Autoškola Hana Šubrtová - hodnocení a reference

Hodnocení autoškoly Hana Šubrtová

> > VLOŽIT NOVÉ HODNOCENÍ - Autoškola Hana Šubrtová < <

Je toho tolik co bych chtěla napsat, ale bylo by to na dlouhé hodiny. Paní Šubrtová je prostě profesionálka s nejlepším přístupem. Když jsem si hledala vhodnou autoškolu chtěla jsem abych byla opravdu spokojená. Stačilo mi pár recenzí na P. Šubrtovou a bylo jasno. Vše je v přátelském duchu, jak teorie tak jízdy, když si nejste jistí ráda Vám poradí a pořádně vysvětlí. Žádné řvaní, žádné hnusné poznámky, joo kdo by nezvýšil hlas když uděláte opravdu kravinu kterou jste udělali před 2 minutami a uděláte jí znova že joo. Chce to si uvědomit že P. Šubrtová to děla už dost dlouho, sama se divím že už nebere nějaké prášky, protože pro tuhle práci se člověk musí narodit! Takže že někdy Instruktor zvýší hlas, neznamená že je hned zlý a chce pro Vás to nejhorší, naopak.! Jediné co chce aby jste tomu rozuměli a chápali co po Vás chce, poslouchat je také na místě. Protože koho by bavilo mluvit do dubu že jo. Takže za mě určitě doporučuji! U P. Šubrtové se nemáte čeho bát! Morávková.
vloženo: 10. října 2022
vložil: Natalie Morávková, emailová adresa nezveřejněna

Je toho tolik co bych chtěla napsat, ale bylo by to na dlouhé hodiny. Paní Šubrtová je prostě profesionálka s nejlepším přístupem. Když jsem si hledala vhodnou autoškolu chtěla jsem abych byla opravdu spokojená. Stačilo mi pár recenzí na P. Šubrtovou a bylo jasno. Vše je v přátelském duchu, jak teorie tak jízdy, když si nejste jistí ráda Vám poradí a pořádně vysvětlí. Žádné řvaní, žádné hnusné poznámky, joo kdo by nezvýšil hlas když uděláte opravdu kravinu kterou jste udělali před 2 minutami a uděláte jí znova že joo &#128515;. Chce to si uvědomit že P. Šubrtová to děla už dost dlouho, sama se divím že už nebere nějaké prášky, protože pro tuhle práci se člověk musí narodit! Takže že někdy Instruktor zvýší hlas, neznamená že je hned zlý a chce pro Vás to nejhorší, naopak.! Jediné co chce aby jste tomu rozuměli a chápali co po Vás chce, poslouchat je také na místě. Protože koho by bavilo mluvit do dubu že jo. &#128578; Takže za mě určitě doporučuji! U P. Šubrtové se nemáte čeho bát! &#10084; Morávková
vloženo: 10. října 2022
vložil: anonym - jméno nevyplňeno, emailová adresa nevyplněna

Na doporučení od svého Otce jsem si vybral tuto autoškolu a jsem naprosto spokojen. Po celý kurz mě vedla milá a hodná paní instruktorka Paní Šubrtová, která mě
úspěšně připravila na závěrečnou zkoušku.

+ skvělá komunikace
+ profesionální chování
+ výborně rozvržené a pravidelné jízdy dle domluvy
+ dobré teorie a vysvětlování
+ kvalitní příprava na závěrečný test a jízdy
+ velká trpělivost a pokaždé vysvětlená chyba bez zbytečného rozčilování
+ příjemná a přátelská atmosféra při jízdách
+ rychlost kuzru

Z mé zkušenosti nemám co vytknout.
vloženo: 9. července 2022
vložil: Daniel Kašpar, emailová adresa nezveřejněna

Autoškolu Hany Šubrtové jsem si vybrala po výborné zkušenosti mého manžela a nelitovala jsem. Kurz jsem měla za 7 týdnů hotový s cenou velice příjemnou. Jízdy i hodiny teorie probíhaly v přátelské atmosféře, vše bylo perfektně vysvětleno nebo ukázáno přímo v provozu.
Všem vřele autoškolu Hany Šubrtové doporučuji, nebudete zklamaní :)!
vloženo: 6. listopadu 2014
vložil: Petra Bumbová, emailová adresa nezveřejněna

Skvělá lektorka s trpělivostí i pro ty největší trdla. Úžasný přístup, flexibilita a cena. Můžu jen doporučit a děkuji.
vloženo: 24. července 2012
vložil: Daniel Franc,

tato autoskola je vhodna hlavne pro zeny. S kurzem jsem byla velmi spokojena a urcite bych ji doporucila.
vloženo: 18. června 2012

Vynikající učitelka se skvělým přístupem, dokáže trpělivě naučit řídit v podstatě každého...pomůže, poradí a dokáže dodat sebevědomí, těm kterým chybí...Děkuji Miluše Staňková
vloženo: 2. prosince 2011
vložil: Miluše Staňková,

Je perfektní, příjemná, přesná, poctivě připraví na zkoušky. Nešidí teoretickou přípravu ani hodiny jízd. Co si zaplatíte to opravdu máte. Tuto autoškolu opravdu doporučuji!
vloženo: 17. ledna 2011
vložil: Jana, emailová adresa nezveřejněna

Nejvíce trpělivá lektorka. Opravdu skvěle připraví. Všem doporučuji!!:)
vloženo: 12. prosince 2010