Autoškola Efekt, Akreditivané školící středisko autoškola EFEKT s.r.o.

Vizitka

Autoškola Efekt
Kollárova 1114
500 02, Hradec Králové
web: http://www.autoskolaefekt.cz

kontaktní údaje

Další provozovny

TŘEBECHOVICE POD OREBEM - učebnaAdresa:AKREDITOVANÉ ŠKOLÍCÍ STŘEDISKO AUTOŠKOLA EFEKT s.r.o.Trčkova 1145Třebechovice pod Orebem503 46 Telefon: +420 495 220 300Mobil: +420 603 506 109e-mail: info@autoskolaefekt.cz Otevírací doba Po - Pá: 17:00 - 19:00

Popis autoškoly

Autoškola Hradec Králové s více jak 25 letou tradicí

Autoškola Efekt Hradec Králové se řadí mezi největší autoškoly v regionu. Na trhu působíme více jak 25 let. Disponujeme týmem zkušených instruktorů-učitelů. Zakládáme si na profesionálním přístupu k výuce a nadstandardně kvalitních službách. Dlouhodobě zaujímáme přední místa v úspěšnosti při závěrečných zkouškách. Naši klienti jsou připraveni na současný náročný provoz.

Působíme v Hradci Králové a okolí, vlastní učebnu máme i v Třebechovicích pod Orebem (kontakt).

Nabízíme následující služby:

•Řidičský výcvik skupin AM, A1, A2, A, B, B96, BE, C, CE, D, T

•Zajišťujeme profesní školení

•Zajišťujeme referentské školení

•Kondiční jízdy

•Vrácení řidičského oprávnění

•Autobusovou dopravu

Vozový park motocykl: osobní automobil: nákladní automobil: autobus:
Autoškola Efekt byla doposud ohodnocena 14krát s průměrným počtem 4.21 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Efekt - navigace