Škola řízení - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Škola řízení

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Škola řízení < <

Naučit se řídit jsem se rozhodla v pokročilém věku, hledala jsem proto autoškolu s trpělivým a vstřícným přístupem, což se podařilo stoprocentně. Iva Rážová je dobrý intuitivní pedagog, dokáže odhadnout silné i slabé stránky konkrétního adepta (většinově myslím spíše adeptky) řidičáku a vymyslet způsob, jak ty slabé odstranit. Jezdily jsme v běžném rušném provozu, kolonách, vyhledávala problematická místa (práce na silnici s upravenými jízdními pruhy, kruhové objezdy všeho druhu, dálniční přivaděče apod. - pochopitelně postupně). Za mne tedy skvělá volba. Jenom doporučuji se znalostí vlastní povahy předem zvážit, zda vám bude vyhovovat odjet všechny jízdy s jedním učitelem - mně to vyhovovalo, ale dcera, kt. absolvovala jinou brněnskou autoškolu, tvrdí, že jí naopak vyhovoval rozdílný styl výuky jednotlivých instruktorů, protože každý kladl důraz na něco jiného.
vloženo: 28. července 2022
vložil: Alena, emailová adresa nezveřejněna

U paní Rážové jsem dělal autoškolu hned od začátku, a díky tomu jsem i zkoušky udělal napoprvé. Skvělým způsobem předává informace. Teoretický základ v hodinách předá způsobem, kdy vtipnou formou dá žákovi pochopit základ, přehledně a v souvislostech, a ten základ je upevňován a rozvíjen v praktických lekcích. Jak už tu zaznělo, na autoškolu jsem se vždy velmi těšil, a s každou další lekcí jsem vnímal, že získávám opravdu užitečné schopnosti a postupně se v nich zlepšuj. I když jsem pak u zkoušky místy kvůli stresu nemohl úplně logicky uvažovat,tak automatika, kterou jsem na lekcích pochytil, mi z nepříjemné situace vždy pomohla.
Paní Rážová má vytříbený pedagogický přístup, individuální a zábavný, a očividná obrovská kvanta zkušeností s řízením všech možných dopravních prostředků. Doporučuji všemi deseti všem, co chtějí v Brně dělat autoškolu.
Mrzí mě jen to, že paní instruktorka nemůže učit víc žáků. Na silnicích bych se hned cítil příjemněji.
vloženo: 9. listopadu 2021
vložil: Vojtěch, emailová adresa nezveřejněna

Do autoškoly paní Rážové jsem se přihlásila po 7 letech od svého prvního pokusu o získání řidičského průkazu sk. B. První autoškolu jsem vzdala po cca půlce výcviku a to kvůli zlé zkušenosti s instruktorem. Doba a potřeba řidičského průkazu mě však po letech dohnaly a byla jsem tak ráda, že jsem narazila na Školu řízení.
Teoretická výuka ve Škole řízení proběhla ve 3 blocích, každý trvající asi 3 hodiny. Bloky byly vždy v odpoledních/nebo spíše večerních hodinách, což je velmi ohleduplné i k pracujícím.
Praktický výcvik byl u paní Rážové individuální, šlo se s ní vždy moc hezky domluvit, přeplánovat, přeorganizovat... Komunikovaly jsme spolu po sms zprávách nebo přímo během praktické výuky. Vždy mi vyšla se vším vstříc. Dokázala si poradit i s nelehkou výzvou, kterou přinesla vládní proti-covidová opatření, kdy bylo zakázáno pořádat závěrečné zkoušky nebo pořádat ať už teoretický či praktický výcvik.
Co bych chtěla vyzdvihnout především, tak je to klidná a přátelská povaha paní Ivy. Na každou jízdu jsem se těšila, nikdy jsem neměla strach ani sevřený žaludek, že udělám chybu a bude na mi to vyčítáno. To se nikdy nestalo. Paní Rážová je skvělá lektorka, umí s člověkem pracovat, postupně mu dávkovat informace, přidat i interaktivní prvek či vtipnou historku.
Pro mě byl kurz ve Škole řízení nejen skvělou zkušeností, ale i radostí ze stráveného času v příjemné a inteligentní společnosti. Rozhodně pěji velkou chválu a doporučuji kudy chodím! Kéž by to dělaly všechny autoškoly byť jen z poloviny jako Vy....
vloženo: 8. června 2021
vložil: Denisa Himmerová, emailová adresa nezveřejněna

Nejlepší autoškola, úžasný přístup od skvělé učitelky Ivy Rážové. Nic bych neměnila, k ničemu nemám připomínky. Moc jí děkuji za to, že je tak trpělivá, vstřícná, milá a prostě skvělí člověk!
vloženo: 28. prosince 2017
vložil: Eva Holoubková,

Pokud máte s autoškolou Škola řízení osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Škola řízení < <

Škola řízení - navigace