Autoškola Kovář - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 2 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: Pavla (bal******avla@se****.cz) Autoškola
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kovář, Ostrava - Fifejdy

Čtu tady tyto příspěvky a je mi z toho smutno....Dělala jsem u p.Kovare autoskolu dost v pozdním věku....a můžu říct že jsem vůbec vděčná za to že mám dnes RP. Byl přísný i fajn když viděl že jsem opravdu natvrdla přesto to se mnou nevzdal a dotáhl to se mnou až dokonce.Ma srdce na správném místě a je čestný a spravedlivý. Jsem ráda že jsem měla tu čest jej poznat i jeho paní úžasný lidský človíček. Můžu jen a jen tuto autoskolu všem doporučit.Sami se přesvědčte a nesoudite. S pozdravem Balogová.

Vloženo 28. března 2023 (19:49) uživatelem Pavla (bal******avla@se****.cz) z IP adresy 88.81.XX.XXX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]

• Od: Ing. František Stránský ( ) "taky AS-:("
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kovář, Ostrava - Fifejdy

mala reakce na koment ze dne 20.8.,

být požádán o kladné hodnocení-:(, proti sve vuli-:((((,

MASAKR, "jsem nekvalitní a....", ale byznys je ...-:(,

rada VŠEM-:), dejte na DOPORUČENÍ, bacha na AŠ, které lákají na nízké CENY-:), je TO neseriozni-.)!!!!

jinak přeji Všem "hodně km bez nehod, a volbu DOBRÉ AŚ,.....

:DD

Vloženo 20. srpna 2015 (22:57) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]

Nalezeno 2 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola Kovář prosím klikněte zde.

Autoškola Kovář - navigace