Autoškola Jiří Pabouček - hodnocení a reference

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jiří Pabouček < <

vloženo: 20. dubna 2014
vložil: Simona Kleinová,

Pokud máte s autoškolou Jiří Pabouček osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Jiří Pabouček < <

Autoškola Jiří Pabouček - navigace