Autoškola Miltner - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Miltner

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Miltner < <

Fajn přístup, příprava na zkoušky :)
vloženo: 7. října 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Osobně tuto autoškolu rozhodně nikomu nedoporučím. Neustále rušení jízd, bezohledný přístup k žákům. Pan učitel vam za 45 minut jizdy napíše dve hodiny jizdy, takze sprosté okrádání. Největší starosti je zde, aby chudák auto netrpělo tim, ze se na nem žáci učí jezdit. Velmi často je pan učitel nepříjemný a pri jízdě stresuje žaka víc nez samotné řízení.
vloženo: 30. října 2016

vloženo: 30. října 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Osobně mi přijde, že přístup k žákům je velice špatný. Jízdy se často ručily nebo se měnilo datum. K závěrečkám se jde s neodjetýma hodinama (klasicky okrádá), pan učitel velmi často zvyšuje na žáky hlas a více než učení ho zajímá jeho auto. Osobně tuto autoškolu nikomu nedoporučím.
vloženo: 13. června 2016

Na testy jsem byla připravená díky testům z netu.Zkoušela jsem jich několik,ale e-testy měly ty nejaktuálnější.Necítila jsem se moc dobře připravená na jízdy,protože jsem měla pocit,že ve škole vázla komunikace při jízdách,málo vysvětlování ,proč a jak a za jakých okolností apod.
vloženo: 24. září 2010
vložil: Marcela Matějíčková,

Pokud máte s autoškolou Miltner osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Miltner < <

Autoškola Miltner - navigace