Autoškola Haltmar Brno - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Haltmar Brno

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Haltmar Brno < <

Seriozní a odpovědní.Naprosto profesionalní.Jmenuji se Janko Rusev Bydlim v Brně,brechtova 10.Je to autoškola ktera vas nauči,jako plavat a spravně dichat.
vloženo: 11. listopadu 2017
vložil: ing.Janko Rusev,

Po přihlášení do autoškoly mě dostala flexibilita instruktorů, kteří neměli absolutně žádný problém a vyhověli ve všech směrech. Přístup k žákům je na dobré kamarádské úrovni díky čemu sem se cítil velice dobře a jízda v nových škodovkách...
vloženo: 1. února 2017

Důkladná příprava na závěrečné zkoušky, tato autoškola z Vás nebude cíleně tahat peníze tím že by vás dobře nepřipravila.
vloženo: 27. srpna 2014

Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Pokud máte s autoškolou Haltmar Brno osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Haltmar Brno < <

Autoškola Haltmar Brno - navigace