velice profesionální a výborně vyškolený.
Probíhají zde i teoretické hodiny, jak se správně chovat v provozu a na co si dávat pozor.
Tuto autoškolu vřele všem doporučuji, protože díky nim jsem zvládl závěrečné zkoušky.
vloženo: 6. srpna 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S Autoškolou Drive, jsem byla velice spokojena. Jako jediná autoškola, mi nabídla zcela individuální přístup. Za 3 měsíce jsem udělala veliký posun. Od strachu sednou si za volant, po úspěšné složení zkoušek na první pokus. Ráda bych tímto poděkovala, především slečně Charvátové a také panu Slavíkovi, kteří mi vždy vše vysvětlili a byli velmi trpěliví, dále Veronice Přástkové, která vždy dokázala skloubit můj omezený volný čas s časem instruktorů a byla podporou při teoretických testech. Autoškolu Drive, můžu doporučit všem, kteří hledají individuální a vlídný (přesto profesionální) přístup.
vloženo: 23. června 2018
vložil: Radka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Loni jsem se zaregistroval, na internet jsem se hledal autoskoly a mezi tim Autoskola drive byl zvlastni. Jsem spokojeny a budu doporucovat vsem ty kteri hleda ten nejlepsi. Ikdyz jste cizinec nebo ne budete tam ucit vic nez nikde jinde. Dekuji vsem pro team Autoskola Drive vrsovice
vloženo: 13. června 2018
vložil: Battur, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepší autoškola jedině doporučuji!! Hlavně instruktorku Veroniku Stránskou &#10084;
vloženo: 12. června 2018
vložil: Sára, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan ucitel Zdenek Slavik je nejen vyborny ucitel, ale take skvely clovek. Krom toho, ze me zbavil tremy z rizeni, jsme si i rozumeli. Ma zajimave nazory a vse dokaze srozumitelne vysvetlit. Proto jsem se do autoskoly vzdy tesila. Lepsiho jsem nemohla dostat. Z kazde hodiny jsem si odnesla neco noveho a bylo znat, ze ho jeho prace bavi a nedela ji jen proto, ze musi. Navic jsem z nej nemela strach a to je, dle meho nazoru, dost dulezite :D :)
Celkove tuto autoskolu vrele doporucuji. Prestoze nemam srovnani, je jasne, ze v Praze patri k AS na urovni :)
vloženo: 3. května 2018
vložil: Amálie Pivoňková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super autoškola. Vybavení autoškoly dostačující. Poskytují videa a i zkušební testy i s vyhodnocením. V teorii neučí zbytečnosti (třeba jak funguje spalovací motor), ale pouze potřebné věci pro praxi, přestože poté nejsou v teoretických testech.
Jízdy jsem si užíval. Mohu hodnotit pouze lektorku Veroniku Stránskou, která je příjemná, naučí, nekřičí, je trpělivá a nedupá na brzdu při každé maličkosti. Díky ní jsem se naučil základy řízení a u zkoušek poté prospěl na první pokus. Děkuji celé autoškole!
vloženo: 1. května 2018
vložil: Matěj Turek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Drive bych určitě doporučila každému, kdo se chce řídit opravdu naučit. Kvůli strachu (i kvůli tomu, že jsem řídit v podstatě nepotřebovala) jsem se autoškole vyhýbala až do svých 27 let. Pak jsem si jednoho dne řekla "A dost, jdu do toho, na co pořád čekat." Na základě dobrých referencí jsem si vybrala Drive a myslím, že jsem zvolila dobře. Pan Slavík byl úplně v pohodě, vždycky v klidu upozornil na chyby, nikdy nezvyšoval hlas (což byla jedna z věcí, ze kterých jsem měla předtím obavy) a myslím, že člověka skutečně připraví na samostatnou jízdu v provozu. Hotového řidiče z vás během těch pár hodin neudělá žádná autoškola, ale nyní mám alespoň pocit, že za volant mohu usednout sice vždy s respektem, ale bez velkých obav. Zkoušku jsem udělala napodruhé, ovšem napoprvé jsem udělala z vlastní nepozornosti takovou chybu, že by mi to nemohl dát ani slepec :) Napodruhé už to bylo dobré. Takže za mě určitě pro tuto autoškolu palec nahoru.
vloženo: 24. dubna 2018
vložil: Jana Cincibusová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi oceňuji přívětivost lektorů a jejich trpělivost. Pokaždé jsem se do autoškoly těšil a na řízení mě připravili výborně.
vloženo: 18. dubna 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepší autoškola jakou jsem si mohla vybrat. Skvělý přístup, skvělý kolektiv a můj instruktor Petr Saska byl nejlepší ze všech. Do autoškoly jsem se těšila každý den, naučila jsem se vše co budu za volantem potřebovat a co využiji. Ze začátku jsem se sice bála každého slova co mi pan instruktor řekl, ale brzy vše opadlo a jízda byla moc příjemná a vtipná.
vloženo: 19. března 2018
vložil: Sara Smolková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Narozdíl od jiných, tato autoškola opravdu dbá na vaši přípravu. Čeká vás několik teoretických lekcí a profesionální přístup. Autoškola se nachází v poměrně složitém okolí, co se dopravy týče, takže budete rozhodně připraveni na ježdění po Praze. Se závěrečnými zkouškami jsem díky pilné přípravě neměl žádný problém, takže Autoškolu Drive mohu jen doporučit.
vloženo: 20. ledna 2018
vložil: Ondřej Tuček,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Z celkovým výcvikem jsem velice spokojen. Líbil se mi profesionální přístup celého personálu a hlavně pana Sasky, který se mě hned první den ujal a vedl můj výcvik.Jako plus beru i lokaci autoškoly, připraví vás na vše z čím se můžete setkat v reálném provozu - tramvaje, jednosměrky, přednosti zprava atd. Zkoušky jsem udělal napoprvé, protože jsem na ně byl připraven. AŠ drive mohu jen vyzdvihnout a říci, že jsem zvolil dobře.
vloženo: 7. ledna 2018
vložil: Matěj P., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, tuto autoškolu jsem dokončil před 2 dny. Chtěl bych jí tu zde pochválit za to, co dělá... Vynikající prostředí, vozový park a především instruktoři vč. slečny Veroniky.
Rád bych zde vyzdvihl práci a profesionální přístup mého instruktora p.Zdeňka Slavíka, neboť je to člověk na svém místě a jsem rád, že jsem měl tu čest s ním jezdit po celou dobu mého kurzu.
Byl vždy přívětivý a trpělivý... umí se usmát i podpořit, ale samozřejmě také dát patřičně najevo, že takhle (NE!) když děláte něco, co vám 1000krát. vysvětluje a vy to uděláte po 1001 stejně úplně jinak.
Jsem rád, že jsem si vybral právě tuto autoškolu a mohl mít skvělého instruktora p. Slavíka, který svým přístupem zaručí, že se na jízdy člověk začne těšit.
JEN TAK DÁL! :)
vloženo: 14. prosince 2017
vložil: Vojtěch Zdráhal, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Drive – Vršovice je nejlepší autoškola kterou jsem si mohla zvolit.

V autoškole je naprosto seriózní a profesionální přístup. Nikdy se vám nestane, že byste tam chodili neradi. Vždy jsem se na jízdu nebo teoretickou hodinu těšila.
Jakékoli dotazy nebo otázky vám budou vysvětleny v kanceláři autoškoly.
Instruktor, který vám je přidělen se vám plně věnuje. Na zkoušku vás připraví tak, že vás nic nepřekvapí. Na testy z teorie se také připravujete společně s instruktorem, který vám vše nejasné s ochotou vysvětlí.
Rada bych tímto poděkovala panu Saskovi za bezchybnou výuku a za cenné zkušenosti, které jsem od něj získala.
Pokud hledáte autoškolu, která vás opravdu dobře naučí ovládat vozidlo, tak zvolte Autoškolu Drive...

vloženo: 6. prosince 2017
vložil: Eliška Šírová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Musím říct, že strach z autoškoly jsem měla až do svých 28 let! Vybrala jsem si tuto autoškolu pro její dobré hodnocení a udělala jsem dobře! Paní Charvátová byla klidná a všechno vysvětlovala naprosto srozumitelně a zkoušky i jízdy jsem díky ní dala hned při prvním pokusu.
Děkuji :)
vloženo: 4. prosince 2017
vložil: Zuzana, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoškoly jsem nastoupil díky velmi kladnému hodnocení na internetu a musím říct, že lepší autoškolu bych asi nenašel.
Každý, koho jsem tam stihl poznat byl opravdu super.
V kanceláři vám vše v klidu vysvětlí a co se týče jízd tak jsem jezdil s Veronikou Stránskou kterou opravdu mohu doporučit každému kdo se chce naučit jezdit.
Nikdy na mě nekřičela ani nic podobného, vše co jsem se potřeboval naučit od jízdy přes parkování, rozjezdů do kopce a podobně mi v klidu a jednoduše vysvětlila a tak jsem se vše naučil téměř napoprvé.
Díky Verče jsem zvládl jízdy na poprvé a měl jsem plný počet bodů u písemných zkoušek.
Autoškolu mohu opravdu doporučit každému a nebojte se vyžádat si Veroniku Stránskou, naučí vás opravdu vše. Ještě jednou velké díky! :)
vloženo: 18. listopadu 2017
vložil: Martin,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Drive mohu jen doporučit. Seriózní, profesionální, ale i přátelský přístup lektorů mi pomohl k získání řidičského oprávnění bez větších obtíží a stresu. Především bych chtěl poděkovat svému učiteli panu Ing. Saskovi, který celou dobu mého výcviku striktně dbal na pravidla a neodpustil mi sebemenší chybu. Z počátku jsem se jeho výuky obával a byl jsem dost nervózní, ale jen díky němu jsem zkoušky složil na první pokus. Součástí výuky je i 6 teoretických kurzů (4 teorie, 1 zdravověda, 1 technika), kde jsme probírali dopravní situace, kontrolu vozidla před jízdou, co dělat při poruše vozidla, nebo dopravní nehodě. Tyto znalosti se určitě hodí do běžného provozu i života. Prostory autoškoly jsou vybaveny trenažérem, který mi pomohl s počáteční nejistotou. Nakonec bych vyzdvihl teoretickou část přípravy. Pan Saska byl velmi ochotný a před každou jízdou mi přišel zkontroloval můj test a případně mi vysvětlil chyby, které jsem udělal.
Pokud se v Praze chcete skutečně dobře naučit řídit, Autoškolu Drive mohu vřele doporučuji!

vloženo: 9. listopadu 2017
vložil: Michal Hrubý,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou jsem byla velmi spokojená a mohu ji jen doporučit. Velmi kladně hodnotím celkově velmi zodpovědný přístup k výuce, vždy mi bylo vše pečlivě vysvětleno a ze všeho nejvíc si cením přístupu lektora p. Sasky. Velmi profesionální a velmi lidský. Moje největší obava před autoškolou byla, aby na mě někdo cholericky nekřičel. A nekřičel. I když by se důvod jistě někdy našel :-)
vloženo: 3. listopadu 2017
vložil: Zuzka Hli, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Moc doporučuju tuto autoškolu. Vybrala jsem si kurz „pro ženy“ a – až na ten název – je to skvělý kurz. Výuku začínáte na vozidle s automatickou převodovkou (nejdřív na parkovišti, pak v provozu), dále následují dvě povinné hodiny na trenažéru a zbytek kurzu doděláváte na vozidle s manuální převodovkou. Smysl je v tom, že jako začátečník nemusíte řešit řazení a šílený pražský provoz najednou. Možná tento postup není ideální pro všechny, ale osobně jsem maximálně spokojená a doporučuju všem začátečníkům, aby tuto možnost zvážili. Popravdě řečeno, dalším důvodem, proč jsem se rozhodla pro tento kurz, byla možnost si vybrat, jestli budete jezdit s instruktorem nebo instruktorkou. Byla mi přiřazena Veronika Stránská (díky moc za všechno!), ale kvůli hodinám teorie jsem se seznámila i s dalšími instruktory a instruktorkami. Nebyl mezi nimi nikdo, s kým bych jezdit nechtěla.

Autoškola Vršovice je opravdu poctivá. Před první jízdou se musíte podívat na několik videí, která vám přiblíží základy (dopravní značky, křižovatky atd.). Videa mají uložená na počítačích v autoškole, která má otevírací dobu Po-Čt 10-18 hodin, Pa 10-15 hodin. U těchto videí strávíte několik hodin, takže jsem tam musela jezdit několikrát, což je podle mě zbytečné. Bylo by opravdu lepší, kdyby autoškola vytvořila playlist na YouTube a nahrála tato videa tam.

Na začátku výcviku dostanete přístup k webu www.autoskola-testy.cz, kde budete dělat cvičné testy s detailním vyhodnocením, které vás připraví na závěrečnou zkoušku z teorie. Očekává se od vás, že před každou jízdou vždy uděláte test. Je to skvělý systém.

Autoškola nabízí 6 povinných hodin teorie (teorie 1 až 4, technika a zdravověda), které se konají ve večerních hodinách. Proberou s vámi všechno, včetně údržby automobilu (doplňování provozních kapalin, kontrola vozidla před jízdou atd.). Tyto hodiny jsou perfektní. Bohužel autoškola neuvádí, jak dlouho by tyto hodiny měly trvat (někdy 45 min, jindy 2 hodiny).

Jediné, co mě zklamalo, je to, že jsem kvůli vytíženosti instruktorů autoškoly za celý výcvik měla jen jednu dvouhodinovou jízdu, čímž se mi protáhl celý výcvik (trval celkem 4 měsíce). Možná to nakonec bylo lepší pro mě, protože jsem se po čtyřech měsících cítila víc sebevědomě než po dvou. Na jedné z posledních jízd autoškola simulovala závěrečnou zkoušku. Moje instruktorka jako obvykle seděla vedle mě a další seděla vzadu a říkala, kam mám jet. Bylo to skvělé.

Na závěrečné zkoušky jsem nečekala dlouho. Byla jsem přihlášena hned po skončení jízd. Instruktorka mi nabídla 2 jízdy navíc před praktickou zkouškou z jízdy, které jsem si dokoupila. Poplatek za zkoušky (kolek za 700 Kč) není zahrnut v ceně kurzu, ale ten se hradí magistrátu a autoškola si z toho nenechává nic. Můžete si kolek koupit sami anebo zaplatit autoškole, která to za vás vyřídí sama (jednodušší varianta). Zkoušky dopadly výborně, obě části jsem splnila napoprvé.

Co se týče učebnice, používala jsem ji hodně, ale tu, co prodávají v autoškole („Autoškola Vogel“), bohužel doporučit nemůžu. Nevyhovovala mi a většinou jsem používala jinou učebnici půjčenou od kamarádky („Autoškola? Pohodlně!“).
vloženo: 3. listopadu 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kvůli pracovní vytíženosti jsem zvolila víkendový kurz – je to sice dražší varianta, ale mohla jsem si lépe přizpůsobit hodiny jízd (a hlavně o víkendu není tak velký provoz. Teprve po absolvování základního výcviku jsem si přikoupila další jízdy, to už jsme jezdili o pracovních dnech. Výuku zajišťovali na střídačku p. Saska a p. Slavík. P. Slavíka můžu jako učitele všem co nejvřeleji doporučit – byl vždy klidný, empatický a trpělivě zodpovídal i mé nejblbější dotazy. Otevřeně přiznávám, že jsem rozhodně patřila k pomalejším žákům, ale nakonec jsem se naučila jezdit tak, abych, pokud možno, neohrožovala ani sebe, ani ostatní účastníky provozu. Praktickou zkoušku jsem udělala napodruhé, což (vzhledem k mé počáteční nešikovnosti) považuji za skvělý výsledek. Organizace a domluva termínů také fungovaly skvěle, škola velmi ochotně komunikuje po e-mailu či telefonicky. S klidným svědomím doporučuji.
vloženo: 30. srpna 2017
vložil: Joanna Szaniawska, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kvůli pracovní vytíženosti jsem zvolila víkendový kurz – je to sice dražší varianta, ale mohla jsem si lépe přizpůsobit hodiny jízd (a hlavně o víkendu není tak velký provoz. Teprve po absolvování základního výcviku jsem si přikoupila další jízdy, to už jsme jezdili o pracovních dnech. Výuku zajišťovali na střídačku p. Saska a p. Slavík. P. Slavíka můžu jako učitele všem co nejvřeleji doporučit – byl vždy klidný, empatický a trpělivě zodpovídal i mé nejblbější dotazy. Otevřeně přiznávám, že jsem rozhodně patřila k pomalejším žákům, ale nakonec jsem se naučila jezdit tak, abych, pokud možno, neohrožovala ani sebe, ani ostatní účastníky provozu. Praktickou zkoušku jsem udělala napodruhé, což (vzhledem k mé počáteční nešikovnosti) považuji za skvělý výsledek. Organizace a domluva termínů také fungovaly skvěle, škola velmi ochotně komunikuje po e-mailu či telefonicky. S klidným svědomím doporučuji.
J. Szaniawska
vloženo: 30. srpna 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Drive bych chtěl velmi doporučit. Instruktoři jsou příjemní a mají pochopení pro začínající řidiče. Závěrečnou zkoušku jsem složil na první pokus díky skvělé výuce ! Vím že by se to nemělo ale doporučuji Pana ING. Sasku jako instruktora !
vloženo: 26. srpna 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celý výcvik probíhal výborně. V autoškole je skvělé prostředí a výborní lidé. Celý kurz mě bavil a připravil mě velmi dobře, z čehož vyplynula i úspěšně složená zkouška. Jednoznačně autoškolu doporučuji a děkuji i mé instruktorce p. Stránské, na jízdy jsem chodil vždy rád a hodně jsem se naučil.
vloženo: 24. srpna 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Největší spokojenost, doporučuju!
vloženo: 3. srpna 2017
vložil: Viktorka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   K autoškole jsem se dostala přes známou a byla jsem velice spokojená. Přístup k žákům je velice přátelský, instruktoři rádi poradí s čímkoliv co není jasné. Prostor jsou vybaveny počítačovou učebnou s naučnými videi a trenažérem, který pomůže s prvotní nejistotou. Souhrn přednášek, z čehož každá přednáška byla stručná ale obsáhlá, vysvětloval různé situace a jak se v nich zachovat. Vřele doporučuji.
vloženo: 20. června 2017
vložil: Lucie Mutlová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byl jsem spokojen s instruktorkou paní Charvátovou, někdy na mě musela zvýšit hlas, ale to musíte vydržet. Děláte to pro sebe :-)
Autoškolu Vršovice doporučuji.
vloženo: 20. června 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Za peníze si štěstí nekoupíš. V tomto případě ale štěstí nepotřebuješ, jelikož jsi během výcviku připraven na všechny dopravní situace, takže tě na silnicích nic nepřekvapí. Jediné co tě zde překvapí je ochotný a milý přístup o kterém si v ostatních autoškolách můžeš nechat jenom zdát :)

