Autoškola Dudek - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Dudek

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Dudek < <

S autoškolou jsem byla velice spokojená. Bydlím v Praze, kde jsem si nechtěla autoškolu dělat a tak jsem měla možnost si domlouvat jízdy pouze na víkendy a svátky, což pro mě bylo neocenitelné. Pan Dudek je spolehlivý a klidný, takže jsem se cítila při jízdách dobře. Autoškolu mohu vřele doporučit.
vloženo: 22. května 2019
vložil: Alena Filipová,

Autoškolu pana Dudka mohu vřele doporučit. Je to člověk na správném místě! Je trpělivý a spolehlivý. S autoškolou jsem byla velmi spokojená a chtěla bych touto cestou panu Dudkovi poděkovat za jeho přístup.
vloženo: 21. března 2015
vložil: Iva Růžičková,

dobrý den pan dudek je vynikající a trpěliví doporučuji všem kdo chce dělat autoškolu pan dudek je výborný vše vysvětlí naučí a poradí jsem velmy spokojená
vloženo: 19. ledna 2013
vložil: jana,

Doporučuji !!!! Opravdu člověk na správném místě . Pomůže poradí vysvětlí ... Maximální spokojenost !
vloženo: 29. února 2012
vložil: Sandra Šťastná,

Moc děkuji Panu Dudkovi že mi strašně pomohl k získání řidičského oprávnění skup.B,vysvětlí vše tak že tomu každý porozumí je to člověk na správném místě a já mu jsem za vše strašně vděčná,je trpělivý a já ho za to obdivuji,všem uchazečum o řidičské oprávnění p.Dudka doporučuji.
vloženo: 30. července 2010
vložil: Denisa Svobodová,

Učitel výborný,trpělivý mohu jen doporučit,Langová
vloženo: 22. června 2010
vložil: Žaneta Langová,

VŠEM BYCH DOPORUČILA TUTO AUTOŠKOLU.S UČITELEM JSEM BYLA SPOKOJENÁ.
vloženo: 22. prosince 2009
vložil: EVA ŠRÉDLOVÁ,

Byla jsem spokojena nemam k nicemu vyhrady
vloženo: 14. září 2009