Autoškola Rudolf Procházka - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Rudolf Procházka

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Rudolf Procházka < <

Poctivá autoškola. Kvalitní výuka. Doporučuji.

vloženo: 31. března 2018
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Průběh kurzu ještě ušel. Ale závěrečné zkoušky jsou jedna velká KATASTROFA!!! Vlastně podvod největšího kalibru. Napoprvé to tam neudělá 100% uchazečů. Mají málo klientů, tak potřebují peníze. Takže platíte, platíte, jak mourovatí. Jdete podruhé, potřetí, počtvrté, popáté. Vždycky se chyba najde. I když není. Když už vás nechá na pokoji komisař, tak vám do řízení zasáhne učitel. Jen tak. Abyste příště přišli znovu a zase za to pořádně zaplatili. Neskuteční podvodníci!!! Je divné, že do toho ještě nikdo nešťourá. Asi začnu!!!
vloženo: 6. května 2015

Dobrý den, dělala jsem s touto autoškolou řidičák B a byla jsem velmi spokojená. Lidé v této autoškole jsou příjemní, přátelští a vyznají se ve svém oboru. I cena byla přijetelná a na závěrečné zkoušky mě připravili velmi dobře - důkazem je moje projití na poprvé. Tuto autoškolu tedy mohu vřele doporučit.
vloženo: 30. září 2012

S touto autoškolou jsem velice spokojen. Přístup P.Procházky je přátelský a profesionální. Dělal jsem zde řidičské oprávnění na kategorie A,C a E a jsem velice spokojen i s přístupem ostatních učitelů. Vozový park je ve velmi dobrém udržovaném stavu a na kat.C jsem jezdil s novým vozem Mercedes, takže spokojenost. Na zkoušky mě připravili velice dobře, že jsem vše udělal na první pokus. Kat.B jsem dělal u autoškoly u které jsem nebyl spokojen a proto jsem hledal jinde. Tuto autoškolu můžu všem doporučit :)
vloženo: 17. srpna 2012
vložil: Jirka,

Myslím si, že jsem byla dobře připravena. Je opravdu důležité procvičovat si testy. Myslím si, že závěrečnou zkoušku neudělá na poprvé nikdo. :-)))
vloženo: 24. ledna 2012
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

V autoškole u pana Procházky je úžasný přístup k žákům, výborná připravenost na testy i technickou část...NA jízdy si můžete libovolne vybrat auto kterým chcete jezdit a přístup učitelů je velice milý a příjemný. Zkrátka a dobře, pekfektní připravenost k zavěrečné zkoušce, žáci, kteří byli se mnou na zkoušce udělali všeci na výbornou... zato u jiných autoškol to takhle nebylo..což si myslím že hovoří za vše. Výběr autoškoly PRocházka nelituji a příště bych ji zvolila určitě znovu.
vloženo: 9. října 2010

Pokud máte s autoškolou Rudolf Procházka osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Rudolf Procházka < <

Autoškola Rudolf Procházka - navigace