Sice to nemám dělat, ale jako instruktorku doporučuji slečnu Veroniku!

Testy a jízdy s komisařem na první pokus a určitě nejsem jediný.
vloženo: 20. června 2017
vložil: Dominik Svoboda, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkově jsem s přístupem autoškoly velmi spokojen. Během kurzu jsem se vpohodě naučil řídit automobil, abych byl schopen následně splnit zkoušky a jet do provozu. Jako plus beru i lokaci autoškoly, protože během jízd se připravíte na vše složitější, jelikož v okolí jezdí tramvaje, je tam dost jednosměrek apod. Jízdy jsem absolvoval s panem Slavíkem a taktéž ho mohu jako instruktura doporučit.
vloženo: 14. června 2017
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na autoškole se mi nejvíce líbil komplexní přístup k přípravě, který se neskládal jen z jízd, ale i z důkladné teoretické přípravy. Ta se mmj. skládala z přednášek, které mně osobně hodně pomohly, dovysvětlily, co jsem nepochopila z učebnice/videí a spoustu rad a informací, které jsem si z nich odnesla, si pamatuji do teď. S domlouváním jízd nebyl nikdy problém, všechny byly zasílány na e-mail a nikdy mi nebyla žádná jízda zrušena. Jezdila jsem s panem Saskou, se kterým jsem si jako s člověkem rozuměla a ačkoliv jsem si na jeho přísný kritický přístup nejdříve musela zvyknout, tak také musím poděkovat za trpělivost, kterou se mnou měl a za snahu mě opravdu naučit samostatně řídit. Autoškolu doporučuji.
vloženo: 3. února 2017
vložil: Nikola V. , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Drive bych vřele doporučila všem, kteří se chtějí naučit řídit. Důsledný a proaktivní přístup vyučujících vás naučí nejen teorii ale hlavně jízdu v běžném provozu města Prahy. Pod dohledem zkušených řidičů se snadno zapojíte mezi ostatní účastníky provozu a naučíte se řešit každodenní situace na silnici.
S výběrem této autoškoly jsem tedy velice spokojená a zároveň bych chtěla poděkovat panu Saskovi za trpělivost, kterou se mnou měl:)

Ecková Daniela
vloženo: 30. ledna 2017
vložil: Daniela Ecková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Drive mohu doporučit i přesto, že nemám srovnání s jinými AŠ. Co mohu na této AŠ vyzdvihnout, je profesionální přístup a velmi přátelský a vstřícný kolektiv. Hodiny jízd si domlouváte elektronickou poštou a vždy platily, a to i v celé její délce. Celou AŠ jsem byla pod vedením p. Sasky. Zpočátku jsem jeho přístup moc dobře nevnímala, jeho kritika mi dobře nedělala, jsem citlivější povahy. Nicméně zpětně musím připustit, že to všechno mělo své opodstatnění. Na druhou stranu obdivuji obrovskou trpělivost p. Sasky, za tu mu i touto cestou velice děkuji. Zkoušky z jízdy jsem sice opakovala, ale i to nakonec bylo dobře. Udělala jsem je až napodruhé a o to víc si toho vážím. AŠ Drive za sebe mohu jen a jen doporučit.
vloženo: 23. ledna 2017
vložil: Renata K., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Profesionální přístup, příjemné jednání, obohacující teoretické lekce spolu se svatou trpělivostí instruktora (Zdeněk Slavík) během jízd... To vše ve mně zanechalo zcela pozitivní dojem z celé autoškoly a jsem ráda, že má volba pro výcvik k získání ŘP padla právě na tuto.
vloženo: 13. ledna 2017
vložil: Alice, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   “Profesionální přístup nejen instruktora, ale i celého týmu autoškoly. Příjemné prostředí. Zvládnutá zkouška na poprvé mluví za vše. Mohu jen doporučit.”
vloženo: 23. prosince 2016
vložil: KatkaT., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   “Profesionální přístup nejen instruktora, ale i celého týmu autoškoly. Příjemné prostředí. Zvládnutá zkouška na poprvé mluví za vše. Mohu jen doporučit.”
vloženo: 23. prosince 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu vřele doporučuji. Lektoři jsou příjemní, ale velmi důslední.
Děkuji moc všem kteří měli se mnou tu trpělivost a naučili mě bezpečně řídit. Nejsem zrovna talent.
Iryna Semeljak
vloženo: 13. prosince 2016
vložil: Iryna, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nemám naprosto nic, co bych chtěla vytknout. A troufám si říct, že je to jedna z nejlepších autoškol v Praze! Nemohla jsem si vybrat lépe!
vloženo: 30. listopadu 2016
vložil: Tereza Hykmanová , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Profesionální přístup sympatických instruktorů mi zaručil řidičák hned na první pokus. Naprostá spokojenost.
vloženo: 29. listopadu 2016
vložil: Michal Vokoun, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Při hledání vhodné autoškoly mě na první dojem zaujaly krásně přehledné a graficky provedené webové stránky, aneb v jednoduchosti je krása. Oproti konkurenci jsem ihned našla co jsem hledala.
Ocenila jsem i trenažér na kterém jsem měla možnost se v klidu s autem seznámit a vyzkoušet si jeho ovládání.
Naprosto mě nadchly teoretické přednášky, které tato autoškola nabízí. Opravdu mě hodně pomohly ujasnit si dopravní situace, které mi nebyly jasné.
No a na závěr patří největší uznání a klobouk dolů mému instruktorovi panu Saskovi, nepochybuji o tom, že by ostatní instruktoři nebyly také výborní, ale s panem Saskou mám osobní zkušenosti a jsem mu opravdu vděčná. Nastupovala jsem s tím, že na řízení nemám předpoklady a pan Saska mě naučil nemožné. Podtrženo - sečteno palec nahoru. :-)
vloženo: 24. října 2016
vložil: Veronika Pavlíková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jednoznačně doporučuji tuto autoškolu s moc příjemným kolektivem! Absolvoval jsem dodatečný výcvik na sk. A s instruktorem, který mě nejen připravil na zkoušky, ale hlavně naučil dobře a bezpečně řídit. Doporučuji všem, kdo ocení přátelskou atmosféru!
vloženo: 15. října 2016
vložil: Jakub Hadraba, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoskolou jsem byl maximalne spokojen. Autoskola je vybavena dostatecne velkym tymem instruktoru na to, aby dokazala vyhovet mnozstvi zaku bez ztraty kvality sluzeb, a zaroven objem neni tak velky, aby se z vas stalo pouhe cislo v databazi zaku. Vozovy park autoskoly je kvalitni a na vyuku rizeni vice nez dostacujici, autoskola pouziva vozidla koncernu VW (vcetne Skoda), coz mne osobne vyhovovalo. Mezi zaky a instruktory panuje dobra nalada a zejmena lidsky pristup k veci, coz hodne pomaha od celkoveho stresu z uplne nove cinnosti a clovek se i snaze soustredi na samotny vycvik. Hned prvni den na trenazeru k vam prijde majitel autoskoly (pan Saska) a s velkym usmevem na tvari si vas vyfoti z bezprostredni blizkosti do database zaku. S panem Saskou jsem konkretne jezdil a jako instruktorovi mu nemohu nic vytknout, ma trpelivost, dobre znalosti a velky smysl pro humor. Dalsi, co jsem hodne ocenil, bylo, ze autoskola se nesoustredi jen a pouze na pripravu na zaverecne zkousky a dodrzovani az prehnane striktnich pravidel, ale chce po vas naucit se myslet jako ridic, ktery obcas pravidla nedodrzuje, jelikoz ne vzdy je to zrovna efektivni. 5/5
vloženo: 10. října 2016
vložil: Marek Proche, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Dříve vřele doporučuji, jsem rada za svuj výběr autoškoly. Celkový přístup me učitelky Veroniky Stránské byl vynikající , mela jsem velké obavy z parkování a Paní Veronika me to naučila během 40 minut. Opravdu děkuji paní Stránské , která mela trpělivost Semnou a zároveň jsem nemohla mít lepší učitelku , vzdycky jsem se těšila na naše hodiny jízd. Ne ze jenom naučí , ale vzdycky jsme si popovídali byla to zároveň taková moje "kamarádka" . Ke zkouškám me perfektně připravila a také díky ní jsem je dala na první pokus. Za me urcite doporučuji autoškolu Dříve a učitelku Veroniku Stránskou :-)
vloženo: 16. září 2016
vložil: Dominika Hinkelmannová ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S Autoškolou Drive jsem byla velmi spokojena a určitě bych ji doporučila všem. Autoškola vás skvěle připraví na obě části zkousěk. Před každou jízdou si můžete udělat cvičný test, tudíž s tím pak nemusíte trávit tolik času doma. Hodiny teorie nejsou povinné a velké plus je, že se na ně můžete zapsat, kdy se vám to hodí. Instruktoři jsou velmi milý a vstřícní a spolehlivě vás na zkoušky připraví.
Ještě jednou bych chtěla všem poděkovat a zvlášť své instruktorce Veronice Saskové!!
vloženo: 4. srpna 2016
vložil: Hanka, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkový výcvik v Autoškole mi přišel profesionální. Velmi zkušení instruktoři, kteří vás skvěle připraví ke zkouškám a velmi lidský a ochotný přístup k žákům. Díky Autoškole jsem si vytvořila velmi kladný přístup k autům a řídím rada a s chuti za každých podmínek.
vloženo: 3. srpna 2016
vložil: Tereza Tlučhořová ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Celkový výcvik v Autoškole mi přišel profesionální. Velmi zkušení instruktoři, kteří vás skvěle připraví ke zkouškám a velmi lidský a ochotný přístup k žákům. Díky Autoškole jsem si vytvořila velmi kladný přístup k autům a řídím rada a s chuti za každých podmínek.
vloženo: 3. srpna 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu doporučuji všem. Kamarádský přístup díky kterému opadne všechen stres. Instruktoři kteří dokázali pobavit i během jízd, mohu jen doporučit :)
vloženo: 2. srpna 2016
vložil: Josef Pihávek , emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu doporučuji všem. Kamarádský přístup díky kterému opadne všechen stres. Instruktoři kteří dokázali pobavit i během jízd, mohu jen doporučit :)
vloženo: 2. srpna 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tuto autoškolu doporučuji bez mrknutí oka. Dělala jsem u nich kondiční jízdy a velmi mě překvapili. Skvělá a rychlá administrativa, pohodoví,zkušení a vtipní instruktoři, kteří jsou až neskutečně trpěliví...jezdilo se mi skvěle a ještě mne doučili spoustu vychytávek v řízení.Do toho veškerá teorie vedena hravou a zábavnou formou,takže si člověk víc zapamatuje a ještě ho to baví.Kdyby bylo možno dát víc hvězdiček,tak za mne mají 10 minimálně.Opravdu umí....:-)
vloženo: 31. července 2016
vložil: Kateřina, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Úrovně jízd se postupně ztěžují. První jízdy začínají na parkovišti a postupem času se člověk dostane do centra města.
Zkoušky jsem zvládla na poprvé s 50 body. Ať už díky cvičnému testu před každou jízdou či přednáškám anebo videím.
Přístup v této autoškole je neocenitelný a snaží se vyjít vstříc.
Tuto autoškolu budu ostatním jen doporučovat.
Největší dík patří moji instruktorce Veronice Saskové.
vloženo: 14. července 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Když jsem do autoškoly přišla a chtěla začít řídit, bylo to poprvé, kdy jsem seděla za volantem. Můj instruktor byl velmi trpělivý, a když jsem něčemu nerozuměla, tak mu nedělalo problém mi to opět vysvětlit. Tuto autoškolu bych vřele doporučila i ostatním zájemcům.
vloženo: 14. července 2016
vložil: Dvořáková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Absolvoval jsem kurzy C, CE. Oceňuji, že se autoškola přizpůsobila mým časovým možnostem a neformální kamarádský přístup instruktorů...

Standa
vloženo: 7. června 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola. Ze začátku jsem se bál zasednout za volant ale časem to bylo lepší a lepší. Nesmím zapomenout, že Veronika Sasková se mnou měla neuvěřitelnou trpělivost a že mě opravdu připravila. Všichni zde ke mě byli opravdu velmi milí a přátelští. Moc si toho vážím a mnohokrát za to děkuji!

Rozhodně doporučuji!!!
vloženo: 30. května 2016
vložil: Kristián Kopš, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vynikající autoškola, ochotní a přátelští lidé, kteří se o vás zajímají a nedělají to pouze jen pro peníze. Oceňuji jejich hodiny teorie, na kterých jsme se naučili komplet vše o znalosti aut a řádu na silnicích. Vřele tuto autoškolu doporučuji.
vloženo: 27. května 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byla velice spokojena. Velice vstřícný a milý personal. Maximální spokojenost s instruktorkou Veronikou Saskovou, které jeste jednou mnohokrát děkuji. Tuto autoskolu mohu jen a jen doporučit ostatním. Jeste jednou mnohokrát děkuji!
vloženo: 23. května 2016
vložil: Anna Šulcová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Drive je skvělá autoškola, která dokáže připravit kohokoliv k získání řidičského oprávnění a to i s neuvěřitelně a překvapivě milým přístupem všech instruktorů.
Skvělé jsou také jejich přednášky, které jsou pojaty i zábavnou formou, takže si z nich každý mnoho odnese a hlavně využije v praxi.
Jsem neuvěřitelně šťastný, že jsem si vybral zrovna tuto autoškolu, protože mě mnoho naučila a vřele jí všem doporučuji.
vloženo: 8. května 2016
vložil: Dominik Novák, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola Drive je skvělá autoškola, která dokáže připravit kohokoliv k získání řidičského oprávnění a to i s neuvěřitelně a překvapivě milým přístupem všech instruktorů.
Skvělé jsou také jejich přednášky, které jsou pojaty i zábavnou formou, takže si z nich každý mnoho odnese a hlavně využije v praxi.
Jsem neuvěřitelně šťastný, že jsem si vybral zrovna tuto autoškolu, protože mě mnoho naučila a vřele jí všem doporučuji.
vloženo: 8. května 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Drive jsem spokojená po všech stránkách. Milí, hodní a ochotní instruktoři, možnost trenažeru, teoretické přednášky o situacích na silnici, zdravovědě a technice, které mně osobně velmi pomohly a spoustu věcí ujasnily, možnost dělat si pravidelně zkušební testy na přípravu na reoretickou část zkoušky. Jsem ráda, že jsem mohla navštěvovat právě tuto autoškolu. Všem doporučuji!
vloženo: 6. května 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S Autoškolou Drive jsem byla maximálně spokojena a mohu ji jedině doporučit.
Vstřícný a zároveň profesionální přístup instruktorů vám pomůže nejen k úspěšnému absolvování závěrečných zkoušek, ale i vás naučí převést veškerou teorii a znalosti do praxe.
Velkým plusem této autoškoly jsou cvičné testy před každou jízdou a také teoretické hodiny, na kterých vám vše dostatečně vysvětlí - od zdravovědy, až po teorii a křižovatky.
A proto můžu jedině doporučit!
Touto cestou bych ještě chtěla jednou velmi poděkovala celému týmu Autoškoly Drive a hlavně panu Saskovi, za osobní přístup a profesionalitu, která mi pomohla úspěšně absolvovat celý kurz. Ještě jednou DĚKUJI.
vloženo: 9. dubna 2016
vložil: Barbora Sádlová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na řízení auta jsem se odjakživa těšila, ale když jsem se hlásila do autoškoly, přiznám se, že jsem o řízení vozidla měla jen letmé znalosti. Proto jsem velmi ocenila trenažer, kde jsem si vše mohla před první opravdovou jízdou vyzkoušet bez obav. Opravdu oceňuji vstřícný přístup, všechny dotazy mi byly ochotně zodpovězeny. V autoškole se také hodně dbá na teoretickou přípravu. Jako žák jsem musela absolvovat tři teoretické přednášky o pravidlech, kde jsem se mimo jiné naučila pár skvělých mnemotechnických (i nemnemotechnických) pomůcek, dále přednášku o první pomoci a technickou přednášku. Také se zde dělají před každou jízdou testy, což je opravdu velké plus. Sama bych se do nich takhle často (a s předstihem před zkouškami) nedokopala. Díky tomu pro mě byla příprava na teoretickou část zkoušky bezprostředně před ní o mnoho lehčí a rychlejší. Autoškola vzhledem ke svému sídlu je velmi dobře dopravně dostupná a myslím, že rušné Vršovice vás naučí zvládat i složité dopravní situace. Sečteno a podtrženo, s autoškolou Drive Vršovice jsem velmi spokojená!
vloženo: 5. března 2016
vložil: Horáková L.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Drive srdečně doporučuji. Dokáže skvěle připravit na teoretickou i praktickou část zkoušek. Před každou jízdou se dělají cvičné testy, aby to člověka přimělo si pravidla silničního provozu opravdu nastudovat. Slečna Stránská, se kterou jsem jezdila, má velký pedagogický talent - je trpělivá, profesionálka a perfektně umí vysvětlovat. Její styl výuky mi vyhovoval, z každé hodiny jsem si mnoho odnesla. Celkově jsou všichni zaměstnanci autoškoly moc milí, vstřícní a nechybí jim ani smysl pro humor. Byla jsem naprosto spokojená.


