Autoškola Prokeš - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Prokeš

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Prokeš < <

Pan prokeš je velmi nervózní, žáka osočuje a není příliš nápomocný, dokonce křičí, což Vám v začátcích nepřidá. A neustále zdůrazňuje, jak moc mu Vaše řízení poškozuje auto. Skutečně nedoporučuji!!!!
vloženo: 11. srpna 2014
vložil: Pavla Sch., emailová adresa nezveřejněna

Úroveň : je pravda, že má pan Prokeš nové auto, ale pro mě osobně to výhoda není. Myslím, že je lepší jezdit se staršími vozy a pak být jednou v praxi ,,mile překvapen", nežli naopak. To je ale jen můj názor. To, že byl pan Prokeš často (během 2. jízdy) rozčilený kvůli tomu, že to, co dělám, není dobré pro auto, už je fakt.
Cena : je, domnívám se, hlavně s přihlédnutím k faktu, že pan Prokeš nikoho nezaměstnává, poměrně vysoká.
Přístup k žákům : Přestoupila jsem k panu Petrovi a jsem za to opravdu velmi ráda. Rozdíl v přístupu byl obrovský. Autoškolu pana Prokeše bych nedoporučila.
vloženo: 3. ledna 2014

Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Pokud máte s autoškolou Prokeš osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Prokeš < <

Autoškola Prokeš - navigace