Autoškola Matula - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Matula

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Matula < <

Pan Matula byl při jízdách nejenže nepříjemný a urážel účastníky, kteří jezdili přede mnou, ale nechutně zneužíval svého postavení k osahávání. Neustále mne osahával na stehně, aby mi "ukázal", jak silně mám sešlapávat pedály. Já, tehdy 18 letá, jsem byla dost vyděšená už ze samotné jízdy po Brně a nebyla jsem schopná ostře reagovat proti mnohem starší autoritě. Navíc ani nebylo jak se bránit, komu bych tak asi dokázala a jak, že mi sahá na stehna? Takže jen upozorňuju rodiče, aby věděli, že kluky zásadně ponižuje a holky osahává, takže pokud nechtějí, aby to jejich děti zažily, tak autoškola raději někde jinde.
vloženo: 12. června 2021

Nepřijemný, agresivní, povýšený. Nikomu nedoporučuji. Docela sem se těšil na komisaře na zkoušce, protože jezdit s panem "učitelem" byl otřes.
vloženo: 6. října 2013
vložil: Peťa, emailová adresa nezveřejněna

Napřed sem se těšila ale když mi po několika jízdách odpověděl že si mám radši poridit dvě šalinkartu,přestalo mě to bavit a to říkal že sme nejhorší skupina uchazeči jakou kdy zažil takže přístup takovýho učitele byla fakt síla,takže poslední jízdy sem fakt dělala s nechuti.Je to už 8 let a jízdy sem neudělala,už ani nemám chuť to zkoušet jinde.
vloženo: 3. září 2013
vložil: renata,

Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Pokud máte s autoškolou Matula osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Matula < <

Autoškola Matula - navigace