Autoškola Schmied - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Schmied

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Schmied < <

Z vlastní zkušenosti mohu Pana Schmieda doporučit.
Vše mě perfektně naučil, vše mi dokázal pochopitelně vysvětlit, nikdy na mě nekřičel, u každé mé chyby mě s klidem upozornil.
Na zkoušky mě řádně připravil.
Všem, kteří se chystají, doporučuji právě tuto autoškolu.

vloženo: 25. října 2023
vložil: Denisa Markovičová ,

Pan instruktor je velice vstřícný, trpělivý a flexibilní. K vykonání zkoušky mě skvěle připravil. Autoškolu jsem měla hotovou do měsíce. Stoprocentně doporučuji.
vloženo: 15. září 2020

Každý kurz probíhá v klidu a v dobré náladě, když něco nejde tak Pan Schmied vše s klidem a přesností naučí. S výukou jsem nadměrně spokojen, připravil nás na zkoušky výborně, všichni 3 co jsme byli na kurzu jsme udělali zkoušky na poprvé.

Doporučuji autoškolu všem, kteří chtějí kvalitní zacházení a kvalitní výuku, v dobré náladě a bez okrádání o čas (jako to prý některé jiné autoškoly dělají).

Autoškola Schmied je pro mě jednoznačně jedničkou.

vloženo: 29. června 2014
vložil: Jan Kandyba,

měla jsem z toho nejdřív strach, ale pan instruktor vždy všechno vysvětlil v klidu a klidně vícekrát, nikdy na mě nekřičel nebo neměl nervy.
teorii vysvětloval i během jízd, kdy si to šlo na konkrétních příkladech daleko lépe zapamatovat.
na zkouškách jsem měla 50b z 50 a jízdy jsem udělala na poprvé a bez chyby.
moc děkuju za skvělý přístup, ochotu a za vše co jste mě naučil! :)
vloženo: 29. června 2014
vložil: Aneta Peterová,

Profesionální vystupování instruktora, dobře pochopitelná výuka, individuální přístup ke každému člověku. Pan učitel na mě nikdy nezvýšil hlas i když jsem dělal ze začátku hodně chyb. Na zkoušky jsem byl připravený velice dobře(48 bodů z 50). Tuto autoškolu bych určitě každému doporučil i co se týče ceny.
vloženo: 6. června 2012
vložil: Tomáš Kašubiak,

Profesionální vystupování instruktora.Dobře pochopitelná výuka.Ojedinělí přístup ke každému žáku.Skrátka super mohu jen doporučit i co se týká ceny.U zkoušky jsem uspěl 49bodů z 50 tak že si myslím dost dobrý.
vloženo: 15. března 2010
vložil: Roth Jaroslav,

Pokud máte s autoškolou Schmied osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Schmied < <

Autoškola Schmied - navigace