Autoškola Retson - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Retson

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Retson < <

Som neuveriteľne rada že som k pánovi Homolovi prešla z inej príšernej nemenovanej brnenskej autoškoly. Pán Homola je profesionál, je to kliďas, stále chodí na jazdy s úsmevom, je príjemný a dokáže človeka na jednej strane ukľudniť a perfektne pripraviť a na druhej ale dostatočne rázne vysvetliť a napomenúť. Jeho štýlu výuky a prítupu ku študentom by sa mala priučiť každá autoškola.

Vozový park nie je žiaden zázrak ale na tom nezáleží - na základe úspešného kurzu by mal byť človek schopný sadnúť do akéhokoľvek auta. Je ale plus že žiak cvičí na rovnakom aute na akom potom nastúpi na skúšku, malá dávka sebavedomia zo schopnosti ovládania vozidla ktoré je vám známe určite pomôže.

Ďakujem ešte raz, pán Homola, všetka česť.
vloženo: 24. října 2019
vložil: Michaela, emailová adresa nezveřejněna

Jsem velice ráda, že jsem si vybrala právě autoškolu Retson. Pan indtruktor Homola mě perfektně připravil na závěrečné zkoušky. Naučil mě velice dobře ovládat vozidlo a zvládat různé situace, které mohou nastat. Po celou dobu výuky byl klidný, milý a vstřícný. Pokud bych měla znovu dělat řidičák, rozhodně bych ho dělala u pana Homoly.
vloženo: 20. září 2019
vložil: Eliška Kubiszová ,

Prošel jsem dvěma autoškolama a tuto můžu jedině doporučit. Vyhovovala mi hlavně domluva s panem Homolou, s kterým se dá vždycky domluvit a to myslím hlavně co se týče času jízd, místa, zrušení jízdy atd. A to bez poplatků a bez nějakých problémů. Pan Homola je jediný instruktor, což je výhoda a myslím že je to lepší než velké autoškoly. Myslím že naučí co je třeba a to je hlavní. Závěrečné zkoušky jsem dal na první pokus, nejsem jediný a můžu tuto autoškolu rozhodně doporučit i dalším.
vloženo: 6. března 2019
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Pokud máte s autoškolou Retson osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Retson < <

Autoškola Retson - navigace