Autoškola ELÁN AUTO s.r.o. - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly ELÁN AUTO s.r.o.

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola ELÁN AUTO s.r.o. < <

Kromě toho, že nemáme přehled o jízdách a hlavně doby jízd...spící instruktor při jízdě...je asi jako ostatní....záleží hlavně na nás... :-(

vloženo: 11. července 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškola byla super, pan Lisec je fajnovej pán, díky kterému mě autoškola bavila, byla s ním sranda a na zkoušky mě připravil dobře, hlavně psychická podpora při závěrečkách včetně rad byla potřeba! Doporučuju :))
vloženo: 15. února 2012
vložil: M., emailová adresa nezveřejněna

Myslím že jedna z nejlepších autoškol v okolí: přátelský přístup, dobře připraví na zkoušky, vysvětlí co jsem dělala špatně a i když to třeba nejde zpočátku tak jak má tak nikoho neponižují. Jsem moc ráda že jsem si vybrala tuto autoškolu a samozřejmě doporučuju :-)
vloženo: 28. července 2011
vložil: Lúca, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola u Elán auto byla perfektní - časová flexibilita, přátelský přistup ze strany učitele i majitelky, výpomoc při závěrečných zkouškách. Děkuji moc panu Liscovi!:)
vloženo: 2. července 2011
vložil: Pavla S.,

Bylo to fájn)
vloženo: 5. března 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškola byla perfektní,pozitivní je flexibilita výuky jízd a psychická podpora při závěrečných zkouškách.Prostě profesionální přístup
vloženo: 7. srpna 2010
vložil: David Moučka,

Bála jsem se,ale je to úspěšně za mnou.Mam radost,že jsem do toho šla.Jsou profesionální a myslím,že jedni z nejlepších.A pan Housa, to je kabrňák.Naučil mě a jen díky němu jsem to hravě zvládla.
vloženo: 31. března 2010
vložil: Kateřina Němcová,

Kurz proběhl rychle a s maximální vstřícností.
Doporučuji ostatním.Michal Švihovský
vloženo: 1. října 2009
vložil: jméno nezveřejněno,

V této autoškole jsou učitelé velmi trpělivý i když zrovna nemáte svůj den a kazíte co se dá.Na zkoušky mne připravili perfektně,ale tréma samozřejmě byla velká. Hlavně oceňuji, že mi vyšli vždy vstříc z časové stránky a nemusela jsem si na jízdy brát v práci dovolenou.Co se týče tohoto hodnocení,dala bych jim třeba 1000 hvězdiček.
vloženo: 9. září 2009
vložil: Andrea Zítková, emailová adresa nezveřejněna

Doporučuji ostatním ...
vloženo: 31. srpna 2009