Autoškola Jan Soumar, Jan Soumar

2. učebna
Vítězná 72
K. Vary - Drahovice
úřední hodiny : úterý a čtvrtek

3. učebna
Hlavní třída 1000
Ostrov
úřední hodiny : středa a čtvrtek

mimo úřední hodiny jsme k dispozici
na tel. 723139929

Vozový park motocykl: osobní automobil:
  • Škoda Octavia II (rok výroby 2006) [nafta] (Klimatizace, okna a zrcátka v elektrice, výškově nastavitelná sedadla a volant)
  • Škoda Octavia II (rok výroby 2007) [nafta] (ESP (stabilizační systém), klimatizace, okna a zrcátka v elektrice, výškově nastavitelná sedadla a volant, 6 rychlostí, parkovací asistent, tempomat)
  • Škoda Octavia (rok výroby 2003) [nafta] (ABS, ASR, klimatizace, okna a zrcátka v elektrice, výškově nastavitelná sedadla a volant)
  • Škoda Roomster (rok výroby 2009) [nafta] (ABS, ASR, klimatizace, okna a zrcátka v elektrice, výškově nastavitelná sedadla a volant)
  • Škoda Yeti 4x4 (rok výroby 2010) [nafta] (ESP (stabilizační systém), klimatizace, okna a zrcátka v elektrice, výškově nastavitelná sedadla a volant, 6 rychlostí, parkovací asistent, tempomat)
  • Škoda Yeti 4x4 (rok výroby 2010) [nafta] (ESP (stabilizační systém), klimatizace, 12 airbagů, okna a zrcátka v elektrice, výškově nastavitelná sedadla a volant, 6 rychlostí, parkovací asistent, tempomat, panoramatické střešní okno, )
  • Škoda Octavia Tour (rok výroby 2010) [nafta] (Automatická převodovka, ESP (stabilizační systém), klimatizace, okna a zrcátka v elektrice, výškově nastavitelná sedadla a volant, tempomat)
  • Škoda Octavia Tour (rok výroby 2011) [nafta] (ESP (stabilizační systém), klimatizace, okna a zrcátka v elektrice, výškově nastavitelná sedadla a volant, tempomat)
  • Volkswagen Passat (rok výroby 2010) [nafta] (Automatická převodovka DSG, ESP (stabilizační systém), klimatizace, okna a zrcátka v elektrice, výškově nastavitelná sedadla a volant, 6 rychlostí, parkovací asistent, tempomat)
nákladní automobil: autobus:
Autoškola Jan Soumar byla doposud ohodnocena 45krát s průměrným počtem 4.98 bodů z 5 možných - více v sekci Hodnocení

Autoškola Jan Soumar - navigace