Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Irein - hodnocení a reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Irein

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Irein < <


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pokud chcete dělat řp na motorku, pak Honza Irein bude ta nejlepší volba .
vloženo: 27. srpna 2019
vložil: Richard, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola byla bez nervů, v pohodové atmosféře a absolvována s naprostým klidem. Na zkouškách víte, že jste opravdu připraveni. V autoškole vás nečekají žádné zbytečné průtahy, jezdíte, jak máte čas a jak se domluvíte s instruktorem, takže jsem měla do měsíce hotovo. Opravdu jsem nemohla vybrat lépe. Děkuji celému týmu, děláte to dobře.
vloženo: 4. prosince 2018
vložil: Lenka G, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Do autoškoly jsem nastoupil na Cčko s tím, že, díky mému časovému vytížení, to bude na delší dobu.. Nicméně v autoškole IREIN jsou opravdu flexibilní.. Autoškolu jsem končil necelý měsíc od nástupu do kurzu a ke zkouškám jsem šel s klidem a vědomím, že jsem dobře připraven jak prakticky, tak teoreticky. Individuální přístup, maximální flexibilita a profesionalita lektorů.. Autoškolu IREIN můžu doporučit :-)
vloženo: 16. května 2018
vložil: Lojza,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtel jsem si udelat noty na skupinu A bez omezeni a autoskolu Irein jsem dostal nahodou na doporuceni. A bylo to nejlepsi doporuceni, ktere jsem kdy dostal.
Pratelsky a individualni pristup, naprosto perfektni vysvetleni vseho, co clovek potrebuje vedet a znat. Mohu naprosto s cistym svedomim doporucit. Po predchozi zkusenosti v komunikaci s jinou autoskolou byl Honza Irein tou opravdu nejlepsi volbou.Jeste jednou velice dekuji za vsechno a doufam, ze se Honzo potkame na silnici i jako pratele, kteri jedou na vyjizdku.
vloženo: 14. září 2016
vložil: Petr Buček,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola IREIN je ideální volbou, pokud hledáte vlídný přístup a zároveň autoškolu, která vás na řízení doopravdy připraví.

Obrovské plus je přístup ke klientovi - jak co se týče domlouvání jízd (lze je domluvit téměř na kterýkoliv čas potřebujete) či samotných hodin řízení (pozitivní, přátelská atmosféra). V autoškole se nemusíte bát se na cokoliv zeptat, ujasnit si konkrétní situace, nikdo na vás nebude nikdy nepříjemný.

Z osobní zkušenosti mohu vřele doporučit pro všechny lidi trpící nervozitou a hledající klidnou atmosféru, která zmírní vaše zmatkařské chybující já.=) V průběhu kurzu odbouráte strach i stres ze řízení a bude vás to nakonec velmi bavit.

Co se týče závěrečných zkoušek. Rozhodně vás na ně připraví. Pokud si třeba nejste jistí parkováním, stačí říct a můžete parkovat kolikrát chcete, dokud nezískáte jistotu, že to zvládnete. O všem informují dopředu a zopakují zásadní věci několikrát znovu, aby se předešlo jakýmkoliv nedorozuměním v samotný den zkoušky a vy si tak nepřidělávali zbytečné starosti.
vloženo: 9. srpna 2016
vložil: Simona Kosařová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ahoj všem, kteří se rozhodují kterou motoškolu. Autem jezdím přes dvacet let a moc jsem si přála pořídit si motorku. Před zahájením kurzu jsem si obešla několik školiček osobně.Zvítězil Irein.Honza Irein je pohodový, klidný a trpělivý, vše potřebné mi před první jízdou vysvětlil a k mému velkému překvapení při jízdě i chválil.Měla jsem motorky plné ruce, byla jsem po první jízdě úplně vyřízená a rozhodlá, že končím, že na to nemám, že motorka je v mém věku velké sousto,sebevědomí mi kleslo na bod mrazu. A Honza mi řekl:Co blázníš, na první jízdu to nebylo vůbec špatné, běž to rozchodit. Nechci Tě do ničeho nutit, ale přijď na druhou jízdu a pak se rozhodneš. Druhá jízda byla opravdu, z mého hlediska, pocitově lepší, na třetí jízdu jsem se těšila. Děkuju Honzo za velkou podporu.Kurz jsem zvládla při mé pracovní vytíženosti ve velmi krátkém čase, domluva jízd bez problémů. Auto-motoškolu Irein vřele doporučuji. Romča
vloženo: 7. června 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ahoj všem! Tak jsem to ve svých třiceti na poprvé vše zmákl, test bez chyby a co nevidět konečně poprvé SÁM usednu za volant a snad ještě jednou za řídítka motorky, aniž bych musel mít na sobě zelenou vestičku s Lkem. :-)
Z první samostatné jízdy respekt mám, ale strach vůbec. A proč že se to nebojím? Díky vynikajícímu instruktorovi z auto-motoškoly Irein (ještě jednou díky, Honzo).
Tímto všem, kteří se ještě nerozhodli pro tu či onu autoškolu, doporučuji právě školičku pana Ireina.
Jelikož jsem před začátkem výuky bohužel nenašel na tuto autoškolu jediné hodnocení, tak jsem se to rozhodl napravit a podělit se s Vámi o svoji zkušenost.
Autoškolu Irein jsem si vybral s ohledem na vozový park, dostupnost, cenu a osobu, která za autoškolou stojí (pan Irein je i bývalým zkušebním komisařem, tak kdo jiný by mě měl na závěrečné zkoušky připravit lépe než tento člověk).
V autoškole jsem absolvoval sdružený výcvik A + B, nikdy předtím jsem za volantem ani na motorce neseděl (dětský plastový odrážedlo se nepočítá), žádnej talent od pána Boha nejsem. :-)
Instruktor (majitel autoškoly a bývalý zkušební komisař) neřve, není na člověka sprostý, nebije vás, ikdyž mu v přímém přenosu před očima ničíte auto za půl milionu (fakt kliďas) nebo tu a tam ho nechtěně hladíte po noze, když hledáte řadící páku (sorry). :-)
Co se týče časových možností autoškoly, tak autoškolu jsem dělal při práci a vždy jsme se nějak domluvili, s jízdami o víkendu nebyl problém.
Závěrečné zkoušky proběhly naprosto v pořádku, zdravá nervozita byla, ale věděl jsem, že mě v autoškole na vše připravili.

Závěrem tedy autoškole Irein mockrát děkuji, byl to parádně strávený čas! Autoškolu v okolí budu určitě doporučovat! Ondřej Vágner
vloženo: 8. října 2014
vložil: Ondřej Vágner, emailová adresa nezveřejněna


Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Irein osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Irein < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Irein - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje