Autoškola Šrejbr - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Šrejbr

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Šrejbr < <

Autoškola Šrejbr - Litoměřice

Výborná autoškola - perfektní přístup můžu jen a jen doporučit.

Jízdy jsem dělal s Pavlem Eichlerem a opět perfektní přístup, vše vysvětlí, poradí, pomůže.

vloženo: 26. října 2016
vložil: Jiří Papoušek,

Autoškole Šrejb je super a doporučuji. Jízdy jsem dělal s panem Pavlem Eichlerem a perfektní, vše vysvětlí, poradí, pomůže.

zkoušku jsem pak udělal v plném počtu a jak říkám jen doporučuji

Papoušek Jiří
vloženo: 26. října 2016
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

spokojenost,měla jsem individuální kurz opravdu to byla skvělá zkušenost nekonfliktní chápavý a pohodový chlapi na správném místě moc děkuji PAVLÍNA
vloženo: 11. dubna 2013
vložil: Pavlína Cicková Hantáková,

Autoškola je levná.
Teorie ušla. Ale na nějaké pokročilé věci (trenažér, počítače...) zapomeňte.
Ovšem jezdit s instruktorem Eichlerem to byla hrůza. Ten pán by měl jíst prášky na nervy po hrstech.
Známému bych tuto autoškolu, právě kvůli zmíněnému pánovi, nedoporučil
vloženo: 31. března 2013

Velmi solidní autoškola v Ústí nad Labem. Příjemní instruktoři, kvalitní vozový park, dostačující přizpůsobivost a výhodné umístění v blízkosti centra ÚL. Negativně bych hodnotil snad jen občasný problém s růzností informací podaných jednotlivými instruktory - občas se mi stalo že při jízdě s jedním instruktorem mi byl vysvětlen úkon či řešení dopravní situace určitým způsobem a při další jízdě s jiným instruktorem mi přesně tento postup byl vysvětlován jako chybný. Ale zásadním problémem to není, člověk si vybere postup jenž mu více vyhovuje, navíc instruktoři jsou celkem ochotní se pobavit např o situacích, které člověku nejsou úplně jasné či neví který postup je ze zákona ten správný. Autoškolu bych určitě doporučil.
vloženo: 6. srpna 2012
vložil: jméno nezveřejněno,

Doporučuji. Všechno v pohodě.Dle mého názoru i názoru mých spolužáků je to nejlepší autoškola v Ústí nad Labem.
vloženo: 5. května 2012
vložil: Lenka, emailová adresa nezveřejněna

Byla jsem nadšená výukou v autoškole Šrejbr.Výuka probíhala formou hry takže se klient necítí stresován:).Instruktoři autoškoly mají velice pozitivní přístup k žákům,kdy se po celou dobu plně věnují každému klientovi a bez jakého koliv problému jsou ochotni vysvětlit i několikrát opakovaně daný problém v dopravnim provozu.Proto Vám doporučuji tuto autoškolu Šrejbr jako jednu z nejlepších a myslím že budete všichni velice spokojeni..:)S Pozdravem Švadleňáková.
vloženo: 4. října 2011
vložil: Bára,

Mohu jedině doporučit. Výklad teorie zábavnou formou. Jízdy taky v pohodě.Mají více učitelů ,tak se zbytečně na nic nečeká. Bylo to rychlý a svižný. Udělal jsem vše na první pokus.
vloženo: 8. dubna 2011

vloženo: 8. dubna 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Souhlasim s posledním hodnocenim, nastoupila jsem letos a všechno o.k. Jízdy jsem měla s panem Šrejbrem a ten je lidskej, trpělivej a všechno rád i několikrát vysvětlí, neni se čeho bát, jízdy i teorie paráda. Udělala jsem to napoprvý a ráda doporučím.
vloženo: 31. března 2011
vložil: Lucii, emailová adresa nezveřejněna

vloženo: 31. března 2011
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Já jsem byl spokojenej. Byl jsem v Ústecký pobočce a bylo to rychlý a v pohodě.
Prej tam byl předtím nějakej jinej učitel na teorii, ale od letošního roku(2011)to učí sám pan Šrejbr a už to všechno klape jak má. Mohu jen doporučit.
vloženo: 30. března 2011

Čekal jsem 2 měsíce, než se mi někdo ozval od podání žádosti a když probíhala jízda, bylo vidět, že to toho učitele vyloženě baví. Hodiny teorie byly zbytečné a pokud se mám vyjádřit k plánování jízd, tak ze začátku jedna jízda za 14 dní. Fakt supr!
vloženo: 31. srpna 2010

tlustinek s malym kokoutkem
vloženo: 24. srpna 2010
vložil: Jakub Chalupa,