Primaautoškola s.r.o., Václav Kovář

kontaktní údaje

MottoJsme prostě prima!

Popis autoškoly

Jsme autoškola se zcela novým přístupem. Náš pracovní tým se skládá z trpělivých, zkušených a kvalifikovaných učitelů, kteří Vás naučí řídit motorové vozidlo, včetně pravidel silničního provozu a dovedou Vás k úspěšnému absolvování závěrečné zkoušky.
Velký důraz klademe na individuální přístup k jednotlivým žákům a jejich požadavkům. Cílem naší autoškoly je připravit absolventa nejen pro zdárné zvládnutí zkoušek, ale především pro následnou dobrou a bezpečnou jízdu v silničním provozu.

Máme oprávnění akreditovaného školícího střediska pro výcvik řidičů z povolání.

Proč si vybrat právě naší autoškolu?
- Zkušení učitelé s profesionálním a přátelským přístupem, naši učitelé spolupracují s BESIPem a zajišťují ve spolupráci s AMK České Budějovice profesionální školu smyku.
- Zajistíme výukové pomůcky (knížky s CD testy, vypracované otázky z konstukce vozidla)
- Výcvik přizpůsobený požadavkům žáků (jezdíme celý týden v dopoledních, odpoledních i večerních hodinách včetně víkendů).
- Moderní, klimatizované výukové prostory.
- Moderní výcviková vozidla (vybavená klimatizací, ABS...).
Váš výcvik bude probíhat ve vámi zvolené intenzitě (zpravidla 2-3 jízdy týdně).
- Kurzovné můžete hradit na splátky bez navýšení.

Vozový park motocykl: osobní automobil:

Primaautoškola s.r.o. - navigace