Autoškola Eldo - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Eldo

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Eldo < <

S panem instruktorem byla zábava. Naučil mě, nekřičel, nestresoval.
vloženo: 28. listopadu 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu většina žáků dělá minimálně na potřetí.I když se objevili i tací co to dělaly na po8. Nepříjemný instruktor moc nepřidá na sebevědomí. Jelikož škola nabízí slevu pro studenty školy eldo a sou tradičních řemesel tak pak opakované zkoušky z jízdy se vyšplhají na 2000kč.
Rozhodně je lepší nešetřit a jít do i dražší autoškoly.
vloženo: 13. dubna 2015

V autoškole učí velmi pohodoví učitelé, kteří jsou zároveň i zodpovědní. Většina žáků zde udělá zkoušky napoprvé. Mě se zde jezdilo výborně a hodně jsem se naučila. Děkuji moc a doporučuji i svým známým.
vloženo: 25. září 2013
vložil: jméno nezveřejněno,

Každej slyší nato že to je zadarmo,ale potom se u závěrečných zkoušek diví za jaké ho vyhazují doslova pičoviny .. (i zato že vám zdechne auto,tohle se stává i ostříleným řidičům)
Opravná zkouška testů stojí 1500kč!!
a jízdy 2500kč ...
vloženo: 3. července 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoskola celkem bezproblemova, instruktori taky fajn, neni na co si stezovat. Jsem rad ze jsem chodil prave tam,byla tam sranda. Vrele doporucuju,sice jsem ji neznal,ale ted kdybych vybiral autoskolu sel bych prave tam.
vloženo: 4. listopadu 2011
vložil: Jira, emailová adresa nezveřejněna

Také autoškolu doporučuji, přestože Eldo jakožto střední škola je brána spíše negativně. Oproti ostatním AŠ je bezproblémové jak plánování jízd, tak přístup učitelů, kteří jsou velice sympatičtí;)
vloženo: 14. října 2010
vložil: Pavla, emailová adresa nezveřejněna

Jak z hlediska teoretické výuky tak především z hlediska jízd vše na vynikající úrovni s fundovanými odborníky..za sebe tu to autoškolu doporučuji!
vloženo: 11. dubna 2010

Auroškola je super v tom, instruktor je fakt v pohodě chlápek, co vždy slyšívám, že na ně instrukto řve atd. tak tady to je pravej opak, při jízdě si s ním můžete povídat o všem:), a navíc dobře připraví na testy....Eldo doporučuji
vloženo: 19. března 2010
vložil: Tomáš,