Autoškola Pavel Holas - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Pavel Holas

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pavel Holas < <

Autoškolu pana Holase jsem si vybrala na základě kladných referenci na internetu. Nyní mohu zhodnotit, že jsem udělala velmi dobře! S panem majitelem jsme se vždy na všem dokázali bez problémů domluvit, jeho přístup byl vstřícný a přátelský. Co se týče samotné praxe na silnici tak instruktoři, kteří zde působí, mě pomohli zbavit se opravdu panického strachu byť jen sednout do auta. Pan Pavlíček, pan pProcházka a paní Kulendíková mi byli velkým přínosem a díky jejich radám tipům a především klidného přístupu ke mně, jsem řidičský průkaz získala. Opravdu vám všem mockrát děkuji, protože nebýt Vás tak si do provozu prostě netroufnu. Kdo hledá opravdu kvalitní autoškolu, tak rozhodně tato je jedna z nich. Děkuji! S uctivým pozdravem Dvořáková Monika :-)
vloženo: 12. prosince 2022
vložil: Monika Dvorakova,

Já jsem byla naprosto spokojená s autoškolou holas. Nejlépe naučí, vysvětlí vše, aby to žák pochopil. Jsou milý, můžu jedině doporučit!!
vloženo: 10. května 2017
vložil: tereza,

Hrůůza,starší instruktor nepřijemný,zbytečně často zasahuje do jízdy,stále nějaké zastavky kde si vyřizuje své osobní věci a jde mu jen o peníze.O mladším ani nemluvě,uchyl už od pohledu,příjemný pouze na ženské,stálé naprosté zbytečné buzerování,na jízdy jsem se nikdy netěšil,naopak sem měl nepřijemné pocity že zas uvidím tohohle člověka,za mě rozhodně nedoporučuji!!!
vloženo: 24. srpna 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Zde jsem našla kladné recenze na tuto autoškolu a nelhaly. Velmi vlídně avšak pečlivě mě naučili a zkouška na první pokus je toho důkazem :-)

vloženo: 28. července 2016
vložil: Nelli, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu Holas všem doporučuji. Pan instruktor byl velice ochotný vše hezky a s profesionálním přístupem vysvětlil. Byla jsem velice spokojena a proto hodnotím kladně.
vloženo: 26. května 2016

S přístupem v autoškole jsem byla moc spokojená.Vstřícné jednání, pan instruktor vše srozumitelně vysvětlí a pomůže když si člověk neví rady.
Zkoušky jsem udělala napoprvé.
Za mně velká spokojenost!

vloženo: 24. května 2016
vložil: Martina R., emailová adresa nezveřejněna

Autoskolu jsem si uzil a byl jsem hodne spokojeny s pristupem. Vrele doporucuji

vloženo: 20. května 2016
vložil: Jan Viktorin,

Příjemný kolektiv a výborná autoškola v centru Brna. Výborná příprava, cena přijatelná. Všem autoškolu doporučuji.
vloženo: 20. května 2016

Skvělá volba, skvělý přístup. Doporučuji
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškolu Holas vřele všem doporučuji, velice příjemný kolektiv i prostředí blízko centra. cena přijatelná. Přátelský přístup.
vložil: Iveta Blinková,

Mohu tuto autoškolu každému doporučit, byla jsem moc spokojená, velká flexibilita v plánování jízd, ochota, super přístup, jízdy u autoškoly Holas mě bavily :-)
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Autoškola na nejlepší úrovni. Přístup k žákům naprosto profesionální, příznivá cena, všechno top! Nemohla jsem se dostat do lepších rukou a vřele doporučuji!
vloženo: 19. května 2016

Autoškolu Holas mohu doporučit na základě své osobní-velmi dobré zkušenosti.
Pan instruktor byl pečlivý a důsledný.Upozorňoval na situace,kde u mne viděl nejistotu.Znovu jsme si tyto pro mne těžké situace procházeli a opakovali,až do doby,než jsem je velmi dobře zvládala.Díky jeho klidu,srozumitelnému vysvětlování a optimistickému přístupu,se hodiny jízd proměnily na radost a těšení se na další lekce.Tuto autoškolu mohu všem vřele doporučit.
Dle zkušeností svých známých vím,že takový přístup není u všech autoškol samozřejmostí.
Já tímto autoškole Holas děkuji.
vloženo: 18. května 2016
vložil: Alena Rosi,

Doporučuji každému autoskolu Holas. Výborná,pečlivá příprava během celé autoškoly.
vloženo: 13. května 2016
vložil: Monika Hladilová ,

Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Pokud máte s autoškolou Pavel Holas osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pavel Holas < <

Autoškola Pavel Holas - navigace