Autoškola Honza - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Honza

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Honza < <

Honzu vřele doporučuji. Ochotný, přátelský přístup jeho i jeho manželky. Kdykoliv poradil, pomohl, uklidnil. Profesionální a solidní jednání. Naprostá spokojenost. Moc děkuji. Jindra

vloženo: 27. června 2022
vložil: Jindra, emailová adresa nezveřejněna

DOPORUCUJI!Honzika zname 15let,kdy autoskolu delal partner byl naprosto spokojen,proto volba ridicaku byla jasna.Pan ucitel Mach mel spoustu trpelivosti,Honzik s manzelkou Martinkou zase uklidnujici vliv.I prez me ,,materske,,vypeti s dvema detma kazdy vysel vstric &#9786;Nemohu si vazne stezovat,ba naopak moc dekuji a vzdy vsechny rada uvidim &#128522;
vloženo: 30. března 2022
vložil: Mata,

Jsem velice spokojen..

Mohu pouze doporucit

vloženo: 29. prosince 2021
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Arogantni a neprofesionalni chovani pana ucitele hulvata- silnejsi pan, jmeno neuvadim. Tuto autoskolu nedoporucuji.
vloženo: 15. června 2021
vložil: Milan, emailová adresa nezveřejněna

Jako vybodovaný řidic jsem se byl zeptat na cenu v uvedené autoškole.Psychotesty 25OO,.Kč,jízdy 3OOO,-Kč,Celkem 55OO,-Kč.Jsem poděkoval a odešel. V autoškole Brozman jsem obojí platil 3OOO,-Kč.Zde jsem se dozvědel ,že psychotesty stojí 1500,-Kč .Pan Záhorský se na lidech snaži vydělat za každou cenu.
vloženo: 29. března 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Rozhodne nedoporučuji,vyuka na učebně žádná.Jízdy jenom brzy rano nebo pozde večer.U zkoušek jsem se dozvědel,že testy u teto autoškoly udělá malokdo to je důvod absence vyuky na učebně.Majitel z vas taha jenom peníze za další hodiny jízdy.
vloženo: 19. listopadu 2017
vložil: mirek, emailová adresa nezveřejněna

Doporučuji absolutně všem, kteří opravdu chtějí být dobře připraveni na život za volantem. Kvalita, ochota, flexibilita, profesionalita jsou slova která k této autoškole jednoznačně patří. Zdravím tímto pana Záhorského, jeho paní a samozřejmě i pana instruktora jehož jméno jsem bohužel zapomněl a moc mě to mrzí. Děkuju za přípravu a ochotu ze strany vás všech.
vloženo: 27. srpna 2017
vložil: Jiří Husinecký,

Pan majitel autoškoly J. Zahorský si řekl o 15 000,-Kč s tím,že mi bude pomoženo u zkoušek, avšak v den zkoušek údajně nemel čas a nic z toho co slibil nebylo splněno.Peníze pryč a řidičák nikde.Podvodník nic jiného,když náhodou uděláte zkoušky tak tvrdí,že Vam bylo pomoženo a když to neudelate řekne ,že jste se neřidil tím co řekl.Lada N
vloženo: 4. května 2017
vložil: jan,

vloženo: 4. května 2017
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Absence trenažeru a autocvičiště,žádná výuka na učebně.Rovnou jdete do provozu.Cenu zjistíte až při osobním kontaktu nikde není uvedena at na netu nebo provozovně,platba bez dokladů 8.500,-Kč s dokladem 9.000,-Kč.pod pojmem zánovní auta se rozumí jedno jediné ojeté vozidlo ˇSkoda Fabia starší 8 let.Za tuto cenu jsem odjezdil 15 hodin a bylo mi řečeno,že mi to jde a musím ke zkouškám neboť další termín bude až za 20 dní.
vloženo: 9. září 2015

Bydlím v Nové Roli a do této autoškoly jsem nastoupila neboť majitel v místních novinách uvadí,že vyuka a vycvik probíha v Nove Roli.Původně jsem chtěla autoškolu absolvovat v Chodove kde tato stála 6 500,ale musela bych dojíždět.S tím,že mi odpadně dojíždění jsem nastoupila do uvedené autoškoly a zaplatila 8 500.- pan majitel byl velice ochotný a veškere potřebné dokumenty mi přivezl až domů s tím,že druhý den si pro žadost s potvrzením od lékaře přijede.Vše jsem v rychlosti udělala a druhý den předala majiteli p.Zahorskemu a nastoupila jsem do autoškoly Honza .Bohužel až po par hodinách jízd jsem zjistila,že autoškola Honza žádnou učebnu v Nove Roli nemá a já byla nucena dojíždět do K.Varů,kde probíhala vyuka a vycvik čímž se mi vse prodražilo cca o 1 500,-Kč. Když se bavím s lidma ze svého okolí zjištuji,že nejsem jedina koho takhle napalili.
vloženo: 28. srpna 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Vozovy park tvoří jedno ojete vozidlo, ucebna s jednim pocitacem.vyuka na ucebne a zdravoveda zadna.Daniel.
vloženo: 7. července 2015

vloženo: 7. července 2015

Doporučuji, učitel na jízdy naučí skvěle dle předpisů.
Učení na učebně bylo dobrovolné, takže osobně jsem byl jen na zdravovědě, a ostatní (předpisy, atd) jsem se učil sám doma.
vloženo: 30. října 2014
vložil: David, emailová adresa nezveřejněna

Pokud máte s autoškolou Honza osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Honza < <

Autoškola Honza - navigace