Autoškola Nikola Navrátilová - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Nikola Navrátilová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nikola Navrátilová < <

Absolvoval jsem ve svých 40ti letech rozšíření na skupinu A. Vše trvalo cca 6 týdnů. Organizačně si nemohu na nic stěžovat. Velmi oceňuji práci instruktora p. Oudy. Všechny jeho rady vedly k bezpečnému pohybu v provozu a správnému ovládání motorky. Na jízdy jsem se vždycky těšil.
vloženo: 23. prosince 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Za tu vysokou cenu čekám na jízdy strašně dlouho.Docela lituji s výběrem této autoškoly.Určitě nedoporučuji.
vloženo: 4. července 2017
vložil: Kim, emailová adresa nezveřejněna

Tuto autoškolu nedoporučuji,je moc drahá a za ty peníze na jízdy čekáte 3-4 týdny !!!!
Učitelé a výuka nic moc.
vloženo: 21. května 2017
vložil: Ded, emailová adresa nezveřejněna

Nedoporučuji tuto autoškolu.Výuky jsou nezajímavé.
Učitel vysvětluje učivo až moc odborně.(nikdo mu nerozumí).Instruktoři mě připadají,že oni sami nic neví.Profesionalita učitelů je na nule.
V kanceláři je arogantní přístup.Navíc je tato autoškola drahá.Byla mě sice doporučena mými známými,ale nakonec to nebylo tak jak říkali.Prostě tam už nejsou bohužel učitelé,které mi známí doporučovali.
vloženo: 25. ledna 2017

Uspesne jsem slozila zkousky ale velmi jsem se podivila ,kdyz me po zkouskach kontaktoval ucitel pan Lnenicka a nabizel me divne navrhy.Nevim kde vzal na me cislo !!!!!! Nedoporucuji tuto auzoskolu.

vloženo: 12. října 2016

Nedoporucuju.Za 8.000 je to drahe a ani!! neni !!ucitel se kterym celou dobu jezdite u zkousek.Jinak ucitel p.Florian je super toho doporucuju a hodnej je i pan Nemec.Jo a je divna ta slecna v tom kanclu.
vloženo: 20. září 2016

Spatny pristup k zakum(arogantni slecna) v kancelari.Prispevky a prosby zaku na portale autoskoly ,pokud jsou negativni tak je smazou, aby je nemohli ostatni sdilet.Jedina pochvala je pan ucitel Petr Florian.Je vlidny,hodny a hodne nauci.
Byvaly zak.
vloženo: 19. září 2016

Berte tuto autoškolu a jezdite s p.Floriánem.Ten je nejlepší. Když nebude Florián volnej tak berte p.Tomka ten je taky dobrej.
vloženo: 28. ledna 2014

Dal jsem na radu kámošů co už v této autoškole byli a udělal jsem dobře.Na doporučení jsem jezdil jen s p.Floriánem.Musel jsem trochu čekat protože byl furt obsazenej,ale vyplatilo se.Byl totiž super a naučil mě jezdit tak,že mě pochválil i tata a to je co říct.Udělal jsem zkoušku na poprvé.D.H.
vloženo: 20. ledna 2014

Vřele doporučuji tudle autoškolu! Bezvadné vyučovací hodiny s P.Floriánem které byly poučné i zábavné a jízdy s P. Tomkem bezkonkurenční i s P.Floriánem ale já moc dekuji P. Tomkovi za jeho trpělivos ochotu vysvětlit projet si chybná místa znova dáva tomu trochu víc než ostatni má to náboj i jeho tzv. drily mi tak pomohli že zkouška byla nuda :-) Pan Tomek se pro tudle práci narodil a opravdu naučí zábavným způsobem stres sním odpadne i u zkoušek je velkou podporou dekuji této autoškole
vloženo: 19. ledna 2014
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Kurz proběhl rychle. Instruktoři byly bezva a vyhověli mě ve všem co jsem potřebovala. Auta nejsou v nejlepším stavuj, ale naučíte se s nimi řídit. Na závěrečkách to z 10 z nás udělalo 8.
Vřele doporučuji
vloženo: 18. ledna 2014

Byla jsem moc spokojená s učitelem p.Floriánem.Vřele tohoto pána všem doporučuji !!
Hodně mě naučil a byl na mě hodný.A.M.
vloženo: 13. ledna 2014

Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Pokud máte s autoškolou Nikola Navrátilová osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Nikola Navrátilová < <

Autoškola Nikola Navrátilová - navigace