Autoškola Leny - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Leny

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Leny < <

Půl roku jsem čekala na zahájení kurzu. Po tom, co došlo na předem dohodnuté období se paní přestala ozývat, načež došlo k nepříjemné komunikaci, kdy mi bylo vyčteno že nemám dostatek trpělivosti a kdybych ji měla, dočkala bych se třeba i individuálního přístupu. Individuální přístup v tom smyslu, že jsme se po několika týdnech (ne)komunikace dohodly na konkrétním termínu. Termín odvolala dvě hodiny před sjednaným časem. Poté jsme se opět dohodly s tím, že budu mít čas v pondělí, ve čtvrtek a v pátek. Paní Lenka se od neděle neozvala a v uterý mi napsala, zda mám čas ve středu večer. Ke konci dodala, že by každý chtěl rychlý kurz za dobrou cenu.
Čekat půl roku na nic a zaplatit za to víc, než za průměrnou autoškolu v Brně (samozřejmě jsem nic neplatila, hodnotím cenu kurzu) mi nepřijde jako individuální přístup, dobrá cena či rychlý kurz.

Hodnocení platí mimo úroveň vozového parku a vybavení autoškoly, protože s tím ani po půl roce, bohužel, nemám žádné zkušenosti.
vloženo: 13. července 2021

Autoškola Leny byla skvělá volba. Instruktorka Lenka byla neskutečně přátelská a empatická, vždy jsem se s ní cítila dobře a bezpečně, vše v klidu a srozumitelně vysvětlila. Líbil se mi její individuální přístup, vždycky jsme se zaměřovali na to, co mi zrovna nešlo. Vždycky mi ve všem vyšla vstříc a během závěrečné zkoušky mi byla psychickou oporou. Na tom, že jsem zkoušku udělala na poprvé, má obrovskou zásluhu.
vloženo: 9. ledna 2020
vložil: Klára Klofáčová,

Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Pokud máte s autoškolou Leny osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Leny < <

Autoškola Leny - navigace