Autoškola Káš - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Káš

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Káš < <

Bezproblémový přístup, velice korektní jednání. Ochota, trpělivost.
Variabilní možnosti termínu jízd.
Kvalitní teoretická i praktická příprava.
vloženo: 19. prosince 2019
vložil: Lukáš Votruba,

Celkově autoškola byla super. Díky jízdám nad rámec a doporučení pana Káše zaplatit si další kondiční jízdy, aby se ze mě stala dobrá řidička jsem zdárně ukončila autoškolu. Díky jeho všeobecným znalostem, zkušenostem a profesionálnímu přístupu k žákům doporučuji tuto autoškolu.
vloženo: 18. prosince 2019
vložil: Andrea Hausdorfová,

S touto autoškolou jsem byla velmi spokojena. Byla to zábava. A lektoři velmi milý a zábavní :-)
vloženo: 15. listopadu 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

S autoškolou jsem byla velmi spokojená, jak s výukou, tak i s přístupem učitelů. Doporučuji
vloženo: 5. května 2012
vložil: jméno nezveřejněno,

Jsem spokojená jak s výukou tak s přístupem, vyučujícího.Asamozřejmě je to o tom, že se každý jedinec musí připravovat a učit se,a být k sobě víc než kritický,zda je opravdu připraven připraven na to ,aby apsolvoval.Je mi už 56 let a tak si přikupuji kondice.Ke zkouškám půjdu až v okamžik kdy já i učitel budeme přesvědčeni,že budu apsolvovat s uspěchem.A testy stále projíždím.
vloženo: 26. srpna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

autoškola Káš - profesionalni přítup,ochota,příjemný personál,možná proto jezdím bez nehod.Děkuji Všem a vřele doporučuji Rubeš Stnislav
vloženo: 1. dubna 2011
vložil: Stanislav Rubeš,

vloženo: 13. srpna 2010
vložil: Liana(Lili),

Tato autoškole je naprosto skvělá, hlavně pan Káš! Má výborný přístup k žákům a jsou vstřícní :). Všem vřele doporučuji!
vloženo: 26. července 2010
vložil: Patrick K., emailová adresa nezveřejněna

Zdravím všechny. Co se týče hodnocení autoškoly- nemám dostatek pozitivních slov prostě super. Pan Káš je bezva, se vším pomůže, se vším poradí... Jak se tu už zmínilo pokud na hodinách žáci poslouchají tak není důvod proč by autoškolu u něho neudělali. Pokud bych měla dělat autoškou znovu, tak jen u něho! Abych to shrnula tak pokud vybíráte autoškolu tak jednoznačně jděte k němu,opravdu. Zdraví Veronika B.
vloženo: 16. června 2010
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna

Dobrý den, chtěla bych ohodnotit kurz s panem Kášem a instruktory, vynikající a vstřícný přístup, velmi příjemné vystupování a chování, vůbec jsem se nebála, jen asi za začátku jako každý, ale mohu fakticky doporučit, dokázali jsme to , že zkoušky jsem udělala na poprvé, i když jízdu ne ale opravná už prostě byla OK, takže mohu fakt všem doporučit, jďete do Jirkova do kina a uvidíte sami , moc pozdravuji všechny, díky moc Procházková Andrea
vloženo: 1. dubna 2010
vložil: Andrea P., emailová adresa nezveřejněna

potrebuji nutne telefonicky kontakt!
Jinak delala jsem i s muzem pred lety kurs u pana Kase a vzdy a vsude ho rada doporucim!!!

vloženo: 16. března 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

Doporučuji.Byla jsem spokojená.Ze začátku jsem se bála co mě čeká,ale přístup pana Káše byl bezvadný.Občas na hodině zažertoval,takže člověk se necítil tak napjatý.A když posloucháte co říká,tak vás opravdu naučí.Tímto bych chtěla poděkovat,za úspěšné dokončení autoškoly a mnoho spokojených žáků.
vloženo: 23. února 2010
vložil: jméno nezveřejněno,

Z minima maximum. Výuka se zabývá hlavně zásadními problémy, žádná omáčka. Jízdy v pohodě, a i přes různý přístup instruktorů (3 kusy včetně majitele), si vezmete od každého něco. Já udělal kurz za 6 týdnů i když v plánu bylo cca 8 týdnů (byl jsem moc chytrej a zdržoval jsem :-)).Testy jsem pak udělal bez ztráty kytičky. Myslím, že jsem dobře připraven na tu džungli co je teď na našich silnicích (zlatý pražáci, jezdí líp jak kdokoli jiný z česka, denní provoz v Praze vás naučí) .
vloženo: 14. října 2009

Pokud máte s autoškolou Káš osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Káš < <

Autoškola Káš - navigace