vloženo: 5. března 2016
vložil: Pavla T., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vše bylo naprosto perfektní,
instruktoři vždy vyšli vstříc, nenašel jsem jedino věc se kterou bych byl nespokojený
vloženo: 16. února 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Drive-Vršovice rozhodně doporučuji všem, kdo vybírají. Všichni instruktoři jsou velice komunikativní, příjemní a jejich práce nese rychlé výsledky, přesně vědí, jak poradit, u každého žáka věnují zvýšenou pozornost individuálním problematickým částem v učení se ovládat automobil a zvládat pražský provoz. Jsem přesvědčena, že naučí řídit kohokoliv, kdo o to bude skutečně stát a bude dbát jejich vedení. Žáka vedou opakováním testu před každou jízdou i k postupné přípravě na testy, závěrečná příprava na samotnou zkoušku je pak už pouhou banalitou.
Naučila jsem se řídit za bezvadnou cenu, časově mi vždy vyhověli dle mých možností a měli se mnou svatou trpělivost, zkoušky jsem zvládla hned na poprvé.
Autoškolu Drive-Vršovice nabízím i svým přátelům a rodinným známým.
Katka
vloženo: 12. února 2016
vložil: Katka D.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V Autoškole Drive jsem absolvoval výcvik na neomezený řidičský průkaz na motorku a s poskytnutými službami jsem byl velmi spokojen, za což patří dík zejména mému instruktorovi Marku Kamererovi. Stejně přínosný a profesionální byl i přístup pana Petra Sasky, který za pana Kamerera jednou zaskakoval. Problém nebyl ani s plánováním termínů jízd, ačkoliv jsem musel autoškolu sladit s prací na plný úvazek. Nejlepší vizitkou pro Autoškolu Drive nakonec je, že jsem napoprvé bez potíží složil zkoušku z jízd, přestože jsem před příchodem do autoškoly v živote neseděl na motorce, pouze na malém skútru.
vloženo: 11. února 2016
vložil: Lukáš H., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Když jsem si vybírala autoškolu, vybírala jsem hlavně podle toho, která je poblíž mé práce a následně též podle recenzí. A dle recenzí mi padla do oka právě Autoškola Drive Vršovice. A recenze nelhaly. Pracují tam opravdu milí a příjemní lidé. Spolupráce s nimi byla na jedničku. Jsou i velmi vstřícní, co se plánování jízd týče, což se mi při práci opravdu hodilo. Založí vám tam dokonce i účet na autoškola testech a nutí vás je dělat, což vás na testy dost připraví. Má instruktorka Verča Sasková byla více než na pohodu slečna. Takže za mě palec nahoru a rozhodně tuto autoškolu vřele doporučuji všem, kteří si plánují dělat řidičák :)
vloženo: 9. února 2016
vložil: Kateřina Nováčková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou jsem byl moc spokojen. Učitelé vás na zkoušku poctivě připraví. K dispozici mají i hodiny teorie kde si projdete záludné křižovatky první pomoc a tak. Hodiny jízd si taky můžete určit takže všechny jízdy se podřídí spíš žákům. Až jednou budu chtít papíry i na motorku tak jedině tady.
vloženo: 25. ledna 2016
vložil: Marek Wágner,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   I přes to, že autoškola může pro lidi znamenat otravu, kdy musí sedět za volantem, jezdit naprosto přesně podle předpisů a učit se sáhodlouhá pravidla o provozu na pozemních komunikací, vždy jsem na jízdy chodil rád. Profesionální a trpělivý přístup slečny Stránské dodával jízdám příjemnou atmosféru, díky které jsem se za volantem vždy cítil příjemně a nestresovaně. Každá chyba mi byla vysvětlena a každý dotaz zodpovězen.
Co se týče samotné autoškoly: velice přijatelné ceny, srozumitelné přednášky, spolehlivé a bezpečné automobily - to vše dělá Autoškolu Drive jednou z nejkvalitnějších autoškol v Praze.
vloženo: 21. ledna 2016
vložil: Jiří Studnička,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Many colleagues of mine had recommended this driving school to me. My experience with Autoskola Drive-Vrsovice was indeed fantastic!
They offer driving lessons in English,Italian,German and other languages.All the members of the staff were very helpful. My teacher was Miss.Veronika Saskova,who I totally recommend.She is a very professional,kind and skilled instructor. Thank you autoskola Drive for training me to be a skilled driver. Five stars!
vloženo: 16. ledna 2016
vložil: Devika C.,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou jsem byla maximálně spokojená. Všichni instruktoři jsou milí a skvěle připraví na zkoušky. Velikou výhodou jsou přednášky, na kterých se rozebírají křižovatky a také chytáky, které se objevují u zkoušek. Jízdy si s instruktorem domlouváte individuálně a většinou je schopen se podřídit vašim možnostem. Celá autoškola je prostě v pohodě, bez stresu a zažijete zde příjemně strávené měsíce :)
vloženo: 31. prosince 2015
vložil: Klára B., emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou se neměla žádný problém. Učitelé svoji práci dělali na plno jak nejlíp uměli. Myslím si,že autoškola patří mezi kvalitnější autoškoly v Praze. Cenově je škola v optimálu. Autoškolu jedině doporučuji :)

