Autoškola Kopecký - hodnocení a reference

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kopecký < <

Velice nespokojený!!!!
vloženo: 28. července 2021

Vřele doporučuji výběr této autoškoly. Konkurence nabízí levnější výcvik, ovšem věřím, že na úkor kvality služeb. Celý tým autoškoly vás skvěle připraví na nástrahy provozu na silnicích po teoretické i praktické stránce. Instruktoři jsou velice trpěliví i s takovými, kteří za volant usedají poprvé a se strachem (jako tomu bylo zrovna v mém případě) a ke zkouškám předvedou zdravě sebevědomé budoucí řidiče, kteří ale k motorovému vozidlu přistupují s respektem a pokorou - a to vás naučí jen kvalitní autoškola.
vloženo: 29. října 2020
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna

U autoškoly Kopeckých jsem byla naprosto spokojená! Moc mi pán Kopecký pomohl při přesunu z jiné autoškoly, kde mě nic nenaučili, neuměla jsem techniku, a už vůbec ne značky a křižovatky. Když jsem nastoupila k panu Kopeckému, první naše hodina byla, že jsem mu měla popsat auto, co v něm všechno je, což v minulé autoškole vůbec nebylo a neučili to. Tak mě pan Kopecký uklidnil a řekl mi, že nejsem první ani poslední, co k němu takhle nastoupili a neuměli údržbu vozidla. Vše mě naučil, byl hodný a vstřícný, při hodinách je klidný a vše vysvětluje bez problému, na cokoliv z autoškoly jsem se ho zeptala, vždy mi vše vysvětlil. Nemohu si vůbec stěžovat, opravdu mají velký vděk ode mně. Též mě naučil hodně i pan učitel Nykodým, který k nim patří a je opravdu suprový učitel, nemohu si opravdu na ně stěžovat, díky nim jsem udělala autoškolu, a vím, že všechno co mě naučili, tak to nezapomenu. Tak že pokud můžu z mé vlastní zkušenosti, tak opravdu autoškolu Kopecký doporučuji!
vloženo: 26. září 2020

Super profesionální přístup,ve všech směrech.Nekřičí,vše trpělivě vysvětlí,hodně mě pomohl jejich humor, perfektní příprava jak teorie tak praxe všem vřele doporučuji,řidička Zdeňka
vloženo: 31. srpna 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

S kurzem jsem velmi spokojen, dělal jsem ŘP. skupiny A, chlapci sou velmi přijemní a na moto mě naučili perfektne. Jednání a vše jak má být.

vřele doporučuji !
vloženo: 2. listopadu 2018
vložil: Václav Leso,

Vedení teoretické části je velmi podrobné, poctivě vedené. Lektorka pí.Kopecká upozorňuje na záludnosti silničního provozu,důsledně připravuje ke zkouškám. Při praktické části- jízdy - jsou trpěliví,klidní. Dokážou i úplného laika připravit .
vloženo: 2. června 2015

Dobrý den,
Hodnocení této autoškoly je dost špatné.
Jedná se o nejhorší a nejdražší autoškolu v okolí a také vůbec nevíte jak na tom celou dobu jste.
vloženo: 20. listopadu 2012
vložil: Lada,

Ve Všech autoškolách lze získat řidičák, ale pouze některé vás naučí skutečně řídit. Mezi ty, kde vás to naučí, patří právě i tato autoškola.
vloženo: 27. října 2011

Byla jsem velmi spokojena s přístupem k žákům, a vzhledem k mému věku(48)i s trpělivostí hlavně při jízdách děkuji
vloženo: 11. března 2010

Pokud máte s autoškolou Kopecký osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Kopecký < <

Autoškola Kopecký - navigace