Autoškola Navrátil - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Navrátil

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Navrátil < <

Pan Miloš Navrátil mne sprostě okradl.
vloženo: 7. prosince 2018

Jízdy jsem si plánoval především jak se to hodilo mě a rušila se jen jedna zdůvodu poruchy. Pohodový a přátelský přístup instruktorů (za sebe doporučuji Artura nabo Stanislava).Dělal jsem sk. B a T. S auty jsem žádný problém neměl, zkusil jsem jet se všemi, ale traktor s vlekem je v horším stavu. Po stránce jízd ke zkouškám jsem byl na auto plně připraven. U traktoru jsem během cvič. jízd ani jednou necouvali a protoho kdo v traktoru sedí v traktoru poprvé až v autoškole by to mohl při závěrečkách problém. Testy z teorije jsem udělal na potřetí. první byla moje blbost když jsem se nenaučil, na druhé jsem se naučil skupinu B, ale těsně před zkouškou jsem se dozvěděl že dělám testy sk. C (kvůli traktoru) a o tom jsem neměl ani páru. Takže na potřetí 100%. Co se týče ceny, myslím že nemá moc konkurenci. navíc jsem dostal slevu 1000 Kč za to, že dělám 2 skupiny.
Tuto autoškolu doporučuji těm kteří chtějí si udělat řidičák levně ale nespěchají na něj.
vloženo: 15. listopadu 2013
vložil: Radek V, emailová adresa nezveřejněna

I já jsem dělala "Béčko" v AŠ Navrátil. Vybrala jsem si ji, protože ji mám cestou z i do práce, je přímo u zastávky MHD a cenově odpovídala průměru.
Co se týká vybavení školy, pro mě nebylo podstatné, jelikož jsem ji navštívila za celou dobu 4x včetně zkoušek.Vše se dá dohodnout po telefonu a flexibilně.
Vozový park mě zaujal tím, že jsem se učila jezdit "velkým" autem Peugeot 408, dokonce jsem z něj i při mé výšce 156cm "viděla ven" což se o některých jiných autech říci nedá (Navíc jsem potom neměla problém přesednout do jiného auta, aniž bych měla pocit, že se někam "nevejdu" jako s tou malou beruškou ze školy).
Líbilo se mi, že si mohu vybrat svého instruktora a domlouvat si jízdy přímo podle potřeby. Pan Kovelský byl vždy velmi trpělivý a klidný, vše zvládal s přehledem. Během jízd probral i teorii a upozornil na různé situace a jejich řešení.
Tímto bych mu chtěla poděkovat za statečnost a trpělivost, se kterou snášel moje začátečnické chyby a zmatkování. Jen díky němu jsem zvládla zkoušky na první pokus.
Z autoškoly jsem odcházela šťastná, že už to mám za sebou, jako každý, takže podtrženo, shrnuto: měla jsem skvělého učitele, spolehlivé auto, nepřišla jsem ani o celoživotní úspory, řidičák mám už 2 měsíce v kapse a najeto cca 2000 km s jednou odřenou poklicí, takže jsem spokojena.

vloženo: 12. července 2013
vložil: Katka V., emailová adresa nezveřejněna

Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Pokud máte s autoškolou Navrátil osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Navrátil < <

Autoškola Navrátil - navigace