Autoškola Bohumil Oslík - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Bohumil Oslík

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Bohumil Oslík < <

Za mě osobně nejlepší volba autoškoly. Přístup pana Oslíka i paní Savincové byl skvělý. Mohu Vám tuto autoškolu 100% doporučit. :)
vloženo: 7. září 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Nejlepší autoškola, kterou jsem si mohla vybrat :) Ostrováci by rozhodně neměli váhat, nekoukejte na cenu, ale na kvalitu výsledku :) Jsem moc spokojená s přístupem jak pana Oslíka, tak paní Savincové. Trpělivost a ochota z jejich strany neuvěřitelná.
vloženo: 21. června 2018
vložil: Eliška Skalová, emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 16. září 2016
vložil: Lukáš pavelek,

Přístup vyučujících k žákům je na vysoké úrovni, výborná komunikace. Materiály na hodiny výuky perfektně připraveny.
Doporučuji návštěvu kurzu autoškoly známým, kteří se rozhodují o jejím absolvování.
Všem lektorům "Autoškoly Bohumil Oslík" děkuji za vynikající přípravu pro řízení vozidla.
vloženo: 23. ledna 2013
vložil: Hanka Mackeová,

Absolvovala jsem u Pana Oslíka kurz v roce 2004 a za sebe můžu říct,že Pan Oslík je perfektní člověk a učitel.Díky němu a Blance Savincové jezdím až do teď bez nehody a mám všechny body. Chtěla bych mu tímto poděkovat a říci Vám,že pokud jste z Ostrova neměly by jste váhat a jít právě sem na kurz.Ivana Neubauerová v době studia Olahová. Přeji Vám hodně tak spokojených žáků,jako jsem já. Pořád jezdím s plišovím oslíkem na palubovce . Dává na mě pozor!
vloženo: 17. října 2012
vložil: Ivana Neubauerová,

Pokud máte s autoškolou Bohumil Oslík osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Bohumil Oslík < <

Autoškola Bohumil Oslík - navigace