Autoškola Rudolf Procházka - diskuze

Výpis příspěvků v diskuzi:

styl zobrazení: kompletní, tabulkový

vložit nový příspěvek

Nalezeno 4 témat, zobrazena strana 1 z 1

• Od: Hon NEDOPORUČUJU
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Rudolf Procházka, Prostějov

PŘÍŠERNÁ A CHÁTRAJÍCÍ AUTOŠKOLA. Učitel neměl na jízdy čas, tak jsem se musel přizpůsobovat a jezdilo se jednou za dva týdny občas i déle. Celkově mě vadilo to, že se neumějí chovat ke zákazníkovi a zbytečně jsem se nechal vystresovat. Nic jsem jim neřekl, ani se me upřímně nechtělo, jelikož jsme byl znechucen z arogance všech zaměstnanců autoškoly. Místo toho aby žaka naučily řídit a pomohly mu,tak mu nadávají za každou chybu. Když si zaplatím autoškolu a pak zaplatím hodiny navíc,které v této autoškole jsou snad povinné dokupovat,tak očekávám trosku víc snahy ze strany učitele naučit, z nadávek se nikdo noc nenaučí. LIDI HLAVNĚ SE NENECHTE, POKUD SE K VÁM TAKTO BUDOU CHOVAT ,TAK SE OZVĚTE A ROVNOU JIM TO ŘEKNETE, NENECHTE SI TO LÍBIT. NEMAJÍ PRÁVO SE TAKTO CHOVAT.

Vloženo 1. listopadu 2022 (22:42) uživatelem Hon z IP adresy 37.48.XX.XXX
    [zobrazit celé vlákno samostatně]

• Od: Dana SOUHLASÍM!!!!!!!!!!!

Mám stejné zkušenosti. Můžete jezdit naprosto skvěle, ale napoprvé vám to nedají. Zkrátka platíte, platíte, platíte.
    Syn to dělal na popáté, cena za doplatky se vyšplahala do astronomických částek...
    Nechoďte tam, vyberte kteroukoliv jinou autoškola, ale Procházku NE!!!!!!!
    Nemají klienty, tak se dotaují na záverečných zkouškách a doplatkách za jízdy!!! Pozor na ně. Nejhorší autoškola v PV. Doporučuji Kalvodu a Vitáskovou.

Vloženo 6. května 2015 (10:31) uživatelem Dana z IP adresy 93.93.XX.X

• Od: Ala Nejlepší cena - jen KLAMNÁ REKLAMA

V PV zaručeně nejlevnější, ale pozor!!! Je předem rozhodnuté, že závěr. zkoušky nedáte! Je to prostě domluvené. Můžete jet bravurně a stejně se chyba najde, i když není. Pak se dozvíte, že třeba jízda není plynulá... a u kterého začátečníka je? Zkrátka nejlepší cena se v konečné fázi vyšplhá o nějakou tu tisícovku nahoru. Takže jedině KALVODA, i když ho doporučuji nerada, ale jestli chcete mít jistotu a ušetřené nervy, tak ano!!! Zkrátka byznys je byznys! Je to smutné, ale je to tak. P. Procházka dělá zkrátka velkou chybu, je to škoda.

Vloženo 30. dubna 2015 (15:16) uživatelem Ala z IP adresy 213.192.X.XX

Nalezeno 4 témat, zobrazena strana 1 z 1

Vložení nového příspěvku:

Pro vložení nového příspěvku do Diskuze Autoškola Rudolf Procházka prosím klikněte zde.

Autoškola Rudolf Procházka - navigace