Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Autoškola Retson - hodnocení a reference 

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Retson

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Retson < <


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Som neuveriteľne rada že som k pánovi Homolovi prešla z inej príšernej nemenovanej brnenskej autoškoly. Pán Homola je profesionál, je to kliďas, stále chodí na jazdy s úsmevom, je príjemný a dokáže človeka na jednej strane ukľudniť a perfektne pripraviť a na druhej ale dostatočne rázne vysvetliť a napomenúť. Jeho štýlu výuky a prítupu ku študentom by sa mala priučiť každá autoškola.

Vozový park nie je žiaden zázrak ale na tom nezáleží - na základe úspešného kurzu by mal byť človek schopný sadnúť do akéhokoľvek auta. Je ale plus že žiak cvičí na rovnakom aute na akom potom nastúpi na skúšku, malá dávka sebavedomia zo schopnosti ovládania vozidla ktoré je vám známe určite pomôže.

Ďakujem ešte raz, pán Homola, všetka česť.
vloženo: 24. října 2019
vložil: Michaela, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Jsem velice ráda, že jsem si vybrala právě autoškolu Retson. Pan indtruktor Homola mě perfektně připravil na závěrečné zkoušky. Naučil mě velice dobře ovládat vozidlo a zvládat různé situace, které mohou nastat. Po celou dobu výuky byl klidný, milý a vstřícný. Pokud bych měla znovu dělat řidičák, rozhodně bych ho dělala u pana Homoly.
vloženo: 20. září 2019
vložil: Eliška Kubiszová ,


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Prošel jsem dvěma autoškolama a tuto můžu jedině doporučit. Vyhovovala mi hlavně domluva s panem Homolou, s kterým se dá vždycky domluvit a to myslím hlavně co se týče času jízd, místa, zrušení jízdy atd. A to bez poplatků a bez nějakých problémů. Pan Homola je jediný instruktor, což je výhoda a myslím že je to lepší než velké autoškoly. Myslím že naučí co je třeba a to je hlavní. Závěrečné zkoušky jsem dal na první pokus, nejsem jediný a můžu tuto autoškolu rozhodně doporučit i dalším.
vloženo: 6. března 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna


Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Retson osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Retson < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Autoškola Retson - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje