Autoškola Ing. Čestmír Spousta - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Ing. Čestmír Spousta

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Ing. Čestmír Spousta < <

Autoškola mi ukázala, jak se auta nebát a zároveň k němu mít respekt. Byla jsem moc spokojena jak s přístupem lektorů, tak i s celým pečlivě promyšleným průběhem kurzu. Jsou to hodní učitelé a ví, co dělají.
vloženo: 13. února 2020
vložil: Alena Olejářová, emailová adresa nezveřejněna

Skvělý přístup !
vloženo: 26. prosince 2019
vložil: Michaela Králová,

Autoškolu doporučuju, myslím, že je to nejlepší volba pokud jste z okolí Loun :) nemůžu si na nic stěžovat, přístup skvělý a závěrečky jsem zvládla :)
vloženo: 31. ledna 2014

První věc co se mi na této autoškole líbí, je skvělý přístup k začínajícím řidičům. Vše se řeší v klidu, což je podle mě velice důležité. Vybavení autoškoly je dobré a vozy ve skvělím stavu. Tuto autoškolu vřele doporučuju.
vloženo: 28. června 2013
vložil: jméno nezveřejněno,

Po celou dobu mého kurzu jsem měla strach,ale pan učitel je profík, a ví jak Vás zbavit stresu.Jinak vše bylo v pořádku jízdy byly super:-))))))Nika
vloženo: 8. září 2010