Autoškola Pepa - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 3 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: šakal (sa****244@se****.cz) nejhorší autoškola vůbec
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Pepa, Bílovec

Jednak si myslím - vím, že tohle už mluví samo za sebe. Jsem bývalý student co dělal autoškolu u Procházky (autoškola pepa) a mohu všem důrazně doporučit ať k tomuhle cypovi nezamíří, pokud samozřejmě nechcete přijít o peníze a nervy. Mohu jen potvrdit že tenhle parchant pokaždé řve jak tur za sebemenší chybu, mohu i potvrdit, že vyhrožuje, že když s autem něco uděláte vše si zaplatíte a co se týče teoretických hodin, tak jednak u něj nejsou povinné, ale když už tam přijdete probíráte značky typu, kolik můžeš jet, tohle je zákaz vjezdu a ostatní v podstatě nepodstatné věci, které zná každý člověk s průměrným intelektem a to i bez řidičáku. Navíc, jeho zkoušky jsou s komisařem příjde mi že předem domluvené, to že tam lidi dělají papíry na 4 - 6 není žádná novinka. A nevím jestli se to také někomu stalo, ale největší třešinka na dortu byla po 2. neúspěšném pokusu, že si mohu pomoct "finančně" (zkouška byla na druhý den).
    A co se týče reakcí Procházky, jak můžete vidět u prvního příspěvku v téhle diskuzi, kde se odkazuje na marihuanu a udělal ze studenta úplného idiota, tak to samozřejmě může být pravda ale spíše bych se přikláněl k tomu, že ne. O tomto člověku mohu jen říct, že je to naprostý lhář a také není to zase tak dávno co jeho auto skončilo pod kamionem, protože jako instruktor nedával pozor. Myslíte si, že je opravdu dobré si zvolit tuto autoškolu? Za mě tedy NE, můj názor je že by mu měli okamžitě zrušit licenci a poslat ho někam na léčení, protože tento člověk není způsobilý k tomu někoho učit.

Vloženo 23. března 2019 (16:35) uživatelem šakal (sa****244@se****.cz) z IP adresy 194.228.XX.XXX

• Od: Ejkejej (so****ky@se****.cz) Nejhorší možná autoškola
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Pepa, Bílovec

Instruktor sprostě nadává a uráží žáky, vyhrožuje zapalcením při nehodě. Za přepis si bere peníze, za 45 min kondiční jízdy 4OO. Nedoporučuji!

Vloženo 3. ledna 2019 (21:16) uživatelem Ejkejej (so****ky@se****.cz) z IP adresy 46.135.XXX.XXX
    • Od: Josef Procházka (aut*******pepa@se****.cz) RE: Nejhorší možná autoškola
      Pan Vala,autor příspěvku, mne v polovině prosince 2018 požádal, zdali by bylo možné přejít do mé autoškoly, neboť v Ostravě několikrát nebyl úspěšný u zkoušek. Nabídl jsem termín 19.12.2018. Napřed souhlasil, za několik dní napsal, že nestihne v Ostravě na Magistrátu vyzvednout žádost. Tak až v lednu.
      2.1.2019 jsem volal p. Valovi, zdali vyhovují zkoušky 16.1. Sdělil, že ano a hned jsme si domluvili jízdu na 3.1.
      2. ledna odpoledne přišla od p. Valy sms "Žadna marihuana tu není tak se vzpamatuj". Druhý den se na jízdu dostavil a soudě podle jeho chování, ztracenou drogu našel. Měl problém s rychlostí v obci, nelíbilo se mu, že má podélně i kolmo couvat, rozjíždět se do svahu, otáčet v křižovatce. Po té, co jsem názorně předvedl rozjezd s ruční brzdou a on po páté po sobě, aniž by páku přizvedl, rval násilím ruční brzdu dolů, jsem konstatoval, že to už mi přijde jako naschvál. Dověděl jsem se, že takové nesmysly se v autoškole neučí a Polo, které bylo v autoškole v Ostravě, nemá na ruční brzdě žádný mačkací kolík. Na dotaz, jestli se v původní autoškole někdy svezl po dálnici, odpověděl, že jezdili po Rudné, prý to je stejné.
      Když jsme jeli po skutečné dálnici, silně sněžilo a pan Vala jel více než stovkou. Na upozornění, že jedeme po ledě, odvětil "Na dálnici se nesmí jet pomaleji než osmdesátkou". To samozřejmě není pravda a v takovém počasí už vůbec ne.
      Po skončení jízdy jsem se dověděl, že jsem p. Valu okradl, protože místo dvou hodin, jsme jezdili pouze hodinu a půl. Domluvili jsme se, že jízda trvala 90 minut. Jedna vyučovací hodina v autoškole trvá 45 minut. Zák. 247/2000 Sb. § 27 odst. 2a.
      Dál už to znáte z příspěvku "Nejhorší možná autoškola..." otištěném na webu Všechny autoškoly.
      Fakta k vašemu článku.
      Instruktor sprostě nadává a uráží žáky.
      Během jízdy jsem neřekl jediné sprosté slovo, ani jedinou urážku.
      Vyhrožuje zaplacením při nehodě.
      Jsem jedna z mála autoškol, která má všechna auta havarijně pojištěna.
      Za přepis si bere peníze.
      U žadatelů, kteří přecházejí z jiné autoškoly, si účtuji 100 Kč. Než žák sedne do auta, musím napsat hlášenku a odvézt ji na MU do Bílovce,
      před zkouškou musím napsat seznam a rovněž jej dopravit na podatelnu v Bílovci.
      Za 45 minut kondiční jízdy 400.
      Pan Vala za 2 hodiny /90 minut/ platil 600 Kč.

Vloženo 12. ledna 2019 (19:07) uživatelem Josef Procházka (aut*******pepa@se****.cz) z IP adresy 84.42.XXX.XX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Pepa, Ostrava-Poruba - http://www.autoskolapepa.cz

• Od: Ing. František Stránský ( ) /že by se žáci dohodli???, nebo????....
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Pepa, Bílovec

mala reakce na hodnocení frekventantu, něco asi není v pořádku,?,

jedna hod. je cca 45 min, 2 pochopitelně 90 min, ...,

a pokud "instruktor" potřebuje něco soukromě, u nás není prbl., ale po dohodě se žákem, vyjimečně, a čas se přidá-:),

ale TO by měli být jen a jen vyjímky-:)

..., a pokud "žák není spokojen s výukou, má právo přejít k němu vybrané ,jiné AŠ, a pochopitelně dojít k serioznímu VYÚČTOVÁNÍ,

t.j., má dáti dal, "vzájemné vyrovnání",

brát poplatek za !přechod!, je možné, ale dle mého názoru NEMORÁLNÍ-:)

AŠ Petra Opava

Vloženo 25. srpna 2015 (23:41) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX

Nalezeno 3 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola Pepa prosím klikněte zde.

Autoškola Pepa - navigace