Autoškola Omega - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Omega

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Omega < <

U této autoškoly Vas připraví dobře jen je třeba více tlačit na vedení aby jste kurz nedělali půl roku. Na skupinu C bych ocenil třeba trochu opraseni zdravovedy a znalost první pomoci při nehodě. Jinak instruktoři se kterými jsem jezdil byli fajn a pokud opravdu má člověk zájem dokáží ho připravit a jízdu s přívěsem a připravit na nečekaně situace v provozu. U profesního průkazu bych ocenil i ovládání tachografu a více času s AETREM, ale jinak mohu jen doporučit. Pavel
vloženo: 4. září 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Tato autoškola mi byla doporučena a jsem jen ráda. Díky nim (instruktorům) mám řidičák v kapse. S autoškolou a instruktory jsem byla spokojená, až na jednoho při jízdách, ale toho jsem si vyměnila a druhý byl naprosto skvělý. Můžu jen doporučit!
vloženo: 7. července 2013
vložil: jméno nezveřejněno,

Spokojnost s jednáním, flexibilita učitelů, komunikace na úrovni ze které je cítit, že je pro ně zákazník obchodním partnerem a ne obtěžujícím prvkem. Děkuji celému týmu Omega.
vloženo: 21. ledna 2013
vložil: Zbyněk, emailová adresa nezveřejněna

Autoskolu Omega dopurucuji ,me se tam libilo !
vloženo: 9. května 2010

Pokud máte s autoškolou Omega osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Omega < <

Autoškola Omega - navigace