Autoškola Prima - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Prima

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Prima < <

Na zkoušky zcela nepřipravená, zkoušky u něj málokdo udělá na poprvé (já jdu už po 3.) Za celý kurz jsem parkovala tak 3x...NEDOPORUČUJI
vloženo: 26. října 2010

Z této autoškoly jsem si odnesl minimálně dobrý pocit a jsem rád, že jsem mohl absolvovat autoškolu u pana Frlauze. Přešel jsem k němu od jednoho psychopata a byl jsem moc rád. Pan Frlauz je profesionál a neočekávejte, že vás bude ve škole někdo vodit za ručičku. Poslouchejte, co vám říká a bude vše ok. Herzig
vloženo: 17. srpna 2010
vložil: Herzig Miroslav,

Po přečtení hodnocení přede mnou si neodpustím zaznamenat i můj pocit z této autoškoly. Netřeba se rozsáhle rozepisovat. Tato autoškola zaslouží proklepnutí snad všemi kontrolními úřady a osoba, která ji vede zaslouží psychologické testy toho nejvyššího řádu...Na utrpení, které jsem prožívala v této autoškole nikdy nezapomenu. Po zkouškách jsem díky stresu musela nadále absolvovat několik kondičních jízd jinde, na vlastní náklady a nedalo se to srovnat !!!
vloženo: 22. září 2009

Tohle je nejhorší autoškola v celé ČR pan Michal F. nikdy neměl dostat oprávnění k vyučování jestliže chcete dělat sutoškolu v pernamentním stresu s nadavkami typu "debil" "kretén" tak vřele doporučuju. Jinak nejhorší co jsem kdy zažil.
vloženo: 23. března 2009
vložil: Z.K.,

Pokud máte s autoškolou Prima osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Prima < <

Autoškola Prima - navigace