vloženo: 19. prosince 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S instruktory i vyukou plná spokojenost. Jelikož jsem nebyl dobrý řidič, tak jsem se rozhodl na potřetí přehlásit do malého města a podobným jako já můžu doporučit. Své domovské autoškole nebudete kazit skóre úspěšnosti opakovanými neúspěchy a sobě ušetříte spoustu peněz. Stačili dvě hodiny na úplné seznámení s novým městem a zkouška byla proti Praze procházkou růžovou zahradou. Tam jsem se od komisaře také dozvěděl, že situace v Praze není v pořádku, když po neúspěšných zkouškách jízd čekáte měsíc na další. Žáci prý mají nárok vyžadovat přistoupení k dalším zkouškám už po týdnu. To, že na menších městech to jde, a v Praze ne, je výrazem neschopnosti úředníků majících toto na starosti. Tzn. jejich neochotě či neschopnosti tento problém řešit např. náborem nových komisařů. Což by se pravděpodobně projevilo i v tom, že ti stávající by nebyli přetěžování. Což je ale samozřejmě informace bokem, která s jinak pozitivním hodnocením autoškoly Drive nemá souvislost a autoškola za ní nenese jakoukoliv odpovědnost. Přičemž věřím, že by byla ráda stejně jako žáci, kdyby se v této věci začalo něco dít...
vloženo: 19. prosince 2015
vložil: David Kuběna, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Skvělá autoškola pro lidi z Vršovic. Velmi sympatické prostředí. Cvičné testy - garance toho, že projdete. A hlavně - instruktorům opravdu jde o vaše dobro.
vloženo: 18. prosince 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Velmi profesionální a kvalitní služby, jež vedly ke kýženém výsledku plus perfektní připravenosti do ostrého provozu!
vloženo: 18. prosince 2015
vložil: Tomáš Jirsa,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Drive jsem si vybrala proto, že se nalézá v blízkosti mého bydliště a také proto, že jsem na jejich webových stránkách nalezla i profily instruktorů, podle kterých jsem si vybrala ženu, slečnu Veroniku Stránskou. Díky slečně Stránské jsem po dvaceti letech, kdy jsem neřídila, získala jistotu za volantem a přestala se bát řídit. Naprosto klidná profesionálka s lidským přístupem mi dodala sebedůvěru a já mohu pouze vřele doporučit. Děkuji!
vloženo: 14. prosince 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Musím říci, že prvním kriteriem pro výběr autoškoly bylo to, že se nachází 100 metrů od mého domova. I když nemám zkušenosti s jinými autoškolami, tak zde velmi oceňuji orientaci všech zaměstnanců na pohodu, klid a optimizmus studenta. Nebylo problém se s nimi domluvit stran mých potřeb na to, kdy budou cvičné jízdy. Neměl jsem hlavně dojem, že by lidé, kteří pracují v této autoškole to dělali jen pro peníze. Myslím, že to pro ně je především životní styl....
vloženo: 12. prosince 2015
vložil: Jan Šlemr,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S Autoškolou Drive jsem spokojena. Nebyl problém se s nimi domluvit, vyšli vstříc. Mohla jsem si pohodlně zvolit tempo kurzu a ke zkouškám nepřipravené lidi nepouští. (Pouze na základě doporučení samozřejmě). Řídit po Praze je i tak stresová záležitost, teď si na to troufám i sama. Nemám co vytknout.
vloženo: 14. října 2015
vložil: Věra, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu jen doporucit, sice jeste nemam zaverky za sebou, ale jsem velice spokojeny, vyborny pristup a opravdovy profesionalove ve vsech smerech, klobouk dolu, pred instruktorama kteri to snama nemaji jednoduche. Moc vam dekuju
vloženo: 22. září 2015
vložil: jakub gesko,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V této autoškole, mě naučili vše potřebné a důležité pro řízení automobilu. Zároveň výcvik proběhl v přátelské a milé atmosféře. Celkově mohu tuto autoškolu pouze doporučit a to jak svou instruktorku slečnu Stránskou, tak zbytek zaměstnanců, kteří my byli vždy mile a ochotně nápomocní. :) :)
vloženo: 3. září 2015
vložil: Barbora Dámková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tato autoškola je nejlepší v celé naší republice z mého pohledu, protože u ní nemůžu najít ani jednu chybu.Jak teoretický tak praktický výcvik byl perfektní.Ať jsem měl jakou otázku, tak mi vždycky perfektně odpověděli a poradily.V jízdách mě všechno perfektně naučily a vysvětlily.Celkově na mě udělali perfektní dojem ve všem a i v ceně, která je perfektní.Kdybych měl nikomu doporučit autoškolu, tak doporučím tuhle.
vloženo: 21. dubna 2015
vložil: Lukáš Rattay,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pohodová autoškola. Super cena i dostupnost, instruktoři jsou zkušení a příjemní (ale chyby mi neodpouštěli :-) za mne naprostá spokojenost.
vloženo: 20. dubna 2015
vložil: Vojtěch Cahlík, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Myslím, že by nebylo hodně, kdybych zde popsala i 10 stránek. Ale myslím, že stačí říct, že v této autoškole musí být spokojen každý. Obdivuji obzvláště pana Sasku za neuvěřitelnou trpělivost, ochotu a způsobilost vše vysvětlit, jak je třeba :) . Všichni instruktoři jsou velice příjemní a ochotní,samozřejmě i se slečnou asistentkou :)

Jsem ráda, že jsem autoškolu absolvovala právě tady. Díky! :) Přeji pevné nervy, spoustu šikovných žáků a hlavně, aby vše zůstalo, tak jak je, protože není co měnit.
vloženo: 18. dubna 2015
vložil: Zuzana Brožová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Moje zkušenost s autoškolou Drive je pozitivní. Po absolvování jejich výuky věřím, že jsem dobře připravený řídit auto.
-
Na instruktora, p. Sasku, jsem si musel několik jízd zvykat, jelikož je velmi důsledný a nikomu nemaže med kolem úst. Nicméně: rozhodně neřve a není na žáka sprostý! Veškerá kritika je korektní a není - myslím - nepříjemný proto, že by mu to dělalo radost, ale proto, že chce, aby zásady bezpečné a plynulé jízdy v žákovi zapustily kořeny. Klíčem ke spokojenému fungování bylo přestat se bát otevřít pusu: když jsem něco nevěděl, tak jsem se zeptal (a nedal jsem pokoj, dokud jsem nebyl s odpovědí spokojený); když jsem měl pocit, že potřebuju změnit styl výuky - např. pořádně procvičit konkrétní jízdní úkon - bylo prostě potřeba si o to říct, atd. Je ale fakt, že lidem s méně hroší kůží bych spíše doporučoval jezdit se slečnou Stránskou - ne že by byla méně přísná a důsledná, ale nepůsobí tak hrozivě (jezdil s ní můj bratr).
-
-
Podrobnější recenze:
-
-----------------
Průběh výuky
-----------------
-
Dělal jsem řidičský průkaz typu B. Celkem je v ceně kurzu 28 jízd s tím, že před vykonáním první zkoušky je možné za zvýhodněnou cenu dokupovat další (což jsem bohatě využil). Prvních několik jízd se odehrává na trenažeru, následně jedna či dvě na parkovišti a zbytek v provozu, plus dvě jízdy na trenažeru na zvládání krizových situací. Jízdy se s pokročilostí žáka stěhují z periferních oblastí Prahy 10 do centra.
-
Teoretickou část výuky otevírá série šesti instruktážních videí. Před každou jízdou skládá žák cvičný test z teorie. Systém zvolený autoškolou pro správu cvičných testů dává průběžně k dispozici mj. podrobně vyhodnocené všechny výsledky, až na úroveň jednotlivých otázek.
-
Další součástí teoretické výuky jsou tři přednášky věnované pravidlům silničního provozu a dalším situacím na silnici a jedna přednáška ze základů zdravovědy. Přednášky jsou -- zřejmě na základě vyhodnocování průběžných cvičných testů -- uzpůsobeny tak, aby pokryly ty oblasti pravidel, ve kterých se dělá nejvíc chyb. Zároveň se nejedná o plytkou &quot;nalejvárnu&quot;: po každé další přednášce jsem si byl při řešení probíraných dopravních situací skutečně jistější. Přednášce ze zdravovědy chyběla praktická část, kde by bylo možné si vyzkoušet na figuríně základy kardiopulmonární resuscitace.
-
----------------
Celkový dojem
----------------
-
Jednání s autoškolou je od začátku do konce profesionální a navíc i velmi příjemné (pokud zrovna neděláte za jízdy hlouposti, samozřejmě). Kancelář i instruktor reagovali pohotově na všechny požadavky, změny, atd. - nebyl například problém domluvit hodinu na trenažeru, když jsem potřeboval procvičit práci s volantem (a nic za to po mně nechtěli). Administrativu spojenou s výcvikem bezchybně vyřizuje kancelář autoškoly, systém potvrzování hodin přes e-mail funguje na 98 %.
-
------
Jízdy
------
-
Jezdil jsem s p. Saskou, nezpochybnitelným velitelem podniku. Jeho výuka byla přísná a důsledná, nic nenechával &quot;jen tak projít&quot;. Zároveň trpělivě odpovídal na všechny dotazy. Někdy jsem si nebyl jistý, v čem přesně jsem vytýkanou chybu udělal, nicméně vhodně položený dotaz vždy věc vyjasnil. Instruktor podle mých připomínek přizpůsoboval trasy tak, abych co nejvíce procvičoval úkony, které mi dělaly potíže, a byl přístupný diskusi o tom, jak jízdy uzpůsobit, aby byly pro mě co nejpřínosnější.
-
Nebyl problém jízdy rozvrhnout i v poměrně našlapaném režimu (ke konci pravidelně tři týdně), instruktor byl dochvilný. Na druhou stranu byly jízdy někdy zkracovány: místo 45 minut se jezdilo třeba jen 30 - 35 minut.
-
-------------
Vozový park
-------------
-
Jezdil jsem ve Volkswagenu Golf s dieslovým motorem. Automobil byl v perfektním stavu, až na ulomený kryt pravého zrcátka, a ukázalo se, že je i poměrně odolný vůči &quot;faulům&quot; jako třeba rozjezd na dvojku. Bude nejspíš obtížné si po tak pohodlném ježdění zvyknout na automobil s méně přívětivým ovládáním.
-
Určitou slabinou jízd byl trenažer. Hardwarově se jedná o věrnou repliku Fabie, ale software trochu pokulhává: simulovaná vozidla zastavují náhle, občas se zaseknou v bezdůvodné zácpě a je jich malé množství; okruh pro nácvik krizových situací se chová pořád stejně a není moc dlouhý, takže je snadno zapamatovatelný.
-
-----------------------------------
Cena a další finanční záležitosti
-----------------------------------
-
Za kurz jsem zaplatil v povánoční slevě 7 900,-, přídavné jízdy před vykonáním první zkoušky stojí 390,- a po zkoušce (šel jsem na opravný pokus) 450,-. V autoškole je nastaven systém poplatků za neomluvené (500,-) nebo méně než 24 hodin předem omluvené (300,-) absence. Jediným překvapením byl poplatek autoškole 500,- za opravnou zkoušku (magistrátu šlo 400,-, takže opravná zkouška vyšla celkem na 900,-).


