Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Nápravník - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Nápravník

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nápravník < <


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Chtěla bych se tím to omluvit panu Napravnikovi byla jsem naštvaná a tak jsem o něm napsala špatnou recenzi a vím že se to nedělá...Pane Napravnik veřejně se Vám omlouvám Petra L.
vloženo: 12. listopadu 2018
vložil: Petra, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Tak za prvé jediná výhoda je že je levná ale jinak to stojí za prt už po 3 dělám opravné zkoušky z testů učitel mě nazval na učebně před ostatními žáky cituji... Pak přijdou takový magoři (ukázal na mě) a neudělají testy a jdou znova... Takže přístup k lidem nic moc... Takže moc nedoporučuji
vloženo: 29. října 2018
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu pana Nápravníka určitě doporučuji, má velkou trpělivost, profesionální přístup, vždy ochotný přizpůsobit jízdy aby to vyhovovalo oběma stranám a srozumitelně vysvětlí jakoukoli otázku. Dělala jsem autoškolu v 59ti letech, nikdy jsem neřídila, naučil mě v klidu jezdit a dodnes slyším v hlavě jeho rady při jízdě. Ještě jednou Vám pane Nápravníku velice děkuji.
Jana Prokešová
vloženo: 1. ledna 2017
vložil: Jana Prokešová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu můžu vřele doporučit. Byla jsem spokojená jak s nízkou cenou tak i s přístupem Pana Nápravníka. Narozdíl od autoškoly Efler je sním skvělá domluva a ke svým žákům se chová mile není sprostý na žáky a nekřičí na ně jako to bylo u této autoškoly, která mi dělala neustále problémy, abych autoškolu u Pana Nápravníka neudělala. Autoškolu jsem úspěšně dokončila a byla jsem na 100% spokojená. Mašátová
vloženo: 22. února 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou Nápravník jsem byl nadmíru spokojen. Pan Nápravník má obrovské zkušenosti a jaký koliv dotaz velice rád a dobře vysvětlí. Autoškolu u pana Nápravníka dělala moje celá rodina a všichni jsme velice spokojený.
vloženo: 18. února 2016
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Vřele autoškolu doporučuji.Já jsem velký trémista a pan Nápravník je pohodový klidný a naučí.Jsem ráda že jsem dělala řidičák u něj.Moc děkuji p.Nápravník že jste měl se mnou velkou trpělivost a že jsem řidičák zvládla.Fišerová Jana
vloženo: 20. srpna 2015
vložil: Jana Fišerová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Ten kdo hledá autoškolu, ať jde k panu Nápravníkovi. Je milý, klidný, snaží se vyjít maximálně vstříc a hlavně vás naučí. Doporučuji určitě!
Poláková
vloženo: 29. července 2015
vložil: Kateřina Poláková, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Dobrý den, píšu sem svou zkušenost s touto autoškolou, konkrétně s lektorem Nápravníkem. Tuhle autoškolu rozhodně nemůžu doporučit, dělal jsem řidičák na motorku v 15 u autoškoly Varchol a k této jsem se nechal zlákat nižší cenou a na doporučení. Zpočátku probíhalo vše v pořádku a byl jsem nadšený, ale postupem času jsem byl stále více a více nespokojen s kvalitou a průběhem výuky. Pan Nápravník má velmi specifický a jemu asi optimální styl výuky. Pořád vám něco vytýká a má připomínky k vašemu stylu řízení, stále se opakující nevhodné poznámky (viz nedostatečná rychlost v provozu, zdržování provozu, špatná poloha vozidla ve vodících čarách, nemístné shazující připomínky...pořád dokola) vrcholem je že se vám pořád snaží pomáhat, pořád vám pomáhá se spojku (když mi to na křižovatce chcípne, tak uvažte sami je to autoškola takže se to může stát, nikdy mě nenechá nastartovat automobil samotného a rozjet se, vše vždy učiní za mě) opravdu se na mě pane Nápravník nezlobte ale tento styl výuky je naprosto nevhodný, tímto se se opravdu nic nenaučím a tak to také dopadlo...jeho oblíbený argument je že přeci nebudeme zdržovat ostatní. Nedokáže pochopit že se člověk potřebuje naučit řídit, k tomu ta autoškola má sloužit. Za těch 15 jízd co jsem pod ním vydržel jsme absolvovali snad stále a stéle tu samou trasu. Vrcholem je naprostá nepřizpůsobivost vašemu času, studuji a dojíždím takže je to pro mě obtížné, ale tak jsem jeho zákazník tak bych očekával aspoň trochu vstřícnosti a přizpůsobivosti. Nedokážu si představit jak tímto způsobem může tohle někdo absolvovat při zaměstnání. Výsledkem je že jsem od něho musel odejít a obětovat těch 7500 kč které už nikdy neuvidím. Teď jsem u jiné autoškoly a lituji těch peněz a času, ale přístup je opravdu profesionální což se o panu Nápravníkovi tvrdit nedá. Dříve prý býval perfektní což jsem slyšel i od více lidí, ale za mě absolutní nespokojenost.
vloženo: 9. července 2015
vložil: Jiří Kánský,

Reakce provozovatele autoškoly na toho hodnocení: Reaguji na toto nepravdivé ohodnocení vložené p.Jířím Kánským, Kaner88@seznam.cz dne 9.července 2015
Toto hodnocení se nezakládá na pravdě nikdy jsem tohoto žáka v evidenci neměl.Za posledních desítky let nemám nedokončeného nebo propadlého žáka, naopak ke mně přicházejí nedokončení nebo neprospělí žáci z jiných autoškol.
Autoškola Nápravník Litoměřice


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   V 15 letech řidičák na malou motorku- tehdy jeste naproti ZČ, nyní Hartex
V 19 pak osobak+traktor
Ve 27 profesní
Vše u pana Nápravníka. Je to profík a když jsem viděl,koho všechno naučil nejenom řídit, ale i předpisy, tak říkám - PROFÍK NA SVÉM MÍSTĚ !!!
vloženo: 12. prosince 2013
vložil: Tomáš Rethy, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Kdo chcete získat řidičák v klidu, běžte do Autoškoly k panu Nápravníkovi. Já jsem u něj dělala skupinu B a opravdu si pana Nápravníka nemůžu vynachválit. Je to trpělivý a upřímný člověk. Jízdy se dělají ve vozidle Škoda Octavia, které je velmi dobře vybaveno, to auto řídí skoro samo. :) Cena kurzu je docela nízká :) Na to, jaké ceny mají ostatní autoškoly :) Přesvědčte se sami a běžte do autoškoly k panu Nápravníkovi, nebudete litovat!! Lucka R.
vloženo: 15. dubna 2012
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola p.Nápravníka nemá chybu.Všechny zkoušky jsem udělal na poprvé získal jsme skupinu B+T.
vloženo: 14. listopadu 2011
vložil: Gubanič, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškola pana Nápravníka je bezkonkurenční ve vztahu a přístupu ke svým žákum.Osobní a ochotný přístup ke každému žáku se jen tak nevidí,žádná nervozita,pouze snaha dovést uspěšně každého žáka k závěrečným zkouškám.Za jeden měsíc mě pan Nápravník připravil,zkoušky jsem udělala napoprvé,Vřele každému doporučuji.Bošková Lenka Bosek.lenka@seznam.cz
vloženo: 10. prosince 2010
vložil: Lenka Bošková,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

Text vložený provozovatelem autoškoly: Přeji všem hodně kilometrů bez nehod.Autoškola Nápravník
vloženo: 6. listopadu 2010


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Autoškolu u p. Nápravníka jsem dělal před třemi lety, dělal ji zde i můj otec a také můj bratr, nikdo z nás si nemůže p. Nápravníka vynachválit, je to hodný pán s dobrým srdcem a hlavně velikou ochotou dodat základní řidičské znalosti, z vlastní zkušenosti vim, že p. Nápravník na své studenty nekřičí ani jim vulgárně nenadává, tak jsem jsem slyšel, že to funguje u jiných autoškol, p. Nápravník má úplně jinou metodu jak donutit lidi k tomu, aby se učili a autoškolu řádně dokončili, tato metoda se mi za prvé zdá účinější a klidnější nežli metoda pomužívání nadávek a vulgarismů, které vás akorád dost vykolejí z nálady a sníží vaše řidičské schopnosti. Zatím jsem u p. Nápravníka podstoupil pouze školení na skupinu B, ovšem v brzké době plánuji své řidičské oprávnění rozšířit na skupiny A a B, je také jasné kde a u koho, jinou školu se ani nenamáhám hledat. Autoškolu Nápravník vřele všem doporučuji.
vloženo: 30. května 2010
vložil: Lukáš Rausch, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   S autoškolou pana Nápravníka nemám vlastní zkušenosti,ale s panem Nápravníkem ano a to ze školy kde jsem pod jeho vedením udělal řidičské oprávnění skupiny T a musím potvrdid že panu Nápravníkovi záleží na tom aby své studenty naučil vše o řízení jakéhokoliv motorového vozidla a také je to naučí!!!Všem můžu pana Nápravníka vřele doporučit!!!
vloženo: 30. dubna 2010
vložil: Jakub Záruba,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Pan Nápravník byl velice příjemný, vstřícný a ochotný vyučující vůči těm, kteří měli zájem se naučit vše co bylo jen možné, osobně jsem se měl jízdy na škodě felicia která byla ve velmi dobrém a udržovaném stavu, konzultace byly plnohodnotné a plně mě připravili na zkoušky které jsem zvládl na 100%. Takže mohu všem jen doporučit. Laďa T.
vloženo: 14. února 2010
vložil: Ladislav Táborský,Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Nápravník osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nápravník < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Nápravník - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje