Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Pechouš - hodnocení a reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Pechouš

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pechouš < <


   Neprofesionální přístup, nebo z mé zkušenosti, žádný přístup. Neprofesionalita ať už přístupem, tak vizáží a vybavením. Byl jsem žadatelem skupiny A, ale i po měsíci v této autoškole mi byla věnována pouze jedna jízda, neboť ze strany instruktora mi byly jízdy přesouvány s tím, že musí připravit jiné uchazeče na závěrečné zkoušky a nebo že bylo po dešti apod., jakoby všichni znamenali něco víc než já. Na tomto základě jsem se rozhodl ukončit kurz v této autoškole a přestoupil jsem do autoškoly Janouš v Žatci, kde se svým žákům věnují na 100 proc. , zde jsem se setkal s profesionálním, kamarádským a klidným přístupem a moderní vybaveností, tedy naprosto doporučuji. Bohužel Autoškola Pechouš mi další měsíc zadržovala lékařský posudek, který jsem musel předložit v nové autoškole. Pan Pechouš se odvolával na to, že na vyřízení má měsíc. To je možná sice pravda, ale nechápu co je to za těžký administrativní úkon, vrátit žadateli lékařský posudek. Přístup pana Pechouše byl následně takový, že nereagoval na sms zprávy. Až pod pohrůžkou že se obrátím na příslušné orgány, začal pan Pechouš jednat a potvrzení mi vrátil. I přesto, že jsme byli domluveni, že platbu odešle tentýž den při podpisu ukončení kurzu, platbu odeslal až třetí den, opět až když jsem ho telefonicky kontaktoval. Nemluvě o tom, že mi hned na začátku kurzu nebyla vystavena kniha jízd, kterou mi pan Pechouš předložil k podpisu až po dvou měsících, kdy jsem u něj v kanceláři podepsal ukončení kurzu. Kdybych byl křivák, tak tuto knihu dodatečně nepodepíšu a v takovém případě nevím na jakém základě by si pan Pechouš strhnul peníze, které si za to NIC strhnul. Takže když to shrnu, tak mě takto autoškola nenaučila vůbec nic, stálo mě to dva měsíce nervů a neustálého psaní sms a dožadování se o vrácení písemností a peněz a za toto ignorování si autoškola strhla 1700 kč za to NIC co jsem si od nich odnesl. A to nemluvím ani o vybavení, kdy na motocyklu jsou dvoje řídítka, tedy dost nepraktické při manipulaci, zvláště když jako začátečník máte manipulovat s motocyklem, ještě vézt zátěž instruktora na malém prostoru mezi garážemi, na místo toho, aby mě vzal na větší prostor, kde bych se cítil bezpečněji. Takže závěrem, tuto autoškolu bych nedoporučil nikomu i přesto že cena je o 1000 levnější než v autoškole Janouš v Žatci, ale tato dražší cena je nesrovnatelně vyvážena ochotným přístupem a profesionalitou, takže naprosto zanedbatelná částka. Pan Pechouš jistě ví kdo jsem a ani to nijak netajím a vám ostatním přeji pevné nervy. Pavel C.
vloženo: 23. září 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněna


   Učitel je dost nervózní a nelze autoškolu udělat v klidu.Toto nelze popsat slovy.
Určitě nedoporučuji,cena super,ale ta zkušenost za to nestála.
Docela hodně pevné nervy pro tuto autoškolu.

vloženo: 19. srpna 2021
vložil: jméno nezveřejněno, emailová adresa nezveřejněnaVložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Pechouš osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pechouš < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Pechouš - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje