Primaautoškola s.r.o. - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Primaautoškola s.r.o.

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Primaautoškola s.r.o. < <

dobryyy
vloženo: 10. června 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

O jízdy musíte škemrat mají málo učitelů a auta
stará v dost špatném stavu. Pan majitel se chlubí,
že je vedoucí BESIPU, proto asi dělá moc věcí najednou a autoškole se dostatečně nevěnuje. Komunikace je také hrozná pokud vznikne problém tak neberou telefon. Tuto autoškolu nedoporučuji!
Kurz probíhal od června 2018 do listopadu 2018.
Marie
vloženo: 28. prosince 2018

Velice milé jednání, učitelé super.
vloženo: 21. září 2015

Nemám co vytknout. Velice milý a trpělivý přístup pana Kováře byl opravdu obdivuhodný, díky čemuž jsem se na jízdy těšil. Rozhodně to není typ lektora který by hned začal výskat a jančit pokud uděláte nějaký "karambol", ale jasně a v klidu vám vylíčí kde jste udělali chybu, jak se v dané situaci zachovat či jak jí předejít. Jeho ochota odpovídat pořád dokola na mé hloupé otázky byla nevídaná. Skvělý byl i jeho individuální přístup, kdy kvůli uskutečňování výcviku skupiny B jsem dělal zároveň i A, bylo nutno před přicházející zimou hodiny jízd trochu "nahustit" aby bylo možné dělat závěrečné zkoušky na motorce ještě letos. Na zkoušky jdete připraveni dobře, a jestli to neuděláte, je to kvůli vaší chybě (jako v mém připade; na 2. pokus jsem uspěl :-)). A cena ? Lepší než většina autoškol. Doporučuji.

Marek F.

vloženo: 13. ledna 2014
vložil: Marek Fontán,

Pokud máte s autoškolou Primaautoškola s.r.o. osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Primaautoškola s.r.o. < <

Primaautoškola s.r.o. - navigace