vloženo: 16. dubna 2015
vložil: Jan Hajič, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Drive Vršovice vrelo doporučujem! Skoro po 15 rokoch od získania vodičského preukazu a sedenia v aute len jako spoujazdec, som nútená šoférovať kôli svojej práci, a tak som sa odhodlala pre kondičné jazdy. Inštruktor pan Saska P. bol veľmi trpezlivý , všetko mi s kľudom vysvetlil, ale za čo som mu najviac vďačná je, že ma dostal s autom na pozemnú komunikáciu, hoci po prvom dni na parkovisku som to chcela vzdať. Mala som obrovský strach. Od vtedy som už jazdila po celej Prahe i na dialnici, a cítím ako každým dňom sa moj veľký strach zo šoferovania zmenšuje. Ďakujem. Ak máte podobný problém, a chcete ho prekonať, tak je práve teraz ten čas a už viete s kým &amp;amp;amp;amp;#61514;
vloženo: 4. dubna 2015
vložil: Jana, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem s touto autoškolou velice spokojen, vozový park je na velmi slušné úrovni, pedagogické vedení je profesionální. Osobně jsem podstoupil výcvik u pana Petra Sasky, který je zároveň majitelem autoškoly a o své svěřence dbá opravdu zodpovědně. Komunikace je bezproblémová, vše probíhá elektronicky. Cena je adekvátní kvalite a délce výuky.
Mohu jen doporučit.
vloženo: 27. března 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Z mé strany maximální spokojenost jak s průběhem kurzu, tak především s pedagogickým vedením pana P. Sasky. Vozový park je na velmi slušné úrovni, zázemí je dostačující a sympatické. Vše funguje především elektronickou cestou, domluva je vždy snadná a vycházejí žákům vstříc.
Mohu jen doporučit.

vloženo: 27. března 2015
vložil: Jan Hecht,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jestli bych někomu mohl doporučit nějakou autoškolu, tak bych doporučil autoškolu Drive, celkový přístup k žákům je vynikající a všechny instruktoři se chovají skvěle k žákům a klidně vám to vysvětlí 10X, na zkoušky jsem byl jak teoreticky, tak i prakticky připraven skvěle.Já teď po autoškole umím řídit líp než začatečník, tak každopádně tuhle autoškolu doporučuji.
vloženo: 7. března 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jestli bych někomu mohl doporučit nějakou autoškolu, tak bych doporučil autoškolu Drive, celkový přístup k žákům je vynikající a všechny instruktoři se chovají skvěle k žákům a klidně vám to vysvětlí 10X, na zkoušky jsem byl jak teoreticky, tak i prakticky připraven skvěle.Já teď po autoškole umím řídit líp než začatečník,s tím ohledem, že se nebojím řídit ani na českých dalnicích, tak každopádně tuhle autoškolu doporučuji.
vloženo: 7. března 2015
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Drive hodnotím velice kladně.Výuka proběhla vždy v pohodě, s kvalitním vysvětlením. Zázemí autoškoly je přátelské a rodinné. Prostě jsem se tam cítila dobře.Jestli někdo neví kam tak doporučuji právě tuto autoškolu. je nejlepší.....:-)
vloženo: 4. března 2015
vložil: Lucie Šmídová,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tahle autoškola pro mě byla dobrou volbou :) Příjemný a profesionální přístup, kvalitní výuka, s domlouváním termínů mi vždy vyšli vstříc a zkoušky hotové na první pokus. Pokud se rozhodujete, kam do autoškoly, tuhle doporučuji :)
vloženo: 8. února 2015
vložil: Bětka Kloudová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Oceňuji především vstřícný a přátelský přístup instruktorů, čímž se kurz stal příjemnou možností, jak se naučit řídit a nikoli místem, odkud člověk odchází vystresovaný. Dále oceňuji možnost domluvit si lekci nebo ji naopak zrušit atd. Určitě doporučuji.
vloženo: 28. ledna 2015
vložil: Ivo Dvořák, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Oceňuji především vstřícný a přátelský přístup instruktorů, čímž se kurz stal příjemnou možností, jak se naučit řídit a nikoli místem, odkud člověk odchází vystresovaný. Dále oceňuji možnost domluvit si lekci nebo ji naopak zrušit atd. Určitě doporučuji. Ivo Dvořák
vloženo: 28. ledna 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   jsem spokojená s výukou.. Doporučuji :D . Pí. učitelka Veronika Stránská je 1!
vloženo: 17. prosince 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vše proběhlo bez problémů, organizace a informovanost studentů skvělá. Vřele doporučuji.
vloženo: 16. prosince 2014
vložil: Vladimír Markuci,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Naprostá spokojenost s organizací autoškoly a instruktorem Petrem Saskou. Trochu přísnější, ale zrovna v téhle oblasti to vubec neuškodí. Doporučuji všemi deseti.

Filip Klein
vloženo: 15. prosince 2014
vložil: Filip Klein,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu doporučuji, dělal jsem motorku, p. Kamerer pohodář, naučí dobře. Komunikace s autoškolou na výborné úrovni, zajímavá možnost splácení během kurzu.
vloženo: 15. prosince 2014
vložil: Lukas Beran, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Byla jsem moc spokojená,instruktor p. Bláha byl milý a velice trpělivý. Informace o zkouškách jsem dostala ihned. Cena se rovná kvalitě celé výuky. Po absolvování výuky nemám žádný problémy jet jakýmkoliv autem. Všem kdo hledají kvalitní autoškolu ať jdou sem.
vloženo: 15. prosince 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Drive Vršovice jsem si vybrala kvůli dobré dostupnosti u centra Prahy a byla jsem spokojená. Ze začátku jsem dostala jako učitele pana Sasku. Byl často netrpělivý a přehnaně suverénní. Byla jsem z něj vystresovaná a po pár jízdách jsem vyměnila učitele, autoškola neměla problém. Druhý učitel, pan Slavík, byl skvělý. Vše mi vysvětlil, trpělivě se mnou prošel testové otázky a jezdili jsme v částech Prahy, kde často vyhazují a upozorňoval mě na kritická místa. Na zkoušky jsem se cítila připravená a kladně hodnotím autoškolu také z administrativního hlediska. Recepční jsou milé a všechny informace chodí emailem.
vloženo: 14. prosince 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Přístup, služby a úroveň autoškoly hodnotím velmi kladně. Na možnost absolvování řidičského kurzu na motorku jsem si vzpomněl na poslední chvíli, i přesto mi byl dán dohromady rozpis jízd, který mi umožnil ještě složit zkoušku a jízdy a to i v rámci mých časových možností a omezení. Na čem jsme se domluvili, tak platilo.

Z hlediska kurzu jsem absolvoval pouze jízdy. Jejich průběh hodnotím také velmi dobře a v podstatě nemám nic zásadního, co bych vytýkal.

Rozhodně mohu jen doporučit. Navíc, se slečnami z autoškoly je sranda!
vloženo: 23. října 2014
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Přihlásil jsem se k výcviku za účelem získání ŘP na skupinu C, byl jsem velmi spokojen s kvalitou výcviku i výcvikového vozidla IVECO, které v autoškole skutečně udržují v bezvadném stavu na rozdíl od autoškoly, kde jsem se byl podívat předtím a kde mi nevyhovovala ani cena.
V autoškole DRIVE mně vyšli vstříc i s termíny jízd a tak jsem mohl uspět u zkoušky napoprvé. A teď již jezdím pro Českou poštu a hlavně bez nehod. Navíc mi sympatické slečny v kanceláři pokaždé udělali bezva kávičku:).
vloženo: 18. října 2014
vložil: Alexandr Dušek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Drive jsem naprosto spokojená, skvělý přístup. Instruktorka Verča Stránská je prostě nejlepší, všechno krásně vysvětlí, v klidu, žádný stres. Parkování podélně je hračka ;-)!!! Všem moc doporučuji, řidičák jsem udělala na poprvé bez problémů, na jízdy jsem se vždy těšila.
vloženo: 8. října 2014
vložil: Terka s šátkem, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   super, nic bych nekritizoval
vloženo: 4. července 2014
vložil: Matyáš Schovánek,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

Text vložený provozovatelem autoškoly: Ondřej Turek:

Autoškolu jsem si vybíral tak, aby splnila moje očekávání. Hodně mi pomohly recenze od lidí, proto sem také jednu hodím. Full rating dávám, protože Autoškola Drive Vršovice mě přivedla ke zkouškám tak, že už mi snad ani víc nabídnout nemohla. Perfektní výcvik bez arogance, řevu atp., co slýchám od žáků jiných autoškol. Čeho si na autoškole skutečně cením: 1) Kvalitní výcvik (instruktorka mě provedla zákeřnými lokacemi, kde vysvětlila co a jak, vzala mě i na dálnici, ukázala základní věci jako kam se lije jaká kapalina do motoru, co to je aquaplaning aj.) 2) Instruktorka mile vysvětlila (a někdy i rozkreslila :) ) všechny dotazy na křižovatky, testové otázky. 3) Povinné teoretické hodiny z techniky, zdravovědy, pravidel silničního provozu a bezpečnosti byly vedeny záživnou formou a byly vesměs užitečné. 4) Na začátku každé hodiny mě nutili udělat si jeden cvičný zkouškový test (sám bych se k tomu tak často nedokopal) 5) První dvě hodiny proběhly na tranažeru - strašně si cením toho, že jsem si mohl to auto před reálnou jízdou "osahat" a být si alespoň trochu jistější. 6) Vstřícnost k termínům jízd a jednoduchá domluva. Obzvláště bych chtěl vyzdvihnout instruktorku Verču Stránskou. Byl jsem maximálně spokojen, všem ji doporučuji a i zde jí musím poděkovat za skvělý výcvik a pokec při jízdách. :-)
vloženo: 25. března 2014


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu jsem si vybíral tak, aby splnila moje očekávání. Hodně mi pomohly recenze od lidí, proto sem také jednu hodím.

Full rating dávám, protože Autoškola Drive Vršovice mě přivedla ke zkouškám tak, že už mi snad ani víc nabídnout nemohla. Perfektní výcvik bez arogance, řevu atp., co slýchám od žáků jiných autoškol.

Čeho si na autoškole skutečně cením:

1) Kvalitní výcvik (instruktorka mě provedla zákeřnými lokacemi, kde vysvětlila co a jak, vzala mě i na dálnici, ukázala základní věci jako kam se lije jaká kapalina do motoru, co to je aquaplaning aj.)

2) Instruktorka mile vysvětlila (a někdy i rozkreslila :) ) všechny dotazy na křižovatky, testové otázky.

3) Povinné teoretické hodiny z techniky, zdravovědy, pravidel silničního provozu a bezpečnosti byly vedeny záživnou formou a byly vesměs užitečné.

4) Na začátku každé hodiny mě nutili udělat si jeden cvičný zkouškový test (sám bych se k tomu tak často nedokopal)

5) První dvě hodiny proběhly na tranažeru - strašně si cením toho, že jsem si mohl to auto před reálnou jízdou "osahat" a být si alespoň trochu jistější.

6) Vstřícnost k termínům jízd a jednoduchá domluva.

Obzvláště bych chtěl vyzdvihnout instruktorku Verču Stránskou. Byl jsem maximálně spokojen, všem ji doporučuji a i zde jí musím poděkovat za skvělý výcvik a pokec při jízdách. :-)
vloženo: 10. února 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Super, autoškola a nejlepší instruktorka Verča Stránská :). Můžu jedině doporučit ;) Na hodiny jsem se vždy těšil, bavily mě a dost mě toho naučila. :)
vloženo: 6. února 2014
vložil: Petr,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   O této autoskolejsem sedozvedelodkamarada,kterytam vloni delalridicaka bylvelmispokojeny, hlavne s mladym kolektivem apratelskym pristupem. Autoskola me opravdu naučila a nemeljsem problém u zkousek. Rozhodl jsem se, ze si pristi rok ještě u nich dodelam motorku, mají dobře ceny a poctivy pristup. Renda
vloženo: 9. listopadu 2013
vložil: Rene Macor, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Na autoškolu jsem dostala doporučení od kamarádky a musím říct, že jsem z ní opravdu nadšená. ŘO mám úspěšně v kapse. Všichni tam jsou moc milí :) jak slečny v kanceláři, tak i instruktoři, prostě skvělý kolektiv. Na jízdy jsem se vždy těšila, vše mi bylo vysvětleno, když jsem něco nepochopila, tak mi to vždy bylo vysvětleno. Skvělé domlouvání jízd i ostatních záležitostí. Všem vřele doporučuji! Je to správná volba a určitě budete spokojení! ;-)
vloženo: 27. července 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu navštěvuji na doporučení spolužáků a přátel, od kterých jsem získal stoprocentně pozitivní reference, které jsem si později mohl sám ověřil. Přátelské prostředí, nabízená flexibilita a trpěliví instruktoři pro mě činí z této autoškoly místo, kam se vždy těším. Jízdy se slečnou Saskovou probíhají ve zcela přátelském a přitom edukačním duchu, komunikace zcela bez problémů, k tomu přidejte vždy pozitivně naladěnou kancelář a pro studenta příznivou cenu -> nemohl jsem si vybrat lépe. Velmi doporučuji.
vloženo: 17. července 2013
vložil: Tomáš,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S touto autoškolou mám skvělou zkušennost stejně jako několik mých přátel, kteří ji navštěvovali, příjemné jednání, flexibilita v nastavování kurzu, moderní prostředí. Instruktoři se žákům věnují, jsou trpěliví a nezažil jsem nikdy zvýšení hlasu. Pokud nechcete aby byl kurz očistec, ale něco se naučit a užít si ho, pak tuto autoškolu vřele doporučuji.
vloženo: 3. července 2013
vložil: Hofman, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu mohu jen doporučit. Majitel p. Saska je velmi milý, stejně jako slečny, které sedí v kanceláři. Můj instruktor p. Čapka je velmi trpělivý a hodný. Když člověk udělá nějakou chybu, vysvětlí mu co udělal špatně a určitě člověka nestresuje. Všichni jsou velmi ochotní a vstřícní. :))
vloženo: 2. července 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Mohu jen doporučit! ;) na zkoušky jsem byla připravena, všichni instruktoři jsou velice milí, rádi Vám se vším poradí. Za vše moc děkuji, mám na vše skvělé vzpomínky :)))
vloženo: 2. července 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu Drive všem vřele doporučuji. Absolvovala jsem zde kondiční jízdy, a to s Veronikou Saskovou. Ze strany autoškoly a lektorů skvělý přístup a hlavně ochota, flexibilita a trpělivost. Určitě nelituju, že jsem pro kondiční jízdy zvolila právě tuto autoškolu.
Kata

vloženo: 2. července 2013
vložil: Kateřina, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   TUTO AUTOŠKOLU JSME SI VYBRALI,JELIKOŽ JE V MÍSTĚ BYDLIŠTĚ,BOHUŽEL PAN MAJITEL A ZÁROVEŇ INSTRUKTOR PAN SASKA,JE NEVYROVNANÝ CHOLERIK A ŽÁKA SPÍŠE STRESUJE,NEŽ ABY HO TRPĚLIVĚ UČIL.JEHO DCERA,KTERÁ ZDE TAKÉ PRACUJE JAKO INSTRUKTOR,JE AROGANTNÍ SPRATEK,KTERÝ NEUMÍ ANI POZDRAVIT,NATOŽ VE SVÉM MLADÉM VĚKU NĚCO NAUČIT :-( NEZBYLO NÁM NIC JINÉHO,NEŽ ZAPLATIT STORNO POPLATEK A NAJÍT AUTOŠKOLU JINOU.
vloženo: 28. června 2013
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pokud hledáte autoškolu a nemužete se rozhodnout.. tuto vřele doporučuji... :) Výcvik mi trval tak jak měl, jak mi bylo slibeno. Na hodinach jsme se vždy společně domluvili. Skvělí přístup.. Rada na ně budu vzpomínat!
vloženo: 8. ledna 2013
vložil: Janina, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Sem spokojena na 100%,všem autoškolu doporučuji,cytila sem spolehlivost,trpělivost,slušnost ze strany p.Sazky.Děkuji moc
vloženo: 15. června 2012
vložil: Světlana Sabadosh,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   nikdy vic nic nenaucej pristup strasnej jsem rad ze jsem pryc
vloženo: 14. ledna 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ráda všem Autoškolu Vršovice doporučuji. I když jsem služby jiné autoškoly nevyužila a setkala se pouze s instruktorem p. Saskou, hodnotím kladně pozitivní a profesionální přístup, časovou pružnost a spolehlivost, dobrou komunikaci, klidnou a vyrovnanou výuku. Na praktickou zkušební jízdu vás určitě dobře připraví, ostatní je na vás.
vloženo: 14. září 2011
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Spokojenost veliká. Dokonce mě naučili i jezdit na motorce, a to prý není v jiných autoškolách samozřejmost :-)
Rozumný instruktoři. Nemachrujou,naučí.
Doporučuji.
vloženo: 6. září 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Drive - Vršovice osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Drive - Vršovice < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Drive - Vršovice - navigace


upozornit na chybné údaje