Autoškola Efler - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Efler

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Efler < <

Přístup učitelů byl vynikající, úspěšně mě připravili na závěrečnou zkoušku. Pozitivní přístup ze strany autoškoly. Mohu jedině doporučit
vloženo: 25. května 2019
vložil: Kuba, emailová adresa nezveřejněna

S autoškolou jsem spokojena ve všech ohledech. Vše probíhalo tak, jak bylo domluveno. Pan Efler provádí výuku velmi zajímavě. Vyplatilo se mi tam chodit. Dozvěděla jsem se spoustu věcí, které nejsou v knížkách. Myslím si, že mi to hodně dalo i do praxe. Konkrétně se mi líbilo, že je možnost jezdit i po dálnici. A navíc se dodržuje přesně náš čas na jízdy. Nestalo se mi, že bych byla ošizena o čas. Ke zkouškám jsem byla připravena, jak z hlediska teoretického, tak praktického. Tuto autoškolu bych doporučila opravdu všem lidem různého věku.
vloženo: 20. května 2015
vložil: Nedvědová Kateřina,

Pokud máte s autoškolou Efler osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Efler < <

Autoškola Efler - navigace