Autoškola Pechouš - hodnocení a reference

Prezentace této autoškoly je v tuto chvíli aktualizována - některé údaje proto nemusí být aktuální.

Hodnocení autoškoly Pechouš

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pechouš < <

Dobrý den včera jsem úspěšně po 3 měsících dokončil kurz, vše probíhalo tak jak jsme se při přihlašování domluvili. Líbilo se mi že se pan Pechouš byl ochotný přizpůsobit mému pracovnímu rozvrhu tudíž nebyl žádný problém co se týče hodin teorie či jízd. Dost jsem byl také spokojen s cenou která je opravdu ještě dostupná. Z této autoškoly mohu říct že si odnáším mnoho poznatků a také na takto ztrávený čas budu rád vzpomínat doporučuji. Vlastimil B.
vloženo: 15. prosince 2023

Pokud vyloženě nemáte peníze a nechcete mít co nejlevnější autoškolu, tak sem nechoďte a pokud ano tak bych stejně doporučil si našetřit o pár tisíc víc, a jít jinam. Co jenom říct, dělal jsem kurz na motorku A2 a můžu říct, že to byla katastrofa... Pan Pechouš mi vysloveně znechutil jízdu na motorce a kurz jsem zrušil. Standartní doba kurzu by měla být měsíc, i jak se pan Pechouš dušoval, že to bude tak nějak 4/5 týdnů, no po měsíci a něco jsem absolvoval jednu jízdu a nesmyslně jsem musel napsat 10 teoretických testů, které i když jsem všechny zvládl mi stejně nic nedali. No mohl bych se tady rozčilovat, ale ten člověk mi za to nestojí.... Neustálé výmluvy, nedostatek času na studenty a neadekvátní přístup činí z této autoškoly můj nejhorší zážitek z řízení.

Naopak pokud hledáte autoškolu, tak doporučuji nedalekou autoškolu Janouš v Žatci, moderní učebny, moderní výbava, vlastní cvičiště a dopravní hřiště a kamarádský a parádní přístup. Na rozdíl od pana Pechouše, který Vás posadí na motorku u garáží někde a tam si ještě sedne za Vás (což v normální autoškole jezdíte od začátku sám) a křičí na Vás co máte dělat a je vyloženě hnusnej, mimo to pan Pechouš není nejmenší kousek a snažit se poprvé v životě řídit motorku ještě s ním za zády je fakt masakr. Konečný verdikt tedy, méně jak 1 hvězda se dát bohužel nedá.... VYVARUJTE SE TÉTO AUTOŠKOLE!!!!!!!!
vloženo: 12. srpna 2022

Neprofesionální přístup, nebo z mé zkušenosti, žádný přístup. Neprofesionalita ať už přístupem, tak vizáží a vybavením. Byl jsem žadatelem skupiny A, ale i po měsíci v této autoškole mi byla věnována pouze jedna jízda, neboť ze strany instruktora mi byly jízdy přesouvány s tím, že musí připravit jiné uchazeče na závěrečné zkoušky a nebo že bylo po dešti apod., jakoby všichni znamenali něco víc než já. Na tomto základě jsem se rozhodl ukončit kurz v této autoškole a přestoupil jsem do autoškoly Janouš v Žatci, kde se svým žákům věnují na 100 proc. , zde jsem se setkal s profesionálním, kamarádským a klidným přístupem a moderní vybaveností, tedy naprosto doporučuji. Bohužel Autoškola Pechouš mi další měsíc zadržovala lékařský posudek, který jsem musel předložit v nové autoškole. Pan Pechouš se odvolával na to, že na vyřízení má měsíc. To je možná sice pravda, ale nechápu co je to za těžký administrativní úkon, vrátit žadateli lékařský posudek. Přístup pana Pechouše byl následně takový, že nereagoval na sms zprávy. Až pod pohrůžkou že se obrátím na příslušné orgány, začal pan Pechouš jednat a potvrzení mi vrátil. I přesto, že jsme byli domluveni, že platbu odešle tentýž den při podpisu ukončení kurzu, platbu odeslal až třetí den, opět až když jsem ho telefonicky kontaktoval. Nemluvě o tom, že mi hned na začátku kurzu nebyla vystavena kniha jízd, kterou mi pan Pechouš předložil k podpisu až po dvou měsících, kdy jsem u něj v kanceláři podepsal ukončení kurzu. Kdybych byl křivák, tak tuto knihu dodatečně nepodepíšu a v takovém případě nevím na jakém základě by si pan Pechouš strhnul peníze, které si za to NIC strhnul. Takže když to shrnu, tak mě takto autoškola nenaučila vůbec nic, stálo mě to dva měsíce nervů a neustálého psaní sms a dožadování se o vrácení písemností a peněz a za toto ignorování si autoškola strhla 1700 kč za to NIC co jsem si od nich odnesl. A to nemluvím ani o vybavení, kdy na motocyklu jsou dvoje řídítka, tedy dost nepraktické při manipulaci, zvláště když jako začátečník máte manipulovat s motocyklem, ještě vézt zátěž instruktora na malém prostoru mezi garážemi, na místo toho, aby mě vzal na větší prostor, kde bych se cítil bezpečněji. Takže závěrem, tuto autoškolu bych nedoporučil nikomu i přesto že cena je o 1000 levnější než v autoškole Janouš v Žatci, ale tato dražší cena je nesrovnatelně vyvážena ochotným přístupem a profesionalitou, takže naprosto zanedbatelná částka. Pan Pechouš jistě ví kdo jsem a ani to nijak netajím a vám ostatním přeji pevné nervy. Pavel C.
vloženo: 23. září 2021

Učitel je dost nervózní a nelze autoškolu udělat v klidu.Toto nelze popsat slovy.
Určitě nedoporučuji,cena super,ale ta zkušenost za to nestála.
Docela hodně pevné nervy pro tuto autoškolu.

vloženo: 19. srpna 2021

Pokud máte s autoškolou Pechouš osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Pechouš < <

Autoškola Pechouš - navigace