Autoškola Hutař - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Hutař

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Hutař < <

Mohu jen doporučit. Na palubě vládne klid a Eda se snaží vše vysvětlit v klidu. Osobně NEDOPORUČUJI se řidit informacemi z webových stránek (informace nejsou aktuální), takže něco jako Hummer nebo Nissan Z k vám nepřijede. Aktuálně k vám přijede Octavia IV v dieselu, což také ujde. Cena na stránkách je hodně zastaralá, takže místo 15 tisíc očekávejte 20 tisíc (taková průměrná cena v této době). Nicméně Eda k vám přijede (pokud bydlíte poblíž Brna nebo v Brně, možná přijede i pokud budete trochu dál od Brna, záleží na domluvě), při první hodině řekne něco na úvod a nařídí vám se rozjet (aby zjistil, jak na tom jste). Žádné hodiny teorie nečekejte (Eda maximálně bude kreslit křižovatky na notesu), teorii se musíte naučit sami (mně to třeba nevadí). Je možné, že na první jízdu nedojede a ani vám nebude zvedat telefony (můj případ), nelámejte hůl, příště na to nezapomene, nebo vám zavolá.
Eda je v pohodě instruktor. Pro více informací mu spíš volejte a ptejte se, než očekávejte něco podle webovek. Byl jsem s ním spokojen
vloženo: 18. února 2024

Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Pokud máte s autoškolou Hutař osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Hutař < <

Autoškola Hutař - navigace