Autoškola Nečas - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Nečas

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nečas < <

Autoškole bych vytknul pár věcí...
Ve třídě nemají dostatek židlí, takže když je v kurzu více žáků, tak si nemají, kam sednout. Dále je tam jedna extra nepříjemná instruktorka, která vypadá jako, kdyby si užívala, že může člověka rozhodit. Což podle mého není člověk, který by měl učit něco tak důležitého, jako je řízení. Pak mě při první jízdě trochu zaskočilo, že jsme nejeli na žádný "cvičák" a instruktor si myslel, že po pěti minutovém vysvětlení už budu jezdit v provozu. Což jsem opravdu ještě nedokázal a tak mě na první hodinu neochotně vzal rozjezdit se na prázdné parkoviště.
Ale dokážu si představit, že existují mnohem horší autoškoly, jen s jinou nemám žádné zkušenosti.
vloženo: 14. prosince 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Pokud máte s autoškolou Nečas osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nečas < <

Autoškola Nečas - navigace