Autoškola Panter, Martin Nespěšný

569 82, Borová u Poličky
web: http://www.autoskolapanter.cz

kontaktní údaje

MottoCílem je naučit naše studenty bezpečně a předpisově ovládat motorová vozidla.

Další provozovny

Litomyšl, Toulovcovo náměstí 1165

Popis autoškoly

Bohatě vybavená učebna pro výuku teorie, mnoho funkčních modelů pro výuku praxe, automobilní trenažér AT 208 (Fabia), autocvičiště. Vzhledem k tomu, že držitel skupiny "B" může jezdit i na motocyklu, je možno v rámci výuky na skupinu B absolvovat i 1 hodinu výuky na motocyklovém trenažéru Honda
Kvalitu přípravy nepodřizujeme produktivitě!

Vozový park motocykl: osobní automobil:
  • Škoda Roomster (rok výroby 2007) [benzín] (klimatizace)
  • Škoda Octavia II (rok výroby 2007) [nafta] (klimatizace)
  • Škoda Rapid (rok výroby 2013) [benzín] (klimatizace,vyhřívání sedaček,parkovací senzory)
  • Agados přívěs sk.E (rok výroby 2013) [nafta] (B96, BE)
  • Mercedes Benz Vito 115 CDI (rok výroby 2010) [nafta] (tempomat klimatizace, výcvik skupin B96 BE)
  • Autotrenažer AT (rok výroby 2017) [benzín]
  • Škoda Yeti 4x4 (rok výroby 2016) [nafta] (dvouzónová automatická klimatizace,vyhřívání sedaček,parkovací senzory, asistent rozjezdu do kopce, asistent pro jízdu z kopce, off-road 4x4 )
  • Škoda Octavia III 4x4 (rok výroby 2017) [nafta] (dvouzónová automatická klimatizace,vyhřívání sedaček,parkovací senzory)
nákladní automobil: autobus:
Autoškola Panter byla doposud ohodnocena 1krát s průměrným počtem 5 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Panter - navigace