Autoškola Omega - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Omega

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Omega < <

Dělala jsem řidičák skupiny B - za mě instruktoři skvělí, jezdila jsem hlavně s panem Helešicem a párkrát i s panem Bartoníčkem, oba hodní, poradí, pomůžou - při závěrečkách pan Valeš (jestli to dobře píšu) také super. Co mě ale hodně zklamalo, bylo chování pana Dvořáka. Při hodinách teorie byl v pohodě, ale jakmile došlo na jednání ohledně závěrečných zkoušek nebo že se člověk potřebuje na něco zeptat.. katastrofa jednání! Arogantní, neochota! Jinak autoškola za mě palec nahoru, až na chování pana Dvořáka, měl by na svém přístupu k uchazečům, kteří mu PLATÍ za služby a ŽIVÍ ho, zapracovat :).
vloženo: 3. července 2018
vložil: Veronika, emailová adresa nezveřejněna

Autoškola Omega je výborný učitel jako celek..Hlavně školení řidičů od pana Karáska na kterém chodím už snad 100 :-)) let je super.Proskoli a rad zodpoví všechny naše otázky. ...Děkuji za profesionální přístup. Hodně úspěchů do života přeje Španěl. ?
vloženo: 22. února 2015
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

vloženo: 22. února 2015
vložil: David Paur,

S touto autoškolou jsem velice v rozpacích. Nastoupil jsem na výuku k panu Dvořákovi a zažil jsem úplně stejný přístup, jako tady psala již jedna slečna - když se mě zeptal, jestli jsem motorku už někdy řídil, tak jsem mu odpověděl, že pochopitelně ne. On se znechuceným výrazem odvětil &quot;Bože, tak to je fakt paráda, další začátečník.&quot;. Po 3 jízdách, neustálého arogantního jednání jsem mu řekl dost, a zažádal jsem o výměnu lektora. Dostal jsem pana Petříka, a můžu s čistým svědomím říct, že právě díky němu jsem závěrečné zkoušky zdárně udělal na první pokus. Jeho přístup je sice osobitý, avšak jeho jednání je...jak to říct...nekřivé - řekl mi, co a jak mám dělat a změnit, dokázal mě pochválit, říct že něco dělám správně. Opravdu se choval jako učitel, který chce žáka něco naučit. Né jako pan Dvořák, kdy mu bylo přítěží, že se mnou musí těch 55minut trávit na jedné motorce. A jestli si toto jednou pan Dvořák přečte, zde je pro něj vzkaz: Snažte se neplivat za jízdy z motorky. Je to nechutné a akorát to o Vás něco vypovídá.
vloženo: 4. prosince 2012
vložil: Matěj,

Super přístup od p. Schonbecka je pohodář a dokázal mě naučit soustředěnosti neplašit atd :D Prostředí autoškoly trochu zastaralé ale to se přežije. Auto super - nová Kia Soul. Teoretická výuka trochu pokulhává, ale p. učitel vše rád zodpoví i při jízdách. Ochota je na jedničku co se týká přehazování jízd apod. DOPORUČUJI!!! ale pozor znám pouze p. Schonbecka - za zbytek učitelů neručím...
vloženo: 19. září 2011

Tak do toho bych už NIKDY nešla. Absolutně hrozný přístup! Nevím, jestli to bylo tím, že sem mladá, nebo co p. Dvořákovi nelíbilo, ale tohle opravdu nikomu nepřeju. Například: Moje první jízda: Přišla sem jezdit s opravdovou chutí, s tátou jezdím od 11 let. Zeptal se mě, jestli už sem někdy řídila, řekla sem, že ne, že je to moje první jízda. Začal řvát, jako jak to, že to za "bude něco" atd. Nevěřila sem vlastním uším. Bylo to hrozný. Ječel jak jen mohl, ta všechno. Přežila sem s ním 2 jízdy, pak sem to vzdala, chodila sem domu pokaždé v slzách, vždy mě dokázal parádně vydeptat. Takže OMEGA NE!
vloženo: 11. srpna 2011
vložil: Tereza, emailová adresa nezveřejněna

Nevěřila jsem, že se v 50letech naučím řídit auto. Tato autoškola mě to naučila i když ještě nemám po zkouškách, jsem velice spokojena i s přístupem instruktorů. Dávají člověku jistotu a hlavně povzbuzují.Mají úžasnou trpělivost ve výcviku.A co se týče teorie,také jsem byla velice spokojena s výkladem, kterému se dá opravdu porozumět.Zkrátka jsem velice spokojena. Děkuji autoškole Omega
vloženo: 7. srpna 2011
vložil: Daša, emailová adresa nezveřejněna

Do autoškoly jsem chodila s nadšením, měla jsem příjemného instruktora, se kterým jsem se mnoho naučila a zároveň i pobavila. Vyhovoval mi i systém - jako pracující jsem se mohla učit doma svým tempem a pokud jsem něčemu nerozumněla, bylo mi to vysvětleno s ochotou. Získala jsem za volantem jistotu a nebála se vyjet do provozu sama. Díky!
vloženo: 24. listopadu 2010
vložil: Janička, emailová adresa nezveřejněna

paráda mel jsem příjemného instruktora a za to sem rád. Celkovej dojem z autoškoly je pro mne výborný naučili mne to co sem neumel a pro řízení auta potřebný veci. sem rád že sem byl zde
vloženo: 9. dubna 2010
vložil: Tomáš Jelínek, emailová adresa nezveřejněna

autoškola Omega je super a všem,kteří si chtejí udělat autoškolu bych ráda poradila,ať jdou do Omegy.Chovají se k lidem suprově a navíc jim věnují co nejvíc času,takže máte autoškolu brzo hotovou.
vloženo: 30. listopadu 2009
vložil: Maja,

Pokud máte s autoškolou Omega osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Omega < <

Autoškola Omega - navigace