Autoškola Mojmír Poledno - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Mojmír Poledno

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Mojmír Poledno < <

Mal som tu 4 kondičné jazdy. Predtým ma veľmi šoférovanie nebavilo a jazdy v meste s električkami som sa desil. S Marekom sa mi však išlo perfektne, mal trpezlivý príjemný prístup. Naučil ma sledovať premávku, predvídať a adekvátne reagovať, a hlavne tešiť sa z jazdy!

Nebol problém sa dohodnúť na čase jazdy a mieste začiatku a konca jazdy. Vrelo odporúčam.
vloženo: 29. ledna 2014
vložil: Matej Chudo, emailová adresa nezveřejněna

Nejlepší autoškola!!!
vloženo: 12. listopadu 2013

Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Pokud máte s autoškolou Mojmír Poledno osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Mojmír Poledno < <

Autoškola Mojmír Poledno - navigace