Autoškola Efekt - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Efekt

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Efekt < <

Autoskolu rozhodne nedoporucuji, hodiny teorie byly naprosto zbytecne, co jsme se dozvedeli bylo, ze si mame precist celou knizku a zbytek hodiny jsme pouze planovali jizdy. Prvni auto, opel, se rozbilo po 2 jizdach, pote jsme jezdili s renault dodavkou pro 8lidi, coz mi rozhodne neprijde jako idealni auto do autoskoly, nastesti se rozbilo i to. Co jsem uvitala, ze ucitel Muzikant na nas nekricel behem jízd a mel trpelivost. Ovsem nekterym holcinam z kurzy nabizel nevhodne navrhy, napr. saunu a nevhodne sahal na ruce behem jizd. Celkove tedy nedoporucuji, radsi si priplatte
vloženo: 27. srpna 2023

Kvalita služeb na dobré úrovni. Učitelé jsou profesionálové, kteří vědí jak Vás na závěrečnou zkoušku připravit. Co se týče vozového parku, nové vozy nemají, ale jsou dostačující. Cena kurzu byla přiměřená, tedy zlatá střední cesta.
vloženo: 18. října 2015

Tuto autoškolu doporučuji všem, kdo mají strach a obavy z řízení. Teorie je poctivě vykládána a vysvětlena, jízdy probíhají v klidu, pohodě, prvotní zájem instruktora je, aby žák nebyl vystresovaný a naučil se bezpečně ovládat auto. I když už nejsem mladá studentka a před začátkem jsem měla pocit, že se řídit nikdy nenaučím, zvládla jsem testy i zkoušky napoprvé a panu Bartošovi moc moc děkuji. Všude chválím!! P.H.
vloženo: 20. srpna 2015
vložil: Pavlína Halounková,

vloženo: 20. srpna 2015
vložil: Pavlína Halounková,

super příprava na zkoušky, jízdy postavené tak, aby nám vždy dali na jednu vyučovací hodinu, super pohodový přístup a vše srozumitelně vysvětleno :)
vloženo: 4. července 2012

Pan Novák byl úžasný, děkuji !!!
vloženo: 10. července 2011
vložil: Josef, emailová adresa nezveřejněna

Pan Novák byl úžasný-děkuji!!!
vloženo: 10. července 2011
vložil: Josef, emailová adresa nezveřejněna

nedoporučuju
vloženo: 28. dubna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Určitě doporučuji, autoškola Efekt má klasickou vyuku a velmi kladný přístup k žákům.

vloženo: 21. září 2010
vložil: Alena Mašková,

pan Novak je taky vyborny ucitel.Sljusarcuk uz tam neni.
vloženo: 4. srpna 2010
vložil: anja, emailová adresa nezveřejněna

Ještě bych dodal ke kvalitě vozového parku auta jsou bez problému, motorky občas pokulhávají sem tam závadou, která je odstaví na den dva...víc, žáky to zdržuje v dokončení kurzu.
Podotýkám zkušenost mám s více autoškolami, tato je ta z těch na vysoké úrovni, i bez pana Slezarčuka je stále výborná.
Potěšila mě snaživost instruktorů, a jejich srozumitelnost. Se ZZ nebyl žádný problém v celé skupině kurzistů. Doporučuji.
vloženo: 14. června 2010
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Náš učitel docházel přímo za námi do školy, ale rušil nám jízdy. Potom co si holky stěžovaly, že si moc dovoluje tak ho vyhodili, teď máme nového učitele, ale stále ještě nemáme zkoušky za sebou, i když jsme začali už na konci října.
vloženo: 18. března 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

:)Všem vřela doporučuji super přístup a vím očem mluvim autoškolu jsem dělala jako těhotná a opravdu super komunikace děkuji Pribelská V.
vloženo: 23. prosince 2009
vložil: Pribelská V, emailová adresa nezveřejněna

Vřele doporučuji pohodového pana Slezarčuka.

vloženo: 13. listopadu 2009
vložil: Hana, emailová adresa nezveřejněna

Pan Slusarčuk je hodny a skvělí učitel byla to pohoda :-)
vloženo: 8. října 2009
vložil: Nikola Benešová,

Opravdu moc doporučuju, je to tam opravdu super, a samozřejmě, pan Slusarčuk je ten nejlepší učitel autoškoly, jakej může bejt :)Když člověk opravdu chce ten řidičák, a aspoň trochu se snaží, tak je to naprostá pohodička.
vloženo: 8. září 2009
vložil: Hanka Sládková, emailová adresa nezveřejněna

Fakt vřele doporučuji!!!
vloženo: 8. srpna 2009
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pan Slusarčuk je výborný.
vloženo: 16. července 2009

Pokud máte s autoškolou Efekt osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Efekt < <

Autoškola Efekt - navigace