Autoškola Eldo - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Eldo

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Eldo < <

S panem instruktorem byla zábava. Naučil mě, nekřičel, nestresoval.
vloženo: 28. listopadu 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu většina žáků dělá minimálně na potřetí.I když se objevili i tací co to dělaly na po8. Nepříjemný instruktor moc nepřidá na sebevědomí. Jelikož škola nabízí slevu pro studenty školy eldo a sou tradičních řemesel tak pak opakované zkoušky z jízdy se vyšplhají na 2000kč.
Rozhodně je lepší nešetřit a jít do i dražší autoškoly.
vloženo: 13. dubna 2015

V autoškole učí velmi pohodoví učitelé, kteří jsou zároveň i zodpovědní. Většina žáků zde udělá zkoušky napoprvé. Mě se zde jezdilo výborně a hodně jsem se naučila. Děkuji moc a doporučuji i svým známým.
vloženo: 25. září 2013
vložil: jméno nezveřejněno,

Každej slyší nato že to je zadarmo,ale potom se u závěrečných zkoušek diví za jaké ho vyhazují doslova pičoviny .. (i zato že vám zdechne auto,tohle se stává i ostříleným řidičům)
Opravná zkouška testů stojí 1500kč!!
a jízdy 2500kč ...
vloženo: 3. července 2013
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Pokud máte s autoškolou Eldo osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Eldo < <

Autoškola Eldo - navigace