Autoškola Hanžlová - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Hanžlová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Hanžlová < <

Nedoporučuji. Hanžlová je arogantní a nepříjemná ženská, která se k mladším chová jak k nějakým spratkům. Jednání vidláka.
vloženo: 22. dubna 2016

14 hodin kondičních jízd mi opravdu pomohlo.
Hlavně jsem chtěla jezdit s ženou a moc jsem si přála, aby přístup ke mě jako k začátečníkovi (ŘP mám již 15 let - nejezdím) byl opravdu takový jak má být. A taky byl... Mladá,vstřícná a myslím že i dost chytrá paní Autoškolačka :) Maruška byla skvělá.... Díky moc za všechno. Romana Sek.Dc
vloženo: 14. února 2012
vložil: Romana Sek., emailová adresa nezveřejněna

Moc se mi líbí přístup paní Hanžlové, je do toho tak zapálená, že své nadšení přenesla i na mě a já se pak učila s radosti! Poskytuje mnoho materiálů a je vidět, že autoškole věnuje hodně ze svého volného času. Veškerou teorii se mnou probrala, co šlo, tak názorně ukázala a jízdy....úplně v pohodě, je trpělivá a klidná, žádný nervák. Taky se mi líbila flexibilita celého kurzu, stačí napsat sms a všechno se dá domluvit :-) Takže ženský, který se bojíte řídit, určitě se obraťte na Marušku!A ostatním, kteří teprve vybírají autoškolu, tenhle kurz doporučuji, pokud nechtějí sedět doma nad knížkama, ale u řízení a učení si užít i nějakou tu srandu...:-D Díky Maruško!!! Tvoje první žákyně...blondýna Lenka ;-)
vloženo: 31. října 2011
vložil: Lenka,

Kondiční jízdy s Maruškou na výbornou :) Moc děkuji.... Petra M.
vloženo: 29. října 2011

Pokud máte s autoškolou Hanžlová osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Hanžlová < <

Autoškola Hanžlová - navigace