Logo VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz MENU
 

Škola řízení - hodnocení a reference 

STUDOVNA.moje-autoskola.cz - výuková videa pro žáky autoškol

Návrat zpět do ADMINISTRACE AUTOŠKOLY


Hodnocení autoškoly Škola řízení

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Škola řízení < <


   Do autoškoly paní Rážové jsem se přihlásila po 7 letech od svého prvního pokusu o získání řidičského průkazu sk. B. První autoškolu jsem vzdala po cca půlce výcviku a to kvůli zlé zkušenosti s instruktorem. Doba a potřeba řidičského průkazu mě však po letech dohnaly a byla jsem tak ráda, že jsem narazila na Školu řízení.
Teoretická výuka ve Škole řízení proběhla ve 3 blocích, každý trvající asi 3 hodiny. Bloky byly vždy v odpoledních/nebo spíše večerních hodinách, což je velmi ohleduplné i k pracujícím.
Praktický výcvik byl u paní Rážové individuální, šlo se s ní vždy moc hezky domluvit, přeplánovat, přeorganizovat... Komunikovaly jsme spolu po sms zprávách nebo přímo během praktické výuky. Vždy mi vyšla se vším vstříc. Dokázala si poradit i s nelehkou výzvou, kterou přinesla vládní proti-covidová opatření, kdy bylo zakázáno pořádat závěrečné zkoušky nebo pořádat ať už teoretický či praktický výcvik.
Co bych chtěla vyzdvihnout především, tak je to klidná a přátelská povaha paní Ivy. Na každou jízdu jsem se těšila, nikdy jsem neměla strach ani sevřený žaludek, že udělám chybu a bude na mi to vyčítáno. To se nikdy nestalo. Paní Rážová je skvělá lektorka, umí s člověkem pracovat, postupně mu dávkovat informace, přidat i interaktivní prvek či vtipnou historku.
Pro mě byl kurz ve Škole řízení nejen skvělou zkušeností, ale i radostí ze stráveného času v příjemné a inteligentní společnosti. Rozhodně pěji velkou chválu a doporučuji kudy chodím! Kéž by to dělaly všechny autoškoly byť jen z poloviny jako Vy....
vloženo: 8. června 2021
vložil: Denisa Himmerová, emailová adresa nezveřejněna


POZOR, následující hodnocení je více než rok staré:

   Nejlepší autoškola, úžasný přístup od skvělé učitelky Ivy Rážové. Nic bych neměnila, k ničemu nemám připomínky. Moc jí děkuji za to, že je tak trpělivá, vstřícná, milá a prostě skvělí člověk!
vloženo: 28. prosince 2017
vložil: Eva Holoubková,


Hodnocení vložená do 22.5.2013 jsou skrytá. Zobrazit i archivovaná hodnocení.

Vložení nového hodnocení

Pokud máte s autoškolou Škola řízení osobní zkušenost, ať už pozitivní či negativní, prosíme Vás o vyplnění hodnocení - poslouží pro ostatní žáky nejen při výběru té správné autoškoly. Buďte přitom co možná nejvíce konkrétní. Pro vložení hodnocení prosím klikněte na následující odkaz:


> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Škola řízení < <

O této stránce

Obsah zobrazený na této stránce byl vložen uživateli webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz. Textové příspěvky nejsou moderovány - zobrazují se bezprostředně po jejich vložení uživatelem. Za tento obsah odpovídají jeho autoři, nikoliv provozovatel webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz.


Škola řízení - navigace

Nejbližší autoškoly v okolí

Ostatní autoškoly


upozornit na chybné údaje