Autoškola Okruh - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Okruh

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Okruh < <

Po špatné zkušenosti s autoškolou v Hustopečích jsem přešla do autoškoly Okruh v Brně a ve srovnání těchto dvou autoškol je to 100 a 1. :) V autoškole Okruh jsem se cítila v bezpečí, výborně mě připravili na závěrečné zkoušky, které jsem udělala napoprvé. Instruktor je velice milý a trpělivý, když něčemu nerozumíte, umí situaci pěkně vysvětlit a popsat. Pro mě jízda po Brně s touto autoškolou byla sranda, doučili mě věci, tam kde druzí selhali - a možná záměrně. Někdy je lepší jít do menší autoškoly, kde dbají na kvalitu výuky, než se hnát bezhlavě do vyhlášené. :) Ceny jsou taky super, oproti Hustopečím. :)
vloženo: 4. března 2018
vložil: Hana Křížová, emailová adresa nezveřejněna

Vytáhnou peníze a nic nenaučí!
vloženo: 27. ledna 2017
vložil: Devil,

Pan učitel Fölkl je velmi trpělivý, hodný a jen tak ho něco nezorhodí. Celkově celá má autoškola proběhla velmi hladce.
vloženo: 1. dubna 2014
vložil: Magda P., emailová adresa nezveřejněna

Kurz byl celkově veden na profesionální úrovni, ke zkouškám jsem šel s klidnou hlavou, instruktor Mira je pohodář a nic ho nerozhodí.
vloženo: 17. září 2013
vložil: jméno nezveřejněno,

Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Pokud máte s autoškolou Okruh osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Okruh < <

Autoškola Okruh - navigace